Dogezer (DGZ) چیست؟ یک راهنمای مبتدی

Dogezer (DGZ) بستری را برای استفاده از اهرم ایجاد کرده است جلوه های شبکه به نفع سازندگان و پذیرندگان اولیه نرم افزار جدید است. اثر شبکه پدیده اقتصادی است که وقتی افزایش می یابد که ارزش کالا یا خدمات افزایش می یابد صرفاً به دلیل اینکه افراد بیشتری از آن کالا یا خدمات استفاده می کنند. مثال کلاسیک سرویس که اثر شبکه را تجربه می کند ، شبکه ارتباط از راه دور است. هرچه تعداد افرادی که از شبکه ارتباطی استفاده می کنند بیشتر باشد ، شبکه ارتباطی از ارزش بیشتری برخوردار می شود.

Dogezer می خواهد اقتصاد مقیاس سمت تقاضا را در یک ارز رمزنگاری شده ویژه پروژه به دست آورد. این پلتفرم به رهبران پروژه امکان می دهد سکه هایی را برای جمع آوری کمک مالی ارائه دهند. این همچنین به شما کمک می کند تا از طریق آن سکه ها ، به همکاران خود پاداش دهید.

Dogezer در حال حاضر است جذب سرمایه. فروش عمومی توکن تورمی Dogezer ، DGZ ، در تاریخ 15 فوریه 2018 آغاز شد. هنگامی که توکن تورم دارد ، مانند رمز DGZ ، عرضه افزایش نمی یابد. این بدان معناست که اگر تقاضا برای توکن افزایش یابد ، قوانین اقتصاد حکم می کند که قیمت آن بر این اساس افزایش یابد. فروش توکن DGZ در 8 مارس 2018 پایان می یابد.

جزئیات ICO

توکن Dogezer یک قرارداد هوشمند ERC-20 در شبکه Ethereum است. می توان آن را در https://www.dogezer.com. برای کسب اطلاعات گام به گام در مورد نحوه خرید رمز DGZ با ETH ، لطفا به مقام رسمی مراجعه کنید راهنما. مشارکت بیش از 10 ETH باید منتقل شود KYC / AML الزامات.

یک مقام هم هست راهنما برای خرید DGZ با بیت کوین.

طبقه بندی نشانه ها: علامت ابزار (هنگام استفاده تا حدی سوزانده می شود)

نوع نشانه: قرارداد هوشمند ERC-20 (شبکه Ethereum)

ارزش رمز: ارزش 1 DGZ حداقل 4 دلار در بستر Dogezer است

نرخ تبدیل توکن: 1600 دلار برای هر ETH

قیمت گذاری نشانه: 0.000625 ETH در هر DGZ

کل تأمین: 100،000،000 DGZ

پیشنهاد عمومی: 98،000،000 DGZ

تخصیص فضل: 150000 DGZ

سهم موسس: 500،000 DGZ (واگذار شده بیش از 3 سال)

سازگار با KYC / AML: بله (مشارکت در بیش از 10 ETH)

حسابرس قرارداد هوشمند Token Sale: خدمات علوم حسابرسی

فروش توکن به پایان می رسد: 8 مارس 2018

Softcap رسیده است: 20 فوریه 2018

نشانه های فروخته نشده: سوخته

چگونه کار می کند?

Dogezer مانند نسخه ساخت سکه کار می کند سر کار. بر خلاف Upwork ، این کار فقط بر روی کمک به تیم های توسعه دهنده نرم افزار برای همکاری است. این تیم ها را قادر می سازد تا از طریق سیستم مالی Dogezer ، نگرانی های مربوط به جمع آوری کمک های مالی را مرتفع کنند. این سیستم مالی توانایی تولید سکه خود را به تیم های توسعه دهنده نرم افزار می دهد.

درخواست تجدید نظر Dogezer

درخواست تجدید نظر Dogezer

وقتی پروژه شروع به درآمدزایی کرد ، بنیانگذاران می توانند از درآمد پروژه برای خرید سکه از اعضای تیم استفاده کنند. حتی اگر ارزش سکه ها در بازارهای ثانویه ، یا مبادلاتی مانند آن بالا نباشد بینانس و Bittrex اعضای پروژه به خاطر تلاش هایشان جبران می شوند.

Dogezer در نظر دارد تیم های توسعه دهنده نرم افزار را قادر سازد تا نه تنها از طریق مکانیزم اولیه ارائه سکه ، توکن های خاص پروژه را تولید و بازاریابی کنند ، بلکه همچنین قراردادهای هوشمند ، مدیریت پروژه ، نظارت بر مبارزات پاداش و ساده سازی همکاری تیم را به کار گیرند..

چه زمانی ایجاد شده است?

Dogezer در بهار 2016 توسط یک تیم روسی در نیژنی نوگورود به رهبری الکساندر کوزلوف باردار شد. نسخه آلفا برای عموم در https://www.dogezer.io. نسخه بتا این پلتفرم تابستان ، ژوئن 2018 در دسترس خواهد بود.

این اولین پروژه تیم در فضای ارزهای رمزپایه است. قبل از ایجاد Dogezer ، تیم در زمینه توسعه وب و زیرساخت ها ، نرم افزار تشخیص خودکار صفحه XBOX / Playstation / PC و پروژه های نرم افزاری غیرمرتبط دیگر همکاری داشتند. آنها در مقاله سفید خود درک درستی از شرایط جمع آوری کمک مالی نشان می دهند. علاوه بر این ، آنها به عنوان یک تیم از توسعه دهندگان نرم افزار ، کاملاً از ارزش بالقوه پلت فرم Dogezer آگاه هستند.

چه ارزشی اضافه می کند?

سهم شیر از ارزش افزوده Dogezer ناشی از مقابله با ناکارآمدیهایی است که بنیانگذاران معمولاً هنگام جمع آوری کمک مالی تجربه می کنند. بر اساس سایت اینترنتی, ویژگی های Dogezer شامل موارد زیر است:

بازار استعدادهای درخشان (مانند Upwork)

سیستم کنترل نسخه (مانند GitHub)

ویرایشگر اسناد (مانند Google Docs)

ردیاب کار (مانند جیرا و آسانا)

ذخیره سازی ابری (مانند Dropbox)

پیام رسانی یکپارچه (مانند Slack)

پلت فرم Dogezer از یک مدل freemium استفاده می کند که ویژگی های اساسی را به صورت رایگان باز می کند. ویژگی های پیشرفته این پلتفرم فقط در اختیار دارندگان رمزهای DGZ است.

ویژگی هایی که اکنون برای عموم آزاد است داشبورد ، مشخصات کاربر ، افراد ، جای خالی ، پروژه های جدید و بخش های پروژه است:

بخش مردم Dogezer

بخش جای خالی Dogezer

بخش پروژه های Dogezer

بخش مشخصات Dogezer

Dogezer بخش پروژه جدید

بخش داشبورد Dogezer

داگزار برای چه کسی است?

Dogezer کاغذ سفید ادعا می کند که این پلتفرم برای “کارآفرینان ، مهندسان نرم افزار ، طراحان UI \ UX ، هنرمندان ، فروشندگان ، متخصصان بازاریابی و سایر افراد درگیر در ایجاد ، تبلیغ و پشتیبانی از هر نوع محصول نرم افزاری” است.

Dogezer’s شناسایی شده است مستعمره و Starbase به عنوان رقبا با این حال ، واضح است که این پلتفرم بیشترین سود را به بنیانگذاران ارائه می دهد که به دنبال دور زدن روش های سنتی جمع آوری کمک مالی و ارائه نشانه های خاص پروژه به عنوان غرامت به بنیانگذاران و اعضای اصلی تیم هستند.

آیا Dogezar موفق خواهد شد?

زمان نشان خواهد داد. مطمئناً ، جوامع فعال و قدرت تأثیرات شبکه می توانند اطمینان حاصل کنند که Dogezer و کاربران سیستم عامل برای کمک های مختلف خود جبران مالی می شوند. گفته شد ، تا زمانی که Dogezer به چند پروژه نرم افزاری موفق که درآمد قابل توجهی کسب می کنند ، توانمند شود ، تصویب سیستم عامل کند خواهد بود. علاوه بر این ، فقط به یک سیستم فرعی تولید سکه برای کارمندان مانند Upwork یا حتی اضافه می شود لیست فرشته ها, ابتکار Dogezer را ناتوان کند.

سرانجام ، خطر عمده پذیرش سیستم عامل ، کمبود مبادلات ارزهای رمزپایه ای است که مایل به ذکر نشانه های امنیتی هستند. سکه های تولید شده توسط سیستم عامل ممکن است به عنوان اوراق بهادار ارزیابی شوند. با توجه به شرایط موجود برای درج ارزهای رمزنگاری شده در صرافی های معروف ، سکه های ساخته شده توسط Dogezer ممکن است شرایط مورد نیاز لیست را نداشته باشند. در نتیجه ، تیم پشت سر یک پروژه فوق العاده موفق و پذیرندگان اولیه آن ، ممکن است نتوانند به طور کامل از اثرات شبکه ای که مالکیت یک توکن خاص پروژه در بازارهای ثانویه ایجاد می کند ، بهره مند شوند..

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Dogezer ، لطفاً پیوندهای زیر را جستجو کنید:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me