دو کلمه با هم وجود دارد که هر سرمایه گذار ارز رمزنگاری از شنیدن آن مالیات رمزنگاری متنفر دارد. برای اکثر سرمایه گذاران ، آب تیره مالیات ارزهای رمزنگاری شده فقط هنگام بروز پرونده سردرد ایجاد می کند.

برای کمک به تجزیه وضعیت فعلی مالیات ارزهای رمزنگاری شده ، Coincentral مصاحبه کرد ارنست & مایکل Meisler رهبر مالیات جهانی Blockchain جهانی. مایسلر نه تنها مشاوره قدرتمندی ارائه داد که به شما کمک می کند با فرا رسیدن فصل مالیات بایگانی کنید ، بلکه افکار خود را در مورد آینده صنعت ارزهای رمزپایه و بلاکچین نیز ارائه داد. لذت بردن!

مصاحبه با ارنست & Young’s Michael Meisler

اصلاح مالیات 2018 چگونه بر صنعت ارزهای رمزنگاری تأثیر گذاشت?

منصفانه است که بگوییم قانون کاهش مالیات و مشاغل (TCJA) بسیاری از صنایع از جمله صنعت ارزهای رمزپایه را تحت تأثیر قرار داده است. اصلاح مالیات باعث شده است که همه مودیان به چگونگی و محل تجارت خود توجه کنند و احتمالاً همین مورد در مورد مشاغل صنعت ارز رمزنگاری شده نیز صادق است..

با این اوصاف ، در حالی که هیچ راهنمایی خاصی در رابطه با ارزهای رمزپایه در TCJA وجود نداشت ، یک مورد قابل توجه این است که TCJA قوانین مربوط به مبادلات مشابه را تحت بخش Sec تغییر داد. 1031 کد درآمد داخلی (کد). این تغییر ، برای سالهای مشمول مالیات که از سال 2018 و بعد آغاز می شود ، روشن می کند که مبادلات مشابه از این پس فقط در مبادلات املاک و مستغلات اعمال می شود. قبل از TCJA ، مبادلات مشابه می توانستند در طیف وسیعی از دارایی ها اعمال شوند.

درک من این است که ، قبل از این تغییر ، برخی از مودیان و مشاوران مالیاتی معتقد بودند که موقعیتی وجود دارد که ادعا می کند مبادلات یک ارز رمزنگاری شده با ارز دیگر ممکن است برای معاملات مشابه باشد. گرچه این موضع من لزوما قبل از 2018 نبوده است ، TCJA اکنون حتی احتمال آن موقعیت را به صورت آینده نگر از بین می برد.

در طول یک سال گذشته ، تنظیم کنندگان چگونه وضوح مالیات ارزهای رمزپایه را ارائه داده اند?

در حالی که من ترجیح می دهم پاسخ های خود را به معاملات مالیاتی محدود کنم ، و سایر موارد نظارتی را به وکلائی که مستقیماً با این موارد سر و کار دارند واگذار می کنم ، ما بر رفتار ارزهای رمزنگاری شده توسط نهادهای نظارتی فراتر از خزانه داری و IRS نظارت کرده ایم تا به شرکت ما اطلاع دهد تجزیه و تحلیل رفتار مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده تحت مقررات مختلف این قانون.

در حالی که هنوز عدم اطمینان زیادی در مورد نحوه پرداخت مالیات وجود دارد ، یک نمونه اخیر از این مسئله را می توان در این واقعیت مشاهده کرد که قراردادهای آتی بیت کوین اکنون از طریق Cboe و CME معامله می کنند. بعلاوه ، بیت کوین توسط CFTC در سال 2015 کالایی در نظر گرفته شد. این عوامل پشتیبانی در نظرگرفتن بیت کوین به عنوان کالایی را برای اهداف چندین ماده قانون (به عنوان مثال ، برای اهداف مالیاتی) فراهم کرده است..

مشاوران همچنان با در نظر گرفتن مباحث مالیاتی مربوط به سایر ارزهای رمزپایه ، می توانند تجزیه و تحلیل مربوط به بیت کوین را گسترش دهند. با این حال ، منصفانه است که بگوییم درمان این دارایی ها برای اهداف مالیاتی ممکن است ثابت نباشد و ادامه تغییرات در مقررات می تواند بر مشاوره مالیاتی در این زمینه تأثیر بگذارد.

آنچه سازمان های دولتی غیر از IRS بر مالیات ارزهای رمزپایه تأثیر می گذارند?

من در پاسخ به سوال قبلی چند مثال آورده ام. با این حال ، در حالی که ما فعالیت سایر آژانس ها را رصد می کنیم ، پاسخ دقیق تر برای من دشوار است. من اظهار داشتم که ما بر نظرات SEC و CFTC نظارت داریم. اما ما همچنین فعالیتی را در سطح جهانی رصد می کنیم که می تواند بر توصیه هایی که به سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه ارائه می دهیم تأثیر بگذارد.

آرم EY 1

آیا تفاوتی از نظر مالیاتی بین برنامه های کاربردی و رمزهای امنیتی وجود دارد?

س difficultال دشوار دیگر این است که راهنمایی محدودی از خزانه داری درباره نحوه درمان این نشانه ها وجود دارد. تنها راهنمایی که تاکنون خزانه داری در رابطه با ارزهای رمزپایه ارائه داده است در اطلاعیه 2014-21 موجود است. این اطلاعیه ارائه می دهد که “ارز مجازی قابل تبدیل” که به ارزهای فیات قابل تبدیل است باید به عنوان املاک برای اهداف مالیات بر درآمد فدرال دیده شود.

مباحث مطرح شده در این اطلاعیه شامل فعالیت های مربوط به استخراج ارزهای رمزپایه و عواقب مالیاتی استفاده از ارزهای رمزپایه برای پرداخت هزینه کالاها یا خدمات است. این راهنما راهنمایی در مورد رفتار مناسب با مالیات دهندگانی را که یا نشانه می فروشند یا در رابطه با صدور توکن سرمایه جمع می کنند ، ارائه نمی دهد. مودیان و مشاوران مالیاتی نظرات مختلفی در مورد رفتار مناسب با مودیان که از طریق صدور توکن سرمایه جمع می کنند ، ابراز داشته اند.

در موردی که یک مدی یک تسهیلات مالیاتی صادر می کند ، برخی از مودیان قبلاً این موضع را اتخاذ کرده بودند که این علامت ها برای اهداف SEC اوراق بهادار نیستند و به طور کلی انتشار آنها یا دسترسی به سکویی را ایجاد می کند یا دسترسی به یک سرویس یا محصول به در آینده توسعه یابد این امر دشوار است بررسی صدور چنین توکن هایی راجع به یکی از چندین مورد استثنا در مالیات که طبق این قانون وجود دارد ، پیشنهاد می کند که فروش چنین توکن هایی می تواند مشمول مالیات باشد.

پیشنهادهای رمزهای امنیتی تفاوت چشمگیری دارند. به طور کلی ، فروشندگان این توکن ها اذعان کرده اند که انتظار می رود نشانه های آنها توسط SEC به عنوان اوراق بهادار دیده شود. بر این اساس ، ممکن است این رمزها به ثبت احتیاج داشته باشند. این توکن ها ممکن است دارایی های واقعی داشته باشند که در صورت تصفیه ناشر اصلی ، ممکن است سرمایه گذاران به آنها دسترسی داشته باشند.

بر این اساس ، این توکن ها ممکن است دارای ویژگی های سهام عدالت سنتی تری باشند که تجزیه و تحلیل را در مورد اینکه آیا صدور این توکن ها می تواند برای درمان بدون مالیات طبق قانون واجد شرایط باشد ، پیش می برد. تأکید این نکته مهم است که هر موقعیت مربوط به هر یک از دو نوع صدور رمز ، در این مرحله فاقد هرگونه راهنمایی روشن از سوی خزانه داری است..

بر این اساس ، کسی که این مطلب را می خواند نباید در مورد رفتار متفاوت این دو نوع رمز بدون اطمینان از بحث در مورد همه حقایق و شرایط مربوط به توکن ها با یک مشاور مالیاتی آگاه ، اطمینان حاصل کند..

آیا عقلانی برای سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده برای کمک به آنها برای آماده سازی مالیات خودشان وجود دارد؟ در چه مرحله ای یک سرمایه گذار باید برای انجام مالیات ارزهای رمزنگاری شده خود با یک متخصص مالیات تماس بگیرد?

اول و مهمترین ، فروش یا مبادله ارزهای رمزپایه باید به عنوان معاملات مشمول مالیات در نظر گرفته شود ، مگر اینکه خلاف آن توصیه مناسبی دریافت کرده باشید. این توصیه باید به دقت مستند کند که کدام یک از مفاد کد مالیات دهندگان برای حمایت از موقعیت خود باید به آن اعتماد کند.

دوم ، به خاطر داشته باشید که یک تنظیم کننده ، مانند SEC ، اظهار می دارد که یک ارز رمزنگاری شده خاص برای اهداف خود امنیتی است یا نیست ، ممکن است به این معنی نباشد که آن ارز رمزپایه برای اهداف مالیاتی است یا نیست. تمایز در مورد اینکه دارایی به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته می شود یا نه ، می تواند پیامدهای قابل توجهی برای سرمایه گذاران آمریکایی و خارجی در این دارایی ها داشته باشد. برای کسانی که به طور گسترده تجارت می کنند ، موضوعات مربوط به روش حسابداری برای تعیین مبنای تعدیل شده دارایی های فروخته شده مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد.

در مورد اینکه کدام یک از سرمایه گذاران باید با یک متخصص مالیات تماس بگیرند ، این س difficultال دشوار دیگری است (بدون به نظر رسیدن خودسرانه) من می گویم که یک معامله گر با بسیاری از معاملات در صرافی های مختلف یا کیف پول های مختلف احتمالاً برای در نظر گرفتن روش مناسب برای محاسبه سود و زیان خود به کمک نیاز دارد.

سرمایه گذاران یا بازرگانانی که سود قابل توجهی را متحمل شده اند و یا زیان لازم را برای استفاده در نظر می گیرند ، می توانند وضعیت مالیاتی خود را قبل از شناسایی سود یا زیان مورد بررسی قرار دهند. برای سرمایه گذاران که به دلیل چنگال های موجود در بلاکچین یا به دلیل یک ایرپارد به ارزهای رمزپایه جدید دسترسی پیدا کرده اند ، موارد اضافی بوجود می آیند زیرا در مورد دریافت صحیح مالیات پس از دریافت این دارایی ها راهنمای روشنی در دسترس نیست..

ما حتی س questionsالات مربوط به پرونده های FBAR برای آن دسته از سرمایه گذاران که حساب های خود را در صرافی های رمزنگاری مستقر در خارج از ایالات متحده دارند دریافت کرده ایم..

آیا می توانید به سرعت توضیح دهید که یک سرمایه گذار به مالیات فرم 8949 یا فرم 1040 جدول D نیاز دارد?

تا حدی که ارزهای رمزپایه از نظر مالیات دهنده خاصی دارایی های سرمایه ای محسوب می شوند ، مالیات دهنده ای که مشمول الزامات گزارش مالیات بر درآمد ایالات متحده است با توجه به سود یا زیان سرمایه تحقق یافته در ارتباط با فروش یا مبادله ارز رمزنگاری شده ، باید چنین سود یا زیان سرمایه ای را گزارش کند در فرم 8949.

علاوه بر این ، برنامه D باید به اظهارنامه مالیات بر درآمد فدرال مودیان ضمیمه شود. جدول D فضا را برای گزارش سود و زیان سرمایه گزارش شده در فرم 8949 ، همراه با سایر سود و زیان سرمایه که ممکن است در فرم 8949 ثبت نشده باشد ، فراهم می کند.

سرمایه گذاران باید در مورد استخراج ارز رمزنگاری شده ، airdrop و اخذ مالیات بدانند?

خوب ، سرمایه گذاران باید بدانند که چه چیزی شناخته شده است و چه چیزی به عنوان نقطه شروع نیست. همانطور که قبلاً گفته شد ، [وزارت خزانه داری] در اطلاعیه 2014-21 ارائه داد که “ارز مجازی قابل تبدیل” که استخراج می شود باید به عنوان درآمد حاصل از اشتغال خود تلقی شود. هنوز هم ، من فکر می کنم بررسی بیشتر نتایج عملیاتی یک مayدی می تواند تضمین کند که آیا این م taxدی در یک تجارت یا تجارت مربوط به آن فعالیت خود اشتغالی مشارکت دارد یا صرفاً یک سرگرمی است.

این می تواند توانایی مالیات دهنده را برای مطالبه ضرر و زیان مربوط به این فعالیت تحت تأثیر قرار دهد. علاوه بر این ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، هیچ راهنمایی روشنی در مورد چگونگی درمان توکن های دریافت شده براساس یک airdrop وجود ندارد. بر این اساس ، یک مpدی که بر اساس یک airdrop توکن دریافت می کند ، باید در مورد موقعیت های بالقوه مربوط به زمان و میزان درآمد ، در صورت وجود ، در ارتباط با airdrop بحث کند.

به طور مشابه ، هیچ راهنمایی فعلی به طور مستقیم در مورد مربوط به درآمد مرتبط با سهام وجود ندارد. بر این اساس ، مودیان مالیاتی باید با مشاور مالیاتی مشورت کنند تا موقعیت های بالقوه موجود را با توجه به واقعیت ها و شرایط و تحمل ریسک در نظر بگیرند..

دولت برای ارائه راهنمایی بیشتر در مورد چه مناطقی از مالیات ارزهای رمزنگاری شده نیاز دارد?

بسیاری از مناطق که قبلاً در بالا ذکر شد. به طور خاص ، رفتار با ناشران در ارتباط با افزایش سرمایه از طریق صدور رمز ، درمان درآمد حاصل از انشعابات ، چنگک ها و سهام ، الزامات گزارش اطلاعات مودیان و مبادلات ، کاربرد مقررات مختلف این قانون که به طور کلی برای سرمایه گذاری در اوراق بهادار یا سایر ابزارهای مالی برای معامله گران و سرمایه گذاران در ارزهای رمزپایه (به عنوان مثال ، آیا قوانین فروش شستشو ، مارک گذاری در بازار و سایر قوانین مربوط به “امنیت” تحت کد در معاملات ارزهای رمزپایه اعمال می شود).

علاوه بر این ، یک منطقه مهم سردرگمی این است که آیا “بندر امن” برای معامله گران اوراق بهادار یا کالاهای تحت بند Sec. 864 (ب) کد می تواند به نوعی به معامله گران ارزهای رمزپایه نیز تعمیم یابد.

چرا در یک سال گذشته پیشنهادات رمز امنیتی افزایش یافته است?

من چند ایده دارم اما ، چون من فقط به مشارکت کنندگان در این فضا مشاوره مالیاتی می دهم ، من به کسانی که مکالمه منظم تری با نهادهای نظارتی در این فضا دارند موکول می کنم.

سال 2019 چه چیزی برای تصحیح و اجرای مالیات ارزهای رمزنگاری شده در نظر گرفته است?

مشخص نیست که هر رهنمودی با چه سرعتی ارائه می شود. با توجه به اجرای قانون ، انتظار می رود روند افزایش اجرای قانون برای گرفتن اطلاعات مربوط به سود ارزهای رمزپایه افزایش یابد.

سازمان امور مالیاتی گروه ویژه ای را برای تمرکز بر اجرا تأسیس کرده است. علاوه بر این ، سازمان امور مالیاتی برای مبارزه با عدم رعایت مواردی به ائتلاف مالیاتی جهانی پیوست که به عنوان ر asسای مشترک اجرای مالیات جهانی (J5) شناخته می شود. اعضای این ائتلاف شامل سازمانهای دولتی از استرالیا ، کانادا ، هلند ، انگلستان و ایالات متحده است.

آیا چیزی را که می خواستید بپوشانیم از دست دادیم?

احتمالی نیاز به تشکیل پرونده های FBAR برای افرادی که حسابشان با ارز خارجی است ممکن است برای بسیاری از افراد مشکل ساز باشد. هیچ راهنمایی روشنی در مورد اینکه آیا این حسابها تحت FBAR هستند در دسترس نیست. با این حال ، مجازات های احتمالی برای عدم ثبت ، در صورت لزوم برای انجام این کار ، می تواند بسیار زیاد باشد به طوری که مودیان مالیاتی باید این موضوع را با مشاور خود بطور دقیق در مورد آنها صحبت کنند ، به ویژه برای مودیانی که مایل به جلوگیری از گزارش این حساب ها هستند.

همچنین ، من معتقدم که موضوع کلی این است که در مورد عدم پرداخت مالیات تعداد قابل توجهی از معاملات / مسائل مربوط به ارزهای رمزپایه ، عدم اطمینان زیادی وجود دارد. من توصیه می کنم که بیشتر مودیان با بیش از تعداد انگشت شمار معاملات ارز رمزنگاری شده ، نیاز به مشاوره مالیاتی اضافی را در نظر بگیرند.

ممنون از وقت و بصیرتتون!