ارز رمزنگاری شده مبتنی بر تناسب اندام ، فیترووا به لطف سود 944 درصدی ، در این هفته جایگاه برتر را کسب کرد. به نظر می رسد اکنون این دستاوردها توسط یک طرح پمپ و تخلیه عظیم تأمین شده اند. پمپ و دامپ یک استراتژی سرمایه گذاری است که در آن سرمایه گذاران برای فروش دارایی های خود با نرخ بالاتر ، یک هیاهوی دروغین در اطراف دارایی ایجاد می کنند.

اثبات پمپ و دامپ Fitrova امروز صبح ظهور کرد زیرا رمزنگاری در 24 ساعت گذشته 89.53 درصد از این دستاوردها را از دست داد. از قضا ، در صفحه اصلی Fitrova این پروژه به عنوان تعلیق توسعه بیشتر معرفی شده است.

علیرغم این تعلیق ، Fitrova رمزگذار منتخب جامعه پمپ و کمپرسی این هفته شد. بیایید لحظه ای به بررسی سواری پر دست انداز بپردازیم که این پروژه رمزنگاری از ابتدای آغازین سال تاکنون تجربه کرده است ، از جمله وعده های پوچ شرکت و تکرار پمپ و تخلیه.

اعلامیه Fitrova از طریق صفحه اصلی

اعلامیه Fitrova از طریق صفحه اصلی

وضعیت فعلی صنعت تناسب اندام چندپاره است. هیچ وسیله جهانی وجود ندارد که صنعت تناسب اندام با آن تجارت کند. این عدم همکاری به همه طرف های درگیر آسیب می رساند. ورزشگاه ها از دست می روند زیرا مربیان آنها باید وقت خود را برای ارزیابی مجدد عضو جدید صرف کنند. این ناتوانی همچنین به معنای از دست دادن اعضای جدید سالن ورزشی است زیرا هر زمان که ورزشگاه ها یا مربیان شخصی خود را تغییر می دهند ، نیاز به ارزیابی مجدد دارند. سکوی Fitrova هدف این ناکارآمدی ها در صنعت تناسب اندام بود.

مفهوم فیترووا

مفهوم Fitrova ساده است. یک ابزار پذیرفته شده جهانی برای ردیابی مشتریان از طریق پروتکل مبتنی بر بلاکچین فراهم می کند. هیچ ارتباطی بین هزاران سالن ورزشی و مربی در سراسر جهان وجود ندارد. این عدم برقراری ارتباط در طولانی مدت باعث رنج مشتری می شود زیرا در هر زمان که مأمور تغییر مکان یا تغییر مربی می شوند مجبور به شروع کار می شوند. این فقدان استانداردهای صنعت ، باعث از دست رفتن وقت و منابع در روند فعلی برای همه افراد در صنعت می شود.

فیترووا امیدوار است که با تهیه ابزاری جهانی برای صنعت ، از این سردرگمی بهره ببرد و مهمترین جزئیات مشتریان خود را ردیابی کند. این شرکت کاغذ سفید ادعا می کند که این سیستم “انقلابی در سلامتی ایجاد می کند & صنعت تناسب اندام. ” صنعت بهداشت و تناسب اندام یک صنعت 80 میلیارد دلاری در سال است. جالب اینجاست که آمریکای شمالی 90 درصد این دلارهای تناسب اندام را تشکیل می دهد. قابل ذکر است که ایالات متحده سالانه 25.8 میلیارد دلار بودجه تناسب اندام دارد.

بستر Fitrova

فیترووا سکو قول داده است که یک بهداشت بین المللی ایجاد کند & پلت فرم ردیابی تناسب اندام که از فناوری بلاکچین برای نظارت بر جنبه های اساسی صنعت استفاده می کند. این سیستم شامل ترکیبی از اطلاعات دفتر کار شخصی و حساب شخصی مانند جزئیات صورتحساب و عضویت بود. علاوه بر این ، اعضا انتظار داشتند توانایی پیگیری اهداف تناسب اندام شخصی مشتری خود از جمله گردش کاربر مشتری ، برنامه تمرین و حضور در ورزشگاه را داشته باشند. در زیر برخی از جنبه های مهم سیستم عامل آمده است.

امنیت بالا برد

کاربران Fitrova نگران نقض داده ها نخواهند بود. بستر Fitrova برای ذخیره تمام اطلاعات کاربران در بلاک چین Ethereum بود. داده های عضویت در سالن بدنسازی شامل اطلاعات بسیار حساس مانند نام کامل کاربر ، آدرس خانه و اطلاعات صورتحساب است. در ماه های اخیر ، حملات قابل توجهی به برنامه های مرتبط با تناسب اندام صورت گرفته است.

در مارس سال جاری هکرها با داده های کاربران 150 میلیون کاربر برنامه MyFitnessPal ارتباط برقرار کردند. این برنامه بخشی از Under Armour است و همزمان با یک دستگاه ردیابی اطلاعات شخصی پوشیدنی کار می کند. اکنون هکرها اطلاعات کاملی در مورد کاربران کل سیستم عامل از جمله مسیرهای سفر و برنامه های تمرینی آنها دارند. این شرکت ادعا می کند که اطلاعات بانکی از بین نرفته است ، اما این حادثه اخیر نگرانی های جامعه تناسب اندام در مورد سرقت اطلاعات را برجسته می کند.

سوابق مشتری و صورتحساب متناقض است

پلت فرم Fitrova از زنجیره بلوک Ethereum برای ادغام داده ها در سیستم عامل استفاده می کند. در حال حاضر ، جزئیات عضویت به صورت دستی وارد سیستم خصوصی می شوند. این ادغام بلاکچین امکان نگهداری سوابق ایمن تر و سطح بالاتر محافظت در برابر فعالیت های کلاهبرداری را فراهم می کند. سیستم جدید از یک دفتر توزیع شده برای جلوگیری از ناسازگاری در صنعت استفاده می کند.

سیاهههای مربوط به عضویت و مهر زمان

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پلت فرم ، توانایی نظارت بر برنامه های کاربران با دقت بسیار زیاد از طریق ادغام دستگاه های تناسب اندام پوشیدنی بود. هر زمان که می خواستید در یک سالن ورزشی Fitrova شرکت کنید ، تمام داده های تناسب اندام شما ، از جمله تمرین ، زمان و تاریخ شما در blockchain ثبت می شود. مربیان در سرتاسر جهان به این اطلاعات دسترسی پیدا می کنند تا در برنامه تمرینی شما با دقت بیشتری شماره گیری کنند.

مشکلات پلت فرم Fitrova

برخی مسائل ذاتی در Fitrova وجود داشت که در نهایت منجر به تعلیق این برنامه شد. در وهله اول ، نامه سفید در لیست اعضای تیم ناموفق است. سرمایه گذاران باتجربه رمزنگاری می دانند که این بخش در تعیین اینکه آیا سیستم عامل برای تحقق اهداف قول داده شده خود تمام شده است بسیار مهم است. در مورد فیترووا ، به نظر نمی رسد.

تیم Fitrova از طریق Cryptoslate

تیم Fitrova از طریق Cryptoslate

Fitrova ثبت نام در هر دو کشور استرالیا و ایالات متحده را نشان می دهد. این شرکت هشت کارمند را در حال حاضر مشغول به کار است. این شرکت از 1 مارس 2018 تا 26 مارس 2018 موفق به کسب ICO موفق شد. مستقیماً با پیروی از ICO ، توکن FRV رشد چشمگیری را تجربه کرد و در ماه مه ، توکن FRV به بالاترین رقم 0.199 دلار رسید. به نظر می رسد که این افزایش پمپ و تخلیه دیگری بوده است. در ماه بعد ارزش رمزنگاری نزولی شد و به بیش از 0.00005 دلار رسید.

Fitrova از طریق CoinMarketCap

Fitrova از طریق CoinMarketCap

پمپ و تخلیه قسمت دوم

توکن FRV از آن زمان رشد کمی داشته است ، به غیر از این هفته گذشته که از هیچ جا ، و بدون هیچ دلیل خاصی ، توکن FRV فقط در سه روز رشد 900 درصدی را تجربه کرد. به نظر می رسد که تیم فیترووا بیش از آنکه به قول خود عمل کند ، به طرح پمپ و تخلیه علاقه دارد. خوشبختانه برای سرمایه گذار رمزنگاری ، واکنش جدی نسبت به آخرین پمپ و تخلیه رخ داده است که این هفته با رمزنگاری های متعدد رخ داده است خروجی ها رد کردن کلاهبرداری با جزئیات.

سلام عزیزم ، شما به عنوان یک سرمایه گذار در تناسب اندام فعالیت می کنید؟ از دست دادن Fiten ’Dis در نمونه کارها خود بگویید?

به نظر می رسد Fitrova با استراتژی پمپ و تخلیه خود در حال هدر رفتن در زباله ها است. برای جلوگیری از ترس از دست دادن (FOMO) یادآوری کنید. هفته آینده دوباره بررسی کنید تا ببینید آیا بزرگترین سودآور یک سرمایه گذاری هوشمند است یا فقط یک کلاهبردار رمزنگاری دیگر است.