ICO ها سازگارتر می شوند و Airdrops باید کت و شلوار را دنبال کند

ما در حال نزدیک شدن به نیمه راه سال 2018 هستیم و تاکنون بیش از 340 ICO تقریباً افزایش یافته اند 9 میلیارد دلار بین آنها. حتی در میان نگرانی های مربوط به مقررات ، کلاهبرداری و هکرها ، نباید این اعداد را استشمام کرد. در حقیقت ، در حالی که بیشتر مردم سال گذشته را به عنوان یک حزب بدون توقف ICO ها تصور می کنند ، در سال 2017 تنها 210 نفر از آنها سرمایه زیر 4 میلیارد دلار جمع کردند..

چه چیزی می دهد؟ به نظر می رسد حتی با وجود احساسات نزولی در بازار و تهدید ترس SEC در دل استارت آپ های بلاکچین ، ICO ها همچنان قوی هستند. البته باید دید که چه اتفاقی می افتد پس از جمع آوری کمک های مالی و همچنین اینکه قانون چه مسیری را دنبال خواهد کرد.

بنابراین در حالی که بسیاری از شرکت های بلاکچین همچنان در ICOs صعودی هستند ، دیگران متوجه می شوند که با احتیاط اشتباه می کنند و گزینه های خود را ارزیابی می کنند. و مانند هر چیزی که در اطراف این منطقه خاکستری قاطع وجود دارد ، در مورد گزینه های انتخابی سردرگمی وجود دارد.

ICO سازگار چیست?

ICO سازگار ، یا STO (پیشنهاد رمز امنیتی) ، از ابتدا توسط SEC تنظیم می شود. چهار راه اصلی برای یک شرکت بلاکچین آمریکایی وجود دارد که می خواهد یک پیشنهاد منظم را برگزار کند و هر یک از آنها موافقان و مخالفان خود هستند.

به عنوان مثال ، یکی از گزینه ها استفاده از معافیت اوراق بهادار موجود به نام Reg A + است. شما می توانید تا 50 میلیون دلار سرمایه جمع کنید و پیشنهاد خود را برای هر فرد بالای 18 سال باز کنید. شما به دو سال مالی حسابرسی شده و زمان و هزینه قابل توجه نیاز دارید.

Reg CF یک روش ساده و ارزان برای جمع آوری سرمایه است ، اما شما به میزان قابل توجهی محدود می کنید (کمتر از 2 میلیون دلار).

حساب های بازرگان Fintech به شرکت های بلاکچین کمک می کند تا ICO های سازگار را در اختیار داشته باشند. مدیر عامل ادوارد کرونا می گوید ، “بخاطر داشته باشید که آنها [ICO های سازگار] هنوز به صاحبان مشاغل آزادی و کنترل ICO غیرقانونی را نمی دهند.”

درست. اما مطمئناً ، آنها همچنین امکان سرانجام در پشت میله های زندان را به صاحبان مشاغل نمی دهند.

یکی دیگر از مزایای مهم برگزاری ICO سازگار این است که شما می توانید معامله خود را طلب کنید و در هرجای دیگر آن را تبلیغ کنید ، افزایش آگاهی برای فروش توکن خود را بسیار آسان تر کنید. با استفاده از Facebook ، Twitter ، Google و Bing که تبلیغات ICO را ممنوع می کنند ، استفاده از مسیر تنظیم شده به شما امکان می دهد از این کانال ها برای قرار گرفتن در معرض بیشتر استفاده کنید..

همچنین ذهن آشفته بسیاری از سرمایه گذاران احتمالی را که مطبوعات بد اخیر درگیر آنها هستند ، راحت خواهید کرد.

این برای Airdrops چه معنی دارد?

چندین تیم مبتکر ICO با استفاده از قطره های هوا از راه های خلاقانه بازاریابی پروژه های خود استفاده کرده اند. به طور موثر ، توزیع علائم رایگان برای علاقه مندان و ایجاد هیاهوی فروش آنها. ما حتی برخی از قطرات هوایی فیزیکی باورنکردنی را دیده ایم که با نشانه ها از بادکنک خارج می شوند.

در این تلاش عظیم برای دور زدن قوانین اوراق بهادار ، قطرات هوایی جنب و جوش داده اند. چه کسی پول رایگان را دوست ندارد ، درست است؟ حتی می توانید وارد سیستم شوید هشدار داده شود به قطب های هوایی که می آیند و از پول نقد رایگان لذت می برند. اما اگر مادر شما تا به حال به شما گفته هیچ چیز در زندگی به صورت رایگان نمی آید ، متاسفم که می گویم حق با او بود.

هشدار airdrop

وب سایت هایی که مردم را از وجود قطرات هوایی هشدار می دهند

همانطور که چیزی به عنوان ناهار رایگان وجود ندارد ، آن هم وجود دارد چیزی به عنوان سهام آزاد. این فقط مامان نیست ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز صحبت می کند.

بنابراین ، اگر فکر می کردید قطره های هوایی راهی عالی برای دور زدن ممنوعیت تبلیغات یا بازاریابی ICO خود هستند ، احتمالاً باید این ایده را نیز کنار بگذارید.

قطرات هوایی نیز سازگار نیستند. و احتمالاً آنها به عنوان معاملات امنیتی در نظر گرفته خواهند شد که سناریوی کاملاً مشکلی دارند.

دارن مرمر ، مدیر عامل شرکت CrowdfundX, یک شرکت بازاریابی برای STO ها ، اشاره می کند ، “شما فقط نمی توانید سهام سهام را برای مردم ارسال کنید. مشکلی که در مورد airdrop وجود دارد این است که به طور کلی با قوانین امنیتی ایالات متحده سازگار نیست. ” بنابراین ، آن تاکتیک عالی بازاریابی برای ایجاد آگاهی و حتی تشدید FOMO؟ به هر حال چنین ایده خوبی نیست.

وی ادامه می دهد: “توصیه كلی من برای صادركنندگان STO ، من این مفهوم airdrop را به حالت تعلیق در می آورم. من به هر کسی در ایالات متحده توصیه می کنم که این کار را انجام ندهد. من آن را درک کردم ، این یک تاکتیک خوب برای بازاریابی است ، اما خطر و عدم اطمینان بیش از حد وجود دارد. “

این دیگر سرگرم کننده نیست

به نظر می رسد مقررات تصویری غم انگیز را ترسیم می کند. فقط کلمه را بگویید و بازارهای رمزنگاری را به لرزه می اندازد. اما به نظر می رسد هدف از این تنظیم دو برابر باشد. یک چارچوب قانونی برای کار به شرکت های بلاکچین بدهد و از سرمایه گذاران در برابر کلاهبرداری های ICO محافظت کند.

طبق گفته های مرمر ، شرکت های زنجیره بلوکی نباید خیلی دلسرد شوند. حتی اگر به نظر برسد که بال آنها در حال قطع است ، هنوز روشهای زیادی برای دریافت بودجه وجود دارد. او می گوید:

“من فکر نمی کنم تیم های واقعی باید چنین نگران باشند. اگر ایده یا تیم واقعی بلاکچین دارید و مهارت یا تمایز یا چشم انداز باورنکردنی دارید ، این واقعیت که نمی توانید در توییتر تبلیغ کنید ، نباید شما را بازدارنده کند و مانع از جمع آوری پول شود. ”

صندوق های تامینی صندوق

بنابراین ، شما نمی توانید ICO داشته باشید (یا نمی خواهید) ، نمی توانید سهام رایگان را در کیف پول سرمایه گذاران بیندازید و نمی توانید کاربران را در رسانه های اجتماعی مجذوب کنید. اما هنوز روش های دیگری برای جمع آوری پول وجود دارد و آنها ممکن است گندم را از روی کلبه جدا کنند.

“اگر به آنچه در این فضا اتفاق می افتد نگاه کنید ، بدیهی است که در سال 2017 هجوم عظیمی از سرمایه گذاران خرده فروشی به بازار وجود داشت و اکنون این روند تا حد زیادی فروکش کرده است. جستجوهای Google برای بیت کوین به طور چشمگیری کاهش یافته است. مکالمه درباره بیت کوین سر میز شام آخرین شکرگذاری بود. اکنون یک هجوم از صندوق های سرمایه گذاری رمزنگاری وجود دارد. “

ما در مورد صندوق های تامینی کوچک صحبت می کنیم که بین 5 تا 500 میلیون دلار برای سرمایه گذاری دارند. و آنها منتظر هستند تا در مورد پروژه شما بشنوند.

مرمر می گوید: “شرکت های نوآور ، حتی اگر تیم کوچکی باشید ، می توانید بیرون بروید و صفحه ای را پیدا کنید که تمام این بودجه را لیست کند و سپس با این افراد تماس بگیرید. بودجه بهترین معاملات در فضا توسط گروه کوچکی از صندوق های سرمایه گذاری پرشور رمزپایه تأمین می شود که دستیابی به آنها لزوماً غیرممکن نیست. “

افکار پایانی

آینده جمع آوری کمکهای مالی ممکن است بسیار متفاوت باشد ، اما لازم نیست غم انگیز باشد. همانطور که ICO ها و قطرات هوایی شروع به فروکش کردن می کنند ، باید سیلاب های شیت کوین و کاغذهای سفید توخالی که جز هوا نمی فروشند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me