راه حل نوآورانه معاملات حاشیه برای تحریک رشد در DDEX

تیم DDEX اخیراً از تسهیلات تجاری جدید حاشیه خود برای عموم مردم رونمایی کرده است. راه حل جدید معاملات حاشیه در طی چند روز گذشته در معاملات ارزهای رمزپایه بی ثبات ، از یک آزمایش دقیق بتا عبور کرده است.

تیان لی

تیان لی ، بنیانگذار DDEX

هفته گذشته ، مونیر سیمپسون از CoinCentral فرصتی داشت تا با تیان لی ، بنیانگذار DDEX ، در دفتر کار خود در سیاتل بنشیند. این مصاحبه بر روی انتخاب طراحی توسط تیان و سایر اعضای تیم DDEX متمرکز بود.

تیان 45 دقیقه وقت صرف کرد تا میزان اندیشه برای طراحی پلت فرم جدید را فاش کند. بستر جدید قابل توجه است. DDEX برای نوآوری در مناطقی که می توانند به طور منحصر به فرد ارزش افزوده ایجاد کنند ، عمیق کاوش می کند.

همراه با پیشرفت های اخیر در امور مالی غیرمتمرکز ، یا DeFi, تیم DDEX توانست به روش های زیر نوآوری کند:

  1. بهبود نقدینگی با استفاده از پل USDT و استخراج وام های سیستمیک آگاه از خطر.
  2. با دستورات توقف / ضرر و مزایده های هلندی ، ترسناک شدن تصفیه کمتر.
  3. یکپارچه سازی یک طرح بیمه.

پیشرفت های دیگری نیز وجود دارد. با این حال ، زمان کافی برای کشف همه آنها وجود نداشت. مصاحبه زیر در حال حاضر کافی است.

آیا می خواهید خودتان ، سابقه خود و نحوه ورود به ارز رمزنگاری شده را معرفی کنید?

مطمئناً ، من بنیانگذار DDEX به همراه بوون و دیوید ، دو بنیانگذار خودم هستم. من مهندس هستم من پنج سال در مایکروسافت و دره کار کردم. سپس من دو فعالیت راه اندازی در آسیا در زمینه تلفن همراه / اینترنت انجام دادم و همچنین برای چند صندوق سرمایه گذاری خطرناک EIR بودم.

این سابقه من قبل از ورود به رمزنگاری بود. من در حالی که EIR در یک صندوق بودم خیلی به برنامه نویسی Solidity علاقه مند شدم. من از انجام تحقیق بسیار حوصله سر بردم ، بنابراین به خودم آموختم که چگونه قراردادهای هوشمند اساسی بنویسم. این آوریل سال 2017 بود. به همین دلیل من برای اولین بار وارد آن شدم. فقط به عنوان یک برنامه نویس ، در حال بارگیری MetaMask, و نوشتن این قراردادهای بازی بسیار ساده. سپس ، نزدیک به پایان سال 2017 ، من تصمیم گرفتم که برنامه نویسی قرارداد هوشمند قطعاً نوع جدیدی از فناوری است.

چیزهای مختلفی وجود دارد که می توانید آنها را بسازید. من به عنوان یک کارآفرین ، در واقع همان چیزی است که بدنبال آن هستم. آن زمان بود که به بوون و دیوید نزدیک شدم تا این پروژه را با هم انجام دهیم. تقریباً دو سال پیش ، اکنون اینگونه جهش کردیم.

شما قبلاً آنها را می شناسید ، درست است?

من سالهاست که دیوید را می شناسم. دیوید در هر دو استارتاپ قبلی من بهترین مهندس بود. بنابراین او اولین کسی بود که پرسیدم. بوون به عنوان یک تحلیلگر سرمایه گذاری در کار می کرد ژن فاند, که یک صندوق VC عمومی است. آنها روی خیلی چیزها سرمایه گذاری می کنند. بوون داشت به فضای رمزنگاری نگاه می کرد. این واقعاً زود بود. فکر می کنم مه سال 2017. این قبل از اعتیاد به مواد مخدره ICO بود. به یاد دارم بوون یکی از معدود افرادی بود که ملاقات کردم و علاقه مند به دارایی ها و پروژه ها بودند.


اولین پروژه ای که با هم بررسی کردیم 0X بود. این قبل از ICO آنها بود. که جالب بود ، زیرا در نهایت ما در فضای تبادل غیرمتمرکز کاری انجام دادیم.

اولین باری که واقعاً کنار هم نشستیم شبیه بودیم ، اوه ، نظر شما در مورد این پروژه چیست؟ او مثل این است ، من می دانم این پروژه همین است. نظر شما در مورد این پروژه چیست؟ ما یک سری پروژه ها را پشت سر گذاشتیم ، و در نهایت ، بله ، شما قطعاً یک تیم مکمل عالی را می شناسید.

آیا دوست دارید محصول را توصیف کنید و نحوه راه اندازی آن را به ما بگویید?

فقط برای جمع بندی آنچه انجام دادیم … در پایان سال 2017 ، ما با یک مبادله غیرمتمرکز به نام DDEX شروع کردیم. در آن زمان ، این بسیار ساده بود. ایده این بود ، آیا می توانید رمزها را بی اعتماد عوض کنید؟ تا پایان سال 2018 ، ما فقط روی یک مبادله غیرمتمرکز کار کردیم که استفاده از آن خیلی دردناک نبود و مجموعه ای از قراردادهای هوشمند قوی ، ساده و ایمن.

این تقریباً یک سال طول کشید تا واقعاً فضا را بفهمیم. در سال 2019 ، احساس کردیم بازار آرام است. ما فکر کردیم بهترین زمان برای سرمایه گذاری های بزرگتر است. از نظر فنی ، وقتی خیلی از نظر عملیاتی اتفاق نمی افتد ، فکر می کنم شما واقعاً می توانید شش ماه برای یک پروژه سرمایه گذاری کنید.

در سال 2019 ، در زیر رادار ، بررسی کردیم که در فضای DeFi چه می گذرد. فهمیدیم که قدم اول معامله است. مرحله دو ، با افزایش ترکیب و این سیستم عامل های وام ، وام بود. ما فکر کردیم که این دومین چیز جالب است. از نظر مالی ، اگر معاملات و وام ها را بپذیرید و آنها را با هم مخلوط کنید ، معاملات حاشیه ای خواهید داشت. بنابراین ما فقط شیفته امکان آهنگسازی بودیم.

پروژه دوم ما ، که می توانید آن را یک ویژگی اضافی در DDEX اصلی بنامید ، در زیر این منطقه کاملاً جدید واقع شده است. این یک مبادله غیرمتمرکز “حاشیه” است. ایده این بود که ما یک استخر غیر متمرکز شرط بندی کنیم. مقداری پول قرض بگیرید و با پول قرض شده تجارت کنید. به کاربر اجازه این کار را دهید. با این کار می توانید موقعیت های بلند و کوتاه را ایجاد کنید. این نوعی مشتق در بالای بورس نقطه ای است. بنابراین این پروژه جدید ما است.

ما نام جدیدی به آن ندادیم. هنوز هم DDEX نامیده می شود. وقتی DDEX را راه اندازی می کنیم و باز می کنید ، معاملات حاشیه ای خواهید داشت. معاملات حاشیه ای تقریباً یک ارتقا spot نسبت به معاملات spot است. ما هنوز هم تمام قابلیت های معاملات spot را خواهیم داشت ، اما اکنون ، علاوه بر این ، شما می توانید معاملات حاشیه ای را انجام دهید.

ما در واقع سعی کردیم آن را بسازیم تا از منظر محصول ، کاربران همچنان آشنا باشند. ما هنوز هم از تمام الگوی های معاملاتی قدیمی فرم سفارش ، دفتر سفارش و موارد دیگر استفاده می کنیم ، اما اکنون شما اساساً قادر به افزایش قدرت خرید خود هستید.

URL که آنها می توانند بازدید کنند چیست?

مطمئن. ما در حال حاضر کم فشار هستیم. بنابراین می توانید از شبکه اصلی استفاده کنید. قراردادهای ما حسابرسی می شود. محصول جدید را می توانید در پیدا کنید margin.ddex.io.

بله ، آن را بررسی کنید. شما یکی از اولین کاربران خواهید بود زیرا ما واقعاً این URL را منتشر نکرده ایم. ما 50 تا 100 کاربر در مراحل اولیه داریم. استفاده از آن و دادن بازخورد به ما. ما در حال تکرار هستیم. ما در حال برنامه ریزی برای راه اندازی عمومی در ماه اکتبر هستیم.

چیزی که شما را از سایر سیستم عامل های موجود متمایز می کند?

اولاً ، اگر به این سیستم های وام نگاهی بیندازید ، یک سوال که واقعاً ما را علاقه مند کرده این است: چرا مردم وام می گیرند؟ این وامها بیش از وامهای وثیقه ای است. در اصل شما باید تقریباً 150 دلار وثیقه به آنها بدهید تا 100 دلار از آنها دریافت کنید. این طور نیست که شما معمولاً درباره وام فکر می کنید.

بنابراین اولین سوالی که هرکسی پرسید این است که چرا مردم وام می گیرند؟ همه می دانند چرا مردم وام می دهند ، زیرا در حال حاضر نشانه های شما فقط در آنجا نشسته اند. درآمد صفر درصدی اگر حتی می توانید 1٪ درآمد کسب کنید ، کاملاً بهتر است.

ما همیشه به انگیزه ها فکر می کنیم. چرا مردم این کار را انجام می دهند؟ مخصوصاً از دیدگاه محصول. وام دهندگان به راحتی قابل درک هستند. اما وام گیرندگان اینگونه نیستند. چرا در کل مدت 15 درصد سود پرداخت می کنید?

سپس ما واقعاً به داده ها پرداختیم. تجزیه و تحلیل ، و در واقع تنها یک پاسخ وجود دارد ، این است که شما برای ایجاد موقعیت های اهرمی ، وام می گیرید.

برای اینکه روشن باشد ، برای انجام معاملات حاشیه ای ، شما به یک محصول تخصصی نیاز ندارید. می توانم بگویم حاشیه بیشتر به روشی برای انجام کار شباهت دارد. می توانم یک بیت کوین از شما قرض بگیرم و سپس آن را بفروشم. من آن را کوتاه می کنم. اکنون USD دارم. روزی باید به شما پس بدهم.

اگر بیت کوین پایین آمد ، می توانم برای بازپرداخت شما ارزان تر آن را خریداری کنم. من می توانم تجارت را فقط با قرض گرفتن از یک دوست معامله کنم. البته ، تمام هدف معاملات مارجین افزایش کارایی و کاهش وابستگی به اعتماد است که در آن می توانید این کارها را انجام دهید.

من فکر می کنم یک مبتکر در فضا ، نوعی پیشگام مبادله حاشیه ، dYdX بود. از همان ابتدا ، از زمانی که ما DDEX را ایجاد کردیم ، آنها در مورد اینکه چگونه این کار را به درستی انجام دهند فکر می کردند.

ما احتمالاً تقریباً در همان زمان ، اواخر سال 2017 ، اوایل سال 2018 شروع کردیم. سپس می بینیم که آنها چند تکرار را پشت سر می گذارند.

من فکر می کنم تفاوت اصلی … ما می خواهیم چیزی منحصر به فرد به میز بیاوریم. ما DEX اول نبودیم. در آن زمان [در حال توسعه] ما در حال بررسی مبادلات غیرمتمرکز بودیم. ما شبیه بودیم ، اوه … در اینجا سه ​​چیز وجود دارد که می توانیم پیشرفت کنیم. ما با معاملات مارجین همین کار را کردیم.

ما در حال بررسی مبادلات حاشیه در انواع مختلف آن بودیم و من فکر می کنم سه چیز وجود دارد که می تواند به شدت بهبود یابد. یکی اینکه می خواهیم کمتر به نقدینگی دای وابسته باشیم. دای شگفت انگیز است. مانند واحه ای است که تمام DeFi را راه اندازی می کند.

کاملاً ، این نام مناسبی برای آن است.

وقتی نوبت به نقدینگی می رسد ، هرچه بیشتر بهتر است. بنابراین ما در حال فکر کردن بودیم که علاوه بر دای ، سکه های ثابت دیگری را نیز به همراه می آوریم. این امر باعث افزایش نقدینگی این بازارها می شود.

من فکر می کنم یک منبع واقعاً بزرگ و دست نخورده USDT ، USDC ، TUSD متمرکز است. ما در حال صحبت کردن در مورد سکه های ثابت ثابت fiat-back هستیم.

بسیار عظیم… افراد زیادی از آنها استفاده می کنند liquid نقدینگی بسیار بالایی که به Coin Market Cap نگاه می کنید.

بله ، اما یک چالش فنی وجود دارد. من فکر می کنم دلیل اینکه همه با دای شروع کردند این است که دای کاملاً زنجیره ای است. این DEX ها کاملاً زنجیره ای از نظر تئوری قادر به تأمین منبعی از نقدینگی قابل تحقق قرارداد هستند. USDT نقدینگی قابل انعقاد قرارداد نیست.

باید آداپتور وجود داشته باشد. چیزی که USDT را می گیرد و آن را به نوعی نقدینگی تبدیل می کند که پروتکل های غیرمتمرکز می توانند از آن استفاده کنند. ما اساساً باید یک آداپتور بسازیم. این چیزی را از جهان غیر متمرکز غیرمجاز می گیرد ، آن را از این فیلتر عبور داده و غیرمتمرکز می کند. این فقط در مورد نقدینگی نیست. بنابراین این چالش است.

من فکر می کنم ما اولین کسی هستیم که این کار را انجام می دهد مثل یک راز تجاری نیست ما امیدواریم که وقتی افراد دیگر می بینند ما این کار را انجام می دهیم ، آنها وارد بازی می شوند و این کار را نیز انجام می دهند. این یکی از راه های واقعاً پل زدن است.

از نظر فلسفی ، نوع نگاه ما این است که چیزی مانند دای واقعاً در تلاش است نقدینگی را از درون اکوسیستم DeFi جبران کند. این در حال ایجاد نقدینگی از هیچ است. در حالی که آوردن چیزی مانند USDT یا USDC ، شما از خارج اکوسیستم DeFi می آورید. ما آن را نقدینگی راه انداز داخل و خارج می نامیم.

واقعاً تلاش خوبی در جبهه داخلی وجود دارد. ما می خواهیم سعی کنیم از خارج کمک کنیم. این همانند قسمت اول است.

قسمت دوم کاری که ما متفاوت انجام می دهیم این است که در واقع آهنگسازی نمی کنیم. منظور ما این است که برای ایجاد مبادله حاشیه به دو چیز نیاز دارید. شما به یک بورس معاملات بورس (DEX) و یک استخر وام نیاز دارید.

جایگزینی های متعددی در مورد چگونگی جمع آوری این موارد وجود دارد. در واقع می توانید فقط یک صرافی موجود مانند Kyber و یک استخر وام موجود مانند Compound را در اختیار داشته باشید و سپس می توانید یک لایه بسیار نازک در بالای آن بسازید. این یک مبادله حاشیه بدون ایجاد هر یک از این دو م .لفه است.

یکی از پروژه ها که این Opyn نام داشت. این یک آزمایش بسیار جالب بود. متأسفانه ، آنها تعطیل شدند.

آنها تعطیل کردند … 15 اکتبر آخرین روز است.

من پست مرگ آنها را خواندم. دلیل تعطیل شدن تجارت آنها لاغر بودن بیش از حد آنها بود. این به این دلیل است که آنها فقط در حال ساخت از اجزای موجود هستند. ارزش پیشنهادی منحصر به فرد آنها ، که به احتمال زیاد قابل استفاده است ، شاید برای توجیه وجود کافی نباشد.

که واقعاً منطقی است. هنگام آهنگسازی ، بسیاری از نقص ها در سطح محصول وجود دارد. این یک برداشت انتزاعی است. کاربران پیچیدگی را احساس می کنند ، زیرا در زیر شما هنوز با چندین پروتکل در تعامل هستید.

DYDX ، اولین نسخه ، فکر می کنم آنها یک قدم زودتر بردارند. مانند … ما نمی خواهیم از یک خارجی استفاده کنیم. ما می خواهیم استخر فرود خود را بسازیم. سپس ما آن را با یک DEX خارجی ترکیب خواهیم کرد. به عنوان مثال ، Eth2Dai. با ساخت یک چیز در خارج و سپس استفاده از یک چیز در داخل ، آنها می توانند قابلیت استفاده را به شدت بهبود بخشند.

ما فقط در حال بررسی روند بودیم و احساس می کردیم پیشرفت طبیعی فقط انجام هر دو قطعه در داخل است.

بله ، فکر می کنم تصمیم خوبی بوده است.

این یک معامله است ، درست است؟ به عنوان یک مهندس ، هرگز نمی خواهید چرخ را دوباره اختراع کنید ، درست است?

چگونه می توانید آن نقدینگی را برای صندوق وام خود بوت استرپ کنید?

بله قطعا. ویژگی سوم این است که ، چون ما این راه حل یکپارچه را انجام می دهیم ، می توانیم برخی موارد را واقعاً بازسازی کنیم. چیزی که ما روی آن متمرکز هستیم این است که ، اگرچه دو کار وجود دارد که می توانید در چنین صرافی انجام دهید ، اعطای وام و تجارت ، اما ما واقعاً آنها را موازی قرار نمی دهیم. ما هنوز معتقدیم ، که من توضیح خواهم داد ، و به سوال بعدی شما پاسخ می دهد ، ما فکر می کنیم ابتدا باید با معاملات حاشیه ای شروع کنیم زیرا کمبود وام دهنده وجود ندارد. ما اتر به ارزش 20 میلیارد دلار نشسته ایم که اساساً صفر درصد درآمد دارد.

من فکر می کنم اگر نرخ بی خطر و بدون خطر وجود داشته باشد ، طرف عرضه آن ظاهر می شود. در پایان روز سود کسی و سود کسی را پرداخت می کند. همه می خواهند سود کسب کنند. برای به دست آوردن آن نیازی نیست خیلی کار کنید.

چه کسی در واقع سود می پردازد؟ این تاجران است ، درست است؟ اگر می توانید معامله گران را خوشحال کنید ، آنگاه آنها مایل به پرداخت سود هستند و این سود وام دهندگان را به خود جلب می کند.

این یک مشکل تخم مرغ است. ما از این طرف بوت استرپ می کنیم.

ما قرارداد خود را به گونه ای طراحی کردیم که در برابر آنچه اعتقاد داریم وام گیرندگان می خواهند ، مغرضانه عمل کند. می توانم چند مثال بزنم. برای وام گیرندگان ، آنچه آنها می خواهند واقعاً ثبات است.

نوآوری در این فضا وجود دارد. برای سیستم عامل وام عمومی ، مانند کامپوند ، من فکر می کنم آنها کارهای بسیار جالبی انجام می دهند. برای ما ، ما در واقع برخی از ویژگی های پیشرفته را کاهش می دهیم تا قدرت را افزایش دهیم.

یک نمونه از این موارد این است که ، در این سیستم عامل های نوین وام ، آنها انتخاب کردند که وثیقه را نیز بدهند. بنابراین آنچه می گویم این است که تصور کنید می خواهم مقداری دای وام بگیرم. من مقداری اتر را به عنوان وثیقه قرار خواهم داد.

مثل این است که خانه خود را رهن کنید. یا رفتن به یک پیاده فروشی و گفتن این ساعت ارزشمندی که دارم را بردارید. پس من قصد دارم مقداری پول نقد درست کنم?

اکنون قسمت جالب این است که ، فکر نمی کنم هیچ پروژه متمرکز یا CeFi این کار را انجام دهد. آنها [مرکب] اجازه می دهند وثیقه نیز به او قرض داده شود. بنابراین این اتر ، که وثیقه کسی است ، همچنین وارد وام وام می شود. که همچنین می تواند به من قرض داده شود. که گاهی اوقات حتی در هنگام گرفتن وام نیز می توانید سود وثیقه خود را کسب کنید. این واقعا یک ویژگی جالب است.

ما قضاوت نمی کنیم یا گفتن این بد است. اما وقتی از یک دیدگاه کاملاً عملی ، از دید یک معامله گر حاشیه به آن نگاه می کنیم ، فکر می کنیم این کار غیرضروری است.

ما فکر می کنیم غیر ضروری است. یکی از این موارد متوجه خواهید شد که نرخ بهره بسیار ناموزون است. شما در Dai 10٪ درآمد دارید ، اما در Ether 0.1٪ درآمد دارید. تقاضای وام اتر فقط وجود ندارد.

این میزان سود ناچیز به اندازه کافی نزدیک به صفر است که سودمندی مجموعه وام را به شدت افزایش نمی دهد. اما نقطه ضعف چیست؟ به نظر می رسد هیچ منفی وجود ندارد. وثیقه به عنوان وثیقه وجود دارد. این بدان معناست که اگر مشکلی پیش بیاید ، از تصفیه پشتیبانی می کند. این وثیقه فروخته می شود ، درست است?

بنابراین این س isال وجود دارد که اگر واقعا افت چشمگیر قیمت رخ دهد چه اتفاقی می افتد؟ شما در حال تلاش برای از بین بردن اتر هستید ، اما اتر در آنجا نیست. قرض داده شده است بنابراین ، شما باید تصفیه آبشار را انجام دهید ، درست است?

باید دوباره تصفیه کنید. شخصی آن اتر را وام گرفته است ، و آنها وثیقه دیگری نیز قرار داده اند. حالا شما باید آن وثیقه را نیز تصفیه کنید. فقط برای اینکه شما بتوانید اتر را تصفیه کنید تا دای بدست آورید ، درست است?

هیچ کس نمی داند که چگونه این اتفاق خواهد افتاد ، و این می تواند این واقعه فاجعه بار باشد.

این فقط می تواند این باشد که ما در مورد چیزها بیش از حد فکر می کنیم ، اما چه کسی می داند?

منظور من این است که در واقع ، ما از دارایی خالص کمتری استفاده می کنیم. از برخی جهات ، می توانید بگویید که ما یک وام کمتری داریم. اما فقط در صورتی که اتفاق خیلی بدی رخ دهد ، ما کمی بیشتر به روند تصفیه خود اطمینان داریم.

بنابراین این معاملات تجاری بسیار پنهان است. ما واقعاً این را به عنوان یک مزیت رقابتی محصول معرفی نمی کنیم. اما ، این باعث می شود شب ها کمی بهتر بخوابیم. ما به طور کامل مراحل تصفیه خود را انجام دادیم.

در راستای آن ، برای طرف مقابل ، این مفهوم بیمه است ، درست است؟ وقتی در یکی از این سیستم عامل ها وام می گیرید ، آنچه واقعاً نگران آن هستید این است که نتوانید پول خود را پس بگیرید. این فرآیند تصفیه است که از دارایی های کاربران محافظت می کند. این به این دلیل است که یک سیستم بی اعتماد وجود دارد.

در پایان روز ، اگر تصفیه با موفقیت انجام شد ، کاربران تضمین می کنند پول خود را پس بگیرند. این مفهوم بیمه ، به طور خاص ، دو نوع خطر برای یک مجموعه وام وجود دارد. شما خطر تصفیه را دارید و همچنین خطر قرارداد / اشکال هوشمند را دارید.

مورد دوم به سختی بیمه می شود ، اما مورد اول کاملاً قابل اندازه گیری است. دلیل آن این است که روند تصفیه فقط منطقی در قرارداد هوشمند است. ما فقط می توانیم منطق را اضافه کنیم و بگوییم ، اگر انحلال شکست بخورد ، زیرا انگیزه کافی برای کسی برای شرکت در تصفیه وجود نداشت ، پس بیمه وجود دارد. که اساساً به عنوان یک معامله گر دیگر عمل می کند. جز این که تصفیه را با ضرر جزئی انجام می دهد.

بنابراین ما در واقع یک اجرای کامل بیمه تصفیه بدون اعتماد داریم. که ما فکر می کنیم یک افزودنی شسته و رفته در این بازی است. یکی که به نوعی به آن افتخار می کنیم.

ما امیدواریم که به آن لگد نزند. از وقتی که لگد زد ، مشکلی پیش آمد. هنوز هم یک محافظ دیگر در برابر شرایط فاجعه بار است.

آیا می خواهید نحوه ساخت مجازات تصفیه خود را فاش کنید?

مطمئن. یک دسته تصفیه وجود دارد. این فقط به این معنی است که وقتی وثیقه به درصدی از بدهی وام نزدیک می شود ، وثیقه برای تصفیه قرار می گیرد. می تواند 110٪ باشد. می تواند 105٪ باشد. اگر آن را خیلی زیاد تنظیم کنید ، ناکارآمد است. تصفیه آغاز شده است. خیلی زود است ، مانند زنگ هشدار دروغین. اما اگر آن را بیش از حد نزدیک به 100٪ نگه دارید ، خطر سقوط بیشتر و عدم توانایی در تصفیه آن وجود دارد.

این بخشی از هنر است ، بخشی از علم است. در حال حاضر 110٪ تنظیم شده است.

برای همه دارایی ها?

آره. در حال حاضر ، ما عمدتا به دنبال دو بازار هستیم. بازار اتر به USDT و بازار اتر به دای. در قرارداد ، هر بازار پارامتر خاص خود را دارد.

هر دارایی باید قیمت خود را بدست آورد. هر دارایی و هر بازار باید دارای عمق نقدینگی و ریسک متفاوت باشد. در حال حاضر ، نرخ 110٪ نرخ فعلی بازار ETH – USDT است.

وقتی انحلال با 110٪ شروع شود ، به این معنی نیست که وام گیرنده 110٪ جریمه می شود. مثل مجازات 10٪ نیست. فقط تصفیه از 110٪ شروع می شود.

ما در واقع از مکانیزم حراج هلندی استفاده می کنیم. از نظر طراحی تصفیه دو ماتریس وجود دارد. یکی این است که چگونه و چه موقع تصفیه را شروع می کنید. دو مورد نحوه اجرای تصفیه است.

در واقع دو روش برای اجرای تصفیه وجود دارد. یکی ، کنترل کامل قرارداد هوشمند است. این فقط وثیقه را می گیرد و در بازار در Cyber ​​می فروشد. این یک روش برای انجام آن است.

دو ، این است که شما مزایده هایی را که به تدریج افزایش می یابد باز خواهید کرد. هر کسی که بخواهد مبادله کند ، تا زمانی که بتوانید به من کمک کنید تا وام را پس بدهم ، وثیقه را دریافت می کنید.

از برخی جهات ، چون حراج مکانیسم کشف قیمت است ، راه دوم غیرمتمرکزتر است. در واقع منصفانه تر است. به احتمال زیاد به نرخ بازار خواهید رسید.

یک اشکال دارد اشکال این است که این عمل مدتی طول می کشد. شاید ، 10 دقیقه طول می کشد. در این 10 دقیقه ، قیمت می تواند به طریقی تغییر کند که خطر را افزایش دهد.

این معاملات همیشه وجود دارد. در پایان روز ، بدون شک حراج هلندی راه بهتری بود. زیبا تر است من فکر می کنم مقیاس بهتری برای آینده است. بنابراین ما از این استفاده می کنیم.

بنابراین اساساً ، وقتی می گویم حراج هلندی ، با 110٪ با حراج بخشی از وثیقه شروع می شود. بگذارید بگوییم 100 ETH در آنجا به عنوان وثیقه وجود داشت. شما تمام ETH را نمی فروشید. برای بازپرداخت وام برای هر کس 80 ETH پیشنهاد می کنید. هیچ گیرنده ای ندارید؟ سپس من 81 ETH را برای بازپرداخت وام پیشنهاد می دهم. بنابراین به صورت بلوک به بلوک ، درصد وثیقه ای را که دریافت می کنید افزایش می دهد. باقیمانده وثیقه به وام گیرنده برمی گردد. به این ترتیب ، آنها در صورت تصفیه تمام وثیقه خود را از دست نمی دهند.

این خیلی خوب است.

این یک مکانیسم عالی است. حتی اگر هفته هاست که آزمایش بتا داریم و به دلیل اینکه اتر اخیراً بسیار افزایش یافته است ، برخی از موقعیت های کوتاه منحل شدند. یکی از موقعیت های کوتاه من منحل شد. داشتم آزمایش می کردم. من در واقع خیلی طولانی هستم.

اینجا هم همینطور. بنابراین من به مشکل خورده ام.

بسیار جالب است که می بینید این کل مکانیسم کار می کند. تفاوت محسوسی بین تصفیه و ضرر توقف وجود ندارد ، درست است?

با برخی از قیمت ها ، شما قبلاً پول خود را از دست داده اید. با برخی از قیمت ها ، شما فقط تسویه حساب می کنید.

آنچه ما در آزمایش بتا خود یافتیم این بود که افراد باید از روانشناسی اجتناب کنند. آنها احساس می کنند منحل شدن چیز خیلی بدی است.

بگذارید بگوییم تصفیه شما 200 دلار است و به 195 دلار خواهید رسید. من هنوز خوبم این تصفیه نشده است ، اما شما در حال حاضر بیشتر سهام خود را از دست داده اید. مردم فقط نمی خواهند به آن نقطه نهایی برسند که کل موقعیت آنها منحل شود.

ضرر توقف در واقع فقط تصفیه جزئی است. این تصفیه شاید 50٪ از حساب حاشیه شما است.

من می خواهم راهی را طراحی کنم که مردم از نظر احساسی نیز احساس بدی نکنند. من فکر می کنم بخشی از چالش طراحی محصول نیز جالب است.

نظرات شما در مورد رمز HOT و کاربرد آن چیست?

هنگامی که توکن را طراحی کردیم ، اساساً یک عضویت Costco یا مسافت پیموده شده مکرر است. این یک نسخه غیرمتمرکز از BNB است.

معنی آن این است که .. ارزش DEX چیست؟ در واقع جایی است که می تواند تقاضای خرید و فروش کافی را برای تشکیل بازار جمع کند. به عبارت دیگر ، تنها دارایی آن نقدینگی آن است. یا عمق کتابهایش اگر تمام DEX ها نقدینگی یکسانی داشته باشند ، هزینه های معاملات به صفر می رسند. این به این دلیل است که مانند مردم با ارزان تر تجارت می کنند.

اگر به Coinbase نگاه کنید ، اگر به Binance نگاه کنید ، دلیل صفر نبودن این هزینه ها داشتن این مزیت رقابتی است. آنها فقط بهترین نقدینگی را دارند ، درست است?

ارزش این شبکه نقدینگی آن است. اگر بخواهید نشانه ای برای ایجاد انگیزه در آن داشته باشید ، در این صورت افرادی که نقدینگی ایجاد می کنند را تشویق می کنید.

برای هر نشانه ای ، من فکر می کنم دو سوال وجود دارد. یکی این است که کدوم را می گیرد؟ چه کسی کار را انجام می دهد؟ دو این است که این توکن چه کاربردی دارد ، درست است?

اساساً ، در برخی موارد ، تنها ارزشی که پروتکل مبادلات غیرمتمرکز می تواند ارائه دهد ، تخفیف در هزینه های آن است. این نشانه برای افرادی است که تجارت می کنند و در نتیجه نقدینگی شبکه را تأمین می کنند. بنابراین ارزش شبکه افزایش می یابد. بنابراین شبکه اساساً با تخفیف به این عوامل کمک می کند.

ما تمام مکانیزم های رمز را بررسی کردیم. تنها مواردی که واقعاً منطقی هستند نوعی مدالیون هستند. این به خودی خود جایزه ای ندارد ، اما در این حالت حق انجام کار است. برای افرادی که رمزها را در اختیار دارند ، HOT اساساً نشانگر کمک به نقدینگی در جامعه است.

از لحاظ تاریخی ، وقتی 2017 – 2018 را نگاه می کنید ، مردم این مکانیسم های رمز بسیار زیبا ، استادانه یا پیچیده را ایجاد می کنند. وقتی هوا خنک بود.

دسته بعدی پروژه ها هیچ علامتی ندارند. خیلی نامناسب بود فکر می کنم اکنون اگر از منظر عقلانی به آن نگاه کنید ، نشانه فقط یک ابزار است. این ابزاری برای دستیابی به هدف است که بوت استرپ کردن یک شبکه است. بوت استرپ کردن هر شبکه سخت ترین قسمت است. اما اگر قادر به راه اندازی شبکه باشید ، آن شبکه می تواند دارای ارزش طولانی مدت باشد.

از برخی جهات ، نشانه می تواند مانند یک راه حل بسیار زیبا برای مشکل bootstrapping باشد. فکر می کنم هیچ وقت تغییر نکرده اما انجام آن در عمل بسیار سخت است.

از نظر الهام ، به چیزی مانند رمز Maker DAO نگاه کنید. کاملاً غیرضروری نیست مثل یک قطعه در سازوکار تصفیه است.

در پایان روز ، در اکوسیستم Maker سود کسب می کند. این سود با رمز پرداخت می شود. اساساً ، کل دارندگان دقیقاً مانند سودجویان هستند که بسیار زیبا است.

در مقایسه با بازار P2P ، جایی که کاربران در آن سود کسب می کنند ، در سیستم Maker هیچ کس به جز دارندگان توکن سود دریافت نمی کند.

من فکر می کنم که این یک روش معتبر برای طراحی چیزی است که بتواند شبکه را راه اندازی کند. تیم های خوش شانس آنهایی هستند که بودجه مشارکتی دارند یا درآمد دارند. آنها توانایی انتظار ، انتظار بیش از حد در این رمز عظیم را دارند. آنها می توانند به آرامی تکرار شوند.

همه تیم ها فرصت چنین کاری را ندارند. در پایان روز ، همه باید برخی از مدل های درآمد را کشف کنند.

وقتی کار را انجام می دهید ، ایجاد قراردادهای هوشمند گران و طاقت فرسا است. از نظر استخدام بهترین مهندسان و سپس انجام ممیزی. همه باید از جایی تأمین اعتبار كنند. همیشه یک قول وجود دارد شما از سرمایه گذاران خطرپذیر بودجه می گیرید. به مدت سه سال ، پنج سال ، و یک روز آنها می خواهند بپرسند که مدل درآمد این چیز چیست؟?

این چیزی است که من فکر می کنم dYdX ، مرکب ، آنها باید آن را کشف کنند. همه ما باید آن را کشف کنیم. اگر این را فهمیدید ، فکر می کنم در واقع ایجاد یک سیستم توکن سازی یا استفاده از سهام خود برای بازپرداخت سرمایه گذاران چندان دشوار نیست.

شما بچه ها هزینه معاملات را نمی گیرید ، درست است?

ما هزینه هایی را دریافت کرده ایم. از روز اول ، DDEX هزینه هایی را دریافت کرد. ما فکر کردیم که این یک کار خوب است. از برخی جهات اثبات ارزش است. من شخصاً معتقدم اگر تنها چیزی که می توانید در آن رقابت کنید ارزان بودن است ، شاید شما آنقدر رقابتی نباشید.

من فکر می کنم مردم با تمرکززدایی مخلوط می شوند. من فکر می کنم که آنها دو مسئله کاملاً جدا از هم هستند.

این بدان معنی نیست که شما هزینه هایی را دریافت می کنید که بنابراین شما یک سیستم متمرکز هستید. حتی در یک سیستم غیرمتمرکز ، به عنوان مثال در Ethereum ، گاز برای کاربران سیستم هزینه است. همچنین این عامل باعث می شود که این دستگاه کل کار کند.

اگر نمی توانید هزینه دریافت کنید ، پس چگونه می توانید یک اقتصاد رمز ارز کار کنید. در بلند مدت ، هدف ما ایجاد یک مدل تجاری پایدار و مناسب است. در واقع انجام این کار بسیار سخت است.

اگر به سرمایه گذاری و بودجه خارجی اعتماد می کنید ، واقعاً غیرمتمرکز نیستید. خودکفایی یکی از اهداف کلیدی طراحی است. گفته شد ، این روند وجود دارد که همه افراد هزینه ای را دریافت نمی کنند.

چیزی که واقعاً به ما آسیب رسانده این جمع کننده هایی هستند که dApp ها و اسپرد پیشنهاد قیمت را با هم مقایسه می کنند. ما همیشه یکی از بهترین اسپرد پیشنهادات را داشته ایم. اما … اگر هزینه هایی را به آن اضافه کنید ، هزینه ها به طور گسترده ای باعث افزایش انتشار ما در کتاب سفارش می شوند. پس ما دیگر رتبه یک را نداریم. این به نوعی کمی ما را آزار داد. اساساً همه کسر هزینه ها را تا حدی کاهش می دهند تا کمبود نقدینگی را جبران کنند.

بنابراین با استفاده از این محصول جدید ، ما دقیقاً مانند این هستیم ، اجازه دهید ما نیز با استفاده از رایگان ادامه دهیم. من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد ، اما قطعاً باعث می شود ما از رقابت بیشتری برخوردار شویم. پس از کاهش کارمزد ، اکنون بهترین بازده را برای معاملات حاشیه ای و معاملات spot داریم.

من به سوال شما در مورد دای باز خواهم گشت. دای بازار ثانویه ماست. ما بیشتر بر بازار USDT تمرکز کرده ایم. برای بازار USDT حتی نزدیک نیست! ما به طور قابل توجهی بهتر از سایر اترها به بازار ثبات سکه در سیستم های DeFi دسترسی داریم. در مورد گسترش Dai ، مشاهده ما این است که هیچ کس واقعاً بهتر از دیگران نمی تواند کار کند. این به این دلیل است که Dai کاملا نقدینگی زنجیره ای است. ازدواج با نقدینگی بین پروژه های DeFi بسیار ارزان است. از نظر ما ، نقدینگی ، عمق و گسترش Dai احتمالاً در سه تا پنج سیستم عامل برتر مشابه خواهد بود. این چیزی نیست که ما بتوانیم به طور قابل ملاحظه ای بهتر از دیگران انجام دهیم. همچنین این چیزی نیست که بتواند واقعاً بدتر از دیگران عمل کند. اگر می دانید چطور نقدینگی کار می کند ، همه احتمالاً برابری می کنند.

از منظر استراتژی رقابتی ، معقول تر است که تمرکز خود را بر روی بازارهایی بگذاریم که به طور خودکار به برابری نمی رسند.

بازار USDT چیزی است که اگر تلاش زیادی صرف کنیم ، می توانیم بسیار بهتر از دیگران انجام دهیم. هدف ما این است.

Dai جز component اصلی اکوسیستم DeFi است و ما قطعاً از آنها پشتیبانی می کنیم. اما ما فقط می توانیم از آنها و همچنین هر کس دیگری حمایت کنیم ، نه به طور چشمگیری بهتر.

آیا می توان از شارژ کمی بیشتر برای گرفتن وام درآمد کسب کرد?

ما در واقع به مبادلات متمرکز برای نحوه کار دنیا نگاه کردیم. اگر به مبادلات حاشیه ای متمرکز زیادی نگاه کنید ، آنها حتی استخر وام ندارند. آنها فقط وام های خود را تأمین می کنند. آنها وام دهنده هستند. شارژ می کنند. مردم در مورد 20٪ APR صحبت می کنند که هزینه بسیار بالای Dai است. به طور متوسط ​​، چیزی که ما دیده ایم ، این است که آنها هر روز 0.1٪ هزینه می گیرند ، که سالانه 36.5٪ است. هیچ کس اهمیتی نمی دهد.

مثل اینکه به ما بگویید ، ذهنیت شما این است که ، من فقط می خواهم این را برای مدت کوتاهی یک هفته کوتاه کنم. روزانه 0.1٪ بازی خواهید کرد. این هفتگی 0.7٪ بازی می کند. اما من 50 درصد می سازم.

اساساً ، ما فکر نمی کنیم که نرخ بهره در جایی است که بیشترین پول در آن است. برای تعمیم وام های عمومی اعطای وام مانند کامپاند ، روزی آنها از موارد استفاده مالی برای این وام ها فراتر می روند.

آنها در مورد وام های روز پرداخت صحبت می کنند ، و چیزهای جالب دیگری مانند CDAI وجود دارد. این می تواند به طور بالقوه بازار بسیار بزرگتری را باز کند.

اگر این فرض را بکنید که 100٪ وام ناشی از معاملات حاشیه ای است ، نرخ بهره ای که می توانید بدست آورید به اندازهای کمتر از کارمزد معاملات خواهد بود. ریاضیات ساده را انجام دهید. شما در مورد یک درصد در بالا صحبت می کنید. ترکیب 10٪ از سود پخش را می گیرد. این 10٪ علاوه بر 10٪ است. 10٪ از 10٪ فقط بنابراین 1٪ سالانه است ، درست است?

ما در مورد وام یک هفته ای صحبت می کنیم. این 1/50٪ 1٪ است. کمترین هزینه معاملات متمرکز هزینه معاملات ممکن است 0.1٪ باشد. این هنوز 10 برابر بیشتر از 0.5٪ از 10٪ از 10٪ است.

همچنین ، من در واقع مطمئن نیستم که کامپاند تفاوت را جیب زده است. آنها فقط می توانند از این برای صندوق های بیمه استفاده کنند. من فکر می کنم این یکی از روش های خوب تهیه بیمه است. این همان کاری است که BitMex انجام می دهد. شما درصدی از اسپرد نرخ بهره را می گیرید تا شکست های تصفیه را پوشش دهید. این مکانیسم بسیار خوبی است. ما قصد نداریم با این مسئله آشفتگی کنیم.

یکی از ویژگی های جذاب تر در مورد DDEX این است که این مرکز فاقد KYC یا AML است و باعث می شود حریم خصوصی بیشتر از رقبا باشد. آیا برنامه ای برای تغییر روش انجام این کار برای محصول حاشیه ای وجود دارد?

من مطمئن نیستم که آیا KYC راهی است که باید طی شود. هنگامی که KYC را انجام می دهید ، ضرر می کنید.

مسئله این است که مبادله غیرمتمرکز هرگز به این سرعت انجام نمی شود. هرگز به اندازه مبادله متمرکز کارآمد نخواهد بود.

اساساً ، اگر تمام تلاش خود را برای پیاده سازی مبادله ای به صورت غیرمتمرکز انجام دهید و سپس KYC را بالای آن رها کنید ، تمام مزایا را از دست می دهید. سپس شما همچنین می توانید یک صرافی متمرکز ایجاد کنید.

این اولین استدلال اصلی است که چرا KYC راهی برای ادامه کار نیست. من فکر می کنم که این باید مطابقت دوستانه داشته باشد. منظور من این است که فکر می کنم مردم در مورد DEX های اولیه صحبت می کنند به عنوان راهی برای جلوگیری از سازگاری.

چیزی که مردم فراموش می کنند این است که DEXes اساساً دارای خواصی هستند که از نظر انطباق بسیار مفید هستند.

چرا مبادلات تنظیم می شوند؟ دو پاسخ اساسی وجود دارد. یکی این است که شما می خواهید از پولشویی جلوگیری کنید. دو ، شما می خواهید از کلاهبرداری جلوگیری کنید زیرا مبادلات حضانت حضانت را بر عهده می گیرند. آنها می توانند با پول همه فرار کنند. این یک کلاهبرداری برای خروج است.

با مبادلات غیرمتمرکز ، به دلیل غیررسمی بودن ، امکان کلاهبرداری خروج وجود ندارد. این یک ملک بسیار خوب است ، یک و دو ، از آنجا که تمام معاملات واقعاً روی زنجیره اتفاق می افتد ، پیوند پذیری را از بین نمی برد.

دلیل اینکه شخصی وجوه سرقت شده را بردارد و آنها را به یک ShapeShift یا Coinbase واریز کند این است که می تواند آن را برداشت کند و پول “شسته شود”. اگر معامله ای را در صرافی غیرمتمرکز انجام دهید ، مانند DDEX یا رادار رله ، احتمال آن شکسته نمی شود. شما دقیقاً می دانید که این پول از کجا آمده است. شما دقیقاً می دانید کجا رفت.

این دو خاصیت بسیار ظریف است. ما باید از این خواص استفاده کنیم. برای ایجاد محصولات بهتر جایی که مردم نتوانند کارهای بد انجام دهند.

DEX ها از قبل این خصوصیات را دارند اما هیچ کس واقعاً در این باره صحبت نمی کند. به طور کلی ، این فقط در مورد چقدر زود است. این فقط این واقعیت است که ما هیچ نوع سیستم هویتی نداریم. حتی اگر شما یک سیستم KYC پیاده سازی کنید ، این یک سیستم KYC بسیار متمرکز و منزوی است. فقط یک DEX خاص ممکن است دارای برخی از پایگاه داده های SQL باشد که از برخی آدرس ها به اطلاعات برخی افراد نقشه برداری می کند.

شاید این راه حل نباشد. این چیز ممکن است هک شود ، یا گم شود. شاید به اندازه کافی بزرگ نباشد. من همچنین از مشکل هویتی که مردم در تلاش برای حل آن هستند هیجان زده هستم. تصور کنید اگر یک سیستم هویت شخص ثالث جدا شده داشته باشیم. یکی از آنها دارای تاریخچه اعتبار و موارد دیگری است که شما همچنین می توانید از آنها استفاده کنید. من فکر می کنم این راه حل است. من فکر نمی کنم راه حل این باشد که هر یک از پروژه های خاص DeFi سیستم هویتی خود را که به طور م sثر سیل زده است ، بچرخاند. این سیستم KYC به نظر من می رسد.

چگونه می خواهید کلمه را بیرون بکشید?

در راه اندازی اینترنت همراه قبلی من ، با اولین محصولم ، در سال اول از صفر به 16 میلیون کاربر رسیدیم. ما اینقدر هک رشد کردیم. فکر نمی کنم DeFi اینگونه باشد.

دو چیز وجود دارد. یکی ، شما حتی در مورد موفق ترین پروژه ها صحبت می کنید ، در مورد پایگاه کاربری بسیار کوچک صحبت می کنید. اگر به سازندگان نگاه کنید و به ترکیبات نگاه کنید ، ما به ترتیب هزاران کاربر صحبت می کنیم نه میلیون ها.

برای رسیدن به این جمعیت بسیار بسیار زیبا ، نمی گویم که سخت نیست ، اما بیشتر از این است که شما فقط باید ارزش های بی نظیر داشته باشید. سپس آنها احتمالاً شما را پیدا خواهند کرد. به نوع افرادی که از یک محصول غیرمتمرکز استفاده می کنند ، فکر کنید. این افراد فوق العاده پیشرفته هستند. اول از همه ، آنها یک MetaMask دارند, دفتر کل, یا D’CENT کیف پول. این به تنهایی نیاز به تخصص دارد. سپس آنها باید عملیات مالی ایجاد معاملات حاشیه ای و پیامدهای آن و خطرات را درک کنند. مردم در مورد “قابلیت استفاده یک مانع است” صحبت می کنند. بله ، روزی … اما امروز ما آنجا نیستیم.

ما در مورد تقاطع برخی از افراد صحبت می کنیم که هم زرنگ مهندسی هستند و هم زرنگ مالی. در حال حاضر ما زیر رادار هستیم. با این حال ما تعجب کرده ایم که چگونه بسیاری از مردم ما را پیدا کرده اند شما چگونه ما را پیدا کردید؟ ما حتی URL خود را در هیچ کجا منتشر نکردیم. ما در مورد بسیاری از مردم صحبت نمی کنیم. 100 نفر ما را پیدا کردند. این یک بخش غیر بی اهمیت از پایگاه کاربر بالقوه است که می توانیم در این مرحله به آن دسترسی پیدا کنیم.

فکر می کنم شما باید مرحله به مرحله پیش بروید. همه تیم های ردیف اول بیمار دفی ما. افرادی که سعی در ایجاد حرکت دارند و سعی در استفاده از نشانه ها یا بازاریابی ویروسی دارند ، خود را بسیار سریع می سوزانند. اگر به افرادی که در واقع در حال نوشتن و حمل و نقل هستند نگاه کنید ، در واقع تحت تأثیر کشش قرار می گیرند ، مانند ترکیبات و سازندگان ، مدت زمان زیادی طول کشید. همه آنها در چرخه های کشتی شش ماهه هستند و هک رشد و روابط عمومی زیادی ندارند.

البته در این مرحله می خواهیم رشد سریع تری داشته باشیم. ما می خواهیم رشد نمایی داشته باشیم. اما شما نمی توانید آن را خیلی سخت تحمیل کنید. هنوز مسیری طولانی در پیش است تا کسی بتواند محصولی DeFi آماده برای مصرف عمومی بسازد.

ما بسیار متمرکز هستیم که صد کاربر اول ، هزار کاربر اول ، 10 هزار کاربر اول را بدست آوریم. اما 10،000 کاربر در واقع بسیار کم است. به معنای واقعی کلمه ، می توانیم با هزاران کاربر اول خود یکی یکی صحبت کنیم. لازم نیست که بگذریم. برای جمع بندی این موقعیت و پاسخگویی به س questionsالات شما ، ما مایل هستیم کارهایی انجام دهیم که مقیاس آن ها نباشد. ما نیازی به مقیاس گذاری نداریم. بعداً س questionsالات سخت مقیاس را خواهیم فهمید.

نظرات شما در مورد هزینه بالای گاز و تأثیر آن بر شمول مالی چیست؟?

از بعضی جهات اکنون در مورد مقیاس بندی صحبت می کنیم. پوسته پوسته شدن یک لایه وجود دارد ، شاید مدل اجماع تغییر کند. یا معاملات مقیاس بندی لایه ای دو ، شاید دسته ای را انجام دهید. شما می توانید چیزی مانند اثبات دانش صفر بگیرید و شاید بتوانید هزار معامله را در یک معامله فشرده کنید.

این دو مورد را که قطعاً از نزدیک بررسی می کنیم. در پایان روز ، هیچ تیمی وجود ندارد که بتواند همه مشکلات را حل کند. ما یک محصول دو لایه DeFi هستیم. از دیدگاه ما ، ما می خواهیم در Ethereum اعتبار سنجی کنیم. امن ترین ، شاید گران ترین ، اما امن ترین شبکه. شما در حال پرداخت هزینه امنیت هستید.

شما واقعاً مورد استفاده خود را در اینجا تأیید می کنید. سپس سعی می کنید مسیری را مشخص کنید که بتوانید در آن قدم بگذارید. شاید این Ethereum 2.0 باشد. یا شاید با کمک راه حل سطح دو باشد. شاید بلاکچین بهتری باشد. وظیفه ما ارزیابی این موارد و پی بردن به حقانیت آنها و ساخت پروتکل خود به گونه ای است که قابل انتقال باشد.

تیان خارق العاده! خیلی ممنونم که امروز با ما وقت گذاشتید.

خیلی ممنونم که درباره این مطالب صحبت می کنید اگر کسی س questionsالی دارد ، با او تماس بگیرید.

افکار نهایی

در حال حاضر ، بستر جدید تجارت حاشیه برای کسانی که رمزهای HOT دارند هیچ کاری انجام نمی دهد. DDEX زیر آتش است. رقابت در فضای حاشیه DEX شدید است. بارزترین نمونه این امر نزدیک شدن آینده است خدمات تجارت حاشیه Opyn در 15 اکتبر 2019.

امیدوارم که تمرکز DDEX بر گسترش / عمق و امنیت شبکه بتواند خدمات خوبی برای جامعه موجود بازرگانان و مهندسان پیشرفته ای باشد که DeFi را به جلو سوق می دهند. این تمرکز باید مسیر پیشرفت DDEX را تضمین کند.

لطفا در صورت تمایل با تیم DDEX با س questionsالات تماس بگیرید:

توییتر: تیان لی (مدیر عامل / بنیانگذار), اسکات وینگز (رئیس محصول)

تلگرام: بوون وانگ (COO / بنیانگذار)

پلت فرم معاملات مارجین: https://margin.ddex.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map