با بیش از 400 نماینده EOS برای انتخاب ، ممکن است برای شما دشوار باشد که تصمیم بگیرید کدام یک از بهترین نمایندگان EOS باید نشانه های خود را پشت سر بگذارید. رأی شما ، چه بزرگ و چه کوچک ، حیاتی است.

21 نماینده با بیشترین رای ، تولیدکنندگان بلوک ، تأثیر قابل توجهی بر اکوسیستم EOS دارند. آنها معاملات را تأیید می کنند ، بلوک ایجاد می کنند و پروژه های جامعه EOS را در کنار سایر مسئولیت های اساسی حمایت مالی می کنند. در این زمان ، تولید کننده برتر EOS Block فقط 2.46 درصد آرا را به خود اختصاص داده است و تنها حدود 38 درصد دارندگان توکن رأی داده اند. بنابراین ، رقابت برای رسیدن به قله هنوز برای هیچ یک از نمایندگان به پایان نرسیده است.

بیایید برخی از بهترین نمایندگان EOS و اینکه چرا باید به آنها رأی دهید ، تجزیه و تحلیل کنیم.

آرم starteos

استارت

مستقر در چین استارت رهبر رای دهنده Block Blocker فعلی است. با ریشه های بلاکچین که به سال 2013 بازمی گردد ، این شرکت یکی از نمایندگان با تجربه تر است. در واقع ، Starteos در یک نقطه بزرگترین عملیات استخراج ارز رمزنگاری شده را در جهان تأسیس کرد و در آن زمان 130 هزار کیلووات بار تولید کرد.

Starteos یک برنامه چهارجانبه در مورد چگونگی بهره مندی از جامعه EOS دارد. اولین اقدام ایجاد لیستی از برنامه های غیرمتمرکز EOS (dapps) است. برای این لیست ، محققان و رهبران افکار Dapps را ارزیابی می کنند تا به شما تجزیه و تحلیل دقیق از بهترین موارد برای استفاده بپردازند.

علاوه بر این ، Starteos برای ابتکار دوم خود ، آزمایشگاه مشترک تحقیق و کاربرد فناوری Blockchain ، با دانشکده مهندسی اطلاعات و نرم افزار دانشگاه علم و فناوری الکترونیکی چنگدو همکاری کرده است. هدف این آزمایشگاه تحقیق در زمینه های مختلف زنجیره بلوک مانند حفاظت از امنیت و موارد استفاده در دنیای واقعی است.

Starteos همچنین برای کمک به ایجاد پایگاه دانش جامعه ، چندین کانال آموزشی رسانه های اجتماعی را اداره می کند. این کانال ها (WeChat ، Steemit ، Reddit) اخبار و محتوای اطلاعاتی EOS را ارائه می دهند.

سرانجام ، Starteos میزبان یک سری کلاسها و اجلاسهای زنده پیرامون EOS و سایر موضوعات بلاکچین است.

آرم EOS نیویورک

EOS نیویورک

EOS نیویورک یکی دیگر از پنج تولید کننده برتر است. نماینده به عنوان گفتگوی بین دو بنیانگذار در نوامبر 2017 آغاز شد و در ژانویه 2018 ، نفر سوم با راه اندازی رسمی به تیم پیوست. اگرچه آنها نیویورک را خانه می نامند ، اما تیم کامل در آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی و آسیا پخش شده است.

نماینده به الف عمل می کند آیین نامه رفتار که شامل (از جمله سایر نکات):

  • تعهد به دارندگان رمز. رهبری EOS نیویورک برای نظر شما ارزش قائل است و صرف نظر از میزان EOS مورد نظر شما در گفتگوی آزاد شرکت خواهد کرد.
  • استقلال مالی. هیچ تأثیری در خارج از کشور یا سرمایه گذاری از طرف اشخاصی که منافع خود را در Block.one یا تولیدکننده Block دیگر دارند ، وجود ندارد.
  • شفافیت. تیم رهبری همیشه اطلاعات کافی در مورد امور مالی نماینده ، تیم عملیاتی و سهامداران ارائه می دهند.
  • عملکرد شبکه بالا. تمام جوایز بلوک برای اطمینان از حداکثر عملکرد ، در نگهداری و مقیاس گذاری زیرساخت های نماینده سرمایه گذاری می شوند.

آرم eos.fish

EOS. ماهی

چون وانگ که یک پیشکسوت در فضای رمزنگاری است ، رهبری می کند EOS. ماهی. وانگ در سال 2011 استخراج را آغاز کرد اما بیشتر به دلیل تاسیس شرکت شناخته شده است استخر F2 در سال 2013. F2Pool با تولید تقریباً یک میلیون BTC و چهار میلیون ETH به بزرگترین استخر استخراج جهان تبدیل شده است..

مانند اکثر تولیدکنندگان بلوک ، EOS.fish به طور مستقیم به دارندگان توکن که به آنها رأی می دهند پاداش نمی دهد. با این حال ، آنها توزیع بخشی از پاداش خود را به اعضای جامعه که میزبان رویدادهای از نوع هکاتون هستند ، در نظر می گیرند. این رویدادها غالباً به فناوری جدید و مهیجی برای اکوسیستم منجر می شوند و آنها را مستحق دریافت برخی غرامت ها می کند.

این تیم همچنین EOS Fishlet ، کیف پول EOS را ایجاد کرده است که دارای هزاران کاربر روزانه است.

آرم sheos

shEOS

اگرچه این نماینده خارج از گروه 21 برتر است, shEOS ارزش بررسی دارد shEOS تنها نماینده EOS است که توسط یک تیم کاملاً زن اداره می شود. تیم رهبری شامل نام های قابل توجهی در زنجیره بلوک مانند امیلی بوش (شریک مدیریت Decentra Capital) ، کریستال رز (20 زن برتر بلاکچین) ، روز پاملا (مدیر عامل Paladin Trust) و جسیکا هولگراو (بنیانگذار پروتکل Codex / COO) است..

تیم shEOS یک نقشه راه دقیق با چندین نقطه عطف پیش بینی شده طی سال آینده دارد. همراه با ارزشهای توانمندسازی زنانشان ، آنها قصد دارند اولین کلاس دانش پژوهان shEOS را در Q3 امسال تأمین کنند. از طریق بنیاد shEOS ، نماینده انجام می دهد بورسیه تحصیلی ارائه دهید برای کمک به رفع شکاف جنسیتی در نیروی کار. این بورسیه ها به متقاضیان زن کمک می کند تا توسعه dapp را یاد بگیرند ، مربیان صنعت را دریافت کنند و مشاغل مرتبط با بلاکچین را بدست آورند.

بهترین نمایندگان EOS – چه کسی را انتخاب کنید

این چهار نماینده فقط یک لیست کوتاه از صدها نماینده EOS برای انتخاب دارند. اگر هیچ یک از این گزینه ها مورد پسند شما نیست ، توصیه می کنیم موارد زیر را بررسی کنید لیست کامل نمایندگان پیدا کردن یکی از آن.

احتمالاً مهمترین عاملی که باید در هنگام رأی دادن به آن توجه کنید این است که نماینده چگونه متعهد می شود که جوایز خود را صرف کند. شما می خواهید نماینده ای را انتخاب کنید که اکوسیستم EOS را بیشتر بهبود بخشد و در مورد نحوه انجام آن شفاف باشد.

ما یک بار به آن اشاره کردیم ، اما لازم به ذکر است دوباره 21 تولیدکننده بلوک تأثیر بسزایی در سرنوشت بلاکچین EOS دارند ، بنابراین ضروری است که رای شما هدر نرود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me