در اینجا نحوه رشد ICO آورده شده است

ICO سه نامه کوچک بسیاری از مفاهیم (و نه همه موارد خوب). در واقع ، بسیاری از ارتباطات ما با ICO این روزها منفی است. کلاهبرداری ، هک ، ایده های جالب که به خط اول کد راه پیدا نمی کند. زنجیره بلوک مسئول برخی از اکتشافات باورنکردنی است ، اما این عمل توسط اقدامات عده ای بی پروا آلوده شده است (نوعی که نمی خواهید به خانه مادر ببرید).

وقت آن است که وعده های غیر صادقانه ، دروغهای صریح و بازیگران بد جلوی گل آلود شدن آب ها را بگیرند. در واقع زمان آن رسیده است که ICO ها بزرگ شوند.

این در مورد شکست نیست

این احتمال شکست نیست که سرمایه گذاری در ICO را بسیار خطرناک کند. سرمایه گذاری در هر کار جدید مخاطره آمیز است. در حالی که Vitalik’s بیانیه اینکه 90 درصد ICO شکست بخورند جامعه ارزهای رمزنگاری شده را شوکه کرد ، او در واقع چیزی جدید نمی گوید.

90 درصد از کل استارت آپ ها شکست می خورند, بودجه ICO یا در غیر این صورت. این فقط یک واقعیت از دنیای کوتاه دستی کسب و کار است. استارت آپ های بلاکچین مدت زیادی نبوده اند که بگویند شکست آنها سریعتر اتفاق می افتد یا نه از طریق تأمین مالی از طریق روش های معمول. اینکه آیا آنها از شکست خود پس می روند و ایده های خود را متمرکز می کنند نیز باید بررسی شود.

با این وجود این واقعیت که ICO برای همه افراد مورد بررسی دقیق است ، و نوع جدیدی از سرمایه گذاران انتظار موفقیت شبانه را دارند. تیم ها اغلب بی تجربه هستند و به سادگی در پیش بینی دقیق مهارت ندارند.

بازیگران بد باید بروند

همه آنچه گفته شد ، درست است که کلاهبرداریهای ICO را نمی توان به راحتی پذیرفت و همچنین هکهای با مشخصات بالا را به حداقل نمی رسانند. حداقل 10 درصد از کل سرمایه های ICO از سال 2017 گم شده یا به سرقت رفته است ، و حتی SEC نیز کلاهبرداری خود را برای آموزش و هشدار به سرمایه گذاران آغاز کرده است.

شرکت های مستقر در آمریکا که ICO داشتند شروع به احضار احضاریه می کنند. س Quesالاتی در حال مطرح شدن است و ذینفعان در همه جا عصبی می شوند.

به هر حال ، این یک اقلیت کوچک است که در واقع قصد دارد از همان ابتدا سرمایه گذاران را از سرمایه خود کلاهبرداری کند. تعداد شرکت های بلاک چین بونافید که از این وسیله نقلیه برای جمع آوری سرمایه واقعی استفاده می کنند بسیار بیشتر است. آنها مطمئناً به دلیل عدم رعایت قانون به دنبال مجازات زندان نیستند.

سلیمان دویار بنیانگذار & استراتژیست ارشد در آزمایشگاه های RenGen می گوید ، “در ایالات متحده ، من فکر می کنم کاملاً واضح است که اظهارات نهادهای نظارتی به اندازه کافی احتیاط آمیز بوده است. برای من ، اگر من یک شرکت نوپا بودم ، یک ICO سنتی در ایالات متحده انجام نمی دادم. من مطمئناً از Reg D یا Reg CF استفاده خواهم کرد. “

اگر سال 2017 مهمانی یک ساله بود. 2018 سال تنظیم است. چه بخواهید و چه نخواهید ، در اینجا نحوه رشد ICO آورده شده است.

ICO های سازگار (همچنین به عنوان ICO های تنظیم شده یا STO نیز شناخته می شوند)

KodakCoin یکی از اولین شرکت های ایالات متحده است که “ICO سازگار.“و با توجه به طول عمر و شهرت نام تجاری ، جای تعجب نیست که آنها بخواهند کارهای خود را با این کتاب انجام دهند.

اما با داشتن یک ICO تنظیم شده ، چند فراز و نشیب وجود دارد ، از جمله نوار قرمز ، محدودیت ها ، هزینه و تاخیرها. در حقیقت ، پس از اعلام KodakCoin که ICO آنها در ژانویه خواهد بود و پس از آن مجبور شد آن را تا 21 مه به تأخیر بیندازد ، شایعات کلاهبرداری شروع به گسترش کرد. به هر حال KodakCoin در تلاش بود چه کاری انجام دهد؟ آیا این فقط آخرین تلاش خندق یک شرکت دوربین پیری بود که برای حفظ ارتباط مهم است?

مدیر عامل شرکت دارن ماربرل در این باره می گوید: “پیشگامان پیشگام خونریزی (طبق مقررات) هزینه را می پردازند.” CrowdfundX, شرکت بازاریابی نمایندگی KodakCoin. انجام کارها توسط کتاب زمان بر است. این شامل ثبت نام در SEC و آماده سازی برای برخی از موارد قابل توجه جلو و عقب است – این بسیار پیچیده تر از یک وب سایت و کیف پول اتر است.

“از آنجایی که SEC گزارش قانون 21 ژوئن 2017 خود را در مورد TheDao صادر کرد که به وضوح ثابت کرد که بیشترین فروش رمزها در ایالات متحده توسط قوانین موجود در مورد اوراق بهادار تنظیم می شود ، ارائه توکن در ایالات متحده بسیار پیچیده تر شده است. حتی اگر ناشران بخواهند از قوانین اوراق بهادار پیروی کنند ، تعدادی از مسائل حل نشده انتشارات را پیچیده می کنند. “می گوید اندرو هینکز ، اسک ، مشاور عمومی بلاک چین آتنا.

ICO های سازگار احتمالاً مدل جدیدی هستند که شرکت های بلاکچین از آن پیروی می کنند ، به ویژه با افرادی که Kodak دست به کار می شود.

انجام کارها به روش صحیح

چند گزینه برای تیم های ICO وجود دارد که می خواهند در سمت راست قانون بمانند.

در حالی که مقررات خصوصاً طی ماههای اخیر مورد بحث بوده است ، اما مطمئناً عملی است.

Duyar خاطرنشان می کند ، در آزمایشگاه های RenGen ، آنها رویکردی پیشگیرانه را در پیش گرفتند ، “چرا وقتی که مقررات فعلی اکنون وجود دارد و در واقع تفاوت آن با بسیاری از ICO ها نیست ، درباره تنظیم آینده خیال پردازی می کنیم؟ ما فقط از چارچوب قانونی موجود برای ایجاد بستری برای ایجاد پیشنهادات بیشتر شکایات توسط مردم استفاده کردیم. “

بدون تعمیق عمیق در چارچوب قانونی موجود ، معافیت های موجود در مورد اوراق بهادار وجود دارد که یک تیم ICO می تواند برای شروع پروژه های خود استفاده کند و چهار راه احتمالی که می توانند طی کنند اگر بخواهند مطابق با SEC باشند.

  1. ثبت نام و نگهداری IPO. برای اکثر استارت آپ ها گزینه ای نیست ، زیرا داشتن IPO مستلزم افشای اطلاعات مالی ، حسابداری ، مالیاتی ، سایر مشاغل و هزینه و زمان قابل توجه است. ممکن است استارت آپ ها از سابقه لازم برای صلاحیت برخوردار نباشند ، و یک IPO کامل برای یک استارتاپ بسیار هزینه بردار باشد.
  1. Reg D 506 (c). این یک روش سریع و نسبتاً آسان برای جمع آوری پول است ، و شما در میزان افزایش یا وسعت درخواست محدود نیستید. با این حال ، این معافیت اجازه جمع آوری وجوه را می دهد سرمایه گذاران معتبر تأیید شده فقط. که در عوض در مقابل سرمایه گذاری های دموکراتیک شده پرواز می کند و ممکن است برای بسیاری از شرکت ها جذاب نباشد.
  1. رج A + با داشتن Reg A + ، می توانید در هر 18 ماه 50 میلیون دلار سرمایه جمع کنید و افراد بالای 18 سال در سطح جهان می توانند سرمایه گذاری کنند. از آنجا که این قانون تنظیم شده است ، می توانید به طور قانونی پیشنهاد خود را در هر مکان (از جمله توییتر و Google) تبلیغ کنید و به بازار عرضه کنید. اما وقت گیر است زیرا شما باید اسناد پیشنهادی خود را تأیید کنید و توسط SEC تأیید شوید. همچنین برای یک تیم تازه کار گزینه ای نیست زیرا حداقل به دو سال اعتبار مالی ممیزی نیاز دارید.
  1. Reg CF. مقررات سرمایه گذاری گسترده این ارزان ترین و ساده ترین راه برای راه اندازی شرکت شما است. افراد بالای 18 سال می توانند سرمایه گذاری کنند و شما می توانید با خرید و فروش معامله اقدام کنید. با این حال ، شما فقط به میزان افزایش خود محدود می شوید – در واقع. سقف مجاز در مدت 12 ماه 1.07 میلیون دلار است.

هینكس توضیح می دهد: “گرچه معافیت ها موجود است ،” اما هنوز هم ارائه دهندگان “مشكل گلدیلاك” را ندارند ، زیرا كاملاً مناسب نیست. هر یک از معافیت ها شامل معاملات قابل توجه تا جایی است که مبلغی باید جمع شود ، وجوهی از آنها می توان جذب کرد و سایر محدودیت ها. صادرکنندگان باید برای یافتن استراتژی صحیح پیشنهاد متناسب با نیازهای پروژه خود به دنبال مشاوره باشند. “

افکار نهایی

انجام کار صحیح همیشه ساده ترین کار نیست. تردیدی نیست که صدور ICO و دریافت اتر در کیف پول عمومی شما بسیار کمتر از ثبت نام در SEC است. همچنین برای سرمایه گذاران که هنگام سرمایه گذاری مجبور به گذراندن KYC و AML هستند ، ناخوشایند است.

با این حال ، مقررات به منظور خفه کردن نوآوری یا پیچیدگی امور برای شرکت های بلاکچین نیست. این مکان برای محافظت از سرمایه گذاران و تیم های بلاک چین بونافید نیز وجود دارد.

یا به قول Hinkes ، “سیاست SEC به دنبال حمایت از سرمایه گذاران و تسهیل تشکیل سرمایه است. بدون شک ، SEC قبلاً تمایل خود را برای اجازه دادن به پیشنهادات توکن و استفاده نکردن از مقررات برای انتخاب برندگان و بازندگان در میان صادرکنندگان رمز ، ابراز داشته است. س bigالات بزرگی که باید حل شوند شامل این است که چگونه در معاملات ثانویه به طور صحیح توکن های صادر شده و تعهدات مستمر ناشران پس از جمع آوری کمک های مالی ارائه می شود. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me