Rentberry: یک راه حل بلاکچین برای اجاره های طولانی مدت است

رانتبری یک است پلت فرم اجاره بلند مدت که از فناوری بلاکچین برای ساده سازی روند اجاره مستاجر و صاحبخانه استفاده می کند. با استفاده از قراردادهای هوشمند ، آنها ویژگی های منحصر به فردی مانند سپرده های اجاره ای با منابع گسترده و قیمت اجاره حراج را در اختیار کاربران قرار می دهند.

فروش توت Rentberry در حال انجام است ، اما هنوز می توانید به ICO آنها کمک کنید 28 فوریه.

رابط کاربری Rentberry

جزئیات اصلی Rentberry

تیکر: بری

نوع نشانه: ERC20

قیمت نشانه ICO: 1 ETH = 2500 توت

هدف جمع آوری کمک مالی: 300000000 دلار

کل نشانه ها: 400،000،000

برای فروش توکن موجود است: 280،000،000 (70.0٪)

مشتری خود را بشناسید (KYC): آره

قبول می کند: ETH ، BTC

رانتبری چیست?

Rentberry در حال ادغام فناوری بلاکچین با اکثر سیستم عامل های خود است. با این حال ، یک ویژگی منحصر به فرد وجود دارد که به شرکت کمک می کند تا خود را از رقابت متمایز کند.

پلت فرم Rentberry

پوشش سپرده تضمینی Crowdsourced

همه اعضای انجمن Rentberry می توانند از رمزهای BERRY پلتفرم برای تراشه گذاری و کمک به سپرده امنیتی شخصی استفاده کنند – حداکثر 90 درصد آن. اگر مشارکت را انتخاب کنید ، درآمد کسب خواهید کرد 3-7 درصد بهره به شکل علامت های بیشتری از BERRY برگردید.

هدف این برنامه کمک به مستاجران با کیفیت در تأمین املاک اجاره ای است که در غیر این صورت به دلیل هزینه های ودیعه با امنیت بالا قادر به انجام آن نخواهند بود.

این یک ویژگی جالب است ، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا کاربران بتوانند نرخ بهره دقیق را مشخص کنند. مشخصات ریسک هر مستاجر نه تنها به سابقه آنها بلکه به پوشش سپرده های امنیتی هر ملک بستگی دارد. تا زمانی که این استاندارد نباشد ، تشخیص اینکه یک بازده مناسب برای سرمایه گذاری چیست ، برای یک کاربر عادی دشوار است.

فناوری حراج

به جای اینکه مالک قیمت املاک خود را ذکر کند, مستاجران در مزایده ها شرکت می کنند برای املاکی که می خواهند اجاره کنند. Rentberry در حال حاضر با موفقیت از این فرآیند در سیستم عامل فعلی خود استفاده می کند و قصد دارد آن را پس از ادغام بلاکچین حفظ کند.

وقتی تیم بلاکچین را اجرا کرد ، برای ارسال درخواست برای شرکت در حراج یک ملک هزینه 1000 BERRY (200 دلار) است. اگر پیشنهاد شما پذیرفته شود ، 950 نشان از پرداخت BERRY شما بخشی از هزینه اجاره شما را پوشش می دهد در حالی که Rentberry 50 BERRY باقیمانده را به عنوان هزینه دریافت می کند. اگر در حراج برنده نشدید ، کل سپرده 1000 BERRY خود را پس می گیرید.

مشخص نیست که آیا با افزایش (یا کاهش) نشان BERRY ، هزینه درخواست تغییر می کند یا خیر.

توکن بری

BERRY یک رمز ERC20 و روش پرداخت انحصاری در سیستم عامل است. صاحبخانه اجاره را از طریق نشان های BERRY جمع آوری می کنند و می توانند آن را برای سایر خدمات Rentberry مانند:

 • ارتقا Property و بازاریابی املاک
 • سرمایه گذاری سپرده های امنیتی Crowdsourced
 • خدمات شخص ثالث (نظافتچی ها ، دست سازان و غیره …)

فروش توکن

فروش توت رنتبری از 5 دسامبر 2017 آغاز شد و تا 28 فوریه 2018 ادامه خواهد داشت. این شرکت محدودیت سختی را تعیین کرده است 30 میلیون دلار و اگر به این مبلغ برسند ، فروش زودهنگام پایان می یابد.

این تیم همچنین ممکن است تاریخ بسته شدن فروش را به صلاحدید خود تا سه برابر تمدید کند. اگر شرکت در پایان فروش توکن کمتر از 3 میلیون دلار جمع کند ، آنها وجوه را به همه شرکت کنندگان باز می گردانند.

توزیع توکن BERRY

1 ETH مشارکت 2500 BERRY را برای شما به ارمغان می آورد ، اما می توانید با مشارکت زودهنگام پاداش دریافت کنید. جوایز طبق برنامه زیر است:

 • 5 دسامبر – 19 دسامبر: 33٪ جایزه
 • 20 دسامبر – 16 ژانویه: 27٪ پاداش
 • 17 ژانویه – 28 فوریه: 25 Bon پاداش

بنابراین ، مگر اینکه Rentberry تصمیم بگیرد فروش توکن را تمدید کند ، همه جایزه می گیرند.

حداقل مبلغی که می توانید کمک کنید 0.1 ETH در ازای 250 BERRY به علاوه پاداش است. Rentberry یا مشارکتهای Bitcoin یا Ethereum را می پذیرد.

رقابت

Rentberry رقیب سرشناس و مستقیمی ندارد ، خصوصاً در فضای بلاکچین. Airbnb احتمالاً نزدیکترین رقیب است اما تمرکز بیشتری روی اجاره های کوتاه مدت دارد. املاک اجاره ای بلند مدت معمولاً از طریق شرکت های محلی که از مکانی به مکان دیگر متفاوت هستند تبلیغ و مدیریت می شوند.

رنتبری در حال حاضر تقریباً در 5000 شهر آمریكا است و قصد دارد تا سال 2020 در سطح بین المللی گسترش یابد.

تیم Rentberry

برخلاف بسیاری از ICO های دیگر ، Rentberry در حال حاضر یک تجارت مستقر با تعداد قابل توجهی رشد است. این تیم 23 نفره در سال 2015 تاسیس شده است 4 میلیون دلار جمع آوری کرد و 53٪ رشد ماهانه کاربر فعال در Q3 2017 داشته است.

الکس لوبینسکی ، لیلی اوستاپچوک و الکسی پرفیلوف تیم رانتبری را هدایت می کنند. تخصص بسیار خوب آنها بیشتر مواردی را که دوست دارید با یک تیم رهبری در این فضا ببینید را پوشش می دهد. لوبینسکی یک مالک املاک و مستغلات است که قبلا چندین تجارت موفق به فروش رسانده است. اوستاپچوک به عنوان مدیر بازاریابی و همچنین مدیر ارشد محصولات تجربه دارد و املاک اجاره ای را در سراسر جهان مدیریت کرده است.

هرچند تیم فنی چند پرچم را برافراشته می کند. Perfilov ، Rentberry CTO ، تجربه کافی در زمینه تولید نرم افزار دارد اما با توجه به اینکه هنوز هم ممکن است در آمازون کار کند ، حداقل به صورت نیمه وقت. نمایه LinkedIn. به نظر می رسد توسعه دهندگان بلاکچین در تیم نیز تجربه بلاکچین کمی دارند که ممکن است نگران کننده باشد.

از طرف مثبت ، Rentberry مشاوران زیادی دارد از جمله Adi Ben-Ari ، مدیر عامل شرکت Blockchain کاربردی.

مزایای Rentberry

 • سابقه ثابت شده Rentberry در حال حاضر با موفقیت به مدت 3 سال فعالیت کرده است و اخیراً دارای رشد چشمگیر است. آنها همچنین 4 میلیون دلار جمع آوری کرد اثبات وجود افراد دیگری که به تیم و چشم انداز خود اعتقاد دارند.
 • تمایز دهنده های منحصر به فرد. این تیم فقط از فناوری بلاکچین استفاده نمی کند و آن را در یک مدل تجاری استاندارد استفاده نمی کند. آنها در روند اجاره بلند مدت نوآوری کرده و از قراردادهای هوشمند برای کمک به آن استفاده می کنند.
 • پشتیبانی مشاور. این تیم دارای لیست بزرگی از مشاوران است که شامل چندین صنعت مربوطه می شود.

منفی های رانتبری

 • عدم تجربه بلاکچین. به نظر نمی رسد تیم توسعه تجربه زیادی در ساخت برنامه های blockchain داشته باشد. این می تواند منجر به مشکلاتی در جاده شود.
 • رمز بالقوه غیرضروری. ممکن است کاربران نخواهند مجبور به استفاده از رمز BERRY شوند. مگر اینکه سیستم عامل راهی آسان برای “پول نقد” داشته باشد ، مالکان و مستاجران ممکن است به برنامه ای مراجعه کنند که به جای آن فیات را بپذیرد.

افکار نهایی

Rentberry در حال آوردن بلاکچین به اجاره های طولانی مدت است و فروشگاه اجاره ای یک مرحله ای را به همه طرفین ارائه می دهد. سیستم عامل جدید نه تنها باید هزینه های عملیاتی را کاهش دهد بلکه ویژگی های قابل توجهی مانند حراج اجاره و سرمایه گذاری گسترده برای سپرده های امنیتی را نیز فراهم خواهد کرد..

این نشانه خوبی است که شرکت قبلاً موفقیت هایی را دیده است ، اما هنوز مشخص نیست که آیا ICO لازم است یا خیر. اگرچه ممکن است تیم توسعه تجربه فن آوری بلاکچین را نداشته باشد ، شبکه گسترده مشاوران ، سرمایه گذاران و شرکای Rentberry باید پشتیبانی کافی برای کاهش این خطر را ارائه دهند.

مهمترین عامل برای مراقبت این است که آیا کاربران موجود از سیستم عامل جدید استفاده می کنند و یا شرکت کنندگان جدید اجاره با همان نرخ رشد چشمگیر به Rentberry می پیوندند.

فروش توکن در حال انجام است و شما می توانید از طریق آنها شرکت کنید سایت اینترنتی.

همچنین می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Rentberry از طریق روزنامه سفید آنها بیابید اینجا.

منابع اضافی Rentberry

تلگرام

فیس بوک

توییتر

Reddit

گیتهوب

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me