Blockchain در حال آمدن به یک جشنواره موسیقی نزدیک شما

جاستین بلاوجاستین بلاو (3LAU) یک ضبط کننده دی جی و تهیه کننده از لاس وگاس ، نوادا است. از همان آغاز فروتنانه که مهمانی های مهمانی اخوت در دانشگاه را تشکیل می داد ، او به سرعت شروع به فرماندهی مخاطبان هزاران نفر در برجسته ترین مراحل موسیقی الکترونیک رقص کرد. جاستین که در ابتدا به دلیل تولید مشاپ شناخته می شد ، از همان زمان سبک خود را برای نوآوری در تلفیق ژانرها ابداع کرد و در نتیجه صدای کاملاً منحصر به فردی را با جدیدترین آلبوم خود به نام Ultraviolet به نمایش گذاشت. حالا ، او در چیزی بزرگتر از خودش نوآوری دارد: جشنواره موسیقی.

جاستین در حال طراحی جنبشی برای ادغام فناوری بلاکچین در ساختار تجربه موسیقی مدرن با “جشنواره موسیقی مبتنی بر بلاک چین” ، جشنواره موسیقی ما (OMF) است. در یکی از موارد استفاده بدتر از بلاکچین ، رمز OMF قصد دارد از فناوری بلاکچین استفاده کند تا تجربه ای کاملاً یکپارچه و شرکت کننده در جشنواره را برای شرکت کنندگان فراهم کند که هم هنرمندان و هم خالقین جشنواره را جبران می کند..

ریچارد مالون از Coin Central اخیراً با جاستین در مورد ورودش به موسیقی و بلاکچین و اینکه این دو چگونه می توانند به صورت هم افزایی کار کنند صحبت کرد. از آنجا که این دو صنعت در طرفداران و ایدئولوژی ها همپوشانی زیادی دارند ، بحث بسیار جالبی را ایجاد کرد.

یادداشت سردبیر: عنوان این مقاله از “DJ 3LAU on Building the World’s First-Ever Blockchain Powered Music Festival” ویرایش شده است

مصاحبه

جاستین ، شما به عنوان دی جی معروف است که وال استریت را رد کرد. شما همچنین بورسیه تحصیلی کامل دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس بودید. آیا اگر قبلاً آن مسیر را رها می کردید ، علائمی از موفقیت نشان می دادید یا اگر موسیقی را دنبال نمی کردید ، شور و اشتیاق شما را می خورد؟ تصمیم چقدر سخت بود?

راستش فکر می کنم کمی از هر دو باشد. من همیشه قصد داشتم در امور مالی کار کنم ، زیرا این علاقه من بود. بعداً در زندگی ، قصد داشتم که وقت بگذارم و به عنوان یک سرگرمی برای سرگرمی موسیقی بسازم ، شاید در اواسط دهه سی سالگی که قبلاً خانواده داشتم.

من نمی خواستم در مورد آن فکر کنم ، زیرا هرگز فکر نمی کردم که واقعاً کاری باشد که بخاطر اشتیاق خلاقانه خودم کار کنم. مطمئن نبودم ، اما به طور طبیعی ، چون اینترنت نقش مهمی در انفجار انواع موسیقی دارد ، من بسیار خوش شانس شدم و برخی از میکس ها و برنامه های من در YouTube ویروسی شد.

در آن برهه از زمان ، من در کالج عالی بودم و ناگهان ، تقاضای زیادی از طرف سایر برادری ها و خواهران در دانشگاه های دیگر دانشگاه برای من آمدن و اجرای برنامه بود. در آن زمان پول قابل توجهی برای من وجود داشت و من هر آخر هفته شروع به ترک مدرسه کردم تا در دانشگاه های دیگر نمایش بازی کنم. نکته ای وجود داشت که من می گفتم: “آیا این واقع بینانه است که تمام وقت را با توجه به وضعیت مالی که در تمام این نمایش ها داشتم انجام دهم؟”

تنها راهی که می خواستم رشد کنم این است که می توانم تمام وقت خود را بر روی حرفه ام متمرکز کنم و نگران افت نمرات نباشم. از آنجا که من هر آخر هفته ترک تحصیل و مسافرت می کردم ، بالا بردن نمرات تقریباً غیرممکن بود. من یا قصد داشتم مدرسه را به صورت نیمه الاغی به پایان برسانم یا فرصتی را برای ادامه زندگی خلاق خود فدا می کردم ، و این ممکن است هرگز تکرار نشود.

من در واقع استادی داشتم که پدر و مادرم را راضی کرد که اجازه دهند من بورس تحصیلی کاملاً شایسته ای داشتم ، بنابراین متقاعد کردن آنها کار چندان دشواری نبود زیرا آنها هزینه مدرسه را پرداخت نمی کردند. بالاخره گفتند بله. وقتی تصمیم گرفتم کمی پول آنجا بود ، اما تضمین شده نبود. فکر می کنم فقط می دانستم که باید ریسک کنم و همین کار را کردم.

چگونه می توانید خود را به عنوان یک DJ و یک هنرمند توصیف کنید?

من کارم را با ساختن مشبک و چیزهای سبک بسیار اصلی شروع کردم تا بسیاری از سر و صداها را بشکنم. این کار در ابتدا کارساز بود ، بنابراین برای نیمه اول حرفه ام ، زمان زیادی را صرف ساخت موسیقی جریان اصلی کردم. در نیمه دوم کارم وقت بیشتری صرف ساختن یک نوع مبهم از موسیقی الکترونیکی کردم. من می خواستم این ژانر نوستالژیک دهه 80 مخلوط با تولید مدرن را پیشگام باشم. آلبوم اخیر من که به تازگی منتشر شد ، ماوراio بنفش ، با آن آلبوم ، هدف من تلفیق موسیقی مورد علاقه کودکی ام با سبک تولید منحصر به فرد من بود. به نظر می رسد از دهه 80 است اما به روزتر است.

3lau Your Mind 2013

3lau Your Mind 2013

و چگونه ابتدا وارد بلاکچین و ارز رمزپایه شدید?

این داستان مورد علاقه من برای گفتن است. سال 2013 بود و من در جشنواره موسیقی شریک زندگی خود ، آدام لین ، در مکزیک بازی می کردم. من چند روزی در پورتو والارتا نبودم و دوقلوهای Winklevoss برای لذت بردن از تجربه آن زمان برای جشنواره آمدند. آدم من را با Winklevoss آشنا کرد.

ما به سرعت دوست شدیم و بعداً ، من قصد داشتم در هفته گرمی در L.A حضور داشته باشم و با هم صحبت کرده بودیم. کامرون واقعاً موسیقی الکترونیکی را دوست دارد و مانند او بود ، “خوب ، چرا شما نمی آیید در هفته گرمی در لس آنجلس در محل ما بمانید؟” البته ، من نمی خواهم آن را رد کنم.

در حالی که من در آنجا اقامت داشتم ، آنها در حال کار بر روی پروژه های جوزا بودند. این اولین مواجهه من با هر چیز مرتبط با رمزنگاری بود. این در سال 2014 بود ، و در آن زمان ، من مقداری BTC خریداری کردم ، اما هیچ چیز خیلی مهم و قابل توجهی نبود.

سال گذشته ، در اواسط سال حوالی ماه مه ، واضح است که همه چیز داغ می شود ، و من مثل “چرند مقدس ، این از کجا آمده است؟” آن وقت بود که من یک احساس بزرگ بزرگ به فضا وارد کردم و دیدم که شبهای آخر بیدار می مانم و برای پروژه های دیگری که در حال کار روی آنها بودم ، فداکاری می کردم.

برای درک فضا ، فن آوری را بفهمید و سعی کنید به این فکر کنید ، “خوب ، چگونه می توانم اینجا درگیر شوم؟ چگونه می توانم این فناوری انقلابی را در صنایعی که علاقه مند به آن هستم و با آن درگیر هستم نیز بکار گیرم؟ ” آن زمان بود که ایده OMF به ثمر نشست.

انجیل بلاکچین نه تنها سالها قبل از بیشتر ، بلکه توسط دو افسانه در فضا به شما اعطا شده است: دوقلوهای Winklevoss. من مطمئن هستم که سرمایه گذاری BTC در سال 2014 برای شما بسیار خوب عمل کرده است.

اتفاق افتاد ، عالی بود ، اما فکر می کنم چیزی که من را بیشتر به وجد آورد این بود که سرمایه گذاری BTC به بسیاری از آلت کوین ها تبدیل شد که در نیمه دوم سال گذشته حتی عملکرد بهتری داشتند. من در سطح شخصی آنقدر خوش شانس بودم که نیمی از همه چیز را از آن خود کردم. حتی اگر الان همه ما کمی خرد شده ایم ، من مطمئناً هنوز در مورد آن مثبت و خوشحالم.

در آن زمان که برای اولین بار سرمایه گذاری کردم ، چیز زیادی نمی دانستم. من درك فني نداشتم ، اما همكاري هاي من به عنوان تهيه كننده زياد است. تولیدکنندگان و مهندسان فناوری سبک زندگی بسیار مشابهی دارند. همه ما جلوی رایانه های خود می نشینیم و اساساً تمام روز را با اصطلاحات عامیانه با علم لعنتی می کنیم.

ما در لپ تاپ هایمان چیزهای مختلفی خراب می کنیم. این همان کاری است که همه ما انجام می دهیم و امیدواریم چیزی از آن خلق کنیم ، چه این فناوری به مردم کمک کند و چه موسیقی که مردم به آن علاقه دارند. در هر دو فضا همپوشانی زیادی وجود دارد.

من تازه خودم را غواصی و یادگیری دیدم ، و گرچه سابقه علوم کامپیوتر ندارم ، بسیاری از دوستانم این کار را می کنند و از آنها یاد گرفتم. من تازه از آنچه در خارج از علائم دلار می گذرد دلم شوق شد. من فقط فکر کردم ، “وای ، من می توانم این مقدار پول را به سرعت در یک معامله Ether در هر نقطه از جهان در روز شنبه ارسال کنم.”

این دیوانه است اتفاقی نمی افتد.

این همان چیزی است که من را به فکر انداخت ، “خوب ، خوب در اینجا برنامه آشکاری در موسیقی وجود دارد ، اما واقع بینانه چیست؟ چیزی که به نظر نمی رسد خیلی نویدبخش باشد چیست؟ چه چیزی است که من می توانم در مدت زمان معقولی با توجه به تجربه و شبکه خود به آن برسم؟ چگونه می توانم پلی بین یک صنعت مستقر موجود و یک پدیده جدید فناوری باشم؟ ” این همان چیزی است که ایده OMF را الهام گرفت.

3 لائو مکلمور

3 لائو با مکلمور

برخی از مشکلات موجود در فرهنگ فعلی جشنواره موسیقی که انگیزه پیدایش جشنواره OMF است ، چیست?

این سوال مورد علاقه من است که باید به آن پاسخ دهم زیرا وقتی به موسیقی به عنوان یک صنعت فکر می کنید ، واقعاً دو طرف وجود دارد. موسیقی دیجیتالی ضبط شده و موسیقی زنده وجود دارد.

فضای موسیقی دیجیتال طی 20 ، 30 سال گذشته از iTunes به اشتراک گذاری فایل های دیجیتال ، تورنت ، به طرز باورنکردنی تغییر شکل داده است ، ناگهان همه می توانند همه موسیقی های مورد نظر خود را بدزدند. برای آنها ساده بود که اگر می دانستند چگونه همه شروع به گرفتن موسیقی می کنند ، این کار ساده بود.

سریع به سمت پخش جریانی پیش بروید و پرداخت هزینه عضویت برای یک مصرف کننده متوسط ​​از سرقت تمام موسیقی آسان تر است. این پول را دوباره به دست هنرمندان و برچسب ها می اندازد. پخش جریانی روش هایی را نشان می دهد که فناوری می تواند باعث پیشرفت موسیقی دیجیتال شود. مصرف موسیقی دیجیتال به دلیل پخش جریانی برای همیشه تغییر کرده است.

موسیقی زنده از زمان وودستاک تغییر نکرده است. در کارهایی که قبلاً انجام می دادید و در حال حاضر تفاوتی ندارد. شما بلیط می خرید ، می روید و سپس باید سال دیگر دوباره این کار را انجام دهید. خودشه.

هیچ مشارکت و بهبود تکنولوژیکی در خارج از سیستم های صوتی و تولید وجود ندارد. هیچ کس شیوه مصرف جشنواره های موسیقی توسط مردم را تغییر نداده است به همان روشی که مردم موسیقی را تغییر می دهند.

من هرگز فکر نمی کردم که در مورد چگونگی برگزاری جشنواره ها لزوما مشکلی وجود دارد زیرا من حتی نمی دانستم چگونه آن را تغییر دهم ، اما وقتی شروع به غواصی در سوراخ خرگوش بلاکچین کردم ، فهمیدم که بسیار کارآمدتر است از آن می تواند باشد.

بنابراین ، جدا از اینکه تورم قیمت دیوانه کننده ای وجود دارد ، هیچ کس در بازار پس انداز بلیط چیزی را نمی گیرد. بلیط و جعل و تقلب خود مسئله بزرگی است.

داشتن دفتر عمومی بسیاری از مسائل مربوط به تهیه بلیط را حل می کند. همچنین می توانید به همان شیوه ای که می توانید لیست پخش را به اشتراک بگذارید ، طرفداران را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به جشنواره هایی که می خواهند بروند ، تشویق کنید. سپس ، شخصی که آن لیست پخش را دریافت می کند از سلیقه شخص اصلی ارزش کسب می کند. آنها از انتخاب های آن شخص ارزش کسب می کنند.

اگر به Coachella بروید ، به همان روشی که می خواهید با یک دوست بروید و به یک دوست بگویید ، اما در واقع در این تجربه به جشنواره کمک می کنید ، اما برای آن جبران نمی شوید. این مقدار به همان روشی که موسیقی دیجیتال بسیاری از جریان های مختلف ارزشی را که وجود دارد ، ضبط نمی شود.

من می گفتم ، “مقدس ، بلاکچین می تواند به ما کمک کند ارزش را در جایی که در حال حاضر در کل تجارت جشنواره گرفته نشده است ، بدست آوریم.” این زمانی است که ما شروع به فکر کردن در مورد “خوب ، خوب چگونه آن را اعمال کنیم؟” این همان چیزی است که ما طی یک سال گذشته روی آن کار کرده ایم.

نمایش نور در جشنواره موسیقی Ultra ، حسن نیت ارائه می دهد رسانه بیت

جشنواره موسیقی فوق العاده ، با احترام: Beat Media

چرا فناوری بلاکچین یا دفتر توزیع شده پاسخگوی مشکلات فعلی در تجربه جشنواره مدرن است?

هر وقت کسی “ایده بلاکچین” خود را به من بگوید ، این سوالی است که من همیشه دوست دارم به آن پاسخ دهم یا پاسخ آن را بدانم. “چرا این موضوع مرتبط است؟ چرا بلاکچین جواب می دهد؟ “

من فکر می کنم روش های زیادی وجود دارد که می توان بلاکچین را برای موسیقی زنده به کار برد.

شماره یک ، و بارزترین و قدرتمندترین راه این است بلیط فروشی. بلیط های تقلبی پس از گران فروشی در بازار بلیط ها در همه جا وجود دارد و هیچ راهی برای گرفتن ارزش وجود ندارد و به طور ناگهانی بلیط ها دو یا سه برابر هزینه معامله می شوند.

هیچ کس که در این رویداد خلق می کند یا اجرا می کند ، منفعتی ندارد این فقط به دلیل قیمت گذاری ناکارآمد ارزش خود را از دست داده است.

فناوری دفتر توزیع شده هم از نظر جعل و هم از نظر توزیع بلیط به همه موارد کمک می کند ، اما همچنین به ما کمک می کند شبکه ای ایجاد کنیم که طرفداران را بیشتر تشویق کند.

این نوع دومین ابعادی است که ما در حال ورود به آن هستیم که با فناوری قرارداد هوشمند امکان پذیر است. اگر یک طرفدار در مورد جشنواره ای به دوستش بگوید و آن دوست برود و یک بلیط بخرد ، باید هزینه آن تلاش غیرمتمرکز بازاریابی را به هوادار اصلی بدهد. هرچه بیشتر طرفداران خود را درگیر انتشار یک کلمه در مورد چیزی کنید ، بیشتر افراد را وارد اکوسیستم می کند ، ارزش بیشتری برای اکوسیستم ایجاد می شود و در نهایت از آن رشد می کند.

3lau در Staples Center اجرا می کند

3lau که در Staples Center اجرا می کند ، با احترام: Rukes

برای من بعد یک بلیط است. بعد دو ترازوی انگیزه ها برای هر کسی است که در جشنواره ای شرکت می کند به روشی که قبلاً انجام نشده است. فناوری قرارداد هوشمند این امکان را فراهم می کند.

من فکر می کنم قسمت سه بیشتر یک قسمت مشارکتی است که شفافیت فعال شده توسط فناوری بلاکچین باعث می شود جشنواره ها برای اطلاعات فروش و عموم مردم بیشتر شریک شوند. این داده ها که از تجربیات خود ایجاد می کنیم برای کمک به جشنواره های دیگر در اجرای رویدادهای موفق و حتی در نهایت به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا در صورت تمایل رویدادهای خود را ایجاد کنند بسیار ارزشمند است..

البته ، این مسیری طولانی است ، اما ما می خواهیم با چیزی واقعی شروع کنیم و به همین دلیل است که امسال اولین جشنواره خود را انجام می دهیم. ما قصد داریم آن را مطالعه کنیم و ببینیم چگونه می توانیم پیشرفت کنیم.

به طور خلاصه ، سه مورد استفاده بلیط و شفافیت از طریق بلیط ، ایجاد مکانیزم های تشویقی از طریق قرارداد هوشمند و در آخر ، داده های عمومی است. هنگام فروش بلیط برای یک رویداد ، هنرمندان معمولاً مالک هیچ یک از داده ها نیستند. برای صریح گفتن ، Live Nation صاحب این داده ها است.

طرفداران نیز به هیچ یک از این داده ها دسترسی ندارند و این فقط عادلانه نیست. چرا وقتی همه در آن سهیم هستند ، این داده ها نباید عمومی باشند؟ این سه راهی است که فکر می کنم ما واقعاً می توانیم فضا را متحول کنیم.

بنابراین جشنواره OMF دقیقاً چیست?

خود جشنواره وجود دارد و رمز هم وجود دارد. برای صحبت در مورد خود جشنواره ، ما می خواستیم OMF شبکه ای از جشنواره ها باشد که همه با رمز OMF و سیستم و فناوری ایجاد شده اجرا می شوند. اما در سال یک ، جشنواره OMF درست مثل جشنواره های دیگر است. تفاوت در این است که مقدار قابل توجهی آموزش بلاکچین در جشنواره وجود دارد.

ما قصد داریم یک بخش رمزنگاری داشته باشیم که برای رسیدن به جشنواره باید آن را طی کنید. می توانید با رمزنگاری بلیط خریداری کنید. می توانید بلیط را با بیت کوین یا اتر خریداری کنید. از نظر من ، فکر نمی کنم جشنواره دیگری باشد که هم اکنون رمزعبور خرید بلیط را بپذیرد. ما در آنجا اولین خواهیم بود.

فراتر از آن ، هرکسی که بلیط دریافت کند از طریق شرکای ما ، SingularDTV ، کیف پول اتر دریافت می کند ، آنها یک رابط کیف پول وب را اجرا می کنند. این کیف پول ها ، در آینده ، فن آوری استفاده از رمز را دارند.

[youtube https://www.youtube.com/watch؟v=ArdaSzneVwA؟rel=0]

سال اول در واقع به نوعی مانند پرتاب جشن است. ما این کار را می کنیم و می خواهیم به دنیا نشان دهیم که متعهد هستیم.

سال دو ، ما شروع به ایجاد مشارکت می کنیم. شریک زندگی من در این پروژه آدام لین است. او 18 جشنواره در ایالات متحده برگزار می کند و ما قصد داریم جشنواره های او را در سال دو وارد شبکه کنیم. در حالت ایده آل ، از سال سه تا پنج ، ما خودمان جشنواره هایی را در سراسر جهان با ارزشی که طرفداران از نظر مالی به ما ارائه می دهند ، ایجاد می کنیم. ما همچنین می توانیم با سایر جشنواره های موجود شریک شویم و من و آدام شبکه ای برای انجام این کار داریم.

ما همه این جشنواره ها را وارد شبکه خود می کنیم و همه این جشنواره ها رمز را می پذیرند و به داده هایی کمک می کنند و به شبکه ای که می خواهیم ایجاد کنیم باز می گردند. این پنج سال آینده از اهداف OMF است. در حالی که ما در حال ساخت شبکه واقعی وقایع فیزیکی هستیم ، همچنین در بخش فنی کار خواهیم کرد و اطمینان حاصل خواهیم کرد که همه فن آوری را قبل از اجرای واقعی آن آزمایش می کنیم.

بزرگترین ترس من این است که بگویم چیزی که هنوز کارساز نیست. حتی اگر می دانیم بسیاری از فناوری هایی که در حال ساخت آن هستیم کارایی خوبی دارند ، اما این آزمایش فقط در گروه های کوچک انجام شده است و برای مقیاس بندی آن ، باید آزمایش های بیشتری را انجام دهیم. این دیدگاه کوتاه مدت و کلان است که OMF با گذشت زمان چه خواهد شد.

با پرداختن به برخی از نکات دقیق تر و ریزه کاری ، در مورد ساختار مشوق تعبیه شده با من صحبت کنید. چه عواملی به مردم انگیزه می دهد تا نشانه های OMF را جمع آوری و استفاده کنند و بنابراین عضو فعال جامعه باشند؟ قدرت رمز واقعی و مدل تشویقی که در آن نهفته است چیست?

ما شروع به لیست کردن تمام فعالیت هایی که معمولاً طرفداران انجام می دهند و جشنواره را با ارزش می کنند ، می کنیم. شماره یک زود خرید بلیط است. وقتی هوادار بلیط را زود خریداری می کند ، نقدینگی را برای تجربه ساز فراهم می کند و می توان از این نقدینگی برای بهتر شدن تجربه استفاده کرد.

شماره دو زمانی است که آنها به دوستی بگویند. بیشتر افرادی که به جشنواره ها می روند به دوستان خود می گویند که بلیط نیز بخرند ، اما هیچ کس برای انجام این کار به هواداران هیچ ارزشی نمی دهد. هواداران هم اکنون این کار را انجام می دهند. ما برای این کار به آنها غرامت می دهیم.

سرانجام ، این زمانی است که آنها بازخورد می دهند در مورد اجراهای مورد علاقه خود و قسمت های مورد علاقه جشنواره هیچ کس نظرسنجی را کامل نمی کند ، اما اگر برای تکمیل نظرسنجی اعتبارات رایگان دریافت می کنید ، احتمالاً این کار را انجام می دهید. من نمی دانم که این کار م workثر خواهد بود یا خیر ، اما می توانم چنین فرض کنم.

از این سه طریق ، طرفداران با ارائه بازخورد و ارزش دادن به تجربه ای که همه به طور جمعی از آن لذت می برند ، جبران می شوند. چشم انداز دوم ما ایجاد یک توکن سودمند است که دارای ارزش بازخرید در دنیای واقعی باشد. البته تبعات قانونی بیشتری نیز برای آن وجود دارد ، زیرا تا زمانی که ارزش بازخرید نداشته باشد ، این یک رمز ارزشی نیست و تا زمانی که بسیاری از این فناوری کار نمی کند ، توانایی ما برای احراز صلاحیت براساس مقررات SEC فقط مشکل است.

آنچه در نهایت تصمیم گرفتیم این بود که نمی خواهیم متوقف شویم ، ما هر روز جشنواره های موسیقی ایجاد می کنیم. من در آنها اجرا می کنم و سپس شریک زندگی من 18 نفر از آنها را اداره می کند. چرا فقط اکنون این کار را انجام نمی دهیم ، به جهانیان نشان می دهیم که منظور ما تجارت است و این فقط یک ایده نیست. اکنون یک محصول پیوست شده در دنیای واقعی وجود دارد.

همانطور که از SEC بیشتر شفافیت می گیریم ، و در حالی که با برخی از شرکای فنی خود کار می کنیم ، شروع به توسعه سمت کلید رمزگذاری ابزار می کنیم که در آن ارزش بازخرید واقعی بیش از موارد ساده است. در حال حاضر همان جایی است که هستیم. بسیاری از آنها زودتر کار می کنند تا دیرتر. ما نمی دانیم بسیاری از موارد در ماه اکتبر کامل می شود یا خیر ، اما برخی از فناوری ها در زمینه کنترل دسترسی کار می کنند و وقتی تعداد مشخصی از رمزها را در کیف پول خود داشته باشید ، یک دستبند دریافت خواهید کرد. این دستبند شما را قادر می سازد تا به عنوان انگیزه اصلی وارد مناطق VIP شوید.

Zedd ، هنرمند برنده گرمی ، عنوان اصلی (با مجوز از japantoday.com) خواهد بود

Zedd ، هنرمند برنده گرمی ، اولین عنوان اصلی اعلام شده OMF است ، با مجوز: Japan Today

کارهای بسیاری وجود دارد که می توانیم انجام دهیم ، اما در نهایت ، ما می خواهیم طرفداران در جشنواره تجربه کنند و احساس کنند که از این تعامل ارزش می گیرند. این هدف ماست.

سرانجام ، برای بستن این حلقه ، ما همچنین اولین ایده خود را که مالکیت جشنواره به طرفداران است ، دوست داریم. هدف ما ایجاد یک رمز امنیتی است که نشان دهنده مالکیت و تقسیم سود در جشنواره است. این رمز امنیتی سرانجام توانایی تصمیم گیری در ترکیب را فراهم می کند.

نحوه ساختار در حال حاضر ترکیب ، یک نفر یا تیمی از افراد هستند که به نمایندگی از کل جامعه این تصمیمات را می گیرند. این تصمیمات به هیچ وجه نماینده آنچه مردم می خواهند ببینند نیست و یک مشکل وجود دارد – در آنجا ناکارآمدی وجود دارد. صادقانه بگویم چگونگی حل آن سالها به طول خواهد انجامید ، اما ما اکنون شروع می کنیم. ما در حال فکر کردن در مورد چگونگی انجام این کار هستیم.

عنصر رمز امنیتی به ما این توانایی را می دهد که طرفداران را بیشتر درگیر تجربه کنند. همچنین ، البته ، اولین قدم به سمت تمرکززدایی از امور است. این توضیح طولانی برای همه جنبه های مختلف این است که ما در حال کار بر روی آن هستیم. من فکر می کنم شماره یک چیزی که دوست دارم به مردم بگویم همه ما کسانی هستیم که پروژه های بلاکچین داریم ، همه ما در حال یادگیری هستیم. هرکسی که بگوید دقیقاً می داند چه اتفاقی خواهد افتاد دروغ می گوید. ما باید رفتار مصرف کننده را تماشا کنیم و هرچه پیش می رویم این را توسعه دهیم. من فکر می کنم شفافیت در این مورد بسیار مهم است.

این همه عالی به نظر می رسد ، اما من باید بپرسم: چه مشکلی ممکن است پیش بیاید?

فکر می کنم خیلی از مسائل ممکن است اشتباه پیش برود. من معتقدم که مواردی که ممکن است اشتباه پیش بروند لزوماً شایسته خرابی شبکه یا آنچه که در حال ساخت آن هستیم نیست.

صنعت موسیقی بسیار سیاسی است. من فکر می کنم بسیاری از مردم در برابر ایده ای مانند این مقاومت می کنند و هنوز کسی در مورد آن چیزی نمی داند ، بنابراین من کنجکاو هستم که ببینم چگونه بر افراد صنعت تأثیر می گذارد. به طور کلی ، افراد صنعت دوست ندارند چیزها را تغییر دهند زیرا این همان چیزی است که قبض های آنها را پرداخت می کند و آنها را ایمن نگه می دارد. من فکر می کنم بهترین پاسخی که می توانم به شما بدهم این است که ما سعی داریم با درگیر کردن برخی از پخش کننده های بزرگ و مهم صنعت موسیقی از همه چیزهایی که ممکن است اشتباه پیش برود جلوگیری کنیم..

برخی از بزرگترین عوامل در این پروژه شریک هستند: پاول موریس ، که یکی از برجسته ترین عوامل در جهان بود که نماینده تیستو و هاردول و بسیاری از دی جی های دیگر بود ، لی اندرس نماینده Skrillex و Zedd ، نماینده من که نماینده خودم و Chainsmokers است . افرادی که از قدرت واقعی در تجارت برای شکل دادن به ادراک برخوردارند ، اما همچنین کسانی که به این پروژه اعتقاد دارند و معتقدند که آینده جشنواره های موسیقی است. وقتی چنین افرادی را در کشتی دارید ، به نظر من می توانیم برخی از مسائل سیاسی را که ممکن است در آینده با آنها روبرو شویم ، حلقه بزنیم.

از نظر فناوری ، بزرگترین مشکل مقیاس گذاری است – اطمینان حاصل کنید که می توانیم این مقیاس را برای پذیرش همزمان ده ها هزار نفر مقیاس بندی کنیم. این ممکن است اشتباه باشد ، و به همین دلیل است که ما آزمایش جدی سیستم های PoS (نقطه فروش) با بلاکچین خود را در ایستگاه های مواد غذایی و ایستگاه های تجاری انجام نمی دهیم ، هیچ یک از آنها را فعال نمی کنیم..

ما از فناوری برخورداریم که شما می توانید یک دستبند را روی نقطه دسترسی بکشید و این همان چیزی است که شما را به جشنواره دعوت می کند. همچنین داده های مربوط به زمان حضور آن فرد در جشنواره و عمومی شدن آن داده ها در شبکه Ethereum ثبت می شود.

این همه شیطنت وجود دارد که ما باید اطمینان حاصل کنیم که در مقیاس وسیعی کار می کند و به همین دلیل است که صادقانه صحبت می کنیم و می گوییم تا زمانی که بدانیم کاملاً کار نمی کند ، تجربه را به خطر نمی اندازیم. به همین دلیل است که ما برای ساخت آن وقت بیشتری می گذاریم. این هم جایی است که بسیاری از سرمایه های مالی در حال انجام است. تمام پولی که تاکنون جمع آوری کرده ایم و پولی که در آینده به صورت خصوصی جمع خواهیم کرد ، همه این پول صرف اطمینان از عملکرد کامل شبکه و پایداری فناوری خواهد شد.

چرا باید از Ethereum استفاده کنیم؟ من Ethereum را دوست دارم ، طرفدار زیادی دارم ، اما نگرانی های مقیاس پذیری زیاد است. آیا شما ایمان دارید که Ethereum می تواند از OMF در حال حاضر و در آینده پشتیبانی کند?

یک پاسخ دو بخشی برای این سوال وجود دارد. یکی ، ما در حال ساخت و ساز بر روی Ethereum هستیم زیرا می دانیم که اکنون تصمیم ایمن است. برای ما ، ما در هوی و هوس جنبش فناوری بلاکچین هستیم. چرا Ethereum به این دلیل است که ما می دانیم اکنون کار می کند ، اما این امکان تغییر سیستم عامل را ندارد.

ممکن است توکن های موجود در جاده را با علامت های دیگری عوض کنیم. پتانسیل زیادی برای ما وجود دارد زیرا ما هرگز شبکه اصلی خود را تصور نمی کنیم. دلیل خاصی برای محصول خاص ما وجود ندارد ، بنابراین من فکر می کنم که با مبادله رمزهای آینده و به طور بالقوه وارد شبکه هایی می شویم که نویدبخش آینده هستند ، انعطاف پذیری بیشتری به ما می دهد. من به هیچ وجه با Ethereum ازدواج نکردم.

بیایید کمی بیشتر در مورد پیامدهای مفاهیم شما با همکاران و کل صنعت صحبت کنیم. دی جی ها یا سوپراستارهای معروف دیگری که با این ایده به فروش می رسند و یا در پشت صحنه با شما برای حمایت از جنبش کار می کنند؟ من می دانم که گراماتیک یک قهرمان رمزنگاری و بلاکچین است.

من خودم هستم ، و سپس شریک زندگی ام کوین ادلسون ، که مدیر CMO است. او بازاریابی را برای همه از Chucky Cheese گرفته تا LMFAO ، هنرمندان ، مارک ها و همه چیز انجام داده است. او تمام استراتژی های بازاریابی را برای ما و همه مارک های تجاری توسعه داده است و در آنجا متخصص است. من او را زود آوردم ، و او یکی از بهترین دوستان من است. وی همچنین در پروژه 3LAU کار می کند.

دوست دیگری که من برایش آوردم آدام لین بود که مدیر گروه اجتماعی پرایم است که بزرگترین مروج مستقل در ایالات متحده است. شریک زندگی او ، زاک روبین ، نیز در این امر دخیل است و آنها بر لجستیک و توسعه جشنواره نظارت می کنند زیرا آنها کارشناسان واقعی هستند. آنها دور بعدی افرادی هستند که ما درگیر آنها می شویم – عوامل. افرادی که نماینده هنرمندانی هستند که از بسیاری جهات دروازه بان تغییر در تجارت هستند.

به همین دلیل ما به برخی از قدرتمندترین نمایندگان صنعت برای تأیید آنها و پشتیبانی آنها مراجعه کردیم. از جمله این عوامل می توان به پل موریس اشاره کرد. سام هانت ، لی اندرسون و هانتر ویلیامز که قبلاً به آنها اشاره کردم.

3lau فوق العاده

3lau در جشنواره موسیقی فوق العاده ، با مجوز: جشنواره موسیقی فوق العاده

فراتر از این عوامل ، نفر جدید دیگری در تیم ما ، که هیجان انگیز است ، شخصی به نام Dan Berkowitz است – بنیانگذار سرگرمی CID. او متخصص خدمات VIP است و چندین رویداد جشنواره بین المللی ایجاد کرده است که کاملاً اختصاصی هستند ، 3000 ، 4000 رویداد مقصد. اساساً چه جشنواره Fyre سعی کرد باشد اما موفق نشد ، او فقط در مقیاس کوچکتر این کار را می کند. دلیل اینکه او این کار را در مقیاس کوچکتر انجام می دهد این است که قابل کنترل است زیرا در این کار بسیار موفق است. دن VIP را در Coachella اداره می کند ، وی VIP را در Bonnaroo و یک سری جشنواره های دیگر اداره می کند ، و او قصد دارد جهان تجربه VIP ما را برای این پروژه به دست بگیرد و ما خوشحالیم که او را درگیر می کنیم.

یک دسته از نام های بزرگ در فناوری وجود دارد ، اما ما نمی توانیم همه نام ها را تا 22 ژوئن منتشر کنیم. SingularDTV البته شریک اصلی ما است و کل پروژه را جوجه کشی می کند.

من می شنوم که شما یک برچسب ضبط به نام Bloom Records راه اندازی کرده اید و همچنین شنیده اید که با سازمانی به نام Pencils for Promise بسیار درگیر هستید.

دو سال پیش ، من یک مارک تجاری ایجاد کردم که در آن همه سود را به موسسات خیریه مختلف اهدا می کنیم. مداد نوید اولین بود و ما حدود 200000 دلار برای آنها جمع کردیم. ما هفت مدرسه در گواتمالا ساختیم که من از آنها بازدید کردم.

تمام هدف من از این کار این بود که به هواداران این قدرت را بدهم تا از طریق موسیقی به جمع آوری پول برای اهداف بزرگ کمک کنند. وقتی یکی از طرفداران یک آهنگ را در Spotify گوش می دهد ، هزینه ای برای آنها ندارد و به جمع آوری پول کمک می کند و وقتی آنها آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند ، به جمع آوری پول بیشتر کمک می کند. این اولین مأموریت من بود که به هواداران پس بدهم. OMF دوم است.

بلوم کارهای شگفت انگیزی انجام داده است. ما بیش از 300،000 دلار جمع آوری کرده ایم. ما 20،000 دلار به صندوق امداد طوفان هاروی در هوستون کمک کرده ایم. ما با آلبوم جدیدم 20،000 دلار برای Fuck Cancer جمع کرده ایم و قصد داریم صدها هزار نفر را برای Fuck Cancer جمع کنیم زیرا آلبوم همچنان درآمدزایی دارد. این فقط پروژه اشتیاق دیگر من بوده است که من آن را دوست دارم و می خواهم به کار آن ادامه دهم.

آیا جنبه انسان دوستانه ای در تجربه OMF تعبیه شده است?

ما قطعاً می خواهیم آن را کشف کنیم. من فکر می کنم اجرای برخی از موارد در کوتاه مدت برای ما دشوار است ، اما در طولانی مدت ، ما دوست داریم سیستمی ایجاد کنیم که در آن هر دلار برای هر بلیط به موسسات خیریه ای که طرفداران انتخاب می کنند ، یک دلار اهدا کنیم. این کاری است که من می خواهم انجام دهم. می گویم حدود شش ماه با آن مکالمه فاصله داریم. اکنون ، ما فقط بر این کار هستیم که مطمئن شویم همه چیز کار می کند و ما نیز از آن پیروی می کنیم. من یک سال است که روی این موضوع کار می کنم و هنوز هیچ کس در مورد آن چیزی نمی داند. می توانید عصبانیت و انتظار من را در اینجا تصور کنید.

مردم از کجا می توانند OMF را دنبال کنند?

بهترین مکان برای رفتن به همه افراد می تواند باشد وب سایت OMF. می توانید عضو شوید تلگرام, توییتر, اینستاگرام. ما اطلاعات مفید ، شرکای هنرمند آینده ، اطلاعات بلیط ، صف آرایی و نقل قول های الهام بخشی را به تیم ارسال خواهیم کرد. این جایی است که همه می توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

ما قصد داریم آن را در 21 ژوئن راه اندازی کنیم. این رویداد در 20 اکتبر سال جاری در Civic Center Plaza در سانفرانسیسکو برگزار می شود.

منتظر آن هستم با تشکر از وقت شما ، جاستین.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me