Hshare چیست & Hcash؟ نگاهی درونی به سکه صعود به نمودار

Hshare یک رمز ارزش پیش از راه اندازی است که در هنگام راه اندازی Hcash یک معامله 1: 1 دارد.

Hcash ارز رمزنگاری شده جدیدی است که برای امکان انتقال ارزش در بین بلاکچین ها و بلاک چین و ارزهای رمزپایه بدون بلاک طراحی شده است. علاوه بر این ، Hcash از معاملات خصوصی ، حاکمیت DAO و مقاومت کوانتومی پشتیبانی خواهد کرد.

از نوامبر 2017 ، Hshare در نقطه # 14 در معاملات است CoinMarketCap با ارزیابی کلی 853 میلیون دلار (برای قیمت و رتبه فعلی به بالا مراجعه کنید). از زمان ورود Hshare به 20 ارز رمزپایه برتر ، بسیاری از سرمایه گذاران و علاقه مندان به رمزنگاری درباره فناوری ، پتانسیل و قانونی بودن آن س questionsالاتی داشته اند.

در حالی که برخی از مزایای معاملات بین بلاکچین ها به عنوان یک صعود بزرگ برای این ارز رمزنگاری شده یاد می کنند ، برخی دیگر در مورد توانایی تیم Hcash برای انجام چنین چالش بزرگ فن آوری تردید دارند و آنها معتقدند Hshare بیش از حد ارزش گذاری شده است.

تیم Hcash در چین و استرالیا مستقر است. اگرچه آنها از پشتیبانی و مشاوره چشمگیر دانشگاه برخوردار هستند ، اما بیشتر تیم اصلی توسعه در انجمن رمزنگاری ناشناخته است. مشخص نیست نقاط قوت و تجربه قبلی این تیم چیست.

در این مقاله ، نگاهی خواهیم انداخت به اینکه Hcash چیست ، نحوه عملکرد آن و جدول زمانی راه اندازی آن. ما همچنین برخی از انتقاداتی را که Hcash در این مرحله اولیه و پیش از راه اندازی دریافت کرده است ، بررسی خواهیم کرد. اگرچه این راهنما مقدمه ای محکم است ، اما به هیچ وجه یک تحلیل کامل نیست. شما می خواهید بخوانید کاغذ سفید Hcash و سایر منابع مرتبط صنعت قبل از تصمیم گیری در مورد این فناوری.

Hcash با ارزهای رمزپایه بلاک و بدون بلاک کار می کند

ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم بر روی بلاکچین کار می کنند و با استفاده از استخراج ، یک سری بلوک ایجاد می کنند که دفتر معاملات منحصر به فرد آنها را در خود نگه می دارد. با این وجود راهی برای بلاکچین بیت کوین وجود ندارد که بتواند با بلاک چین Ethereum صحبت کند. اگر می خواهید مقدار بین این دو را انتقال دهید ، باید از سرویس مبادله استفاده کنید. با افزایش تعداد بلاکچین های مستقل ، مشکل انتقال ارزش بین بلاکچین ها بیشتر می شود.

نمودار چرخشی مستقیم

وقتی ارزهای جدیدی مانند IOTA و Byteball را در نظر می گیرید که به هیچ وجه از بلاکچین استفاده نمی کنند ، این مسئله بیشتر پیچیده می شود. در عوض ، آنها رمزنگاری نمودار نمودار چرخشی (DAG) را برای ایجاد شبکه ای از معاملات که یکدیگر را تأیید می کنند ، پیاده سازی می کنند.

سرویس های مبادله ای مشکل ساز هستند زیرا می توانند کند باشند ، هزینه هایی را دریافت می کنند و نهادهای متمرکز هستند. ارزهای بلاکچین به گونه ای طراحی شده اند که جایگزینی برای بانکداری با کارمزد پایین و بدون اختیارات مرکزی ارائه دهند. با این حال ، هر زمان که نیاز به جابجایی بین بلاکچین ها دارید ، با همان مشکلات کارمزد ، سرعت و اختیارات مرکزی روبرو می شوید که با یک بانک انجام داده اید..

Hcash به دنبال حل این مشکل با کار به عنوان یک زنجیره جانبی برای بلاک چین و ارزهای DAG است. Hcash دو شبکه همزمان را توسعه می دهد: یکی مبتنی بر بلاکچین و دیگری با استفاده از DAG. این شبکه ها آدرس هایی را ارائه می دهند که با سایر ارزهای رمزپایه رایج سازگار هستند و به شما امکان ارسال و دریافت ارزهای مختلف در کیف پول Hcash را می دهند..

آدرسهای عمومی و خصوصی

از آنجا که Hcash امیدوار است یک زنجیره جانبی برای بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده مختلف ، از جمله سکه های حریم خصوصی باشد ، لازم است ویژگی های حریم خصوصی را پیاده سازی کند تا نحوه جابجایی وجوه کاربران را پنهان کند. برای حل این مسئله ، Hcash با دو نوع کیف پول سفید و سیاه همراه است. در حالی که آدرس های سفید برای عموم قابل مشاهده هستند ، آدرس های سیاه به صورت خصوصی باقی می مانند.

به منظور دستیابی به این حریم خصوصی ، Hcash مدارک اثبات دانش صفر را پیاده سازی می کند. این سیستم ، همانطور که در زنجیره بلوک Zcash اثبات شده است ، شامل پوشاندن هویت فرستنده و گیرنده از طریق استفاده از رمزنگاری پیشرفته برای تأیید معاملات بدون به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد معامله با ماینرها است. در نتیجه ، بلاکچین هایی که اثبات دانش صفر را اجرا می کنند ، شامل هیچ اطلاعات کاربر قابل شناسایی نیستند.

از آنجا که Hcash هنوز راه اندازی نشده است ، باید دید تیم توسعه دهنده چقدر می تواند حریم خصوصی را در بسیاری از اتصالات شبکه مختلف پیاده سازی کند. حریم خصوصی قطعاً یکی از بزرگترین چالشهای فنی است که توسعه دهندگان Hcash با آن روبرو هستند زیرا محافظت از داده های کاربر در برابر مهاجمانی که دارای مهارتهای پیشرفته و رمزگذاری هستند ، به طور فزاینده ای دشوار است.

مقاومت در برابر کوانتوم

صحبت از سخت افزار پیشرفته ، محاسبات کوانتومی این امکان را دارد که دنیای ارزهای رمزنگاری شده را به طرز بدی براندازد. رایانه های کوانتومی می توانند به مراتب از قدرت محاسباتی فعلی ما در ماشین های کلاسیک پیشی بگیرند ، زیرا بر خلاف رایانه های امروزی ، وجود آنها در حالت های دیگر به غیر از “0” یا “1” امکان پذیر است.

تراشه محاسبات کوانتومی

تراشه محاسبات کوانتومی توسط D-Wave Systems، Inc. – Creative Commons

رمزنگاری مدرن به پیوندی بین کلیدهای عمومی و خصوصی متکی است. برای ارزهای رمزپایه ، این بدان معناست که افراد می توانند به آدرس عمومی شما پول ارسال کنند ، اما فقط شما می توانید با استفاده از کلید خصوصی خود هزینه آن آدرس را مجاز کنید. در حال حاضر محاسبه رابطه بین کلید عمومی و خصوصی فوق العاده دشوار است.

مطابق با لامونت وود, برای کشف رابطه بین کلیدهای موجود در یک رمز 128 بیتی ، به یک مهاجم 10.79 کوینتیلیون زمان نیاز است. با این حال ، اگر مهاجمان با موفقیت رایانه ای را توسعه دهند که از لحاظ نمایی از قدرت بیشتری نسبت به رایانه های فعلی ما برخوردار باشد ، آن رایانه می تواند به طور بالقوه همان رمز 128 بیتی را در مدت شش ماه رمزگشایی کند.

در حالی که اکثر کارشناسان بر این عقیده هستند محاسبات کوانتومی هنوز فاصله زیادی وجود دارد ، توسعه دهندگان Hcash هیچ خطری نمی کنند. آنها مشخص کرده اند که مقاومت کوانتومی از ابتدا در کد Hcash تعبیه می شود. دفترهای مقاوم در برابر کوانتوم از امضای معاملات جدید و هش های تکراری استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که کامپیوترهای کوانتومی ، هنگامی که توسعه می یابند ، نفوذ بیش از حد بر شبکه Hcash نخواهند داشت.

اثبات ترکیبی کار & اثبات سهام برای حاکمیت DAO

بیشتر بلاکچین ها برای تأیید معاملات و ایجاد بلاک های جدید از اثبات کار (PoW) یا اثبات سهام (PoS) استفاده می کنند. در اثبات کار ، گروهی از معدنچیان برای حل یک معمای رمزنگاری که بلوک را به جای خود در زنجیره محکم می کند ، با یکدیگر رقابت می کنند. حل این معما به شما نیاز دارد تا از قدرت محاسبات زیادی برخوردار شوید ، اما اگر آن را حل کنید پاداش می گیرید.

در اثبات خطر ، این سیستم به همه افرادی که مقداری ارز دارند و میزان مالکیت آنها نگاه می کند. بر اساس سهام آنها ، شبکه به طور تصادفی فردی را برای تأیید بلوک جدید انتخاب می کند. افرادی که سکه بیشتری دارند بیشتر انتخاب می شوند. تأیید کننده تراکنش ها را جمع آوری می کند و بلوک را مهر و موم می کند ، و بقیه شبکه آن را بررسی می کند. اگر بلوک صادقانه باشد ، تأیید کننده پاداش کمی دریافت می کند. اگر بلاک جعلی باشد ، تأیید کننده تمام سکه هایی را که در آن بلاکچین دارند از دست می دهد.

Hcash پیشنهاد a سیستم PoW / PoS ترکیبی که تعامل کاربر و قدرت محاسبه در شبکه را به حداکثر می رساند. PoW انگیزه ای برای استخراج کنندگان از مشارکت در قدرت محاسبات فراهم می کند ، در حالی که PoS انگیزه ای برای کاربران عادی برای ادامه همکاری فراهم می کند.

Hcash قصد دارد از این سیستم برای امکان رأی دادن استفاده کند ، در نتیجه یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) ایجاد می کند که Hcash را اداره می کند.

قدرت رأی دادن کاربران بر اساس سهم آنها (سهم کل منبع Hcash) و کار آنها (قدرت محاسبه مشارکت در شبکه) خواهد بود. این تقسیم بین PoW و PoS توازن و مزایای بالقوه جالبی را ایجاد می کند. با این حال ، این فناوری جدید و تا حدی آزمایش نشده خارج از استفاده از آن است تصدیق بلاکچین.

انتقادها: خطاها ، GitHub ، Reddit و LinkedIn

Hcash از زمان صعود به CoinMarketCap به نقاط مهم آن مورد انتقاد قابل توجه قرار گرفته است. یک موضوع Reddit تا آنجا پیش رفت که Hcash را یک سکه کلاهبرداری خواند ، با تیمی که هرگز قصد ندارد در واقع فناوری که در مقاله سفید خود توصیف کرده اند را بسازد. مقاله سفید Hcash بسیار عمومی است ، فن آوری های موجود را توصیف می کند اما به روشنی نمی گوید که چگونه این فناوری ها در یک سیستم منسجم پیاده سازی می شوند..

گیتاب hcash

انتقاد دیگر این است که به نظر نمی رسد Hcash تحت توسعه به ویژه فعال باشد. Hcash Github طی پنج ماه گذشته تنها 17 مرتکب شدن از یک مشارکت کننده را داشته است. در حالی که توسعه احتمالی آن به صورت آفلاین یا هرجای دیگر صورت می گیرد ، GitHub استاندارد پروژه های متن باز مانند این است و عجیب است که فعالیت بسیار کمی مشاهده شود.

زیرساخت hcash

علاوه بر این ، ارزهای رمزپایه جدید با علاقه فزاینده معمولاً مجالس پرجنب و جوش را برای بحث ایجاد می کنند. Reddit متداول ترین مکانی است که این اتفاق می افتد. با این حال, زیرساخت Hcash بیشتر ساکت است ، فقط پنج پست و آخرین پست بیش از یک هفته دارد. همچنین عجیب است که تیم اصلی حساب های LinkedIn ندارند و سابقه کاربر را در سایر رسانه های اجتماعی مشترک از دست می دهند.

این مسائل می تواند تابع این واقعیت باشد که تیم مستقر در چین است ، جایی که دسترسی به برخی از این وب سایت ها محدود شده است. شاید اگر من به زبان چینی صحبت می کردم منابع بیشتری در مورد تیم اصلی پیدا کنم. با این حال ، برای یک سکه با حداکثر ارزش 800000 دلار در بازار ، وقتی بحث در مورد Hcash و تأیید اعتبار تیم می شود ، اینترنت کاملاً ساکت است..

نتیجه

مانند اکثر ارزهای رمزپایه جدید ، Hcash چشم انداز امیدوارکننده ای از آینده دارد که بلاکچین ها به هم متصل شده و ارزش به راحتی بین سیستم عامل ها منتقل می شود. با این حال ، ارزش Hcash در نهایت به پیاده سازی برمی گردد.

در حال حاضر ، کاملاً مشخص نیست که تیم توسعه چگونه ادامه خواهد داد و چه پیشرفت هایی داشته اند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me