بررسی ICO: حل. مراقبت

Solve.Care در حال ارائه یک راه حل جهانی بلاکچین برای هماهنگی ، مدیریت و سیستم های پرداخت در مراقبت های بهداشتی است.

هدف از بستر Solve.Care تسهیل تعامل مستقیم بین مصرف کنندگان ، بیمه ها و ارائه دهندگان خدمات برای کاهش هزینه ها ، ساده سازی پرداخت ها و در نهایت بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی است. هرکسی از بیماران و کارفرمایان گرفته تا بیمه ها و سازمان های دولتی می تواند از طریق سیستم عامل ها خدمات درمانی را پرداخت کند.

این پروژه با استفاده از زنجیره بلوک با حذف تکثیر ، عدم کارایی ، اتلاف ، سو abuse استفاده و کلاهبرداری از سیستم ، عمده هزینه های مراقبت های بهداشتی را از بین می برد..

Whitepaper Solve.Care کاملاً کامل است و توصیه می شود اگر قصد سرمایه گذاری دارید یا در غیر این صورت کنجکاو هستید که چگونه یک مسئله اساسی در صنعت بهداشت و درمان حل می شود ، آن را بخوانید. این بررسی فقط به چند مورد از اجزای اصلی پروژه می پردازد.

فرصت

اینجا چیزی برای دیدن نیست. صنعت بهداشت و درمان کامل است و هیچ مشکلی در آن وجود ندارد. هرکسی و هر کس در دنیا می تواند با مشکلات صفر یا بیمه نامه های بانکی از خدمات درمانی ارزان قیمت برخوردار شود.

متأسفانه ، ما این را نادرست می دانیم. Solve.Care به دنبال حل یک مشکل عظیم در یک صنعت عظیم الجثه است.

کاغذ سفید Solve.Care تخمین می زند که هزینه های مدیریت مراقبت های بهداشتی از 7٪ تا 30٪ کل هزینه های مراقبت های بهداشتی است که عمده آن نتیجه فرایندهای ناکارآمد ، تکثیر تلاشها و سیلوهای سیستم داده است.

این فرایندهای ناکارآمد ناشی از ارتباط و هماهنگی ضعیف بین هر سه طرف (مصرف کننده ، ارائه دهنده و شرکت بیمه) است. تقریباً 15-25٪ از کل هزینه های صرف شده در مزایا صرف هزینه در فناوری اطلاعات ، فرایندهای اداری و کپی برداری از تلاش می شود. از آنجا که ردیابی این سیستم ها بسیار دشوار است ، پیگیری ضایعات و سو abuse استفاده ها و همچنین جلوگیری از تقلب نیز بسیار دشوار است.

Solve.Care اظهار داشت که می تواند وظایف فعلی مدیریت مراقبت های بهداشتی را با 3٪ کل هزینه از طریق بلاکچین انجام دهد. اجرای کارآمدتر وظایف دولت فعلی جای تعجب ندارد ، به ویژه هنگامی که به روند خطی پیچیده یافتن پزشک برای تسویه دعاوی بیمه نگاه می کنید.

پلت فرم Solve.Care همه را در یک شبکه بسیار کارآمد متصل می کند. اگر بتواند وظیفه دلهره آور ساده سازی موثر روند فعلی بیمه درمانی را بر عهده بگیرد ، Solve.Care خدمات عظیمی را به مصرف کنندگان نهایی ارائه می دهد.

صنعت مراقبت های بهداشتی با اندازه بازار قابل پرداخت بیش از 100 میلیارد دلار فقط در ایالات متحده ، برای گرفتن توسط پروژه های blockchain مانند Solve رسیده است..

محصولات

Solve.Care مجموعه ای از محصولات و یکپارچه سازی را ارائه می دهد که سیستم را تأمین می کند. جلوی ترین م facingلفه Care.Wallet آنهاست که یک برنامه مبتنی بر بلاکچین کاربر پسند است و به ارائه دهندگان و بیماران کمک می کند تا ارتباط برقرار کرده و مراقبت های بهداشتی را مدیریت کنند.

یک نقطه کانونی سیستم عامل Care.Wallet است که یک مزیت متمایز را برای همه طرفین فراهم می کند (که در بالا توضیح داده شد).

پورتال بیمار به کاربران این امکان را می دهد تا بلافاصله با پزشکان قرار ملاقات بگذارند ، که حداقل یک درد اصلی را حل می کند.

چگونه حل خواهد شد. مراقب باشید درآمد کسب کنید?

یک موضوع مشترک که بستر بسیاری از ICO را تشکیل می دهد برخی از عناصر نوع دوستانه “ما از طریق بلاکچین به مردم قدرت می دهیم” است. این از نظر تئوری عالی به نظر می رسد ، اما انگیزه بسیار کمی برای شرکت مادر برای انجام ماموریت خود فراهم می کند.

Solve.Care با هدف جمع آوری درآمد از چهار سطل مختلف:

  1. درآمد مشتری: هزینه های پلت فرم برای اشتراک ها ، مجوزها ، معاملات و پردازش ها و هزینه های خدمات برای پیکربندی ، گسترش و ادغام.
  2. درآمد مشترک: هزینه اشتراک کیف پول و کارت که مستقیماً توسط مشترک یا اسپانسر پرداخت می شود و هزینه معامله برای پرداخت و سایر اقدامات مبتنی بر هزینه.
  3. درآمد بازار: درآمد حاصل از پیشنهادات جامعه در بازار با ناشران و بنیاد Solve.Care تقسیم می شود. جفت ها ، نقاط پایان ، کارت ها و برنامه های منتشر شده توسط انجمن درآمد منظمی دارند.
  4. درآمد شریک: بازارهای خاصی به Solve نیاز دارند. مراقبت از استفاده در داخل اکوسیستم موجود. پیکربندی های سفارشی و مدل های تقسیم درآمد با شرکای اکوسیستم قابل اجرا.

تیم

تیم 50+ عضو دارای تخصص دامنه عمیقی در زمینه بهداشت و خدمات انسانی ، هماهنگی مراقبت ، مدیریت منافع و توسعه است. در اوایل سال 2017 ، Solve.Care یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار مستقر در اوکراین به نام Ukrsoft خریداری کرد. حل. مراقبت

پرادیپ گوئل (مدیر عامل) تجربه عمیقی در زمینه بهداشت و خدمات انسانی ، مالی و فناوری دارد. وی در چندین شرکت فناوری کلاه های زیادی از جمله مدیرعامل ، COO ، CIO و CTO را به سر گذاشته است و تجربه های او 25 سال است. Pradeep به طراحی و ساخت چندین برنامه عمومی مانند Medicaid ، بیمه درمانی کودکان ، Medicare ، SNAP ، TANF ، بهداشت روان و بسیاری دیگر کمک می کند..

وادیم ووروبیوف (CTO) بیش از یک دهه در بخش بهداشت و خدمات انسانی به ساخت و استقرار سیستم های سازمانی برای سازمان های تجاری و دولت کمک کرده است..

دکتر دیوید راندال ، دکتری (مشاور ارشد سیاست) یک محقق مقیم با موسسه تحقیقات و سیاست های آمریکایی در واشنگتن دی سی است. از تجربیات وی می توان به عنوان یک مدیر عالی سابق بیمه ، لابی گر مراقبت های بهداشتی ، کارمند قانونگذاری و مدیر اجرایی با تعداد معدودی شرکت بیمه اشاره کرد. وی بیش از دوازده مقاله ژورنالی ، نظریات و فصل های مربوط به حقوق پزشکی ، سیستم های تأمین مالی مراقبت های بهداشتی و فناوری اطلاعات سلامت را در زمینه مجلات بررسی کرده است..

توزیع توکن

رمز CAN برای همه موارد از اشتراک کیف پول و اشتراک کارت گرفته تا استفاده از Care مورد نیاز است. سکه (یک رمز تثبیت شده به یک ذخیره ارزی خاص متصل است) برای پرداخت.

CAN از عرضه محدودی برخوردار است و فقط 1 میلیارد نشانه CAN وجود دارد. پیش فروش و فروش توکن فقط 350 میلیون نشانه CAN را ارائه می دهد ، با 650 میلیون نشانه CAN برای تیم ، بنیاد و جامعه اختصاص داده می شود. تمام نشانه های فروخته نشده رایت می شوند.

توکن ها با نرخ 0.10 دلار در CAN به فروش خواهند رسید.

فروش توکن به تاریخ 4/30/2018 به پایان می رسد.

بنابراین ، با حدود 35٪ از نشانه ها در بازار آزاد و 65٪ به سمت تیم ، شما یک پویایی جالب برای رشد پروژه دارید. رشد یک پروژه به این بزرگی به زمان و هزینه نیاز دارد ، بنابراین ذاتاً منطقی است که قسمت عمده ای از رمزها را برای تأمین هزینه های Solve ذخیره کنید..

هدف این whitepaper رفع مشکلات مربوط به مدیران ، اعضای تیم یا مشاوران از تخلیه توکن های خود با ایجاد یک برنامه اختصاصی اعتبار توکن است. با این کار از پرداخت ناعادلانه پیش پرداخت جلوگیری می شود و انگیزه های تیم برای معیارهای برنامه منصرف تراز می شوند.

این پروژه عمده علائم آنها را به توسعه و مشترکین و خریدها اختصاص می دهد.

افکار نهایی

مانند تقریباً هر ICO دیگر ، قبل از اینکه بتوانیم در مورد موفقیت پروژه قضاوت کنیم ، باید پیشرفت در پیشرفت ها ، رشد کاربر و درآمد را ببینیم..

فضای مراقبت های بهداشتی برای ایجاد اختلال رسیده است. پروژه های بلاکچین بی شماری که تلاش می کنند خود را تاسیس کنند ، به طور بالقوه سیستمی را که به شدت به آن نیاز دارد بهینه می کنند.

فروش توکن Solve.Care به تاریخ 30 آوریل 2018 پایان می یابد.

برای مطالعه بیشتر در مورد پروژه Solve.Care ، مقاله سفید آنها را بررسی کنید و سایت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me