ETHLend چیست?

ETHLend یک برنامه اعطای وام غیرمتمرکز (DAPP) است که در شبکه Ethereum اجرا می شود و قراردادهای هوشمند وام دهنده همتا به همتا را ارائه می دهد. ETHLend با از بین بردن قدرت و کنترل در اختیار بانک های سنتی و م institutionsسسات مالی بزرگ سعی در دموکراتیک کردن روند وام های سنگین فرآیند دارد. برخلاف سایر برنامه های وام بلاکچین ، ETHLend به یک وام گیرنده و یک وام دهنده اجازه می دهد تا بدون نیاز به واسطه ، درباره جزئیات اصلی وام تصمیم گیری کند. اساساً ، این بدان معنی است که وام دهنده و خریدار در هر جای دنیا می توانند با توجه به شرایط خود قرارداد وام ایجاد کنند.

سربرگ ETHLend

مشکلاتی که با وام های غیرمتمرکز حل شده است

تمرکززدایی می تواند بسیاری از مشکلات ذاتی مرتبط با سیستم وام متمرکز فعلی ما را برطرف کند. در اینجا سه ​​بزرگترین دلیل منطقی بودن تمرکززدایی وامها آورده شده است.

  1. اعتماد: تمرکززدایی به طور کامل نیاز اعتماد به ارائه دهنده وام و طرف مقابل را برطرف می کند. وثیقه وام توسط Smart Contracts که از بلاکچین عمومی پخش می شود قفل و کنترل می شود.
  2. شفافیت: شبکه Ethereum یک دفتر شفاف ارائه می دهد که برای باز کردن باز است. هر معامله ای ثبت شده و قابل تأیید است. حسابداری شفاف Ethereum اعتماد کورکورانه مورد نیاز معاملات بین دو موسسه بانکی را از بین می برد.
  3. دسترسی: با استفاده از شبکه Ethereum ، وام دهندگان و وام گیرندگان ETHLend می توانند معاملات وام را از هرجای دنیا ترتیب دهند. معاملات وام از آدرس Ethereum به آدرس Ethereum انجام می شود که اجازه دسترسی بدون محدودیت و جهانی را می دهد. بدون محدودیت ، وام گیرندگان و وام دهندگان می توانند به مجموعه گسترده تری از نقدینگی وام دسترسی پیدا کنند.

مزایای وام غیرمتمرکز

وام های ETHLend چگونه کار می کنند?

ETHLend در صورت عدم پیش فرض وام گیرنده ، وام گیرندگان را ملزم به ارسال توکن های سازگار با ERC-20 یا دامنه های خدمات نام Ethereum (ENS) به عنوان وثیقه در برابر وام های Ethereum می کنند. در حال حاضر ، فقط وام گیرندگان می توانند درخواست های وام را در ETHLend ایجاد کنند. برای ارائه درخواست وام ، وام گیرنده باید داده هایی مانند طول وام ، حق بیمه بهره و مقدار رمزهای مورد نیاز برای وثیقه را تنظیم کند. اگر وام دهنده با این شرایط موافقت کند ، توافق نامه وام ایجاد می شود. تنها دو سناریو می تواند از ایجاد هر وام حاصل شود:

  1. وام گیرنده وام را بازپرداخت می کند. سپس وام دهنده اصل اصل خود را به علاوه سود دریافت می کند. یا
  2. وام گیرنده در بازپرداخت وام خود کوتاهی می کند. سپس وام دهنده وثیقه ارسال شده وام را دریافت می کند

روند وام ETHLend

فروش نشانه وام و قیمت فعلی

فروش توکن ETHLend از LEND در تاریخ 30 نوامبر 2017 به پایان رسید. طبق ICODrops, ETHLend 17،860،000 دلار از هدف 17،900،000 $ خود جمع كرد. حداکثر منبع توزیع LEND که ایجاد می شود 1،299،999،942 است در حالی که میزان عرضه فعلی توکن LEND 1،032،154،231 است. قیمت LEND برای یک دوره ده روزه از 7 ژانویه به طور قابل توجهی کاهش یافت. در این دوره ده روزه ، قیمت وام از 40 سنت به 10 سنت کاهش یافته است.

افت شدید قیمت وام ممکن است ناشی از شایعات نادرستی باشد مبنی بر اینکه دولت کره جنوبی قصد دارد مبادلات بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده را ممنوع کند. به نظر می رسد این خبر باعث لغزش کل بازار شده است. از زمان پایین آمدن ، قیمت LEND در محدوده 15 تا 20 سنت تثبیت شده و به یک طرف حرکت می کند. به نظر می رسد بازار ارزهای رمزپایه روند تاریخی رکود در ژانویه را دنبال می کند. جای تعجب نیست اگر قبل از بازگشت به بازار گاوها با سرعت کم ، یک یا دو هفته دیگر شاهد حرکت بازار به یک طرف باشیم.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛

var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛

var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛

(تابع (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛

if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛}

var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛

s.type = “متن / جاوا اسکریپت”؛

s.async = درست ؛

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / coin / chart؟ fsym = LEND&tsyms = USD ، EUR ، BTC ’؛

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛

embedder.parentNode.appendChild (s)؛

}) ()؛

توابع نشانه

رمز ETHLend’s LEND توکن سازگار با ERC-20 است که در نسخه پیش فروش و ICO فروخته می شود. رمز LEND چندین عملکرد مهم در DAPP دارد.

هزینه های تخفیف

کاربران توکن های LEND در مقایسه با پرداخت با Ethereum ، 25 درصد از قیمت پلت فرم کاهش می یابند. اگرچه نشانه های LEND در صرافی ها قابل خرید و فروش است ، اما استفاده اصلی برای LEND ایجاد تخفیف هنگام پرداخت هزینه های استقرار ETHLend DAPP است..

قطرات هوایی

وام دهندگان فعال و وام گیرندگان با سه ماهه پرده پرداخت می شوند. ETHLend قصد دارد از 20٪ هزینه برنامه غیرمتمرکز خود برای خرید LEND از بازار و “airdrop” وام به همه وام دهندگان و وام گیرندگان در ETHLend استفاده کند. از Airdrops برای افزایش پذیرش کاربر و همچنین افزودن حجم بیشتر به کتابهای وام استفاده خواهد شد.

توابع اختصاصی

خدمات خاص موجود در ETHLend فقط برای خرید توسط LEND قابل دسترسی خواهند بود. نمونه هایی از این ویژگی ها شامل لیست وام های ویژه و همچنین کمپین های بازاریابی از طریق ایمیل است.

جوایز ارجاع

ETHLend قصد دارد وام اضافی را برای پاداش دادن به وام دهندگان و وام گیرندگان که شرکت کنندگان جدید را به سیستم وام های غیرمتمرکز اضافه می کنند ، خریداری کند..

ایجاد اعتبار غیرمتمرکز وام گیرندگان

ETHLend همچنین در نهایت قصد دارد وام های بدون وام را به پایگاه کاربری خود ارائه دهد. وام های بدون وثیقه ، وام هایی که در آن وام گیرنده در صورت پیش فرض وثیقه ارسال نمی کند ، برای وام دهنده بسیار خطرناک تر است. ETHLend قصد دارد برای کمک به وام دهندگان در ارزیابی دشواری ارزیابی خطر اساسی وام های بدون ضمانت ، رتبه بندی اعتباری غیرمتمرکز را برای همه کاربران خود ایجاد کند. به طور خلاصه ، وام گیرندگان Ethlend به دلیل موفقیت پس دادن وام ها ، توانایی ایجاد اعتبار در طول زمان را خواهند داشت.

هر وام گیرنده ETHLend دارای درجه اعتبار غیرمتمرکز است که از چندین منبع داده ایجاد شده است. منبع اصلی داده برای این رتبه بندی های اعتباری ، Credit Tokens (CRE) خواهد بود که از خود ETHLend صادر می شود. وام های مبتنی بر اعتبار به اتلند اجازه می دهد تا مفهوم وام بدون وثیقه را برای کاربران معرفی کند و همچنین اطلاعات بیشتری را برای وام دهندگان با وثیقه فراهم کند. علاوه بر این ، ETHLend قصد دارد تا کاربران را قادر به پخش اعتبار غیرمتمرکز اعتبار خود به سایر بلاک چین ها کند. پس از آن وام گیرندگان می توانند از امتیاز اعتباری کسب شده خود در برنامه های مختلف در بلاکچین ها نیز استفاده کنند.

نشانه های اعتبار (CRE)

Credit Tokens توکن سازگار با ECR-20 است که منحصراً در ETHLend برای نشان دادن اعتبار وام گیرنده استفاده می شود. این رمزها قابل معامله و حتی انتقال به آدرس دیگری نیستند. هرچه تعداد اعتبار اعتبار مرتبط با حساب کاربر باشد ، اعتبار کاربر نیز بیشتر قابل اعتماد است.

ETHLend با صدور اعتبار سنجی به کاربرانی که با موفقیت وام های خود را بازپرداخت می کنند ، اعتبار وام گیرنده را مدیریت خواهد کرد. به ازای هر 1 ETH که کاربر با موفقیت بازپرداخت می کند ، کاربر 0.1 CRE دریافت می کند. به همین ترتیب ، ETHLend قصد دارد “اعتبار سکه ها” را از حساب هایی که قادر به بازپرداخت وام نیستند ، بسوزاند. کاربری با مقدار زیاد CRE قادر به دریافت وام هایی خواهد بود که کاربر دیگری با مقدار کم CRE نمی تواند. به کاربرانی که مقادیر بالاتری CRE دارند ، با نرخ بهره بهتر پاداش داده می شود و همچنین ملزم به ارسال وثیقه کمتری برای وام های مشابه در مقایسه با کاربران با CRE کمتر هستند..

تیم ETHLend & پیش رفتن

ETHLend تیم در حال حاضر از یک گروه بزرگ متشکل از بیست و دو عضو و شش مشاور تشکیل شده است. ETHLend در حال حاضر توسط بنیانگذار و مدیر عامل آن هدایت می شود, استانی کولچوف. سایر اعضای برجسته تیم ETHLend هستند جوردن لازارو گوستاو, رئیس مدیریت و همچنین مارتین ویچمن, رئیس Token Sale ، که تقریباً 100٪ از اهداف ECO ETHlend را جمع آوری کرد. علاوه بر این ، تیم ETHLend چندین عضو دارد که به طور کامل در بازاریابی و مکاتبات رسانه ای متمرکز شده اند. سرانجام ، این تیم چندین مشاور فنی و غیرفنی دارد که تقریباً هر موضوع تجاری از جمله امنیت ، حقوقی و توسعه را پوشش می دهد.

تیم ETHLend

نقشه راه پیشرفت

تیم ETHLend کار خود را آغاز کرده است اهداف بلند پروازانه برای دو سال آینده در آینده نزدیک ، ETHLend قصد دارد هم بیت کوین و هم وام های بدون وثیقه را به برنامه غیرمتمرکز خود اضافه کند. در اینجا اهداف اصلی تیم برای دو سه ماهه اول 2018 آورده شده است.

اهداف چهارم 1

اهداف ETHLend ربع 1

ربع 2 اهداف

اهداف ETHLend ربع 2

نتیجه

ETHLend یک بستر غیرمتمرکز فراهم می کند که در آن وام های امن ، نظیر به نظیر Ethereum می تواند بین هر دو نفر در جهان انجام شود. ETHLend با حذف سیاست و مرزها از معادله ، امیدوار است انقلابی در صنعت وام دهی ایجاد کند. ETHLend در نهایت آرزو دارد که یک بازار جهانی واقعاً ایجاد کند که به نفع همه شرکت کنندگانی باشد که به دنبال اعطای وام و دریافت آن هستند.