Space Yacht به عنوان یک مهمانی صنعت موسیقی کوچک در کوچه پس کوچه های سخنرانی لس آنجلس در سال 2015 شروع به کار کرد ، و از آن زمان به دنبال یک گرما برای بعدی استعداد موسیقی رقص تبدیل شده است.

قبل از اینکه COVID صنعت را به زانو درآورد ، مارک طعم دهنده اقامت و رویدادهای هفتگی را در سطح بین المللی اجرا می کرد و سالانه 150 نمایش برگزار می کرد. رویکرد آن به رویدادها با مجریان غافلگیر کننده ، رزروهای آینده نگر و تحویل خود به خود پیتزا در اوج مهمانی ، طوفان جهانی را برانگیخت.

وقتی COVID جریان های درآمد سنتی Space Yacht را متوقف کرد ، مروجین حزب تصمیم خود را برای تبدیل شدن به یک امپراطوری دیجیتال در حال رشد گرفتند – میزبان مجموعه های پخش زنده در Twitch ، راه اندازی یک برچسب ضبط جدید و تبدیل شدن به اولین مارک EDM که اوایل تابستان امسال وارد فضای رمزنگاری شد بر دروازه نیفتی, یک گالری هنری دیجیتال برای NFT و هنر مبتنی بر رمزنگاری.

یادداشت سردبیر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هنر ارزهای رمزنگاری شده و نشانه های غیر قابل استفاده ، راهنماهای ما را اینجا ببینید:

  1. علامت های غیر قابل استفاده (NFT)
  2. چگونه بلاک چین در حال تغییر هنر است
  3. کاوش در بازار هنر بلاکچین

اولین مجموعه Space Yacht’s ، همکاری با هنرمند مشهور رمزنگار Goldweird ، در عرض چند دقیقه به فروش رسید و به یک سکوی پرشی برای بخش کاملاً جدیدی از خلاقیت برای این برند تبدیل شد..

مجموعه قایق بادبانی فضایی در NiftyGateway.

مجموعه Space Yacht’s NFT در NiftyGateway.

دومین مجموعه NFT Space Yacht امروز افت می کند و شامل سه موضوع متمایز است که از بدو تاسیس آن در مارک تجاری بوده اند: پیتزا ، صورتک ها و شعار مارک تجاری آنها “WE SO SO F☺CKD.” شاید بیشتر مردم ارتباط را درک نکنند ، اما اگر در یک رویداد Space Yacht شرکت کرده باشید ، ممکن است در ساعت 1 بامداد یک تکه پیتزا رایگان در زمین رقص خورده باشید که توسط یکی از بنیانگذاران به شما تحویل داده شده است – سنتی که در هر نمایش. یا اگر طی چند سال گذشته تی شرت یا کاپشن خریداری کرده اید ، احتمالاً شعار WE ARE SO F☺CKD یا اسکلت Twerking در جایی از لباس است.

ما با بنیانگذار Space Yacht و مجموعه دار هنرهای رمزنگاری ، رامی پرلمن ، در مورد سازگاری مجموعه رویدادهای آنها برای موفقیت در میان تعطیل شدن صنعت زندگی شبانه ، و اینکه آینده هنر رمزنگاری در فضای موسیقی الکترونیک چگونه است ، مصاحبه کردیم.

قایق تفریحی فضایی که بیشتر با چه چیزی شناخته می شود؟ چگونه شهرت خود را در فضای موسیقی ایجاد کرده است?

Space Yacht پنج سال پیش به عنوان یک مهمانی هفتگی در هالیوود سه شنبه شب ها شروع به کار کرد. در اصل ، این یک آویز برای افراد صنعت و دی جی بود. به سرعت به مرکز موسیقی رقص زیرزمینی در لس آنجلس تبدیل شد. پیشنهاد ارزش این بود که شما می توانید به رویدادهای ما بیایید و استعداد جدیدی را ببینید که 18 ماه از رسیدن به مرحله اصلی فاصله داشت. ما اعتبار خود را به عنوان کیوریتورهایی که قبل از یافتن برچسب ها و شرکت های بزرگتر رویدادها ، استعدادیابی می کردند ، ایجاد کردیم.

در طول سالها ، ما رد پای خود را افزایش دادیم ، و به کلوب شبانه صدا (یکی از بهترین باشگاههای LA) رفتیم و اقامتگاه هایی را در سراسر کشور در مکانهایی مانند لاس وگاس ، سانفرانسیسکو و سن دیگو ایجاد کردیم. طی دو سال گذشته بین تورها ، جشنواره ها و اقامتگاه ها ، ما به طور متوسط ​​150 رویداد در سال داشتیم ، و حتی قبل از اجرای کوید تور آسیایی را برگزار کردیم. در پشت کسب و کار رویدادهای خود ، ما توانسته ایم یک مارک تجاری ایجاد کنیم و یک تجارت پوشاک پر رونق ایجاد کنیم.

چگونه Space Yacht به هنر رمزپایه خاتمه یافت?

من در دانشکده هنر تجسمی خوانده ام و سالها گردآوریگر بوده ام. من از طریق یکی از دوستانم در Nifty Gateway به بچه ها معرفی شدم و ما بلافاصله آن را قطع کردیم. من تا آن زمان از فضای NFT آگاهی نداشتم ، اما فوراً گیر افتادم و شروع به جمع آوری کردم. از آنجا ، من از سوراخ خرگوش رمزنگاری پایین رفتم و در مورد همه احتمالات ، هم از نظر مالی و هم چگونگی ارتباط زنجیره بلوک با صنعت موسیقی ، به همان اندازه گیر و هیجان زده شدم..

مجموعه قایق بادبانی فضایی در NiftyGateway.

مجموعه Space Yacht’s در NiftyGateway.

افت اوت همکاری با یک هنرمند تاسیس NFT به نام بود Goldweard, که مجموعه ای از NFT ها را بر اساس برند Space Yacht ایجاد می کند. سپس ، من همه موسیقی را برای هر قطعه انیمیشن ساختم ، بنابراین خیلی جالب بود که بتوانم در یک رسانه عمدتا تصویری در مورد موسیقی صحبت کنم.

آیا تابستان گذشته که اولین قطعه رمزنگاری هنری خود را راه اندازی کردید ، آیا طرفداران شما ارتباط بین NFT ها و نام تجاری شما را درک کردند؟?

تحصیلات مهمترین دلیل این امر بود که نیفتی می خواست این کار را با ما انجام دهد. ما در واقع تصور می کردیم که طرفداران ما چیزی در مورد NFT نمی دانند ، اما هدف ما تلفیق نماد نویسی مارک تجاری ما بود ، هم از منظر تصویری و هم از نظر موسیقی ، و استفاده از آن به عنوان ورودی جایی که می توانیم درباره فناوری پشت NFT صحبت کنیم.

قبل از افت ، ما کارهای زیادی را برای افزایش آگاهی انجام دادیم ، مانند انفجار ایمیل ، پست وبلاگ ، پادکست ، و حتی بچه های Nifty را در نمایش Twitch ما برای توضیح فناوری ارائه کردیم. با شروع افت ، طرفداران ما دانستند که این چیست و در واقع فروش زیادی از خریداران اولین بار شاهد بودیم.

آنچه کالاهای قابل جمع آوری ارزهای رمزپایه را بسیار ارزشمند می کند?

همه چیز در مورد احراز هویت است. ما به اصالت قطعه هنری فیزیکی امضا یا شماره گذاری دستی اعتماد می کنیم ، یا در برخی موارد دارای یک گواهی تاریخی است که تاریخچه مالکیت قطعه و میزان فروش آن را نشان می دهد. من توضیح می دهم که NFT جای همه اینها را می گیرد ، اما به یک معنا ، بلاکچین کار احراز هویت بهتری انجام می دهد ، زیرا جعل نمی شود. مردم مدت طولانی است که کالاهای دیجیتال را خریداری می کنند ، چه در یک بازی ویدیویی باشد و چه خرید یک آهنگ در iTunes. برای بومیان دیجیتال ، دنیای NFT تفاوتی ندارد.

آیا در فضای کسب و کار موسیقی جایی برای NFT ها می بینید؟ آیا این چگونه است و چگونه آماده شده است تا مدلهای موجود برچسب ضبط را مختل کند?

من فکر نمی کنم NFT ها جایگزین مدل های موجود برچسب شوند ، بلکه بیشتر به یک خط جدید تبدیل می شوند که هنرمندان موسیقی می توانند موسیقی خود را توزیع و کسب درآمد کنند. برای دهه ها ، دوستداران موسیقی ، وینیل یا نوارها یا CD ها را جمع می کردند که اساساً همه کپی نامحدود از اثر اصلی هستند. با استفاده از NFT می توانید یک مجموعه کلکسیونی نادر ایجاد کنید و اولین فرصت را به علاقه مندان موسیقی بدهید تا در واقع یک قطعه موسیقی را متعلق به خود کنند دقیقاً مانند داشتن یک قطعه هنری. NFT ها مفهوم جمع آوری موسیقی را به سطح کاملاً جدیدی می رسانند!

هنرمندان موسیقی الکترونیکی مانند 3lau و RAC اخیراً قطره های خاص خود را در فضای NFT در سیستم عامل هایی مانند Nifty Gateway راه اندازی کرده اند & فوق العاده نادر چگونه می بینید که این روند در حال تکامل است?

کوید همه ما را مجبور کرده است که راه های جدیدی برای کسب درآمد را کشف کنیم. به خصوص صنعت موسیقی رقص را از بین برده است زیرا بیشتر دی جی ها 95٪ درآمد خود را از تور کسب می کنند. برای من بسیار منطقی است که هنرمندان موسیقی الکترونیک زودتر از موعد به فضا می روند ، زیرا فناوری چارچوبی است که ما از طریق آن موسیقی ایجاد می کنیم. من قبلاً از مدیران ، نمایندگان و هنرمندان خواسته ام که درباره NFT ها س askingال کنند زیرا آنها توانایی کسب درآمد را دارند. احساس می کنم که در شرف دیدن یک شکوفایی بزرگ در این فضا هستیم.

خود شما به عنوان یک مجموعه دار ، چه چیزی باعث یک NFT عالی می شود?

همه چیز با کیفیت هر قطعه شروع می شود. کافی نیست چیزی را در فتوشاپ شلاق بزنید و به مردم بگویید آن را بخرند. این هنرمند باید دیدگاهی داشته باشد که ارتباط عاطفی ایجاد کند و افراد را فریب دهد تا بخواهند قطعه را بخرند یا به آن ارزش بدهند.

دیسکو (نادر) # 2/35

اطلاعات فروش Disco (نادر) شماره 2/35 مجموعه Space Yacht’s در NiftyGateway.

درست مثل هنرهای فیزیکی ، NFT ها باید به شما این احساس را بدهند که “I need to have this!”

آیا می توانید در مورد آخرین افت NFT برای ما بگویید?

ما می خواستیم این مجموعه را فریادی برای هوادارانی که از روز اول با ما بوده اند ، بزنیم. مانند قطره اول ما ، این قطره دوم نماد نگاری برند ما را در هر قطعه و همچنین موسیقی اصیل ادغام می کند. ما در بسیاری از تصاویر و کالاهای تجاری خود از همین مضامین استفاده کرده ایم ، بنابراین ساخت یک مجموعه کامل NFT در اطراف این مضامین مناسب به نظر می رسید. برای کلکسیونرهای جدید هنرهای رمزنگاری که از طریق اولین مجموعه NFT ما در مورد ما اطلاعات کسب کرده اند ، این یک معرفی عالی برای جهان و تصاویر Space Yacht است.

این مجموعه شامل انیمیشن ها و عکسهای متحرک است که دارای سه تم متمایز قایق تفریحی فضایی است: پیتزا ، صورتک ها و شعار مارک تجاری ما “WE SO SO F CKD”. اینها مضامین الهام گرفته از شمایل نگارشی فرهنگ ریف است که ما در تصاویر گشت و گذار ، کالاهای تجاری خود اقتباس کرده و با هنر رمزنگاری شده ترکیب شده ایم. برای کسانی که تازه ما را می شناسند ، این مجموعه دروازه ای است به یادگارهای بصری Space Yacht.