سازگاری HitBTC از نظر حجم معاملات یکی از برترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در بازار است. حتی اگر نقدینگی یک عامل مهم است ، اما تنها چیزی نیست که باید قبل از استفاده از مبادله در نظر بگیرید. در بررسی HitBTC ما ، تمام جزئیاتی را که باید در مورد این تبادل بدانید بررسی می کنیم.

HitBTC اطلاعات اصلی تبادل

رابط کاربر

ابتدا در بررسی HitBTC ما ، رابط کاربری را بررسی می کنیم. در مقایسه با بیشتر صرافی های دیگر ، رابط نمودار قیمت کاملاً مشابه است. بزرگترین تفاوت بین HitBTC و سایر مبادلات ، شیوه طبقه بندی وجوه در برگه “حساب” است. دلیل این امر این است که HitBTC به هر کاربر دو حساب (حساب اصلی و حساب معاملاتی) می دهد که هر دو دارای عملکردهای مختلفی هستند.

«حساب اصلی» به گونه ای طراحی شده است که می توانید وجوه ارز رمزنگاری شده خود را در آن ذخیره کنید. اگر در اینجا بودجه دارید ، نمی توانید بلافاصله با آنها تجارت کنید. ابتدا باید آنها را به «حساب معاملاتی» که مخصوص تجارت و نه برای ذخیره وجوه طراحی شده است ، منتقل کنید.

پس از دانستن این موضوع ، درک عملکرد رابط کاربری آسان است. با این حال ، اگر کاربر جدیدتری هستید ، ممکن است فکر کنید این کمی عجیب است. این امر به این دلیل است که تقریباً در هر صرافی ارز رمزنگاری شده دیگر از سیستم یک حساب استفاده می شود. بنابراین ، داشتن یک سیستم دو حسابه کمی سردرگمی ایجاد می کند.

نمودار قیمت LTC / BTC

به غیر از سیستم دو حساب ، رابط کاربری HitBTC باید برای اکثر معامله گران رمزنگاری آشنا باشد.

امنیت: آیا HitBTC ایمن است?

مدت کوتاهی از راه اندازی آن در سال 2015 ، HitBTC نگذشته بود آفلاین شد برای مدت زمان کوتاه در طی این رویداد ، برخی از کاربران شکایت داشتند که نمی توانند بودجه را از صرافی برداشت کنند. فرض بر این بود که این امر به دلیل یک اقدام پیشگیرانه امنیتی در نتیجه مسدود کردن وجوه کاربر مبادله ای صورت گرفته است زیرا در هنگام هک وجوه مبادله دیگری به نام Bter به سرقت رفته است. به طور کلی ، حادثه HitBTC در سال 2015 یک مشکل اساسی نبود. البته ، بسیاری از مردم استدلال می کنند این واقعیت که صرافی می تواند وجوه را هر زمان که صلاح می داند مسدود کند ، هنگام بررسی امنیت منفی است.

در بیشتر قسمت ها ، مبادلات نسبتاً امن باقی مانده است. امروز ، صرافی احراز هویت دو عاملی را به عنوان اقدام امنیتی ارائه می دهد. برای کارهایی مانند ورود به سیستم ، برداشت از صندوق و تنظیمات می توانید 2FA را فعال کنید. برای احتیاط ، می توانید قبل از خروج خودکار از سیستم ، ورود به سیستم حساب خود را فعال نگه دارید. گزینه ها شامل 30 دقیقه ، 1 ساعت ، 8 ساعت ، 1-7 روز یا هرگز نیستند.

HitBTC برای تأمین بیشتر وجوه خود از سردخانه استفاده می کند. یک ویژگی امنیتی منحصر به فرد “لیست سفید” است. با استفاده از این ویژگی می توانید آدرس های سپرده مورد اعتماد خود را اضافه کنید. اساساً ، این امر برای جلوگیری از خروج شخصی (حتی یک هکر) به آدرسی است که شما با آن آشنایی ندارید یا کنترل آن را ندارید. اگر یک هکر حساب ایمیل شما را نقض کرده و اقدام به برداشت کند ، HitBTC باید بتواند این عمل را مسدود کند.

هزینه های HitBTC

در مقایسه با اکثر صرافی های ارز رمزنگاری شده ، هزینه های تجارت در HitBTC رقابتی است. برای گیرندگان ، هزینه های HitBTC 0.1٪ تعیین شده است. سازندگان مجبور به پرداخت هیچ هزینه ای نیستند. برعکس ، سازندگان در واقع برای هر معامله تخفیف 0.01 درصدی دریافت می کنند.

هزینه های HiBTC برای برداشت در این واقعیت بی نظیر است براساس حجم معاملات نیستند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید 10 BTC یا 0.5 BTC را پس بگیرید ، همان هزینه از شما کسر می شود. هزینه ها پویا هستند و به طور خودکار با بازار تنظیم می شوند. اگر می خواهید مقدار بیشتری رمزنگاری را برداشت کنید ، این مطمئناً مثبت است. با این حال ، برای مقادیر کمتر ، این می تواند منفی تلقی شود. هنگامی که با سایر صرافی های معروف مانند Binance و Bittrex مقایسه می شود ، هزینه های HitBTC برای برداشت برای برخی از ارزهای رمزپایه کمتر و برای برخی دیگر بالاتر است.

بنر صفحه اصلی مرکز پشتیبانی HitBTC

مرکز پشتیبانی HitBTC پاسخ های زیادی به س FAالات متداول ممکن است در مورد مبادله ارائه دهد.

گزینه های ارزی

یکی از دسته هایی که HitBTC را از اکثر صرافی ها جدا می کند ، تعداد گزینه های ارزی موجود است. از نوامبر 2018 ، بیش از 200 ارز رمزپایه مختلف در این صرافی موجود است. بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده که در صرافی های معروف دیگر در دسترس نیستند را می توان در HitBTC یافت. برای بسیاری از معامله گران ، این یک چیز خوب است زیرا به معنای نقدینگی بیشتر برای ارزهای رمزپایه در سراسر کشور است.

برای کسانی که قصد دارند فیات را مستقیماً از طریق HitBTC واریز کنند ، این گزینه دیگر در دسترس نیست. چند بررسی وجود دارد که قبلاً نوشته شده است و می گویند ارزهای فیات (دلار آمریکا ، یورو ، تولید ناخالص داخلی) پشتیبانی می شوند. با این حال ، وب سایت تبادل (در نوامبر 2018) اکنون آن را می گوید سپرده فیات ارائه نمی دهد. با این حال ، می توانید Bitcoin را با استفاده از Visa یا Mastercard خود در صرافی دیگری به نام Changelly خریداری کنید که برای ارائه این سرویس با HitBTC همکاری کرده است. این کار را می توانید در هر صرافی دیگری که گزینه های معاملات فیات را ارائه می دهد نیز انجام دهید.

محدودیت های تجاری

سه ردیف حساب وجود دارد که محدودیت های معامله را تعیین می کند. با این حال ، مشخص نیست که این طبقات در واقع برای محدودیت های معاملات به چه معنا هستند. به عنوان مثال ، برخی گفته اند که سطوح تأیید شامل موارد زیر است:

حساب عمومی که به تأیید احتیاج ندارد ، محدودیت برداشت روزانه معادل 5000 یورو ارز رمزپایه دارد. با استفاده از این ردیف ، نمی توانید فیات را واریز کنید. حساب تایید شده ردیف دوم است. این نیاز به بررسی KYC دارد. به شما اجازه سقف رمزگذاری روزانه 25000 یورو را می دهند. برای ارز فیات ، محدودیت 2000 دلار (EUR یا USD) در هفته و 10،000 دلار در ماه – هر دو برای برداشت و سپرده وجود دارد. سطح سوم یک حساب واجد شرایط است که به شما امکان می دهد هر روز بیش از 25000 دلار رمزنگاری کنید. برداشت و سپرده فیات مجاز برای حسابهای واجد شرایط 10،000 دلار در هفته و حدود 50،000 $ (EUR یا USD) در ماه است.

با این حال ، طبق گفته نماینده رسمی خدمات مشتری HitBTC در Reddit, “در HitBTC محدودیت روزانه وجود ندارد”. برای افزودن به سردرگمی ، مراحل مختلف نشان داده شده در نمودار زیر (که در وب سایت HitBTC یافت می شود) قابل کلیک نیستند. همچنین ، هیچ اطلاعاتی در آنجا ارائه نشده است که تفاوت بین سه ردیف حساب را بیان کند.

نمودار ردیف های حساب (عمومی ، تأیید شده و واجد شرایط)

HitBTC دارای سه ردیف حساب اصلی است: عمومی ، تأیید شده و واجد شرایط.

تجربه خدمات مشتری

در گروه نهایی بررسی HitBTC ، بیایید تجربه کلی خدمات به مشتری را بررسی کنیم. طبق بررسی های مختلف مشتری ، HitBTC نسبتاً کند است و گاهی اوقات به سوالات کاربران پاسخ نمی دهد. به عنوان مثال ، چند کاربر شکایت کرده اند که تیم پشتیبانی به س questionsالات فراتر از تحقیق اولیه پاسخ نداده است. اگرچه مثبت است که HitBTC گزینه رسانه اجتماعی برای پرداختن به مشکلات مشتری (Reddit) دارد ، اما در بعضی مواقع صف های سوالات بی پاسخ وجود داشته است.

مسئله دیگر این است که گاهی اوقات برخی از سکه ها به دلیل مسائل فنی در مبادله گیر می کنند. یک مثال خاص برای این موضوع این است که چه زمانی کاربران نمی توانند با بودجه Metaverse ETP هیچ عملیاتی را انجام دهند. HitBTC با عدم اجازه به کاربران برای کنترل بودجه خود و خاموش کردن / مسدود کردن سکه های خاص ، خطر ایجاد مسائل مداوم برای برخی از معامله گران را تهدید می کند.

نتیجه

HitBTC تمایل دارد که هزینه های تجارت و برداشت رقابتی و همچنین گزینه های زیادی برای معاملات ارزهای رمزپایه داشته باشد. با این وجود ، موارد زیادی وجود دارد که صرافی باید به آنها بپردازد. امنیت صندوق ، تجربه خدمات مشتری و توضیح در مورد سیاست های مختلف مبادله همه مواردی است که می تواند بهبود یابد. امیدوارم که بررسی HitBTC ما به شما کمک کند تعیین کنید که آیا این تبادل گزینه خوبی برای شما است یا نه.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me