بوون وانگ ، بنیانگذار DDEX ، در مورد پیشرفت های اخیر و HOT Token

مطابق با 0x ردیاب, DDEX مدتی است که بر تمام مبادلات غیرمتمرکز دیگر سلطنت کرده است. از نظر فنی یک رله که در ابتدا برای اجرای پروتکل Hydro ساخته شده است ، DDEX اکنون هر ماه حدود 75٪ از حجم کل معاملات بیش از پروتکل 0x را تشکیل می دهد. آقای بوون وانگ ، بنیانگذار DDEX ، و مونایر سیمپسون از Coin Central فرصتی برای نشستن در تالار گفتگوی بلاکچین رویدادی در سئول ، کره جنوبی برای جبران پیشرفت های DDEX و جاه طلبی های او برای آینده.

نمودار رله برتر 0x

نمودار رله برتر 0x – DDEX غالب است.

مصاحبه

مونیر سیمپسون: بوون ، می توانید مختصراً خود را معرفی کنید و در مورد برخی از پیشرفتها یا تحولاتی که با DDEX اتفاق افتاده است برای ما بگویید?

بوون وانگ: سلام به همه این بوون وانگ است. من بنیانگذار Hydro Protocol و DDEX هستم. ما DDEX را در اکتبر سال گذشته شروع کردیم. در حال حاضر ، ما شماره یک مبادله غیرمتمرکز در اکوسیستم 0x هستیم. ما از ژانویه در بتا هستیم ، اما در چند ماه آینده برنامه تلفن همراه بومی خود را با یک کیف پول و همچنین کیف پول را در مبادله غیرمتمرکز آزاد می کنیم.

مونیر سیمپسون: یکی از کارهایی که دوست داریم در CoinCentral انجام دهیم این است که یک قدم به عقب برگردیم و کمی بیشتر در مورد تیم پشتیبان یک پروژه موفق بیاموزیم. آیا می خواهید سوابق خود و آنچه شما را برای شروع DDEX الهام داده است معرفی کنید?

بوون وانگ: من از برنامه ریاضی و اقتصاد دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شدم. من در یک شرکت سرمایه گذاری خطرناک به نام کار می کردم ZhenFund که بازوی اولیه سرمایه گذاری Sequoia Capital China بود. در مورد Ethereum و بنیانگذار Ethereum در سال 2016 اطلاعاتی کسب کردم.

هنگامی که من سرمایه گذاری می کردم ، یک پروژه به نام CITA وجود داشت که سعی داشت بود سرمایه خود را جمع آوری کند. بنیانگذار یکی از توسعه دهندگان مشترک در پروژه Pi Ethereum است. به این ترتیب من Ethereum را شناختم. این در زمان هک DAO بود. من فهمیدم که قرارداد هوشمند چقدر مهم است و چقدر با بیت کوین متفاوت است. به همین دلیل به Ethereum علاقه مند شدم.

من سرمایه گذاری زیادی در زمینه بلاکچین برای ZhenFund انجام می دادم ، و سرمایه های رمزنگاری شده خودم را در کنار خود داشتم. من در بسیاری از لایه های حریم خصوصی و پروتکل های تبادل غیر متمرکز نیز سرمایه گذاری کردم.

بنیانگذار من ، تیان لی ، مدیر عامل DDEX ، قبلاً در مایکروسافت و پالانتیار کار می کرد. او یک مهندس پشته کامل با CFA است. او دوباره به چین برگشت و شروع به کار خود به نام ClassBox كرد كه 30 میلیون بارگیری و شش میلیون DAU داشت. او این شرکت را فروخت و مشاور بسیاری از بنگاه های اقتصادی شد. او همچنین به Ethereum بسیار اعتقاد دارد.

ما برای ساخت اولین صندوق رمزنگاری خود شریک شدیم ، و سپس متوجه شدیم که راهی که می توانیم ثابت کنیم تز سرمایه گذاری ما درست است ساخت یک پروتکل مبادله غیرمتمرکز است. ما اولین نمونه اولیه DDEX را در اکتبر سال گذشته در Ropsten ساختیم. ما فهمیدیم که فضای زیادی برای پیشرفت در نسل اصلی DEX ها وجود دارد. ما از آنجا شروع کردیم.

مونیر سیمپسون: شما بچه ها در یک زمان کوتاه بسیار پیشرفت کرده اید. رله های دیگری نیز وجود دارند که مانند Radar Relay و Paradex در فضا حضور دارند اما شما تاکنون موفق ترین افراد بوده اید. به نظر شما چه عواملی باعث این موفقیت شده است?

بوون وانگ: من سه چیز را حدس می زنم. یک چیز قطعاً این است که ما یک تیم فنی واقعاً قوی داریم. بسیاری از اعضای تیم از فعالیت قبلی تیان ، ClassBox هستند. آنها واقعاً مدت طولانی یکدیگر را می شناختند. آنها واقعاً مهندسان فول پشته بسیار خوبی هستند.

دوم عملیات ماست. ما بسیاری از نشانه های سخت [برای به دست آوردن] توکن ها و توکن های تازه منتشر شده را لیست می کنیم که رقبا به آنها دسترسی ندارند.

نکته سوم قطعاً بستر معاملات کوانتومی ما است. ما سازنده بازار دوست هستیم ، بنابراین بسیاری از معامله گران در DDEX به بازار می آیند. همچنین ، ما تیم کوانتومی داخلی خود را برای ارائه اختیارات نقدینگی داریم.

لیست رله های 0x برتر

لیست رله های 0x برتر – DDEX اول است.

مونیر سیمپسون: یکی از مواردی که گفتید تیم شما بود. چگونه شما و بنیانگذارانتان توانسته اید اینقدر استعداد را به دست بیاورید و راهی که برای توسعه بورس DDEX طی کردید چیست؟ آیا شما سرمایه گذاری جمعی سنتی را دنبال کردید؟ می توانید کمی در مورد نحوه راه اندازی DDEX برای ما بگویید?

بوون وانگ: اصولاً همه اعضای تیم ما دوست ، مراجعه کننده و افرادی هستند که از قبل با ما کار می کردند. همه آنها برای پیوستن به تیم ما آمده اند زیرا ما را کاملاً می شناسند. DDEX برای اولین بار از ZhenFund جمع آوری سرمایه کرد. همچنین سرمایه اولیه از سیلیکون ولی وجود دارد که اهل گرت تان است YC و الکسیس اوهانیان از Reddit. ما برای Hydro Protocol تولید توکن کردیم که می خواهیم هزار DEX در بالای آن بسازیم. ما به 30 سرمایه گذار سازمانی ، صندوق های رمزنگاری عمده در چین و سیلیکون ولی (FBG ، Draper Dragon ، Inblockchain و بسیاری دیگر) فروش خصوصی انجام دادیم.

مونیر سیمپسون: آیا می توانید کمی در مورد برنامه های آینده در رابطه با ذکر بسیاری از DEX ها که می خواهید در بالای سیستم عامل خود داشته باشید ، برای ما بگویید؟ در این زمینه چه پیشرفتی داشته اید?

Bowen Wang: ما فکر می کنیم که کیف پول ها ، مرورگرهای dApp و dApp ها ، به طور کلی ، باید در برنامه بومی خود تعویض شوند. در حال حاضر ، ما با Coinbase Toshi و Cheetah ، که یک شرکت دولتی چینی است ، ادغام می شویم. ما در حال حاضر در بیش از 10 کیف پول Ethereum ادغام شده ایم. ما در حال حاضر تنها مبادله غیرمتمرکز همراه اول هستیم. ما در همه دستگاه های تلفن همراه هستیم.

مونیر سیمپسون: روند شما برای لیست کردن توکن ها چیست؟ چگونه با چنین درخواستهایی برخورد می کنید?

بوون وانگ: ما کار خود را با نگاهی به جوامع ، تعداد دارندگان توکن ، توزیع توکن و کیفیت شبکه اجتماعی آنها آغاز کردیم. توییتر ، تلگرام ، ردیت و محبوبیت آنها نشانه هایی از تقاضای تجارت ثانویه در بازار است. سپس قرارداد هوشمند را بررسی می کنیم. اگر نقص یا عملکرد ریشه ای داشته باشد که می تواند رمزهای بیشتری ایجاد کند ، ما رتبه بندی می کنیم. سرانجام ، این به این بستگی دارد که آیا می توانیم رمز را از لحاظ فنی ادغام کنیم. سپس ، ما یک دوره توسعه تجارت را شروع می کنیم تا در مورد چگونگی ارائه بهترین تجربه تجارت برای مشتریان صحبت کنیم.

مونیر سیمپسون: می توانید کمی درباره بازار مورد نظر خود بگویید؟ چه کسانی مشتری ایده آل بورس هستند?

بوون وانگ: مشتریان ایده آل قطعاً افرادی هستند که در ICO شرکت کرده اند. هر شرکت کننده در ICO نشانه خود را در کیف پول خود دارد ، اما به طور معمول در اولین لحظه نسل جایی برای فروش یا خرید ندارند. ما همیشه می خواهیم اولین صرافی باشیم که آن نشانه یا پروژه داغ را لیست می کنیم. آنها می توانند آن را از طریق کیف پول خود معامله کنند. آنها می توانند بدون هیچ گونه عارضه ای ، کیف پول را از کیف پول خود بخرند.

مونیر سیمپسون: من می خواهم کمی در مورد برنامه های بازاریابی شما صحبت کنم. چگونه مردم در مورد مبادله شما اطلاعات بیشتری کسب می کنند؟ در این فضا هم چطور رقابت می کنید?

بوون وانگ: این به بازاریابی بستگی دارد. بازاریابی پخش برای عموم مردم منطقی نیست زیرا هیچ نشانه ای ندارند. ما مبتنی بر Ethereum هستیم بنابراین فقط از Ethereum و ERC20 پشتیبانی می کنیم. بنابراین ما بازاریابی آنلاین را انجام می دهیم که بیشتر به مکان هودلر متمرکز است. افرادی هستند که از CoinMarketCap استفاده می کنند و افرادی هستند که از Reddit و Twitter استفاده می کنند. ما بیشتر با لیست های پستی و SEM کار می کنیم.

مونیر سیمپسون: دسته ای از مبادلات وجود دارد که در سه ماهه سوم سال جاری ارائه می شود. در پایان سه ماهه چهارم ، ما شروع به دیدن برخی از DEX های پلاسما می کنیم. آیا به این موضوع فکر کرده اید که این کار چه تاثیری بر روی شما و تجارت شما می گذارد?

بوون وانگ: پلاسما قطعاً چیزی است که واقعاً می خواهیم برای کل جامعه Ethereum ببینیم. ما از نزدیک در حال مشاهده پیشرفت در مورد پلاسما یا زنجیره های جانبی هستیم. اگر فناوری کار وجود دارد که ارائه می شود ، ما سعی می کنیم اولین کسی باشیم که آن را نیز به کار می گیرد. ما دوست داریم که در آینده نزدیک Ethereum به P0S یا Metropolis برود. امیدوارم زودتر انجام شود.

مونیر سیمپسون: می توانید کمی درباره توکنومیک HOT بگویید؟ چه کسی فرد ایده آلی برای برگزاری آن است و از چه بازه های زمانی صحبت می کنیم?

Bowen Wang: اساساً ، HOT Token یک لایه تشویقی است که روی یک پروتکل ابزار ساخته شده است. یک سناریو مانند این خواهد بود که اگر CoinCentral بخواهد DEX خود را داشته باشد ، آنها می توانند از کد ما برای ساخت و مدیریت موتور استفاده کنند. آنها می توانند API و SDK خود را ظرف مدت یک ماه بسازند و سپس آن را در سرور مستقر کنند. آنها مبادلات خود را آغاز کردند ، اما نقدینگی وجود ندارد.

سپس یک لایه تشویقی وجود دارد. بنابراین اگر پشته های CoinCentral واقعاً به بازار سازنده کمک کنند ، هر 24 ساعت یکبار برای اعطای جوایز HOT به آنها کمک می کند مانند یک تولید کننده بلوک. این کار مانند استخراج بیت کوین در حال کاهش است ، بنابراین با گذشت زمان در یک دوره 24 ساعته کاهش می یابد ، اما در اینجاست که می بینیم چگونه می توانیم به جامعه انگیزه دهیم تا نقدینگی را برای مبادلات غیرمتمرکز مختلف برای به اشتراک گذاشتن فراهم کند..

مانند یک مبادله غیرمتمرکز ، ما فکر می کنیم که یک مانع موقعیت جغرافیایی وجود دارد. DEX کره ای قرار نیست وارد بازار چین شود. DEX چینی قرار نیست وارد بازار ایالات متحده شود. ما مجاز خواهیم بود احزاب و شرکای بیشتری از مناطق مختلف جهان در پروتکل هیدرو با ما همراه شوند.

مونیر سیمپسون: آیا چیزی هست که من از شما نخواسته ام که بخواهید در مورد آن صحبت کنید?

بوون وانگ: خبر مهم قطعاً برنامه بومی ماست. ما نشانه های 0x و رمز HOT خود را از بین خواهیم برد. به همه اجازه خواهیم داد تا برای دریافت قطره های هوا زود ثبت نام کنند. ما می خواهیم جوایز را با انجمن خود به اشتراک بگذاریم.

با تشکر از تیم DDEX!

این واقعاً ویژه بود که بتوانم در چنین رویدادی شلوغ با بوون بنشینم. بازهم از اینکه وقت خود را برای گفتگو با تیم Coin Central صرف کردید متشکرم. ما امیدواریم که آنها به موفقیت خود ادامه دهند و این موفقیت ها را از طریق CoinCentral به اشتراک بگذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Bowen و DDEX ، HOT را بررسی کنید کاغذ سفید و DDEX سایت اینترنتی.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map