Dentacoin (DCN) چیست؟ یک راهنمای مبتدی

Dentacoin (DCN) چیست?

Dentacoin (DCN) اولین مفهوم بلاکچین است که برای کمک به مقرون به صرفه تر بودن صنعت جهانی دندانپزشکی طراحی شده است. به دنبال یک پروتکل قرارداد هوشمند غیرمتمرکز و مبتنی بر Ethereum ، توکن DCN از طریق سیستمی که مشارکت جامعه را القا می کند به کاربران پاداش می دهد. در نهایت ، ماموریت این پروژه این است که خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیت دندان را در دسترس پزشکان قرار دهد تقریباً 80٪ از جمعیت جهان بدون آن.

با برداشتن واسطه (شرکت های بزرگ بیمه) و قرار دادن مجدد اختیار به دست بیمار / دندانپزشک ، می توان هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش داد. یکی از راه های تحقق این امر ایجاد قراردادهای هوشمند مستقیماً بین بیماران و دندانپزشکان است. این کمک های ماهیانه اندکی از Dentacoin به دندانپزشکان را تسهیل می کند. این راه حل قرارداد هوشمند که مستقیماً متناسب با نیازهای بیمار باشد ، مراقبت از دندان را ساده کرده و نیاز بیماران به پرداخت حق بیمه بالا به شرکت های بیمه را برطرف می کند..

مطابق با این دندانپزشک در Tempe AZ, متوسط ​​آمریکایی 544 دلار هزینه از جیب خود پرداخت می کند. همچنین, فقط در صورتي كه بيماران حداقل 3 بار در سال از مراقبت هاي پيشگيري استفاده كرده و به دندانپزشك مراجعه كنند ، مي توان از صرف 90٪ هزينه ها صرف نظر كرد. مسئله این است که مراجعه به دندانپزشک برای یک فرد عادی خوشایندترین تجربه نیست و تعداد کمتر ویزیت با موارد بالاتر بیماری لثه ، حفره و غیره ارتباط دارد..

با استفاده از Dentacoin ، بیماران قادر به کنترل مراقبت های دندانپزشکی پیشگیرانه خود (مانند تغذیه مناسب / نخ دندان) هستند و دندانپزشکان از موفقیت دندانپزشکی طولانی مدت بیمار بهره مند می شوند. متأسفانه ، سیستم دندانپزشکی فعلی دندانپزشکان را ترغیب نمی کند که در مورد مزایای بلند مدت بیماران (به دلیل معایب اقتصادی) فکر کنند و در عوض بر ارزش کوتاه مدت تمرکز کنند.

امروزه ، صنعت جهانی درمان دندانپزشکی ارزش زیادی قائل است 400 میلیارد دلار, هنوز هم برای شرکت های کوچکتر و هم برای بیماران با موانع پرهزینه است. برای ورود به این صنعت ، بنیاد Dentacoin برای مهار اهداف خود به قدرت سرمایه گذاری جمعی متکی است.

ویژگی های اصلی دنتاکوین

Dentacoin هم ابزاری در زمینه فناوری مالی و هم بستر تدارکاتی است. برخلاف بسیاری دیگر از ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز p2p (نظیر به نظیر) در بازار (مانند بیت کوین و لیت کوین) ، توکل دنتاکوین به عنوان وسیله جدیدی برای پرداخت های جهانی در نظر گرفته نشده است. در عوض ، این ارز به عنوان ارز رمزپایه ای غیر رقابتی دیده می شود که صرفاً به پیشرفت صنعت دندان پزشکی جهانی متمرکز است. اگرچه اختراع مجدد صنعت چالش برانگیز است ، اما Dentacoin مجموعه ای از ابزارها را برای نشان دادن بهتر اهداف تیم ترسیم می کند:

  1. بسترهای نرم افزاری بررسی قابل اعتماد مبتنی بر Blockchain: بستر های نرم افزاری امکان چاپ بررسی های بیمار را به روشی بی طرفانه ایجاد می کند و ارزش تحقیقات بازار را برای دندانپزشکان بهینه می کند. بررسی ها با DCN پاداش می گیرند ، که به نوبه خود می تواند برای پرداخت هزینه های درمان های آینده استفاده شود.
  2. برنامه موبایل Dentacare: یک برنامه بازی تشویقی سه ماهه ارائه می دهد که به کاربران می آموزد (به عنوان مثال یادآوری های قرار ملاقات ، روش های مسواک زدن ، راهنمایی های تغذیه ای) در مورد چگونگی رعایت بهداشت دندان مناسب. بعد از سه ماه ، امید این است که این اقدامات بهداشتی تکراری و مفید برای همیشه در برنامه روزانه فرد قرار گیرند. این برنامه همچنین شامل یک عملکرد خدمات اضطراری است که کاربران را در تماس با متخصصان دندانپزشکی در شبکه قرار می دهد.
  3. پلت فرم نظرات DentaVox: ابزاری برای مشتری که به دلیل بازخورد درباره موضوعات مختلف دندانپزشکی به کاربران پاداش می دهد. این داده ها برای دندانپزشکان ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، رسانه ها و اساساً همه کسانی که به داده های گفته شده دسترسی دارند مفید است.
  4. مفهوم اطمینان دندانپزشکی: قرارداد هوشمند بین دندانپزشک و بیمار که در بلاکچین قابل معامله است. دندانپزشکان باید این کار را در حد توانایی خود انجام دهند ، اما بیماران همچنین باید برخی از استانداردهای بهداشتی را رعایت کنند. در صورت تحقق این تعهدات ، پاداش های پولی به هر دو طرف تعلق می گیرد. “قراردادهای فوق العاده هوشمند” نیز برای محافظت از بیمار در صورت ورشکستگی دندان یا مرگ دندانپزشک اجرا خواهد شد.
  5. بانک اطلاعاتی بهداشت و درمان: بلاکچین امکان تبادل داده ایمن را فراهم می کند در حالی که به طور همزمان امکان ذخیره سازی سوابق پزشکی را بین دندانپزشکان و بیماران به اشتراک می گذارد (با اجازه داده شده).
  6. بستر معاملاتی: حذف زنجیره های طولانی تأمین ، محصولات و تجهیزات دندانپزشکی با استفاده از DCN در سراسر جهان قابل معامله است. این کمک می کند تا از تعرفه های بیش از حد و نوسان نرخ ارز جلوگیری شود.

دندانپزشکی چگونه کار می کند?

برای درک چگونگی عملکرد Dentacoin ، درک مفهوم قراردادهای هوشمند کمک می کند. پروژه ها کاغذ سفید همچنین توضیح خوبی در مورد قراردادهای هوشمند ارائه می دهد و آنها را به عنوان “پروتکل های رایانه ای در بلاک چین Ethereum توصیف می کند که قراردادها را بین افراد و طرف قرارداد آنها تسهیل ، بررسی ، مذاکره و انعقاد می کند.”

این ممکن است برای افرادی که در صنعت فناوری نیستند یا به تازگی با ارز رمزنگاری شده پیچیده به نظر می رسند ، اما یک روش ساده برای فکر کردن در مورد قرارداد هوشمند DCN ، مرتبط کردن آن با پردازش یک چک است. شخصی مبلغ مشخصی را با نام و امضای خود روی چک می نویسد ، سپس چک به بانکی تحویل می شود که آن را “پاکسازی” کند و به گیرنده مورد نظر پول می دهد. تنها در صورت تحقق تمام این شرایط می تواند معامله موفقیت آمیز باشد.

همانند قراردادهای هوشمند DCN ، قبل از انتقال DCN ، باید رشته ای از رویدادها اتفاق بیفتد و تعهدات (مانند اتمام یک سرویس) پر شود. با این حال ، برای تأیید انجام تعهدات به بانک یا واسطه ای نیاز ندارید. حلوای عقد قراردادهای هوشمند!

علاوه بر این ، کاربران می توانند نشانه های DCN را به هر کیف پول مبتنی بر Ethereum ارسال یا درخواست کنند. هر دو طرف شرکت کننده در نقل و انتقالات DCN می توانند تاریخ معاملات خود را با شفافیت کامل در دفتر مشاهده کنند و همچنین موجودی حساب را در قراردادهای مداوم به روز شده مشاهده کنند.

درباره دندانپزشکی

بنیاد Dentacoin تقریباً 20 عضو تیم اصلی را در بر می گیرد و توسط پروفسور دکتر دیمیتار دیمیتراکیف ، فیلیپ گرنزباخ (توسعه دهنده تجارت) و ارمیاس گرنزباخ (توسعه دهنده اصلی) تأسیس شد..

پروفسور دکتر دیمیتراکیف عضو انجمن اطلاعات محاسباتی IEEE بیش از 25 سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی دارد و “یک مدرس دانشگاه بسیار معتبر” است. فیلیپ گرنزباخ “مغز اقتصادی پشت دندانپزشکی” شناخته می شود ، در حالی که ارمیاس گرنزباخ “کد جادوگر” دندانپزشکی شناخته می شود. جالب است بدانید که Jeremias Grenzebach در توسعه پروژه های بزرگی مانند Ethereum ، Waves و ZCash (از جمله دیگران) مشارکت داشته و به مدت 8 سال در صحنه بلاکچین بوده است.

در ژوئیه سال 2017 ، دندانپزشکی یک کلینیک دندانپزشکی با آجر و ملات در لندن خریداری کرد به نام “Dentaprime International Plc. London ”به ارزش 90 میلیون دلار به طور کامل با نشانه های DCN. این تیم قصد دارد با پیشبرد پروژه ، کلینیک های دندانپزشکی خود را خریداری کند و فناوری آنها را در هر یک از کلینیک ها پیاده سازی کند.

برای کسب بینش در مورد برنامه های آینده و سایر شاهکارهای مهم مانند خرید کلینیک دندانپزشکی ، به نقشه راه زیر مراجعه کنید:

نقشه راه dentacoin

عرضه سکه دنتاکوین

شما نمی توانید Dentacoin را استخراج کنید و حداکثر 8 تریلیون توکن در اختیار شما قرار می دهد. میزان عرضه در حال حاضر حدود 325 میلیارد DCN است و در زمان نوشتن این مقاله کل ارزش فروش 553،021،732 دلار است..

این شرکت قصد دارد به طور آهسته 76.1٪ از توکن های قرارداد “Timelock” را بین سالهای 2018 تا 2042 توزیع کند. بنیانگذاران 5٪ DCN و اعضای تیم اصلی 2.4٪ DCN دریافت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخصیص عرضه سکه و تأیید شخصاً قراردادهای Timelock ، به صفحه Github آنها مراجعه کنید اینجا.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

تاریخچه تجارت Dentacoin

Dentacoin در اوایل ماه اوت با کسری یک سنت معاملات خود را آغاز کرد و همچنان به همین شکل باقی مانده است. در حالی که DCN در تاریخ 8 ژانویه 0.006 دلار به ATH (بالاترین حد خود) رسید ، قیمت تقریباً زیر هر سکه دیگر بود و به سطح فعلی خود یعنی حدود 0.0015 سنت سقوط کرد.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛ var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛ var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛ (تابع () {var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛ if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛} var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛ s.type = “ text / javascript ”؛ s.async = true؛ var theUrl = baseUrl + ‘serve / v2 / coin / chart؟ fsym = DCN&tsym = دلار آمریکا&دوره = 6M ‘؛ s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛ embedder.parentNode.appendChild (s)؛ }) ()؛

دندانپزشکی را از کجا می توانید بخرید?

شما می توانید Dentacoin را در صرافی های معروف مانند رمزنگاری, اتر دلتا, مرکاتوکس, Coinexchange, و HitBTC. برای انجام این کار ، باید بیت کوین یا Ethereum را به کیف پول های مربوطه خود واریز کنید.

تیم حاضر در CoinCentral پیشنهاد می کند هنگام خرید ارزهای رمزپایه از سایت های معتبر استفاده کنید. Coinbase و Bitstamp گزینه های مشهوری هستند که امکان خرید کارت اعتباری و نقل و انتقالات بانکی را فراهم می کنند ، اما سایت های دیگری مانند CoinMama نیز ارزهای رمزنگاری اولیه را در ازای دریافت پول بدست می آورند..

شما می توانید دناتاکوین را در کجا ذخیره کنید?

در حالی که شما می توانید Dentacoin خود را در سایت های صرافی ذخیره کنید ، پیشنهاد می شود در صورت حملات سایبری DCN خود را به کیف پول های غیر مبادله منتقل کنید. از آنجا که دنتاکوین یک رمز ERC20 است ، در کیف پول های مبتنی بر Ethereum قابل ذخیره است.

کیف پول های محبوب Ethereum شامل MyEtherWallet, MetaMask, imToken, و کوینومی. برای کیف پول های سخت افزاری ، Trezor و Ledger Nano S مارک های معتبری هستند که به محافظت بیشتر از دارایی های دیجیتالی شما کمک می کنند.

نتیجه

مورد استفاده قابل قبول برای این پروژه سخت قابل چشم پوشی است. سایر پروژه های مرتبط با بلاکچین پزشکی مانند MediBlocs نیز در هدف گیری صنعت مراقبت های بهداشتی به طور کلی و نیاز مبرم آن برای تعدیل موفقیت کسب کرده اند. در حالی که دنتاکوین فقط بر روی صنعت دندانپزشکی تمرکز دارد ، باید شباهتهای بین این دو پروژه (مانند عدم تمرکز سوابق مراقبت های بهداشتی و اهدای جوایز جامعه به این سیستم عامل) ذکر شود ، زیرا MediBloc می تواند به طور بالقوه سعی در تسلط بر کل صنعت بهداشت جهانی از جمله دندانپزشکی داشته باشد..

بنیان گذاران Dentacoins اکثریت عرضه سکه را ندارند (مانند Ripple) و به نظر می رسد تیم توسعه قوی است ، که نشانه های خوبی است. سفید نامه Dentacoins همچنین یک نقشه راه دقیق با توجه به بازارهای هدف کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت به خوانندگان تا سال 2042 ارائه می دهد. علاوه بر این ، آنها برای سالهای پس از 2042 مبلغی معادل 4.1٪ را قفل کردند. (در صورت نیاز).

همانطور که گفته شد ، این یکی از پروژه های blockchain است که اهداف آن را با مقادیر عددی به وضوح مشخص می کند (همانطور که با جزئیات مشخص در کاغذ سفید) علاوه بر این ، این یکی از معدود پروژه های موجود است که مورد استفاده دارد ، همانطور که در مطب دندانپزشکی آنها در لندن خریداری شده در سال 2017 دیده می شود. اگر این پروژه آنچه را که می گوید محقق کند ، می تواند خیلی به دنیا بیاید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map