کشف یافته های ICObench’s ICO Market Review

در تاریخ 6 آوریل ، سایت بررسی ICO ICObench بررسی بازار ICO خود را برای ماه مارس همراه با برخی از اطلاعات جالب صنعت منتشر کرد. این شامل اطلاعات مربوط به سیستم عامل های مختلف ICO ، روند کلی بازار ، آمار مربوط به صنعت و موارد دیگر است.

ما گزارش را خواندیم و برخی از جالب ترین دیدگاه ها را در اینجا جمع آوری کردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت ICO تاکنون و اینکه این شکل جدید سرمایه گذاری جمعی به کجا می رود ، ادامه مطلب را بخوانید.

ایالات متحده بر بازار ICO تسلط دارد ، اما کشورهای کوچکتر نیز غوغا می کنند.

ایالات متحده با داشتن 415 ICO ، تعداد ICO ها تقریباً دو برابر تعداد 2 و 3 نقاط ، روسیه (238) و انگلستان (221) است. سنگاپور و سوئیس به ترتیب با 187 و 123 ICO تنها دو کشور دیگر در سه رقمی هستند.

از نظر تعداد ICO ، سوئیس در مکان چهارم قرار دارد ، اما در مورد کل بودجه جمع آوری شده ، دوم است. این کشور فقط یکی از دو کشور است که بیش از 1 میلیارد دلار کمک مالی دریافت می کند – کشور دیگر ایالات متحده است. با توجه به صراحت دولت نسبت به فناوری بلاکچین ، Zug ، سوئیس (AKA Crypto Valley) به سرعت به یک پایتخت رمزپایه تبدیل شده است. احتمالاً این کشور همچنان شاهد موفقیت بیشتر ICO باشد.

نقشه داده های ICO بر اساس کشور

اگرچه در اینجا بیشتر تعجب آور است ، تاثیری است که کشورهای کوچکتر بر بازار ICO دارند. استونی به ازای هر 1 میلیون شهروند 77.1 ICO عظیم تولید می کند در حالی که سنگاپور به ازای هر 1 میلیون 31.9 افتخار می کند. با مقایسه این نسبت ایالات متحده با کمی بیش از 1 ICO به ازای هر 1 میلیون شهروند ، مشخص است که این کشورها به دنبال ایجاد نام برای خود در دنیای بلاکچین هستند.

Ethereum تا حد زیادی پلت فرم ترجیحی ICO است.

Ethereum در مقایسه با سایر سیستم عامل های ICO 81.14٪ از سلطه در بازار برخوردار است. پلتفرم بعدی در این فهرست ، Waves ، کمی بیش از 3٪ است. با توجه به اندازه جامعه توسعه Ethereum و شهرت شبکه ، تعجب آور نیست که ببینیم این سیستم عامل سلطه خود را حفظ می کند.

محبوبیت ICO توسط پلت فرم

اگرچه NEO تنها 14 ICO را میزبانی کرده است ، اما بسته تعداد وجوه جمع آوری شده برای هرکدام را رهبری می کند. به طور متوسط ​​، هر یک از ICO های NEO بیش از 5 میلیون دلار درآمد کسب کرده اند. بزرگترین سیستم عامل های بعدی از این نظر Stellar و پروژه هایی هستند که بلاکچین اختصاصی خود را با متوسط ​​افزایش بیش از 3 میلیون دلار در هر ICO ساخته اند..

آمار دیگر به نفع NEO میانگین نمره ای است که ICO های آن دریافت می کنند. پروژه های مبتنی بر NEO بالاترین امتیاز را در بین همه سیستم عامل ها دارند. این ممکن است به دلیل هزینه بالای GAS مربوط به اجرای یک قرارداد هوشمند NEO باشد. این هزینه باعث از بین رفتن بسیاری از پروژه های کمتر معتبر موجود در شبکه های دیگر می شود.

ممکن است حباب ICO ظاهر شده باشد.

حتی اگر تعداد ICO ها به بالاترین حد خود برسد ، مقدار آنها در کمترین میزان موجود است. میانگین کل بازار 1.8 میلیون دلار است – فقط 10 درصد از بالاترین قیمت در ماه سپتامبر.

ماه به ماه داده های ICO

با نگاهی به ماه مارس ، روند همچنان ادامه دارد. تعداد ICO ها هر هفته افزایش می یابد در حالی که آنچه آنها افزایش می دهند همچنان کاهش می یابد. در آخرین هفته مارس ، متوسط ​​بودجه ICO در حدود 348،400 دلار بود.

ممکن است چند مورد باعث این روند نزولی شده باشد. سقوط کل بازار ارزهای رمزپایه به احتمال زیاد بیشترین تأثیر را روی مبلغی که ICO می توانند جمع کنند داشته است. علاوه بر این ، کلاهبرداری های متعدد خروج و پروژه های سایه ای تأثیرات ماندگاری بر جامعه داشته است. سرمایه گذاران بالقوه اکنون در خرید پول برای ICO مردد ترند ، به جای آنکه منتظر بمانند تا سکه برای خرید آن به صرافی های محبوب برود..

اما ، سرمایه گذاری در ICO ها هنوز هم می تواند یک تجارت پرسود باشد.

اگر در طول ICO آن فقط 1000 دلار در NEO (آن زمان سهام آن زمان) سرمایه گذاری می کردید ، امروز بیش از 1.5 میلیون دلار درآمد داشتید. این مبلغ حدود 160،000٪ بازده طی 7 ماه است. بگذار کمی برایم جا بیفتد، بگذار کمی به آن فکر کنم. حتی دهمین موفق ترین ICO ، گولم ، در یک سال و نیم گذشته 2000٪ بازده سرمایه گذاری کرده است.

بازگشت سرمایه ICO

اگر بخواهید در بالاترین سهام سهام S سرمایه گذاری کنید ، باید این موضوع را به چشم دید&P 500 در سال گذشته ، شما فقط 132٪ بازده دریافت کرده اید.

با افت سرمایه های ICO ، دشوار است فهمید که آیا اکنون فرصت بیشتری وجود دارد که پروژه ها در هنگام فروش گسترده سکه ها را قیمت گذاری می کنند یا اینکه این سود دیگر برای به دست آوردن سودهای قبلی کافی نیست..

آنچه در ICO ذخیره می شود?

از آنجا که به نظر می رسد بازار در حال چرخش است ، جالب است که ببینید واکنش ICO ها چگونه است. یک اجرای گاو نر قابل توجه می تواند موج دیگری از شیدایی ناشی از FOMO را در جهان ICO ایجاد کند. اما کاملاً محتمل است که فرصت های سال 2017 فرصتی یک باره باشد.

در حالی که متوسط ​​مبلغ جمع آوری شده توسط هر پروژه به طور قابل توجهی کاهش یافته است ، تعداد افرادی که به این روش برای جذب سرمایه انتخاب می کنند رشد متوقف نشده است. به راحتی می توان گفت که از منظر تأمین اعتبار اولیه ، ICO به این زودی ها به جایی نمی رسند.

مثل همیشه ، راه پیشنهادی برای شما این است که: تحقیقات خود را انجام دهید ، بیش از آنچه می توانید از دست بدهید سرمایه گذاری نکنید و زندگی عزیز را متوقف کنید. شکار مبارک (ICO)!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me