GDAX در مقابل جوزا

اگر درک متوسطی از سرمایه گذاری دارید, GDAX و جوزا بسترهای خوبی برای شروع تجارت ارز رمزنگاری شده هستند. این سیستم عامل ها تجربه تبادل ساده ای را با زنگ و سوت کافی فراهم می کنند تا کاربر متوسط ​​راضی نگه دارد. اگر می خواهید از ویژگی های ساده تر و محدودتر صرافی ها مانند Coinbase خارج شوید ، هر دو سیستم عامل نیز گام بعدی خوبی است..

در این بررسی “GDAX vs Gemini” ، ما تفاوت های بین دو مبادله را به شما نشان خواهیم داد تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما بهترین است.

ما بیش از:

GDAX در مقابل جوزا: اطلاعات اصلی

روش های تأمین بودجه

Gemini و GDAX به شما امکان می دهند حساب خود را از سه طریق اصلی تأمین مالی کنید – نقل و انتقالات بانکی (ACH), انتقال سیم, و سپرده ارز رمزنگاری شده.

علاوه بر این ، GDAX انتقال وجوه را از حساب Coinbase بلافاصله و بدون کارمزد می پذیرد. اگر قبلاً از Coinbase استفاده می کردید اما می خواستید به صرافی با ویژگی های قوی تر بروید ، این یک انتقال روان ایجاد می شود.

از طرف دیگر ، اگر سعی دارید در اسرع وقت سرمایه گذاری کنید ، جوزا گزینه خوبی است. جوزا به شما اجازه می دهد قبل از تأیید وجوه خود در حساب خود خرید و تجارت کنید. اگرچه تا زمان تأیید اعتبار اولیه خود قادر به برداشت نیستید ، اما می توانید سکه ها را با قیمت مشخصی قفل کنید بدون اینکه نگران افزایش قیمت آنها در این بین باشید.

رابط

GDAX با گزینه هایی مانند تجارت حاشیه و توقف سفارشات ، کمی تجارت پیشرفته تری نسبت به Gemini ارائه می دهد. در نگاه اول ، صرافی ممکن است به دلیل حرکت مداوم سفارشات خرید / فروش در صفحه ، برای سرمایه گذاران جدید ترسناک به نظر برسد. با این حال ، پس از اولین استفاده ، متوجه شدم این یکی از بهترین طرح های صرافی هایی است که استفاده کرده ام.

داشبورد Bitcoin GDAX

از نظر ذهنی ، بستر جوزا از نظر زیبایی شناسی خوشایند است اما برای تجزیه و تحلیل دشوار است. جدول کتاب سفارشات در پشت یک دکمه کوچک پنهان شده است و نمودار کتاب سفارشات از یک طراحی نامتعارف پیروی می کند که سفارشات خرید را در محور x قرار می دهد. ویژگی منحصر به فرد در جوزا توانایی سفارش سکه در قالب حراج است ، اگرچه خودم هرگز این کار را امتحان نکرده ام.

Gemini خرید داشبورد بیت کوین

برای تجار باتجربه, GDAX بستر بهتری برای تجزیه و تحلیل و گزینه های پیشرفته تجارت است. اگر هدف شما این است که به سادگی خرید کنید و مدتی آن را نگه دارید ، جوزا انتخاب خوبی است.

هزینه های تجارت

Gemini و GDAX در ساختار هزینه با a مشابه هستند حداکثر هزینه معاملات 0.25٪ برای BTC در هر دو سیستم عامل معامله می شود.

با این حال ، اگر به دنبال تجارت ETH هستید ، جوزا می تواند گزینه بهتری برای شما باشد. بر جوزا, حداکثر معاملات هزینه ETH 0.25٪ است – کمی کمتر از 0.3٪ هزینه در GDAX.

هر دو صرافی از یک سیستم نسبتاً پیچیده برای محاسبه هزینه های معاملاتی شما استفاده می کنند. این محاسبات در درجه اول با حجم معاملات 30 روزه شما تعیین می شود. نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است GDAX هیچ هزینه معاملاتی برای سازندگان ندارد (کاربرانی که سفارش کتاب می دهند).

شما می توانید توضیحات دقیق تری در مورد جوزا هزینه های تجارت اینجا و GDAX هزینه های تجارت اینجا. از آنجا که این هزینه ها براساس حجم متفاوت است ، پیشنهاد می کنم از این منابع برای تخمین کارمزد معاملات مختلفی که قصد انجام آن را دارید استفاده کنید. از آنجا می توانید تصمیم بگیرید که آیا تفاوت هزینه ها برای انتخاب یک سیستم عامل از دیگری کافی است.

ارزهای رمزپایه موجود

GDAX از Bitcoin ، Ethereum و Litecoin پشتیبانی می کند تجارت اگرچه شایعاتی در مورد افزودن سکه به این لیست منتشر شده است ، این شرکت بیانیه رسمی مبنی بر این موضوع را منتشر نکرده است.

جوزا فقط از بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند تجارت و هنوز به برنامه ای در مورد اضافه کردن بیشتر در ویژگی فوری اشاره نکرده است.

علاوه بر مشکل فنی افزودن سکه های جدید به صرافی ، مقررات و هزینه های فرآیند دریافت سکه جدید ذکر شده ممکن است در حال حاضر برای این صرافی ها ارزش نداشته باشد (حدس و گمان شخصی).

محدودیت های انتقال

جوزا مبلغی را که می توانید از طریق ACH به آن واریز کنید محدود می کند 500 دلار در روز. با این حال ، سایر روشهای سپرده گذاری مانند انتقال سیم و سپرده های ارز رمزپایه محدودیتی ندارد. جوزا همچنین محدودیت برداشت خود را 10،000 دلار در روز تعیین می کند.

سپرده های ACH جوزا معمولاً 4-5 روز کاری طول می کشد تصویب شود اما ، همانطور که قبلاً اشاره کردم ، می توانید از این وجوه بلافاصله برای تجارت استفاده کنید.

GDAX درمورد محدودیت سپرده روزانه خود چندان سرراست نیست. محدودیت های واریزی ACH روزانه آنها با توجه به سن حساب ، سابقه خرید و تأیید حساب شما تعیین می شود. این رسوبات معمولاً طول می کشد 3-5 روز کاری. سپرده های سیم 250،000 دلار محدود شده و سپرده های رمزنگاری نامحدود است.

مانند Gemini ، محدودیت برداشت GDAX 10،000 دلار در روز است.

اعتماد شرکت

با فعالیت در ایالات متحده ، هر دو مبادله همچنان با موفقیت در قوانین و مقررات دقیق ایالات متحده حرکت می کنند.

GDAX ، شعبه ای از Coinbase ، در سال 2012 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در دره سیلیکون قرار دارد. بیش از 8 میلیون نفر از سیستم عامل خود استفاده کرده اند و آنها با موفقیت بیش از 20 میلیارد دلار ارز دیجیتال مبادله کرده اند. آنها همچنین از حمایت چندین سرمایه گذار برجسته مانند آندرسن هوروویتز ، اتحادیه میدان های سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار نیویورک برخوردار هستند..

سه ماه پیش ، یک سفارش فروش چند میلیون دلاری باعث افت قیمت Ethereum از یک طرف دیگر شد 300 تا 10 سنت تقریباً بلافاصله در GDAX. این فروش چندین فروش اتوماتیک دیگر را در یک اثر گلوله برفی در بورس آغاز کرد. حتی اگر بازار به سرعت بهبود یافت ، چندین کاربر به دلیل این واقعه عجیب مقدار زیادی پول از دست دادند. برای جلب اعتماد بازار ، GDAX وجوه از دست رفته را به کسانی که تحت تأثیر سقوط قرار گرفتند بازپرداخت کرد.

Gemini در سال 2015 در شهر نیویورک توسط تایلر و کامرون وینکلووس راه اندازی شد. گرچه به دلیل سوابق خود در فیس بوک مشهور هستند ، این برادران از اوایل سال 2013 در جامعه بیت کوین فعال بوده اند. آنها چندین پروژه مرتبط با بیت کوین را تأمین کرده اند و گفته می شود که 1 درصد از کل بیت کوین های در گردش.

Gemini همچنین اولین صرافی ایالات متحده بود که برای تجارت بیت کوین و اتر مجاز بود.

امنیت صندوق

GDAX و Gemini کلیه وجوه دلار آمریکا را در بانکهایی که بیمه FDIC دارند ، تا 250،000 دلار برای هر سپرده نگه دارید.

توصیه می شود دارایی خود را از مبادله نگه دارید زیرا خطر ذاتی اما کوچک هک شدن حساب شما وجود دارد. اگر تصمیم دارید سکه های خود را در صرافی نگه دارید ، GDAX و Gemini اقدامات زیادی برای اطمینان از امنیت آن دارایی های دیجیتال انجام می دهند.

کمتر از 2٪ دارایی های دیجیتال در GDAX در ذخیره سازی آنلاین نگهداری می شوند. بقیه وجوه با استفاده از ترکیبی از درایوهای USB رمزگذاری شده و پشتیبان گیری از کاغذ ذخیره شده در صندوق های امانات در سراسر جهان در ذخیره سازی سرد (آفلاین) نگهداری می شوند. علاوه بر این ، GDAX به طور کامل چند دارایی دیجیتالی را که به صورت آنلاین نگه می دارند ، بیمه می کند.

جوزا تعداد دارایی های آنلاین را مشخص نمی کند اما این را بیان می کند اکثر دارایی های دیجیتال در سیستم ذخیره سازی سرد خودشان نگهداری می شوند. سیستم آنها از ماژول های امنیتی سخت افزاری ایمن (HSM) با فناوری چند امضایی استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که یک نقطه خرابی وجود ندارد.

پشتیبانی مشتری

در حالی که پشتیبانی مشتری می تواند در برخی از صرافی های کمتر شناخته شده ایجاد شود ، GDAX و Gemini منابع مورد نیاز شما را برای پیمایش موفقیت آمیز در سیستم عامل های شما فراهم می کنند.

هر دو مبادله شامل کتابخانه ای از سوالات متداول است که نه تنها موضوعات پشتیبانی مشترک را پوشش می دهد بلکه شرایط سرمایه گذاری را نیز توضیح می دهد. آنها منابع کاملی برای سرمایه گذار اولیه هستند.

هر دو شرکت بلیط پشتیبانی را از طریق ایمیل نیز مدیریت می کنند و زمان پاسخگویی آنها 2-3 روز کاری است. اگرچه من هرگز مجبور نبوده ام با پشتیبانی هیچ یک از این شرکت ها تماس بگیرم ، اما گزارشات مثبتی را از کسانی شنیده ام که این اطلاعات را داشته اند.

نتیجه

با ساختارهای مشابه هزینه ، گزینه های بودجه و عملکرد ، نمی توانید در انتخاب Gemini یا GDAX اشتباه کنید. این تصمیم به اولویت شخصی برمی گردد.

آیا می خواهید Litecoin را معامله کنید یا از حساب Coinbase خود دور شوید? GDAX احتمالاً برای شما بهترین خواهد بود. (اگرچه ، من از Coinbase به جوزا نقل مکان کرده ام و هیچ شکایتی نداشته ام.)

آیا می خواهید فوراً تجارت را شروع کنید? جوزا به احتمال زیاد بهترین شرط بندی شماست.

(به لیست کامل بررسی های ارز Crypto Exchange CoinCentral مراجعه کنید)

مقایسه های بیشتر GDAX

  • GDAX در مقابل Coinbase
  • GDAX در مقابل کراکن

مقایسه بیشتر جوزا

  • Gemini vs Coinbase
  • جوزا در مقابل کراکن

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me