الکس وارن مدیر عامل و بنیانگذار Aurora ، شرکت پشت IDEX است. او در حال حاضر در حال کار بر روی بسیاری از ابتکارات مختلف از جمله تغییر نام تجاری برای معاملات غیرمتمرکز معروف و بستر مالی است. Coair Central’s Munair Simpson فرصت مصاحبه با وارن و همکارش را داشت نهنگ فارست, رئیس بازاریابی ، در اجماع ماه گذشته در هفته Blockchain در شهر نیویورک. ما می خواستیم چند سوال در مورد مارک تجاری Aurora ، آرمان های بانکی ارز رمزنگاری شده وی و برخی از چالش هایی که با اجرای IDEX در شبکه Ethereum با آن روبرو است از Wearn بپرسیم..

مصاحبه

مونیر سیمپسون: الکس ، دوست دارید خودتان را معرفی کنید ، کمی در مورد سوابق خود و آنچه اخیراً بچه ها در آن مشغول بوده اید برای ما بگویید?

الکس وارن: نام من الکس وارن است. من مدیر عامل و بنیانگذار Aurora هستم. ما بیشتر با اولین محصول خود ، IDEX ، مبادله غیرمتمرکز ترکیبی ساخته شده در شبکه Ethereum شناخته می شویم.

پیشینه من در زمینه تولید نرم افزار ، در درجه اول مدیریت محصول است. من برای IBM ، Adobe و Amazon کار کرده ام. ما این پروژه را کمی بیش از یک سال پیش آغاز کردیم. ما ساخت ارز را از حدود ژانویه یا دسامبر سال 2016 ، ژانویه 2017 آغاز کردیم.

ما در اکتبر 2017 راه اندازی کردیم و از ژانویه 2018 ، رشد بسیار تهاجمی را شاهد هستیم. ما از 3000 کاربر در اواسط ژانویه به 140،000 کاربر اخیرا رسیده ایم. ما بالاترین میزان مبادلات غیرمتمرکز از نظر حجم در شبکه Ethereum و همچنین بهترین قرارداد از نظر تعداد معاملات و توان عملیاتی هستیم..

ما به طور کلی حدود 5-7٪ از پهنای باند شبکه Ethereum را اشغال می کنیم. ما شاهد رشد شگفت انگیز ، پذیرش عالی بوده ایم و واقعاً هیجان زده ایم که درباره پروژه خود به شما توضیح بیشتری می دهیم.

مونیر سیمپسون: فارست ، دوست داری خودت را معرفی کنی?

نهنگ نهنگ فارست: اسم من نهنگ فارست است. من رئیس بازاریابی هستم. پیشینه من در بازاریابی دیجیتال سنتی است. من ده سال است که این کار را انجام داده ام و از طریق فرصت های سرمایه گذاری در آنجا رمزنگاری شده ام. این افراد در آن زمان در حال ساخت یک پروژه DEX بودند ، بنابراین آنها مرا به انجام کارهای مشاوره ای دعوت کردند. هنگامی که بودجه را طی کردیم ، آنها به من موقعیتی تمام وقت را پیشنهاد دادند و من به گذشته نگاه نکردم.

مونیر سیمپسون: بعضی از تیم ها امروز با شما بچه ها نیستند. هرکسی را که می خواهید به ویژه ذکر کنید و کمک بزرگی به وی کرده باشد تا مردم در مورد تیم اطلاعات بیشتری کسب کنند?

الکس وارن: آره. تیم اصلی اوایل من و برادر کوچکترم فیل بودیم. او در اوایل کار در فضای رمزنگاری شرکت داشته و کسی است که این فرصت را برای مبادله غیرمتمرکز و به ویژه این رویکرد ترکیبی شناسایی کرده است که کمی بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

ری توسعه دهنده اصلی این موضوع بود. او کسی است که آن را کنار هم قرار داده است. همچنین برایان ، یکی دیگر از اعضای اصلی ، که در ژوئن 2017 به ما پیوست ، زمانی که ما چیزی بیش از یک مقاله سفید و نسخه اولیه مبادله بودیم. این شگفت انگیز است که ببینید ابتکار عمل یک نفره اکنون به یک تیم توسعه یافته تبدیل شده است. ما در حال حاضر 9 نفر به طور تمام وقت و همچنین چندین پیمانکار در این زمینه کار می کنیم.

من واقعاً از دیدن بلوغ محصول بسیار هیجان زده شده ام. بنابراین ، ما واقعاً از همه تلاش های وی برای کمک به ما در رسیدن به این نقطه قدردانی می کنیم.

تیم شفق قطبی

تیم شفق قطبی

مونیر سیمپسون: بسیاری از مردم با Aurora DAO و شبکه جدید Aurora آشنا نیستند. آیا می خواهید درباره هر دو توضیح مختصری بدهید?

الکس وارن: ما با IDEX شروع کردیم. این اولین محصول ما است. IDEX یک تبادل غیر متمرکز ترکیبی است. معنای آن این است که ما از یک قرارداد هوشمند برای کلیه حضانت وجوه – تجارت و تسویه حساب استفاده می کنیم.

اما یک ملفه متمرکز وجود دارد که با آن قرارداد هوشمند ارتباط برقرار می کند. کلیه معاملات به صراحت توسط کاربران نهایی و کلیدهای خصوصی آنها مجاز بوده و سپس از طریق مبادله هدایت می شوند. سود این است که صرافی می تواند برای ارسال آن معاملات در قرارداد صف ببندد و در واقع تجربه معاملاتی در زمان واقعی را فراهم می کند ، جایی که کاربران از تأخیر ناشی از فعالیت در بلاکچین عایق بندی می شوند.

ما می دانیم که داشتن این م componentلفه متمرکز اشکالاتی دارد ، در درجه اول خطر حملات DDOS یا DNS. چشم انداز آینده ما شامل تبدیل آن اجزای متمرکز به شبکه خود ، شبکه شفق قطبی است.

ایده این است که ما می خواهیم از رمز خود ، رمز AURA ، از طریق یک مدل اجماع اثبات سهام استفاده کنیم و آن اجزایی را که در حال حاضر به صورت متمرکز توسط شبکه ای از اپراتورها اداره می شوند ، داشته باشیم. و هر یک از این اپراتورها به دلیل الگویی که در پشت صحنه در جریان است ، انگیزه خواهند داشت که صادقانه رفتار کنند.

بنابراین ، آن دسته از کارگزاران به دلیل نقش خود در کار با بورس ، هزینه معاملات پرداخت شده را از صرافی دریافت می کنند.

دو چیز جالب وجود دارد که ما با رمز AURA انجام داده ایم.

هر ماه ، ما درصدی از نشانه ها را به کسانی که در سیستم عامل معاملات دارند ، متناسب با حجم حجمی که در بورس انجام می دهند ، می دهیم ، این ایده این است که هرچه نقدینگی بیشتری به سیستم عامل بیاورید یا حجم بیشتری داشته باشید در اوایل ، تعداد بیشتری از این نشانه ها قادر به کسب درآمد هستید و می توانید از رشد آینده اکوسیستم شفق قطبی بهره مند شوید.

نکته جالب در مورد توکن ها این است که شما می توانید یک شبکه غیرمتمرکز از بازیگران را به سمت هم ردیف در یک جهت حرکت دهید تا همه به سمت یک هدف مشترک حرکت کنند. این همان چیزی است که ما واقعاً سعی کردیم در اینجا با طراحی رمز AURA و شبکه Aurora انجام دهیم.

مونیر سیمپسون: هفته گذشته در نشست سیالات در بروکلین ، شما با برخی دیگر از بازیکنان در فضا مانند Paradex بیش از پروتکل 0x روی صحنه بودید. آیا تغییر جدید ، شبکه شفق قطبی را به چیزی مانند 0x تشبیه می کنید?

الکس وارن: 0x بر روی یک م exchangeلفه پروتکل متمرکز شده است تا دسترسی مبادله را به مجموعه ای از اجزای مختلف کاربر جلویی منتقل کند. شما رله هایی دارید ، برنامه هایی که می خواهند با یکدیگر ادغام شوند.

این روش خوبی برای انجام این مفهوم نقدینگی شبکه است. اما یکی از اشکالاتی که می بینیم این است که ایجاد یک فرکانس بالا یا یک تجربه تجارت پرسرعت در آن نوع رویکرد پروتکل دشوار است..

این واقعاً همان چیزی است که ما در IDEX و Aurora بر آن تمرکز کرده ایم – حفظ این احساس متمرکز از نظر سرعت ضمن حفظ حضانت و امنیت که همراه با استفاده از بلاکچین برای مدیریت تمام دارایی های رمز ارز است. ما به دنبال بازارهای مختلف هدف هستیم.

مونیر سیمپسون: من حدس می زنم که زمان خوبی است که کمی در مورد برخی از اقدامات مقیاس گذاری که شما بچه ها دارید صحبت کنید. فکر می کنم در وب سایت خود به برنامه هایی برای استفاده از زنجیره های جانبی اشاره کرده اید. آیا دوست دارید کمی بیشتر در این باره صحبت کنید?

الکس وارن: همانطور که قبلاً اشاره کردم ، ما در حال حاضر حدود 7٪ از حجم تراکنش در شبکه Ethereum هستیم. شبکه Ethereum از نظر تراکنش در ثانیه محدودیت دارد و اگر ما همانطور که می خواهیم به رشد خود ادامه دهیم ، سرانجام ، درمقابل محدودیت ظرفیت شبکه قرار خواهیم گرفت..

بنیاد Ethereum روی راه حل های مقیاس خود کار می کند ، اما در واقع ما می توانیم با بررسی و بررسی سایر فرصت های زنجیره ای جانبی ، کنترل این موضوع را به دست بگیریم. ایده یک زنجیره جانبی به عنوان یک بلاک چین جداگانه است که به زنجیره اصلی شبکه Ethereum متصل می شود و به ما امکان می دهد بسیاری از معاملات را از نظر تجارت به بلاک چین خاص که معاملات منحصر به فرد IDEX متمرکز است ، تخلیه کنیم..

ما می توانیم با داشتن یک زنجیره جانبی که منحصراً در معاملات IDEX متمرکز است ، توان عملیاتی بالاتر ، زمان بلوک سریعتر و زمان تسویه سریعتر داشته باشیم. همچنین می توانیم از هزینه های بنزین خلاص شویم. این یکی از چالش های بزرگ در استفاده از شبکه Ethereum ، افزایش قیمت گاز برای مقابله با تراکم است.

علاوه بر این ، این جز component دیگری است که رمز AURA در آن بازی می شود. این طرح برای اثبات زنجیره جانبی سهام است ، جایی که اپراتورهای گره برای نقش خود در فعالیت ، هزینه های معامله را از صرافی دریافت می کنند..

محاسبات توزیع شده

محاسبات توزیع شده

مونیر سیمپسون: اگر کسی بخواهد به عنوان یک اپراتور گره درگیر شود ، چه کاری باید انجام دهد?

الکس وارن: صادقانه بگویم ، جزئیات در این مرحله مشخص نیستند. ما هنوز در مرحله توسعه هستیم. ما هوشیار هستیم که به دلیل تمایل افراد جامعه برای شنیدن چیزی و چسباندن آن به عنوان انجیل ، هیچ گونه مشخصات خاصی ارائه نمی دهیم..

ما مراقب هستیم که چیز خیلی خاصی ارائه ندهیم اما شما می توانید آن را به شبکه های Proof of Stake که در خارج از کشور در حال توسعه هستند تشبیه کنید ، جایی که افراد مجموعه ای از سکه ها ، مجموعه دارایی ها را به عنوان نوعی وثیقه ، به عنوان انگیزه ای برای فعالیت در اختیار شما قرار می دهند در این مورد ، به منظور پردازش معاملات برای شبکه ، در معرض خطر است.

یکی از مزایای دیگر زنجیره جانبی و یکی از مواردی که ما در حال بررسی آن هستیم ، ادغام بین زنجیره های مختلف قرارداد هوشمند است. بسیاری از سیستم عامل های جدید قرارداد هوشمند از سازگاری آنها با EVM اطمینان حاصل می کنند ، به این معنی که با بلاک چین Ethereum قابل همکاری خواهند بود.

ما این را راهی برای جمع کردن همه این دارایی ها به یک زنجیره جانبی می دانیم که منحصراً بر تجربه تجارت IDEX متمرکز شده است. ما قادر خواهیم بود این شبکه مشترک و مشترک را داشته باشیم که در آن همه بتوانند به همه دارایی های مختلف از این زنجیره های مختلف قرارداد هوشمند به روشی غیرمتمرکز دسترسی داشته باشند و ضمن حفظ آن تجربه تجارت با سرعت بالا و با کیفیت بالا که تاکنون ایجاد کرده ایم..

مونیر سیمپسون: از آنجا که شما بچه ها از بسیاری از قراردادهای هوشمند برای انجام همه این موارد استفاده می کنید ، چگونه این کار را به اندازه کافی انجام می دهید؟ آیا امتیازات اشکال را ترجیح می دهید یا با حسابرسان کار می کنید؟ چگونه کد را چک می کنید?

الکس وارن: ما هر دو کار را انجام داده ایم. ما چندین متخصص در این تیم داریم که کد همه را مرور می کنند. ما با چند شرکت حسابرسی مختلف کار کرده ایم. هووشو یکی از کسانی بود که نسخه اخیر قرارداد هوشمند ما را انجام داد. مطمئناً اگر هر چیزی از این منابع دیگر فراموش نشود ، ما به ما کمک مالی می کنیم.

مونیر سیمپسون: آیا می خواهید در مورد هر یک از چالش هایی که اخیراً داشته اید ، کمی صحبت کنید ، هر چیزی که در چند ماه گذشته با آن روبرو شده اید و احتمالاً پیش بینی نکرده اید یا آرزو می کنید که متفاوت عمل کرده باشید?

الکس وارن: یکی از موارد جالب فقط چالش کار در شبکه ای است که خود پویا و همیشه در حال تغییر است. قبل از دسامبر ، قبل از CryptoKitties ، هرگز مجبور نبودیم به قیمت بنزین یا معاملات عقب افتاده فکر کنیم. این واقعاً مشکلی نبود. و بعد ناگهان ، شما باید با شبکه سازگار شوید و همه چیز دیوانه وار پشتیبان تهیه کنید.

بنابراین ناگهان ، این چالش مهندسی دیگری است که باید حل کنیم. همانطور که اشاره کردم ، ما کلیه سفارشات را از طریق صرافی رد می کنیم. همه چیز باید یکی پس از دیگری در صف باشد ، به این معنی که اگر تجارت من واقعاً مدت زیادی طول می کشد تا حل و فصل شود ، پس از آن برداشت شما ، که ممکن است به آن تجارت وابسته باشد ، در پشت آن قرار می گیرد.

ما باید اطمینان حاصل کنیم که همه چیز با سرعت بالایی حرکت می کند ، این به معنی نظارت بر شبکه Ethereum است ، اطمینان حاصل شود که ما از قیمت بنزین استفاده می کنیم که باعث می شود همه چیز از نظر سرعت استخراج سریع حرکت کند. ما مدتی از پمپ بنزین ETH استفاده می کردیم ، اما سرانجام ، متوجه شدیم که در واقع لازم است ابزار داخلی خود را برای نظارت بر شبکه ، نظارت بر معاملات معاملات در انتظار و شناسایی قیمت های بهینه بنزین تولید کنیم..

این چیزی است که ما چهار یا پنج ماه پیش هرگز پیش بینی نکرده بودیم ، تا به مسئله دیگری تبدیل شود که به دلیل ماهیت پویای فعالیت در بلاکچین عمومی مجبور به حل آن شدیم.

مونیر سیمپسون: یکی از مواردی که من متوجه شدم این است که شما ثبات Bitcoin خود را دارید. آیا دوست دارید کمی در این مورد صحبت کنید?

الکس وارن: نام پایدار کوین Boreal است. هنوز زنده نیست اما ما قصد داریم آن را در سال آینده منتشر کنیم. ایده Boreal این است که اساساً توسط خود مبادله پشتیبانی می شود. Boreal همیشه از IDEX با ارزش هدف قابل پرداخت است که برای فعالیت تجاری به جای هزینه های تجاری قابل پرداخت است.

شما می توانید شرایطی را تصور کنید که اگر قیمت هرگز به زیر مقدار هدف خود بیفتد ، بازرگانان برای خرید آن به عنوان راهی برای پیش پرداخت هزینه های تجاری و در واقع هزینه کلی معامله خود ، ترغیب می شوند. چند راه مختلف وجود دارد که ما می خواهیم در مورد آن فکر کنیم.

این یک کارت هدیه خرده فروشی است ، در این صورت شما می توانید برای فعالیت خود در بورس پیش پرداخت کنید ، یا درآمد آینده بورس را بگیرید. از نظر ثبات ، به جای داشتن فقط الگوریتمی که قیمت را کنترل کند و عرضه و تقاضا را مدیریت کند به امید حفظ آن در مقدار هدف ، در واقع یک نهاد درآمدزا در پشت خود دارید که در واقع از آن حمایت می کند و بازخرید آن را تضمین می کند.

بنابراین ، می توانید از نظر پایداری ، آن را به عنوان یک سیستم قوی تر تصور کنید. و با مشاهده حجم IDEX ، می توانید با مقدار توکن های موجود یا در گردش ، احساس راحتی کنید. ما در واقع قصد داریم از این روش به عنوان راهی برای کنترل برنامه ای مقدار موجود استفاده کنیم.

اگر 100 میلیون دلار درآمد سالانه و فقط 100 میلیون دلار در گردش باشد ، پس از اینکه می دانید در طول سال ، مبادله قادر خواهد بود همه آنها را به سادگی و با انجام کارهای عادی از بازار خارج کند ، احساس راحتی می کنید..

شفق قطبی

Aurora’s Boreal

مونیر سیمپسون: مثالی که شما به تازگی آوردید اعتماد به نفس زیادی را به همراه دارد ، اما اگر افرادی در آنجا باشند که مایلند حسابرسی رسمی بیشتری از این پایدار کوین داشته باشند ، چه می کنید؟ آیا شما برنامه ای برای کار با حسابرسان ، هر سازمانی دارید یا برنامه ای برای شفاف سازی بیشتر آن وجود دارد?

الکس وارن: هدف نهایی یک سیستم خودتنظیم است ، سیستمی که از ورودی هایی مانند درآمد IDEX ، تیراژ یا سرعت توکن ، سرعت بازخرید آنها ، میزان استفاده در سیستم عامل های دیگر استفاده می کند. این برنامه از همه اینها برای مدیریت برنامه ای عرضه استفاده می کند.

و در حالت ایده آل ، همه آن قوانین و شرایط تا حد ممکن شفاف هستند. این سرزمین ثبت نشده است ، بنابراین ما در مورد آن احتیاط خواهیم کرد زیرا ، قابل درک است ، مردم در مورد ایده یک ثبات کوین ، هر یک از این سیستم های ثبات کوین ، جایی که شما دارایی ای را آزاد می کنید که توسط فیات پشتیبانی می شود ، نگران باشند. نه.

ما در تلاش هستیم تا با الگویی جدید ، رویکرد جدیدی برای مدیریت ثبات و تضمین ارزش دارایی ارائه دهیم..

مونیر سیمپسون: بسیاری از افراد در انجمن CoinCentral علاقه زیادی به پروژه شما دارند. حالا که کمی درمورد آرورا و بورئال صحبت کردیم ، ممکن است مردم کمی گیج شوند.

اگر آنها به موفقیت درازمدت پروژه شما علاقه مند هستند ، باید صاحب کدام یک شوند؟ آیا باید هر دو را امتحان کنند یا یکی؟ چگونه کار می کند?

الکس وارن: Boreal بیشتر ابزاری است که در بستر تبادل ساخته شده است. پس از رشد تیراژ ، ما قصد داریم از Boreal به عنوان بازار ارز پایه یا ارز پایه برای بازارهای IDEX استفاده کنیم. بنابراین به جای اینکه فقط جفت های معاملاتی اتر اضافه کنیم ، در واقع یک معامله اصلی را به عنوان یک جفت تجاری خواهیم داشت که در مواقع بی ثباتی به افراد یک پرچین پایدار می دهد.

ایده رمز AURA این است که با شروع رشد تبادل در شبکه ، ارزش رمز AURA نیز افزایش می یابد. از آنجا که سهامداران شروع به کسب درآمد بیشتر از طریق هزینه های معامله می کنند ، مدل سهام به امنیت بیشتری نیاز دارد بنابراین ارزش آن رمز سهام افزایش می یابد.

مونیر سیمپسون: مردم همیشه نگران نقدینگی در این مبادلات غیرمتمرکز هستند. آیا می خواهید در مورد هر یک از چالش ها یا برنامه هایی که در آینده دارید کمی صحبت کنید تا اطمینان حاصل شود که نقدینگی کافی را برای همه جفتهایی که در بورس ارائه می دهید ، دارید؟?

نهنگ نهنگ فارست: ما افرادی داریم که در آنجا با پروژه های جدید صحبت می کنند و اطمینان حاصل می کنند که جامعه از IDEX و فرصت تجارت دارایی هنگام راه اندازی اولیه آگاه است. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که بازار خریداران و فروشندگان در بورس که از ابتدای کار معامله رمز را انجام می دهند ، وجود دارد.

علاوه بر این ، ما در حال کار با شرکت های حرفه ای بازارساز هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که مقدار قابل توجهی از نقدینگی و همچنین حداقل اختلاف از نظر اختلاف قیمت بین خریدها و فروش ها وجود دارد ، به طوری که هر کسی که بخواهد موقعیت خود را به پایان برساند قادر باشد بدون هیچ مشکلی.

مونیر سیمپسون: اگر فردا یک سکه یا رمز به بازار عرضه کنیم ، چگونه در مورد لیست کردن در صرافی به شما دوستان نزدیک می شویم?

الکس وارن: ما در تیم افرادی هستیم که این کار را انجام می دهند. بهترین راه عضویت در اتاق تلگرام ما است. ما اتاق تلگرام AuroraDAO را داریم ، یا می توانید ما را در بخش اجتماعی یا از طریق وب سایت ما پیدا کنید و بلیط پشتیبانی را ارائه دهید. من آنها را به فرم لیست هدایت می کنم و در آنجا اطلاعات مربوط به رمز را پر می کنند. تیم ما آن را بررسی می کند و ما دوباره با آنها در تماس هستیم.

مونیر سیمپسون: Snowglobe چیست?

الکس وارن: ایده پشت Snowglobe تکرار بعدی همان چیزی است که ما در رابطه با این بستر تبادل غیرمتمرکز ایجاد کرده ایم. هدف نهایی داشتن شبکه ای است که برای جمع آوری نقدینگی از مبادلات متعدد مشابه IDEX در دسترس باشد.

می توانید شرایطی را تصور کنید که هرکسی قادر به باز کردن یک بستر مبادله ای باشد که از نظر سرعت تجارت IDEX دارای آن شکل و نگاه متمرکز باشد ، اما پس از آن در پشت صحنه ، نقدینگی در بورس های مختلف جمع می شود.

این یک ابتکار بلند مدت است که ما داریم ، اما می بینیم که آینده یک شبکه باز ، جهانی ، غیرمجاز و غیرمتمرکز از تجارت است. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که تعداد لمس های بیشتری برای ورود به آن وجود دارد. ما فکر می کنیم داشتن یک شبکه باز برای تقسیم نقدینگی بهترین راه برای استفاده از این طرح جهانی است.

گل برفی شفق قطبی

Aurora’s Snowglobe

مونیر سیمپسون: من چیزی در مورد سرمایه غیرمتمرکز دیدم. آیا دوست دارید کمی در مورد آن و هر چیز دیگری که می خواهید جلو و مرکز آن بیاورید صحبت کنید?

الکس وارن: هنگامی که Boreal در گردش است ، ما می خواهیم آن استوکینوی غیرمتمرکز را گرفته و از طریق یک بانک مبتنی بر بلاکچین وام دهیم. تعداد زیادی سیستم هویتی و اعتباری در حال ایجاد است که به ما امکان می دهد مشخصات ریسک یک کاربر خاص را درک کنیم.

ما می توانیم Boreals را به آن کاربران وام دهیم ، و سپس این وام ها به فرم دیگری از وثیقه پشتیبان Boreal دسترسی پیدا می کنند. با بازپرداخت آن وام ها ، افراد مجبور به خرید Boreal برای بازپرداخت اصل و سود اصلی می شوند. شکل دیگری از فشار قیمت افزایشی بر دارایی وجود دارد.

این امر همچنین از طریق تولید این وام های مبتنی بر بلاکچین برای ما به عنوان یک شرکت درآمدزایی خواهد داشت. چشم انداز نهایی این است که ما می خواهیم سایر DAC ها و برنامه های دیگر را برای ایفای نقش همان IDEX استخدام کنیم و در واقع بازخرید Boreal را در سیستم پرداخت آنها برای پرداخت کالا و خدمات تضمین کنیم..

برای این منظور ، آنها می توانند سودهای حاصل از سوددهی بستر وام های بانکی را تقسیم کنند. ایده در اینجا تصور مجدد صدور ارز است. اقتصادهای ملی شما ارزش ارزی می دهند ، در واقع مشاغل و مصرف کنندگان هستند که آن ارز را دارای ارزش و ثبات می کنند.

اما دولتی وجود دارد که دارای قابلیت ذخیره سازی است و در واقع از مزایای صادر کننده ارز برخوردار است. ما در تلاش هستیم فرایند صدور ارز را تصور کنیم و آن را به توافق نامه ای بین مشاغل و مصرف کنندگان تبدیل کنیم تا آنها بتوانند مزایای حاصل از داشتن ارز خود را به دست آورند..

مونیر سیمپسون: ارشد اقتصاد شما کیست?

الکس وارن: من خودم بیشترین تحقیق را در زمینه تفکر اقتصادی در اینجا انجام می دهم. اما ما همچنین با رهبران اندیشه در این فضا در ارتباط بوده ایم که تصور می کردند اگر مفهوم بانکداری خصوصی را بازگردانید ، جهان چگونه به نظر می رسد.

این یک فکر دیوانه وار نیست. فقط کمی بیش از صد سال پیش ، بیشتر بانک ها خصوصی بودند ، به این معنا که نهادهای خصوصی مسئول صدور پول خودشان بودند ، و صحت و سقم این پول تابعی از عملکرد خوب آن اشخاص خصوصی در مدیریت ریسک بود. از دارایی های آنها ، “وام های آنها چقدر خطرناک بود؟”

و اکنون ما این سیستم انحرافی را پیدا کرده ایم که در آن شما یک بانک مرکزی دارید که به نفع آنها است تا بقای بازیگران بزرگ مالی را در آن اکوسیستم تضمین کند. اما با این کار ، اکنون مقداری از شرکت های مالی ریسک کرده و آن را برای مودیان مالیات بارگیری کرده اید.

ما در تلاش هستیم تا به این فکر کنیم که چگونه می توانیم ساختار انگیزشی را تغییر دهیم تا همسو تر ، شفاف تر باشد و همه بتوانند مسئول اعمال خود باشند.

مونیر سیمپسون: برنامه ها و ابتکارات بازاریابی شما چیست و در گذشته چه کارهایی انجام داده اید که موفق بوده است؟ تلاش شما برای موفقیت در IDEX چیست؟?

نهنگ نهنگ فارست: در حال حاضر ، ما در تلاش هستیم تا حضور بیشتری در سراسر توییتر و Reddit ایجاد کنیم. در می یابیم که به عنوان یک مبادله ، این بهترین راه برای دسترسی به جامعه است. ما در حال اعلام لیست های جدید رمزها هستیم و مردم را از ویژگی های جدیدی که ارائه می دهند هیجان زده می کنیم. ما قصد داریم روی آن فشار بیاوریم.

ما در حال انجام مصاحبه های بیشتری با افرادی مانند خود شما و انتشارات معتبر هستیم. ما در حال دریافت کلمه هستیم زیرا احساس می کنیم بیشتر مردم فقط با IDEX ما را می شناسند ، در حالی که ما پروژه بسیار بزرگتری هستیم همانطور که الکس توضیح داده است.

من قبلاً به گوگل ادوردز ، یوتیوب و غیره اعتماد می کردم. نه تنها این کار نمی کند ، بلکه در واقع راه های دسترسی رمزنگاری را قطع می کند. MailChimp اعلام کرد که خدمات را نیز قطع خواهند کرد. بنابراین ، ما مجبور هستیم از زوایای خلاقانه زیادی بیرون بیاییم و در مقایسه با کار واقعی مانند یک تلاش اساسی است. همه ما در حال یادگیری چگونگی موفقیت در این تجارت هستیم.

مونیر سیمپسون: آیا مطلبی وجود دارد که بخواهید درباره آن صحبت کنید و ما تاکنون در این مصاحبه به آن نپرداخته ایم?

الکس وارن: من می خواهم فریاد بزنم به بقیه اعضای تیم. دسته ای از افراد در این وب سایت لیست نشده اند. ما از آن زمان به بعد در وب سایت قابل مشاهده هستیم و گروه دیگری نیز در پشت صحنه همکاری می کنند.

این افراد اصلی هستند که از اوایل بخشی از تیم بودند اما ما از آن زمان به بیش از 20 سال رسیده ایم. ما نمی خواهیم همه مهندسان سخت کوش ، افراد بازاریابی و کارکنان پشتیبانی را که در آنجا هستند ، برای اطمینان از رشد IDEX به بهترین محصول ممکن فراموش کنیم..

با تشکر از تیم آرورا!

با تشکر ویژه از الکس و فارست که وقت خود را صرف نشستن با ما در اجماع کردند. ما امیدواریم که آنها به موفقیت خود ادامه دهند و این موفقیت ها را از طریق Coin Central به اشتراک بگذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیدگاه الکس در مورد شفق ، آرورا را بررسی کنید کاغذ سفید و سایت اینترنتی.