الکرم چیست?

پروژه الکرم جهان های جهان را گرد هم آورده است دستگاه های اینترنت اشیا و ارزهای رمزنگاری شده. این دو فناوری نوظهور پتانسیل ایجاد آینده ای را دارند که شاید آرزوی آن را نداشته باشیم. اینترنت اشیا stands مخفف اینترنت اشیا است. این ایده این ایده را ارائه می دهد که اشیا everyday روزمره مانند یخچال ، تلویزیون و ماشین (به نام چند مورد) به اینترنت متصل هستند و می توانند با یکدیگر ارتباط هوشمندانه برقرار کنند.

اما این لایه مواد است ، چیزهایی که می توانیم دست خودمان را بگیریم. Cryptocurrency یک حرکت مجازی با مفاهیم و راه حل هایی است که ما باید آنها را به دور خود بپیچیم. اگر ما بخواهیم بشریت را به سطح بعدی تکامل برسانیم ، جایی که این دو با هم ادغام می شوند.

Backstory

عمروصالح و اسلام مصطفی پس از ساعت ها آزمایش روی پروژه های کوچک خود ، تلاش کردند تا با ساختن راه حل های الکترونیکی با کاربرد آسان ، سایر علاقه مندان را توانمند کنند. در سال 2013 ، آنها با آوردن یک راه حل ابتکاری جدید به دنیای الکترونیک سفارشی ، اولین مبارزات Kickstarter خود را با موفقیت آغاز کردند.

عمرو و اسلام به درستی پروژه خود را نامگذاری کردند 1 محافظ. این یک راه حل است که به کاربران امکان می دهد به جای خرید چندین برد جداگانه معروف به سپر ، یک تلفن هوشمند را به برد آردوینو متصل کنند. از آنجا که اکثر مردم آماده سرمایه گذاری در یک گوشی هوشمند مناسب هستند ، این راه حل از قدرتی که قبلاً در جیب خود داریم استفاده می کند.

(یادداشت جانبی: آردوینو یک پلت فرم منبع باز است که به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی سخت افزار و نرم افزار را برای برنامه های مختلف در دنیای واقعی به یکدیگر متصل کنند. دسترسی آزاد به سخت افزار و نرم افزار هسته اصلی فلسفه آن است و آن را به گزینه ای فوق العاده محبوب برای علاقه مندان در سراسر جهان تبدیل کرده است.)

پروژه قبلی الکرم در Kickstarter بسیار محبوب بود

پروژه قبلی الکرم در Kickstarter بسیار محبوب بود

نیازی به گفتن نیست ، این مبارزات موفقیت آمیز بود زیرا حامیان بیش از 8 برابر هدف اولیه تیم یعنی 10 هزار دلار متعهد شدند. 85000 دلار بعد ، و سفارشات آنلاین فراوانی که به دنبال آن انجام شد ، کمپین تأمین مالی سرمایه اعتبار و توانایی آنها را برای جذب سرمایه برای پروژه های آینده افزایش داد.

وقتی سخت افزار با بلاکچین روبرو می شود

اکنون تیم به دنبال یک چالش جدید است. و چه چیزی می تواند چالش برانگیزتر و احتمالاً پاداش آورتر از ساخت بلاکچین باشد؟ آخرین تصور آنها این است الکرم, پروژه ای که ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری را به طور خاص برای بلاکچین و سایر برنامه های غیرمتمرکز توسعه می دهد. در نهایت ، آنها امیدوارند که هنگام ساخت نمونه های اولیه ، منحنی یادگیری را برای مهندسان و علاقه مندان کاهش دهند. الکرم در حال حاضر به تیمی 9 نفره و مستقل از قاهره ، مصر تبدیل شده است.

هیچ کمبودی در ساخت پروژه وجود ندارد کیت های توسعه نرم افزار (SDK ها) در قسمت ارز رمزنگاری شده. SDK موجود در بلاکچین به توسعه دهندگان دیگر این امکان را می دهد تا به سرعت برنامه های غیرمتمرکز را بر روی یک سیستم معمولاً پیچیده تر ایجاد کنند. بنابراین به خصوص وقتی که کیت توسعه سخت افزار (HDK) همراه است تا فرصتهایی را ایجاد کند که دنیای واقعی با دنیای مجازی روبرو شود.

این تیم در حال حاضر بر روی تابلوی توسعه سخت افزار بلاکچین کار می کند. در هنگام راه اندازی ، از چندین پروتکل از جمله Ethereum ، Bitcoin ، Whisper ، Swarm ، Status.im و IPFS پشتیبانی می کند. طبق وب سایت آنها ، هیئت مدیره به زودی در Kickstarter راه اندازی می شود. با توجه به تجربه قبلی و موفقیت آنها در بستر سرمایه گذاری جمعی ، آنها باید یکبار دیگر مشکلی برای رسیدن به هدف جمع آوری کمک مالی نداشته باشند.

دستان خود را کثیف کنید

در هکاتون Ethereum Denver در اوایل سال جاری (2018) ، تیم الکرم پس از کنار هم قرار دادن یک دستگاه IoT ساده مجهز به ارز رمزنگاری شده ، مقام اول را کسب کرد:

[youtube https://www.youtube.com/watch؟v=qR6AP10LGts؟rel=0]

این پروژه خاص هم از قراردادهای هوشمند Ethereum و هم از پروتکل نجوا پروژه status برای تأمین انرژی یک لامپ استفاده می کند. واضح است که ، این علم موشک نیست ، اما ما فقط در مراحل اولیه این فناوری جالب هستیم. با این وجود ، این ممکن است در مناطقی مانند بهداشت و درمان و شهرهای هوشمند آینده مزایای زیادی داشته باشد.

تلفن های هوشمند مستقل از بلاکچین با ایده های مشابه در حال حاضر در بازار حضور دارند. شرکت ها مشتاق هستند که از تمرکززدایی در زمینه های دیگر زندگی ما مانند سخت افزار استفاده کنند. این مطمئناً در مواجهه با بازیکنان مسلط مانند اپل که می خواهند کنترل خود را بر بازار حفظ کنند ، خبر خوبی خواهد بود.

الکرم در حال حاضر کیت نرم افزاری اختصاصی خود به نام Bitcoin را فعال کرده است کویین. هنوز در مراحل اولیه توسعه است ، با این حال ، این رابط Arduino اتصال به بلاک چین بیت کوین در آینده را برای توسعه دهندگان بسیار آسان می کند. نگاهی اجمالی به پروژه های جانبی اعضای تیم الکرم ، تعدادی از ایده های جالب را نشان می دهد. در مورد پریز برق مجهز به بیت کوین برای تولیدکنندگان باهوش انرژی های تجدیدپذیر چطور؟ یا شاید یک ماشین فروش پرداخت ارز رمزنگاری شده?

افکار پایانی: الکرم

آینده در راه است. و سریع آمدن! پروژه هایی مانند الکرم زمینه سازی هوشمندانه مهندسان و کارآفرینان را فراهم می کند. دستگاه های مجهز به ارز رمزنگاری شده در زنجیره بلوکی برای انواع شیک پوش ها راه را برای شما هموار می کنند. نسل بعدی کارآفرینان بلاکچین نمی خواهند تمام وقت خود را صرف برنامه نویسی کنند. درعوض ، با استفاده از ابزارهای مناسب ، آنها می خواهند تلاش خود را بر حل مشکلات مشتری و ایجاد مشاغل خود متمرکز کنند.

با این حال ، باید گفت که برنامه ها احتمالاً محدود به جایی هستند که بیشترین معنا را داشته باشند. روشن کردن لامپ با ارز رمزپایه یک مرحله اضافی غیرضروری در هنگام ایجاد سیستم های کارآمد است. آنچه بیشترین اهمیت را دارد استفاده از این فناوری به روش هوشمند هنگام مبادله ارزش است. بلاکچین در واقع حفظ سوابق غیرمتمرکز معاملات است ، نه فقط خودکار کردن زندگی ما. نیازی نیست که همه چیز را در بلاکچین قرار دهیم.

صرف نظر از این ، امکانات مهیج آینده همچنان باقی است. با غیرمتمرکز شدن زمینه های بیشتر زندگی ما ، انتظار راه حل های سخت افزاری مجهز به ارزهای رمزنگاری شده بیشتری را داشته باشید. به هر حال آینده ممکن است در آینده نباشد. در واقع ممکن است از قبل اینجا باشد!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me