DreamTeam یک بستر زیرساختی همه در یک برای بازی های رقابتی eSports است. این پلتفرم با هدف ایجاد دسترسی در رقابت eSports برای هر کسی در سراسر جهان که می خواهد رقابت کند ، یک درگاه پرداخت امن است..

DreamTeam قصد دارد چندین مسئله مهم را برای طرفداران و بازیکنان eSports مانند پرداخت امن حقوق و دریافت پول جایزه مسابقات از طریق قراردادهای هوشمند حل کند. این شرکت بر اساس ایده های ایجاد یک سیستم اقتصادی غیرمتمرکز خالص مبتنی بر تماس P2P بین کاربران تاسیس شده است.

ما با مدیر عامل و بنیانگذار DreamTeam الكساندر كوخانوفسكی ارتباط برقرار كردیم. کوخانوسکی 20 سال تجربه در صنعت eSports دارد و ایجاد کرده است vincere natus (Na`Vi) ، یکی از تیم های محبوب و تیم های موفق در تاریخ eSports. در سال 2016 ، کوخانوسکی سهامدار ESForce شد ، که توسط Mail.Ru برای خریداری شد 100 میلیون دلار.

امروز تکه تکه های CounterStrike شما چگونه هستند؟ هنوزم متوجه شدی?

این روزها واقعاً وقت بازی زیاد ندارم. با این حال ، این را می توانم بگویم ، البته هنوز هم دارم. &# 128578؛

چه چیزی باعث شد شما DreamTeam را راه اندازی کنید?

من یک گیمر سابق هستم و 20 سال در صنعت ورزش هستم. من این را از داخل و خارج و از چند زاویه می دانم: از یک آماتور گرفته تا یک بازیکن حرفه ای موفق ، مربی ، مدیر تیم و مدیر عامل تیم حرفه ای NaVi. تمام این تجربه به من کمک کرده است تا دردهای اصلی هر بازیکن esports را درک کنم: نحوه تشکیل تیم ، چگونه می توان هم تیمی های عالی ، مربیان ، مدیران ، تبلیغ کنندگان و غیره را پیدا کرد ، چگونه همه را مدیریت کنیم و علاوه بر این ، چگونه درآمد زایی کنم و کسب درآمد بنابراین ، من ایده ساخت یک پلت فرم را یافتم که می تواند به حل همه این مشکلات در یک مکان واحد کمک کند. به همین دلیل است که من DreamTeam را می سازم ، که قرار است به مکانی تبدیل شود که به عنوان تنها نقطه ورود کل صنعت esports باشد و به هر بازیکن اجازه دهد تا به اهداف خود برسد.

تیم رویایی

بیایید در مورد فناوری در حال ظهور صحبت کنیم. Blockchain ، AI / ML و VR / AR این امکان را دارند که بازی را همانطور که می شناسیم کاملاً متحول کنند و از برخی جهات ، آنها قبلاً هم داشته اند. بیایید سریع به سال 2029 برویم – یک کودک 12 ساله کنسول بازی خود را روشن می کند. به نظر شما تجربه و صنعت بازی چقدر متفاوت خواهد بود?

این فناوری ها از قبل فضای بازی را تغییر می دهند. طی 10-15 سال بازی به AR / VR منتقل می شود ، مردم دیگر در نزدیکی رایانه های خود نخواهند نشست. دومین فناوری که انقلابی در صنعت ایجاد می کند ، بازی های موبایل است. ما قبلاً مشاهده کرده ایم که موبایل شیوه بازی مردم را تغییر می دهد و از دستگاه های خود استفاده می کند. این به یک وسواس تبدیل شده است و مردم ساعتها وقت خود را صرف بازی می کنند. از نظر عملکرد ، بازی های موبایل در مقایسه با بازی های PC از دست می دهند.

اما ، از دیدگاه دیگری ، با افزایش تعداد بازی های موبایل ، esports به حرکت خود از رایانه به تلفن همراه ادامه خواهد داد. اکنون می توانیم ببینیم که تلفن ها در حال پیشی گرفتن از بازی های کنسول ، Native PC ، Tablet و مرورگر هستند. فناوری دیگر بلاکچین است که پتانسیل زیادی در رفع شکاف های موجود در بازی دارد.

در ابتدا بلاکچین به یک راه حل برای کاهش هزینه تراکنش های خرد بین کاربران و توسعه دهندگان بازی تبدیل خواهد شد. نکته دوم این است که بلاکچین امن ترین راه برای انجام چنین معاملاتی است. این می تواند به افزایش اعتماد بین مشتریان و بازار بازی کمک کند. ما قبلاً چنین پروژه هایی را در بازار مشاهده کرده ایم. با در نظر گرفتن همه اینها ، در واقع پیش بینی اینکه کدام فرصت بازی را 10 سال دیگر خواهیم دید ، واقعاً دشوار است. اما مطمئناً متفاوت خواهد بود.

در مارس 2019 ، اسنپ چت ، والمارت و یوتیوب اعلام کردند که پیشنهادات بازی را منتشر می کنند و وارد صنعت می شوند. به نظر شما این به طور کلی چه تاثیری در صنعت خواهد داشت؟ برای سیستم عامل های کوچکتر چطور؟ برای گیمرها چطور?

هر زمان که یک پخش کننده بزرگ ، به معنای Walmart ، Youtube یا هر شرکت شناخته شده و جهانی که وارد بازار می شود ، برای اسپورت ها یک چیز عالی است. این شرکت های بزرگ دارای ارتباطات و منابع برای دسترسی به صدها میلیون نفر هستند. بنابراین ، با ورود این شرکت های ذکر شده در صنعت ، صنعت سود زیادی خواهد برد.

از نظر تأثیری که این شرکتها روی سیستم عاملها و گیمرهای کوچکتر خواهند گذاشت ، فعلاً نمی توانم بگویم. این واقعاً به آنچه آنها برنامه ریزی کرده اند بستگی دارد.

نظر شما در مورد فرمت های تکامل یافته Battle Royale مانند Fortnite و Apex Legends از نظر کسب سهم بازار چیست؟ آیا می توانید آنچه را که یک شرکت بازی سازی برای به دست آوردن سهم قابل توجهی از بازار در این صنعت نیاز دارد ، لمس کنید?

با بازی هایی مانند Fortnite و Apex Legends ، شاهد محبوبیت شهاب سنگ ها هستیم. بنابراین ، اولین حضور در بازار کمک زیادی می کند. با این حال ، این مهمترین چیز نیست. بدیهی است که شما نیاز به ایجاد یک محصول شگفت انگیز دارید. شما باید خدمات و ویژگی های مورد نیاز بازیکنان را ارائه دهید. و باید بیرون از چارچوب فکر کنید تا بتوانید ویژگی هایی را بیابید که بتواند جامعه را به هم متصل کند.

اگر بتوانید همه آن کارها را انجام دهید ، شانس خوبی برای تصاحب درصد قابل توجهی از بازار دارید. فکر می کنم فضای کمی برای بازی های بیشتر Battle Royale وجود دارد. از آنجا که جایی برای MOBA وجود ندارد – همه چیز برای 2 بازی مانند Dota2 و LOL وجود دارد.

من فکر می کنم در 2-3 سال آینده شاهد مراحل جدیدی در توسعه بازی های چند نفره در سبک های جدید خواهیم بود. اما به طور قطع می گویم که آن بازی ها بیشتر برای مخاطبان عادی بیشتر از بازی های هاردکور خواهد بود.

چرا رمزگذاری و بلاکچین؟ آیا می توانید چیزی را که DreamTeam را از پیشنهادات مشابه در بازار متمایز می کند ، لمس کنید?

نشانه های DreamTeam با هدف بهبود کل اکوسیستم esports ایجاد شده اند. نشانه ها همراه با جدیدترین فناوری بلاکچین بسیاری از مسائل مهم طرفداران ورزش را حل می کنند مانند پرداخت دستمزد ایمن و دریافت پول جایزه مسابقات در حالی که از مشکلات مشترک مانند کلاهبرداری و عدم پرداخت جلوگیری می کنید.

تیم رویایی

و همه اینها را می توان با استفاده از قراردادهای هوشمند انجام داد. حامیان مالی و تبلیغ کنندگان می توانند کاملاً مطمئن باشند که پول فقط درصورت تکمیل 100٪ KPI آنها (اعم از نوعی کمپین تبلیغاتی ، بازدید از ویدیو و غیره) پرداخت می شود..

ما معتقدیم که این یک سیستم ایده آل غیر متمرکز اقتصادی است ، جایی که هیچ کس مسئول پول شما نیست ، بلکه فقط تماس p2p بین کاربران است. صحبت از شرکت های دیگر است ، بله ما رقبای بسیار خوبی داریم. اما شرکت هایی با چنین مقیاسی در ورزشها حضور ندارند ، زیرا ما در حال ایجاد ترکیبی منحصر به فرد از بلاکچین ، هوش مصنوعی ، خدمات استخدام ، گزینه های کسب درآمد و موارد دیگر هستیم. این همان چیزی است که DreamTeam را برجسته می کند.

این تصویر به عنوان یک گیمر سابق آماتور بسیار هیجان انگیز است. متأسفانه در آن زمان ، eSports مانند اکنون به عنوان شغل پردرآمد به نظر نمی رسید. آیا می توانید از طریق چگونگی برنامه DreamTeam برای تبدیل بازی های آماتور به افراد حرفه ای ، ما را راهنمایی کنید?

تیم رویایی

مانند هر ورزش تیمی حرفه ای ، داشتن دو چیز برای پیروزی ضروری است: یک تیم عالی و مهارت. DreamTeam بستری است که هر دو را می سازد. تا زمانی که DreamTeam روی کار آمد ، برای یک بازیکن معمولی دستیابی به ابزاری که تیم های حرفه ای استفاده می کنند بسیار دشوار بود. به عنوان مثال ، DreamTeam CS: GO Analytics ابزار. تیم ها می توانند بازی های خود را در برنامه Analytics ما بارگذاری کنند که بازی آنها را تجزیه و تحلیل می کند ، همچنین می توانند هر بازی را تجزیه و تحلیل کنند تا تاکتیک های جدید Pro را بیاموزند یا یاد بگیرند که چگونه مخالفان خود را ضد استراتز کنند. DreamTeam همچنین یک ویژگی به نام DreamTeam Journey دارد.

این ویژگی کاربران را در مراحل یافتن تیم ها و بازیکنان ، تنظیم بازی های عملی در سرورهای رایگان ، استفاده از مرکز آموزش و ابزار تجزیه و تحلیل و موارد دیگر راهنمایی می کند. DreamTeam با در دسترس قرار دادن همه چیز می تواند به صعود صدها میلیون گیمر از آماتور به حرفه ای کمک کند.

برنامه ها و کانال های شما برای جذب کاربر چیست؟ سپس ، چگونه می توانید کاربران خود را دوباره برگردانید?

از زمان راه اندازی سیستم عامل ، ما برای جذب کاربر از کانال های زیر استفاده کرده ایم: بازاریابی تأثیرگذار ، جستجوگرها ، موتورهای جستجو (Google ، Bing) ، بازاریابی محتوا ، مشارکت ها و برنامه های حمایت مالی و غیره.

بهترین راه برای انتخاب کانال صحیح ، آزمایش همه مناطق ممکن و همه ابزارهای ممکن است. هر کانال بسته به اهداف ، مخاطبان ، موقعیت جغرافیایی و سایر عوامل به خوبی کار می کند. بهینه سازی جستجو از نظر میزان بازدید یکی از بهترین کانال ها است زیرا افراد خود ما را جستجو می کنند و ما را پیدا می کنند.

برای لمس برنامه های مشارکت و حمایت مالی ، ما از FACEIT Major London 2018 (CS: GO) و چند مسابقه Starladder حمایت مالی کرده ایم. ما با رهبران صنعتی مانند Na’Vi و Fnatic مشارکت داریم. ما در بازاریابی اینفلوئنسر نتایج بسیار خوبی دریافت کرده ایم ، این یکی از کانال های اصلی بود که به ما کمک کرد در کمتر از یک سال به کاربران 1 میلیونی برسیم.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، دستیابی به ویژگیهایی که تیمهای طرفدار دارند و علاوه بر این یافتن همه ویژگیهای مورد نیاز در یک مکان تقریباً غیرممکن بود. DreamTeam در حال تغییر این است. ما در حال ایجاد مسیری روشن برای هر بازیکنی هستیم تا به اهداف خود برسد. و البته افزودن ویژگی های جدید و بازی های جدید باعث بازگشت کاربران به سیستم عامل می شود.

بزرگترین چالش ها یا نقاط عطف DreamTeam که قصد دارد در آینده نزدیک به آنها دست پیدا کند چیست؟?

در حال حاضر تمرکز اصلی ما روی خود محصول است ، روند بازاریابی از قبل تنظیم شده است. ما اکنون در حال توسعه محصول هستیم تا بتوانیم میزان ماندگاری را افزایش دهیم. برای رسیدن به این هدف ، ما دائماً در حال کار بر روی افزودن ویژگی های جدید و بهبودی موجود برای بازی اصلی خود در سیستم عامل هستیم – CS: GO. علاوه بر این ، ما به دنبال بازارهای جدید و بازی های جدید هستیم.

چند ماه پیش ، ما Apex Legends را راه اندازی کردیم – جایی که کاربران می توانند آمار پویا را ردیابی کنند ، تابلوی امتیازات جهانی را مشاهده کنند ، با استفاده از ویژگی LFG بازیکنان را پیدا کنند و با آنها گپ بزنند ، با راهنماهای DreamTeam استراتژی های حرفه ای را بیاموزند و از آخرین اخبار مطلع باشند. . افزودن افسانه های Appex از نظر تبدیل نیز بسیار خوب عمل کرد.

به طور خلاصه ، بزرگترین چالش ما این است که بفهمیم چگونه کارهایی که انجام داده ایم می توان به سایر بازی های اضافه شده به سیستم عامل پیاده کرد. از نظر گسترش تجارت ، ما به دنبال بازارهای دیگر هستیم. ما شاهد پتانسیل عظیمی در بازارهای آسیا هستیم و اکنون در حال کار بر روی فرصت های شراکت جدید برای راه اندازی در آسیا در سال 2020 هستیم.

چگونه یک خواننده می تواند از DreamTeam پشتیبانی کند?

بهترین راه برای حمایت از DreamTeam پیوستن به سیستم عامل ماست! 🙂 همانطور که ما در حال ایجاد بستر برای ورزش شماره 1 آینده هستیم. و تردیدی نداریم که طی 10-15 سال دیگر ورزشها از سایر ورزشهای سنتی بزرگتر خواهند بود.

متشکرم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me