وارن بافت یک بار گفت,

“فقط اگر 10 سال بازار تعطیل شود چیزی را خریداری می کنید که کاملاً خوشحال باشید.”

تاکنون اکثر علاقه مندان به رمزنگاری می دانند وارن B بزرگترین طرفدار بیت کوین نیست. دقیق تر ، او از آن متنفر است. با این حال ، مسلما او بهترین سرمایه گذار در تمام دوران ها است. بنابراین ، احمقانه است که بر اساس اختلافات ایدئولوژیک ، اظهار نظر وی را رد کنیم. بنابراین چگونه فلسفه سرمایه گذاری برتر او را در زمینه سرمایه گذاری سهام در بازارهای رمزنگاری اعمال کنیم?

چیزی کمی – چیزی که دوست داریم HODL بدانیم!

“صبر کنید ، HODL چیست؟ من هرگز چنین چیزی نشنیده ام. ”احتمالاً هیچ کس در حال خواندن این مقاله نبود. این بدان دلیل است که این اصطلاح در همه جا در جامعه سرمایه گذاران رمزنگاری فراگیر است و به عنوان آخرین فریاد تجمع اعتقادات بلند مدت برای زنده ماندن ارز رمزپایه تقویت شده است..

با توجه به نوسانات شدید بازارهای رمزنگاری ، آیا اجرای یک ذهنیت سرمایه گذاری بلند مدت عاقلانه است؟ این یک سوال عادلانه است که ما در این مقاله بررسی خواهیم کرد.

بیایید درست شیرجه برویم.

توجه – نظرات بیان شده در این مقاله از نظر من است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری و نه توصیه CoinCentral در نظر گرفته شود. لطفاً قبل از هرگونه سرمایه گذاری ، خصوصاً در این زمینه بی ثبات ، با یک مشاور مالی مجرب مشورت کنید.

تاریخچه HODL

بنابراین برای 1٪ از افرادی که با HODL آشنا نیستند (و برای 99٪ از شما که احساس خنده قلبی خوب دارید) ، من می خواهم این بخش را با یک “نقل قول” دیگر از GameKyuubi محترم شروع کنم – پست که این پدیده را به حرکت در می آورد.

من هستم هولینگ

من دوبار آن d را تایپ می کنم چون می دانستم بار اول اشتباه است. هنوز اشتباه است w / e GF در یک بار لزبین بیرون می رود ، BTC خراب می شود چرا من نگه می دارم؟ من به شما می گویم چرا این به این دلیل است که من یک تاجر بد هستم و می دانم که یک تاجر بد هستم. بله شما معامله گران خوب می توانید اوج ها و پائین ترین پت بال های تیز ونگ وانگ را همانطور که می بینید و هزاران دلار پول بدست بیاورید بدون مشکل برادر. به همین ترتیب دستان ضعیف مانند OH هستند و من از بین می برم من می خواهم او را بفروشم و سپس آنها مانند OH GOD MY ASSHOLE هستند وقتی که تاجران باهوش که می دانند چه عواملی را انجام می دهند ، دوباره می خرند اما شما می دانید چه؟ من عضو آن گروه نیستم وقتی معامله گران دوباره خرید می کنند ، من در حال حاضر بخشی از سرمایه بازار هستم ، بنابراین حدس بزنید چه کسی تقلب می کنید معامله گران NOT ME ~! این موضوعات طعنه آمیز که می گویند “اوه تو باید فروخته ای” Yeah NO Shit. هیچ لعنتی نباید فروخته شوم. من باید قبل از هر لحظه لحظه های فروخته شده داشته باشم و قبل از خرید لحظه های خریداری شده را انجام دهم ، اما شما می دانید چه کسی به اندازه شما خنک نیست. شما فقط در یک بازار خرس می فروشید اگر یک تاجر خوب یا یک نوب موهوم باشید. افرادی که بین آنها نگه دارند در یک بازی با جمع صفر مانند این ، معامله گران فقط در صورت فروش می توانند پول شما را بگیرند.

بنابراین من مقداری ویسکی خورده ام

در واقع روی بطری ویسکی هجی است

w / e

ازم شکایت کن

(اما فقط در صورت پرداخت در BTC)

11 دقیقه بعد ، اولین الگوی رفتاری HODL ایجاد شد و اندکی پس از آن ، HODL به یک احساس تبدیل شد. هزاران مورد از الگوهای رفتاری HODL در نتیجه افزایش یافت (که اغلب باعث آزار جامعه می شود).

در میان شعارهای مست او ، به طور شگفت آور خلاصه ای خلاصه از دو پدیده مشترک وجود داشت: احساسات به نمایش درآمده ناشی از بی ثباتی بیت کوین ، و مشکلات تجارت اگر شما زرنگ و دانا نباشید (که ما می آموزیم ، هیچ کس واقعاً “باهوش” نیست).

بنابراین بهترین فلسفه سرمایه گذاری در مورد کلاس دارایی به جامعه رمزنگاری معرفی شد: Buy و HODL.

اولین الگوی رفتاری HODL ، با مجوز از Investopedia

نمونه ای از الگوی رفتاری تولید شده پس از اولین پست بدنام “HODL” ، با مجوز از Investopedia.

HODL آتش خود را

بیایید موضوع شروع هر بخش را با نقل قول دیگری با اصطلاحات دیگر Warren B ادامه دهیم.

“اگر ده سال تمایل به داشتن سهام ندارید ، حتی به مدت 10 دقیقه به فکر داشتن آن نباشید.”

واضح است که این نقل قول در مورد بورس سهام است. با این حال ، همانطور که قبلا ذکر شد ، این خرد می تواند و باید در مورد سایر طبقات دارایی اعمال شود.

بیایید به پست انجمن GameKyuubi برگردیم. در آن دوره خاص ، قیمت BTC از 130 دلار در سپتامبر 2013 به 1000 دلار در دسامبر رسید. اگر او در زمان انتشار (18 دسامبر 2013) فروش می کرد ، تقریباً به قیمت 650 دلار می فروخت. ما هیچ تصوری از زمان خرید BTC خود نداریم ، اما بگذارید بگوییم قیمت آن حدود 100 دلار بود. فروش با بازدهی 550 درصدی همراه بود. خیلی فرسوده نیست.

اگر او در اواسط سال 2015 فروش داشت ، 1.5 سال بعد ، BTC تقریباً 225 دلار ارزش داشت. هنوز هم دستاوردهای قابل توجهی است ، اما نه به اندازه چشمگیر. در زمان نوشتن این مقاله ، سرمایه گذاری 100 دلاری وی 6256٪ را به وی برگردانده است. اکنون این خیلی شل نیست.

همه بازارها ، اما به طور خاص بازارهای رمزنگاری ، دوره های افزایش قیمت و استهلاک زیادی را تحمل می کنند. این سرمایه گذاران با چشم انداز بلند مدت هستند که بر ترس های کوتاه مدت غلبه می کنند و با خیال راحت از کناره های طبیعی بازارهای مالی عبور می کنند. خرید و نگهداری هر دارایی همیشه بهترین بازده را در طولانی مدت داشته است. بهترین سرمایه گذاران جهان ، مانند وارن B ، پیتر لینچ ، جک بوگل و جوئل گرینبلات ، همه طرفدار روش خرید و نگهداری برای دستیابی به عملکرد ثابت هستند.

میم از یک کودک سیاه پوست که به طرز مشکوکی به یک زن سفید پوست نگاه می کند ، می پرسد ،

یک الگوی رفتاری دیگر HODL ، با مجوز از bitcoinInvestr.com

در مورد تجارت چطور؟?

یک جمله دیگر از پسر ما Warren B:

“بورس اوراق بهادار وسیله ای برای انتقال پول از افراد بی تاب به بیمار است”

مطالعات متعدد نشان می دهد که اکثریت عظیم بازرگانان شکست می خورند. برخی از افراد نسبت به میانگین عملکرد بهتری دارند اما این اقلیت کوچک نیز فعالانه بسیار بیشتر از معامله گر “متوسط” روز معامله می کنند. و حتی قیمت این اقلیت کوچک بسیار بدتر از HODLers ما است.

همانطور که در بسیاری از انجمن های Reddit مشهود است ، معامله گران فعال HODL-bashing عملکرد غیر منطقی را به مهارت و نه شانس نسبت می دهند. سال گذشته وقتی کل بازار اوج گرفت ، معامله گران میزها را زیر و رو می کردند و دلیل بر عملکرد دیوانه وار توانایی های پیش بینی برتر خود را ذکر می کردند. آنها حتما فراموش کرده اند که سال گذشته همه آن را کشتند.

این مگر اینکه شما یکی از بسیاری از افراد بدبخت باشید که BTC را در دسامبر یا ژانویه خریداری کرده و از ترس HODL نکرده اید. برای کسانی که فروش نرفته اند ، HODL!

تصویری از وارن بافت و نقل قول های او:

تصویر با مجوز از tallengestore.com

من اعتراف می کنم که زمان مناسبی برای فروش دارایی وجود دارد. برای درک بهتر زمان مناسب برای فروش ، این مقاله را در مورد شاخص های فنی بخوانید.

و Altcoins?

من می خواهم ادعاهای بالا را با موارد زیر هشدار دهم – HODLing برای تراشه های آبی ارز رمزنگاری شده مانند BTC و ETH است. خب در مورد altcoins چطور؟ آیا باید آنها را HODL نیز کنیم?

به نظر من ، نه.

HODLing تنها زمانی کار می کند که دارایی اساسی دارای ماندگاری طولانی مدت باشد. در دوره حباب نقطه دات کام ، 86٪ شرکتهایی که در پایان نام خود “.com” از 1996 – 2006 به صفر رسیده اند. به نظر من بازار رمزنگاری کنونی حتی کفگیرتر است و بنابراین ، معتقدم بیش از 90٪ ارزهای رمزپایه امروز 5 سال دیگر بی ارزش خواهد بود. این آمازون ها و میکروسافت های آن دوره بودند که در نهایت حفظ و در نهایت بازدهی باورنکردنی برای HODLers مربوطه خود فراهم کردند.

HODLing برای دارایی های مناسب با اصول و مدل های عالی عالی است. من به هیچ وجه ادعا نمی کنم که همه altcoin ها سکه فروشی هستند. با این حال ، من طرفدار یک تحلیل بنیادی دقیق برای تعیین میزان کارایی اصلی خود تجارت هستم.

ملاحظات دیگر: مالیات و افق زمانی

سایر مواردی که باید در نظر گرفت مالیات و افق زمانی است. سود سرمایه کوتاه مدت منسوب به معاملات فعال می تواند تا 40٪ قدردانی باشد. مادامی که شما سالانه کمتر از 426،000 دلار درآمد کسب کنید ، هرگز سودهای بلند مدت سرمایه بیش از 15٪ مالیات دریافت نمی کنند. در مورد افق زمانی ، HODLing برای مدت زمان کوتاهی کار نمی کند. اگر در رمزنگاری سرمایه گذاری می کنید و امیدوارید که بازگشت سریع داشته باشید ، HODL نکنید. شما برای استفاده حداکثر سود از روش HODL به یک دوره زمانی قابل توجه ، اغلب 5-10 سال ، نیاز دارید.

نتیجه گیری – HODL On Tight.

اگر تاجر باتجربه ای نیستید ، تجارت نکنید. حتی اگر باشید ، احتمالاً بازده کمتری نسبت به HODLers دارید. بنابراین توصیه من نه تنها HODL است ، بلکه درصد کمی از درآمد ماهانه خود را برای افزایش اندازه موقعیت خود اختصاص دهید. این امر باعث افزایش قدرت بهره می شود و بازده کلی شما را چند برابر می کند.

2018 سواری وحشی برای رمزنگاری بوده است. اتخاذ رویکرد طولانی مدت به کاهش احساسات مرتبط با پایداری نوسانات بازار کمک می کند. اگر فکر می کنید بیت کوین برای پنج سال دیگر در دسترس خواهد بود ، مطمئناً ارزش آن بیش از ارزش فعلی آن خواهد بود.

دوستان HODLing مبارک.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me