در یک اتفاق غیر معمول ، سایت محبوب استخراج ابر هاش فلر کلیه عملیات استخراج بیت کوین را در سیستم عامل خود به حالت تعلیق درآورد. خبر از طریق a توییتر ارسال در 24 ژوئیه که توسعه دهندگان HashFlare توضیح می دهند که این شرکت از ابتدای ژوئن 2018 متحمل خسارات قابل توجهی شده است. در ادامه توضیح داده می شود که هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری و برق مرتبط با قرارداد اثبات کار استخراج SHA-256 دیگر نیست سودآور برای شرکت.

دارندگان قرارداد HashFlare در مورد لغو خط مشی های خود از طریق ایمیل اطلاع رسانی دریافت کردند. از زمان انحلال ماه گذشته ، گزارش های جدیدی در حال ظهور است که اعتبار سرویس های استخراج ابری را که مصرف کنندگان HashFlare تأمین می کند زیر سوال می برند. به ویژه ، کاربران ادعا می کنند که قراردادهای آنها لغو شده است بدون اینکه مانده مانده پول پس داده شود. در پاسخ ، مقامات شرکت اظهار داشتند که قرارداد آنها شامل بندی است که به هاش فلر اجازه می دهد چنین مانور مشکوکی را انجام دهد و کاربران هنگام ثبت نام در خدمات خود با این اقدامات موافقت می کنند.

Hashflare از طریق Twiiter

HashFlare از طریق توییتر

تصمیم نگران کننده دیگری که از طرف تیم توسعه دهنده HashFlare اتخاذ شده ، انتخاب بطور ناگهانی و بدون هشدار برای تأسیس شرایط جدید برداشت است. این الزامات تازه تأسیس شده بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری را برای دستیابی به وجوه خود درگیر کرده است. رویه های جدید برداشت شامل الزام کاربران به رعایت دقیق مراحل پیروی از مشتری شما (KYC) است. قوانین KYC در سناریوهای سنتی بانکی مرسوم است ، اما اخیراً توسط مبادلات رمزنگاری به روشهای ناپسندتری استفاده می شود.

HashFlare نگه داشتن رمزنگاری با استفاده از قوانین KYC

به نظر می رسد که HashFlare از تاکتیک نگران کننده ای برای احتکار رمزنگاری کاربر استفاده می کند. CoinCentral یکی از اولین سازمان هایی بود که روند نگران کننده مبادلات رمزنگاری را با استفاده از قوانین مشتری شما (KYC) برای جلوگیری از برداشت وجوه کاربران از آنها گزارش داد. کاربران هنگام بازپرداخت حسابهای خود ملزم به رعایت این مقررات نبودند. فقط پس از خروج ، کاربران خود را مجبور به پیروی از پروتکل های تازه تأسیس KYC می کنند.

اجرای این تاکتیک سایه تجاری باعث شد بسیاری از کاربران HashFlare به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی حمله کنند تا بی اعتنایی خود را نسبت به گرفتن رمزگذاری جدید استراتژیک این شرکت ابراز کنند. در حال حاضر ، کاربران Reddit چندین صفحه اختصاص داده اند که به طور آنلاین و داخل به مبارزه با تصمیم شرکت پرداخته اند دادگاه. مشکل انتخاب دوم این است که کاربران باید هویت خود را فاش کنند تا شرکت را به دادگاه بکشند ، و بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری حریم خصوصی خود را برای قلب آنها عزیز نگه می دارند.

جنبش جنبش دادرسی در سطح کلاس هر روز بیشتر می شود. کاربران توییتر به حساب HashFlare رفته اند تا دیگران را از اقدامات برنامه ریزی شده آگاه کنند و برای آنها توضیح دهند که چگونه می توانند در این دادخواست شرکت کنند. بسیاری از کاربران در حال مقایسه مانورهای HashFlare با کلاهبرداری Bitconnect هستند که اکنون در حال نابودی است و بازار رمزنگاری را در اوایل سال تکان داد..

HashFlare’s Mining چیست?

سرویس استخراج ابری HashFlare به کاربران امکان می دهد قدرت پردازش (هش) را اجاره کرده و از آن در جهت استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه استفاده کنند. کاربران یک قرارداد استخراج سالانه از شرکت خریداری می کنند. ظاهراً این سرمایه گذاری تجهیزات ، پرسنل و هزینه های عملیاتی سکوهای استخراج شرکت را پوشش داده است. HashFlare به مشتریان گفت که این دکل های استخراج را از طرف آنها با تمام سود تقسیم شده بر اساس قدرت هش اجاره شده اداره می کند.

مشکلات استخراج بیت کوین

با ادامه روند نزولی بازار رمزنگاری ، مشکلات برای HashFlare به وجود آمد. این شرکت به سرعت متوجه خطای موجود در راه آنها شد. هنگامی که هزینه های عملیاتی ثابت آنها بیش از ارزش جوایز Bitcoin Hashflare بود ، مشکلات شروع شد. این از دست دادن یک ماهه وجوه به HashFlare اجازه داد بند شرطی مبهمی را ایجاد کند که به شرکت امکان می دهد تمام قراردادهای بیت کوین را لغو کند بدون اینکه بازپرداخت کاربران را برای مدت زمان باقیمانده توافق نامه های خود فراهم کند.

Hashflare اعلام کرد که در عملیات استخراج بیت کوین انجماد وجود دارد

HashFlare اعلام کرد که در عملیات استخراج بیت کوین انجماد وجود دارد

به عبارت دیگر ، برخی از افراد HashFlare را برای قرارداد استخراج ابری در ماه ژوئن پرداخت کردند و در ماه جولای ، این شرکت قرارداد را لغو کرد و پرداخت های کاربر را تحت این بند حفظ کرد. هنگامی که شرط لغو را با نهاد الزامات سختگیرانه تركیب تركیب كنید ، مشخص می شود كه این شركت انگیزه های باطنی در بازی دارد.

کاربران اعتراض می کنند

کاربران HashFlare قصد ندارند کنار بروند و اجازه دهند شرکت رمزنگاری آنها را بگیرد. در بالای دادخواست دعوی طبقاتی که در حال رشد است ، کاربران چندین استراتژی مختلف برای دریافت بازپرداخت ارسال می کنند. به طور خاص یک کاربر ، با انجمن رمزنگاری به اشتراک گذاشت که چگونه توانسته است کارت اعتباری Bank of America خود را پس بگیرد. کاربر با بانک تماس گرفته و اتهامات را به عنوان کلاهبرداری مورد اختلاف قرار داده است.

اختلافات کاربر HashFlare در مورد هزینه کارت شرکت اعتباری است

اختلافات کاربر HashFlare در مورد هزینه کارت شرکت اعتباری است

شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی

HashFlare مستقر در استونی در سال 2016 وارد صحنه استخراج شد. HashFlare همچنین آدرس ادینبورگ ، اسکاتلند را در صفحه اطلاعات شرکت خود ذکر کرده است. توسعه دهندگان HashFlare از هاش کوین اردو زدن این شرکت طی دوازده ماه گذشته به سرعت به یک بستر قابل توجه استخراج ابر تبدیل شد. طبق وب سایت HashFlare ، این شرکت با موفقیت در بیش از 2،500،000 کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه کرده است.

این شرکت با استفاده از ترکیبی از سکوهای استخراج با قدرت بالا از Bitmain ، Bitfury و Inno3d ، به نام چند مورد. سیاست رسمی این شرکت این است که استخراج رمزنگاری بدون در نظر گرفتن دانش فنی آنها ، برای همه قابل دسترسی باشد.

آینده مشکوک HashFlare

HashFlare به این ادعاهای کلاهبرداری پاسخ داده است. آنها به دنبال روش هایی برای بازگرداندن استخراج Bitcoin به سیستم عامل خود در ماه های آینده هستند. این وعده پوچ ممکن است برای تبدیل کاربران عصبانی به مشتریان بالقوه استخراج کافی نباشد. اما HashFlare امیدوار است که آنها بتوانند به طریقی از توده مردم دلجویی کنند.

کلاهبرداری ابر استخراج

HashFlare طی سال گذشته به عنوان یک عملیات استخراج ابر قابل احترام شهرت یافت. این اقدامات اخیر بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری را نگران کرده است که ممکن است شرکت روند بدتری به خود بگیرد. کلاهبرداری استخراج ابر در سال گذشته در فضای رمزنگاری شیوع بیشتری یافته است. برای جلوگیری از این مشکلات ، باید در مورد هرگونه عملیات بالقوه استخراج ابر تحقیق کنید. مراقب شرکت هایی باشید که بازده تضمین شده سرمایه شما را ارائه می دهند. به یاد داشته باشید ، بازار رمزنگاری بی ثبات است و هیچ کس نمی تواند حرکت های آینده آن را با اطمینان صد در صد پیش بینی کند.

نام تجاری HashFlare هرگز یکسان نخواهد بود

اکنون به نظر می رسد که هم برای HashFlare و هم برای کاربران آن می تواند یک سواری خشن باشد. HashFlare عملیاتی قانونی در بخش استخراج ابر در نظر گرفته شد. این ادعاهای جدید اعتبار آن را زیر سوال می برد. وقتی به تأثیرات تصمیم شرکت فکر می کنید و اینکه این پلتفرم چندین ارز رمزنگاری شده را مدیریت می کند ، تصور یک سناریو که HashFlare در این شرایط چهره خود را از دست ندهد ، دشوار است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me