ICO تنظیم نشده عزیز,

خوش گذشت. اوقات خوبی را با هم سپری کردیم ، اما زمان آن فرا رسیده است که از هم جدا شویم. احساس می کنم از این رابطه فراتر رفته ام.

واقعاً مال شما,

STO تنظیم شده

اگر ICO ها بتوانند صحبت کنند ، ممکن است فقط چند شکست مانند این رو به کاهش باشد. خوب ، اگر کسی تا به حال به شما گفته است که آیا برای درست بودن خیلی خوب است ، به این دلیل است که احتمالاً چنین است. در این مورد ، آنها ممکن است حق داشته باشند.

ICO روند خوبی داشته است. در واقع ، امسال ، کل بودجه در چند ماه اول بزرگتر از کل سال 2017 است. اما این تقریباً مانند آخرین فریاد نبرد خندق از ارتش مجروح و تهی شده است. ICO در حال کاهش است. به طور دقیق تر ، فروش توکن بدون کنترل در حال کاهش است.

حرکت دور از ICO

شکستن با ICO

جمع آوری میلیون ها دلار آنلاین بدون هیچگونه مقررات ، ضوابط و رشته هایی قطعاً سرگرم کننده بود (مگر اینکه مانند کازینو ، Swarm City یا Edgeless هک شوید ، یا مانند Tezos درگیر دادرسی باشید). و البته ، برخی از پروژه های باورنکردنی در پشت ICO ها ظاهر شده اند. فقط به Ethereum ، NEO ، QTUM و تعداد بیشماری دیگر فکر کنید.

اما زمان آن فرا رسیده است که لحظه ای سکوت را برای ICO ها حفظ کنیم زیرا اکنون آنها را می شناسیم که تنظیم کننده های جهانی در حال پیشرفت هستند. این تقریباً مانند این است که والدین شما در مهمانی حاضر شوند. حالا چراغ ها به طرز وحشیانه ای روشن شده اند و افراد زیبایی که با آنها می رقصید ، کمی طرح و ترسیم می شوند.

از آنجا که استارت آپ های بلاکچین از هر شکل و اندازه ای حرکت خود را برای مطابقت با مقررات قانونگذاران انجام می دهند ، در اینجا پنج نکته وجود دارد که باید درباره دور شدن از ICO بدانید.

1. نادیده گرفتن مقررات هنگام فروش توکن یک ایده واقعاً بد است

به خصوص در ایالات متحده “با فعالیت اجرایی SEC ، گزارش قاعده 21 تحقیق درباره DAO ، شهادت و نظرات کنگره ، روشن است که اکثر پیشنهادات در ایالات متحده مشمول قوانین موجود در مورد اوراق بهادار خواهند بود و به عنوان اوراق بهادار محسوب می شوند. این بدان معناست که پیشنهادات توکن جدید یا باید معافیت از تعهدات رسمی را رعایت کنند یا تحت معافیت خود ادامه دهند. “، Andrew Hinkes ، مشاور عمومی ، مدیر ارشد حقوقی ، و بنیانگذار بلاک چین آتنا.

با صدور احضارهای فراوان و پرسش هایی درباره انطباق برخی ICO ها ، زنگ های هشدار به شدت به صدا در می آیند. نقض آگاهانه قوانین امنیتی می تواند منجر به جریمه ، تعلیق یا ماندن واقعاً طولانی در پشت میله های زندان شود.

2. اما یک پیشنهاد رسمی ثبت شده ممکن است بدتر باشد

خوب ، بدتر نیست شما به کوبنده فرستاده نخواهید شد. اما ممکن است هرگز از پادو خارج نشوید. تلاش برای ثبت رسمی پیشنهاد خود و پیروی از قوانین پیچیده متعدد ممکن است تمام پس انداز ، دوستان و صبر شما را از دست بدهد قبل از اینکه پیشنهاد شما حتی به حوزه عمومی برسد.

هینکز می گوید: “یک پیشنهاد رسمی و ثبت شده ممکن است برای برخی از مشاغل از نوع رمزنگاری منطقی نباشد که در غیر این صورت از مدل قبلی ICO تنظیم نشده استفاده می کنند.” تعداد کمی از افراد امیدوار به بلاکچین دارای اعتبار مالی حسابرسی شده دو ساله یا سابقه کافی برای واجد شرایط بودن به IPO هستند. مسلماً این امر برای اکثر شرکتهای نوپا هزینه ساز خواهد شد.

3. شما باید معافیت امنیتی مناسب را انتخاب کنید

همانطور که ICO ها در حال رشد هستند ، چند مسیر وجود دارد که می توانند برای اطمینان از انطباق با مقررات SEC دنبال کنند. هرکدام موافقان و مخالفان خود را دارند. گزینه ای که انتخاب می کنید به میزان پول شما برای جمع آوری ، مستند بودن شما و اینکه آیا محدود کردن پیشنهاد خود را فقط به سرمایه گذاران معتبر دارید بستگی دارد.

موارد استثنایی مانند Reg D 506 (c) سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران معتبر ایالات متحده محدود می کند. Reg A + نسبت به افرادی که می توانند سرمایه گذاری کنند بسیار انعطاف پذیر است اما مبلغی را که جمع آوری می کند ، محدود می کند. هینكس توصیه می كند: “این امر همچنین مستلزم تهیه اسناد و دستورالعمل های رسمی تر است تا SEC پیش از آنكه ناشر بتواند اوراق بهادار خود را بفروشد ، اسناد پیشنهادی را واجد شرایط سازد.” در همه موارد ، صادرکنندگان همچنین باید اطلاعات مربوط به خریداران رمز را جمع آوری کنند ، از جمله تأیید هویت آنها.

4. ممکن است سرمایه گذاران آن را دوست نداشته باشند

در حالی که SEC برای حمایت از سرمایه گذاران وجود دارد ، همانطور که GDPR برای مصرف کنندگان است ، ممکن است سرمایه گذاران از گذراندن مراحل اضافی و ارائه اطلاعات افشای شخصی قبل از ارسال وجوه صادرکنندگان لذت نبرند. خواندن اطلاعات افشای بیش از حد و رضایت برای شرکت در این امر ممکن است باعث ترس چند سرمایه گذار شود.

ارسال اتر به کیف پول عمومی مستقر در ازای دریافت چند نشانه بسیار آسان است. مرور پروتکل های طولانی KYC و AML و ارائه اطلاعات اعتبار سنجی موضوع را پیچیده می کند.

سلیمان دویار ، بنیانگذار & استراتژیست ارشد در آزمایشگاه های RenGen می گوید ، “آنچه ما مشاهده می كنیم بسیاری از صادركنندگان هستند كه به دنبال راه حل های تنظیم شده برای ICO هستند. مسائلی که آنها به خصوص شرکتهای دولتی با آنها روبرو هستند فقط س questionsالات مربوط به قوانین اوراق بهادار ایالات متحده نیست. آنها همچنین نگران قوانین KYC و AML و اعتبارنامه در سراسر جهان هستند. ”

5. فقط به این دلیل که پیشنهاد شما تنظیم می شود به این معنی نیست که می توانید آرام باشید

حتی بعد از اینکه کار خود را ادامه دادید ، مقالات خود را مرتب کنید ، زمانی را برای گفتگو با SEC اختصاص دهید و به طور بالقوه برخی از سرمایه گذاران را از دست دهید ، هنوز همه کادرها را علامت گذاری نکرده اید.

هینکز می گوید: “فقط به این دلیل که رمز شما مطابق با قوانین اوراق بهادار صادر شده به این معنی نیست که شما از جنگل خارج شده اید.” هنوز س questionsالات زیادی وجود دارد و فرآیندهایی که باید دنبال شوند. “کدی که طبق معافیت صادر می شود (اما صریحاً بدهی یا حقوق صاحبان سهام نیست) در ترازنامه یک شرکت زندگی می کند؟” به عنوان مثال ، “چگونه این پیشنهاد مالیات می گیرد؟” و غیره.

شرکتهایی که می خواهند در هر مرحله از رعایت آن اطمینان حاصل کنند ، به یک مشاور حقوقی محکم و نگرش کتاب باز نیاز دارند. و شاید چند تایلنول در دست که سر آنها شروع به کوبیدن می کند.

آینده ICO هنوز قطعی نیست

دور شدن از ICO یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. اما حداقل در ایالات متحده در حال آمدن است. و این احتمال وجود دارد که اتحادیه اروپا نیز مانند سایر حوزه های قضایی بزرگ جهانی از این الگو پیروی کند. با این حال ، در حال حاضر ، هنوز یک منطقه خاکستری پیچیده و قاطع است که در آن به رهنمودهای واضح تری نیاز است.

Hinkes می گوید ، “حتی برای پیشنهادات معاف ، چندین سوال در مورد ارائه محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری وجود دارد که بدون پاسخ باقی مانده اند ، مانند حق حضانت ، امانتداری ، مکانیک تجارت ، ترخیص و تسویه حساب. اگرچه SEC این صنعت را متوجه مقررات موجود خود کرده است ، اما این صنعت به وضوح و راهنمایی در مورد چگونگی اجرای قوانین موجود برای این مدل جدید صادرات نیاز دارد. این مسئله پیچیده است و به نظر می رسد که تشکیل سرمایه را به خارج از کشور می فرستد. “

بنابراین ، به نظر می رسد که همه در حال پرداخت هزینه مقررات ، از جمله خود تنظیم کنندگان هستند. اما تا زمانی که همه ما یاد بگیریم که در این آبهای ناشناخته پیمایش کنیم و نمونه های قبلی را در مواردی که وجود ندارد تنظیم کنیم ، آماده بودن هزینه دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me