سرویس محبوب استخراج ابر HashFlare اوایل امسال اعلام کرد خدمات خود را به مشتریان قرارداد بیت کوین خود متوقف کرده است. در بیانیه ماه ژوئیه از طریق فیس بوک ، این شرکت به مشکلات در حال انجام قراردادهای SHA-256 اشاره کرد:

“بیش از یک ماه کاربران ما با شرایطی روبرو شدند که پرداخت ها کمتر از هزینه های نگهداری بود و در نتیجه صفر درصد به تعادل تعلق می گرفت. از تاریخ 18.07.2018 ، پرداخت ها 28 ماه متوالی کمتر از نگهداری بود. “

SHA-256 الگوریتم استخراج است که برای تأیید معاملات در شبکه بیت کوین استفاده می شود و HashFlare راه حل های سخت افزاری را برای تهیه این مشکل ارائه می دهد. به طور طبیعی ، بسیاری از این مشتریان از این تعلیق ناراحت شدند زیرا سو growing ظن در حال رشد نسبت به یک کلاهبرداری رمزنگاری دیگر در حال شکل گیری بود. به طور کلی استخراج ابری از شهرت خوبی برخوردار نیست و کلاهبرداری های زیادی با افزایش محبوبیت ارز رمزنگاری شده ظاهر شده اند.

استخراج ابر چیست?

بهره برداری از سکوهای استخراج رمزنگاری به تحقیقات و تخصص مناسبی نیاز دارد. پیش پرداخت اغلب سنگین سخت افزار را به آن اضافه کنید و ممکن است بپرسید ، “چرا به سادگی آن را از خارج برون سپاری نمی کنید؟” خوب ، این ایده پشت سرویس هایی مانند HashFlare و Genesis ، دو سیستم عامل محبوب استخراج ابر است.

با خرید قدرت استخراج سکوهایی که در جای دیگر قرار دارند ، لازم نیست با تخصص ، راه اندازی و تعمیر و نگهداری مورد نیاز برای اجرای سخت افزار مناسب کنار بیایید. استخراج ابر هنوز هم برای افراد تازه وارد یک انتخاب محبوب است. با کمی تلاش و کارت اعتباری ، می توانید سهمی را در یک عملیات استخراج گسترده خریداری کنید.

به هر حال این حرف بازاریابی است. همانطور که خوانندگان باهوش بدون شک از این موضوع آگاه خواهند بود ، هیچ راهی آسان برای کسب درآمد در رمزنگاری وجود ندارد. و بسیاری از این خدمات آسان در نهایت کلاهبرداری هستند.

HashFlare کیست?

HashFlare در سال 2015 شروع به کار کرد و دپارتمان شرکتی به نام HashCoins است که نرم افزار و سخت افزار استخراج ابری را تولید می کند. اگرچه این شرکت در انگلیس ثبت شده است ، اما به نظر می رسد بیشتر تیم ها از اروپای شرقی (استونی) هستند.

بازرسان قبلی گزارش کرده اند که الف صفحه تیم در دسترس بود اما متأسفانه HashFlare از همان زمان آن را از وب سایت خود حذف کرده است. این اولین پرچم قرمز در بررسی HashFlare ما بود. در پی کلاهبرداری های آنلاین ، شرکت های رمزنگاری جامع باید پیوندهای قابل تأیید به تیم ها ، محصولات و خدمات خود ارائه دهند.

HashFlare Shutdown Debacle

تصمیم برای قطع ناگهانی خدمات مشتریان Bitcoin SHA-256 بود گفته می شود به دلیل بی ثباتی بازار بیت کوین است. این بیانیه بسیاری از مشتریان را گیج کرده است زیرا از سال 2009 که بیت کوین وارد بازار شد ، بی ثبات باقی مانده است.

سرویس مناسب یک هفته بعد از سر گرفته شد و تیم پاسخ کاملاً کاملی را ارائه دادند اینجا. با این حال ، ما در وب سایت آنها با این ماشین حساب مواجه شدیم که هنوز سود مناسبی از پرداخت های HashFlare نشان می دهد:

سود نظری از طریق HashFlare

سود نظری از طریق HashFlare

در زمان انتشار مطبوعات ، Bitcoin از زمان تعلیق خدمات در ماه جولای حدود 40 درصد کاهش یافته بود. معضل را اینجا می بینید. اگر استخراج معادن در آن زمان بی فایده بود ، مطمئناً اکنون با ادامه فروش بازارها ، باید نگرانی هایی وجود داشته باشد.

برای پشتیبانی بیشتر از این نکته ، نگاهی به برخی از آمارهای بیت کوین برای سال 2018 مفید خواهد بود. تا سال گذشته در زیر سنگ زندگی نکرده باشید ، بدون شک از بازار خرس فعلی آگاه نخواهید بود. در حالی که قیمت ها به طور مداوم کاهش می یافتند ، مشکل Bitcoin کاملاً برعکس بود:

دشواری بیت کوین با وجود بازار خرس 2018 همچنان صعود می کند

دشواری بیت کوین با وجود بازار خرس 2018 همچنان صعود می کند

معدنچیان درد را احساس می کنند. و اگر خودتان در فکر این بودید که یکی شوید ، ممکن است بخواهید ابتدا از خود بپرسید که آیا صرفاً خرید سکه اصلی آسان نیست؟.

آخرین مشکل این معضل زمانی رخ داد که از HashFlare آبی خواستند مشتریان از طریق KYC / AML شروع به تأیید هویت کنند. این امر خشم بسیاری از مشتریان را برانگیخت زیرا هنگام ثبت نام در این سرویس ، ملزم به تأیید هویت خود نبودند. این روش اغلب توسط صرافی های سایه دار استفاده می شود که با کمال میل مشتری جدید را بدون تأیید در جلو می پذیرند و سپس سعی می کنند کاربرانی را که می خواهند وجوه را برداشت کنند مسدود کنند.

هیچ کس در حصار نیست

علی رغم فشارهای منفی عمدتا در مورد خاموش کردن سرویس ، به نظر می رسد در هر دو طرف حصار طرفدارانی وجود دارند. با توجه به نظرات ، تعداد معدودی از داوران از خدمات خود راضی بوده اند ، در حالی که دیگران در اردوگاه مقابل نشسته اند. این یک نگاه نسبتاً قطبی به وضعیت است.

ما نگاهی به Trustpilot (سایت بررسی مشاغل) انداختیم و در مورد دستکاری بالقوه بررسی ها با این پرچم قرمز اضافی روبرو شدیم..

HashFlare ممکن است برای ایجاد شهرت خوب ، بررسی های جعلی ارسال کرده باشد

HashFlare ممکن است برای ایجاد شهرت خوب ، بررسی های جعلی ارسال کرده باشد

بررسی HashFlare: افکار نهایی

با وجود علائم هشدار دهنده ، برخی از کاربران استخراج ابری هنوز سود حاصل از رفتن به آسانی در مسیر استخراج را گزارش می کنند. از مشاهده و بررسی احساسات عمومی جامعه ، کاملاً برعکس به نظر می رسد. هیچ راهی مطلق برای تشخیص اینکه آیا HashFlare عملی قانونی است وجود ندارد. یا هر سرویس استخراج ابری دیگری برای آن موضوع.

و مشکل در آن نهفته است. احتمال ملاقات واقعاً با شخصی که مسئول یک سرویس استخراج ابری باشد ، بسیار ناچیز است. بعلاوه ، چگونه می توانید تأیید کنید که از سخت افزار اجاره شده شما واقعاً استفاده می شود؟ این سناریو شرایط مناسب را برای یک طرح Ponzi ایجاد می کند. مشتریان بی خبر هزینه های زیادی را برای یک سرویس از قبل پرداخت می کنند و سود جدید آنها با پیوستن کاربران جدید به این طرح در مقادیر اندک برمی گردد..

به احتمال زیاد افرادی که ابتدا وارد این کار شده اند برای مدتی اعتبار سرویس را بالا می برند. اگر خیلی حریص نباشند ، حتی ممکن است اول فرصت داشته باشند پولشان را بیرون بیاورند. دیگران آنقدر خوش شانس نخواهند بود. وقتی کلاهبرداران به سمت خروجی ها می روند ، سود با آنها خواهد بود.

استخراج ابر همچنان یک فعالیت پر خطر است. شما باید بیشتر اعتماد خود را به شخص ثالثی جلب کنید. ممکن است خسته کننده باشد ، اما از نظر بسیاری ، خرید و HODLing هنوز هم یک راه حل بسیار ایمن به نظر می رسد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me