وقتی بنیانگذار مدیریت دارایی Ikigai تراویس کلینگ در سوراخ خرگوش رمزنگاری افتاد ، او سخت سقوط کرد. هنگامی که او شروع به خواندن بیت کوین در پاییز 2016 کرد ، کلینگ شروع به استفاده از دانش اینترنت کرد و به مفاهیمی مانند تحمل گسل بیزانس ، اثبات دانش صفر ، درختان مرکل و غیره پرداخت. او شروع به دیدن ارزش باورنکردنی در مفاهیم دفترهای بی اعتماد / بی مجوز ، اقتصاد رمزنگاری ، نرم افزار منبع باز و هارد فورک ها کرد که همه روی هم جمع شده اند.

تراویس کلینگ

در آن زمان ، كلینگ مدیر پرتفوی (200 میلی متر) در صندوق سرپوش میلیاردر استیون A. Cohen Point72 بود. دنیای مالی سنتی در اواخر سال 2017 دقیقاً مشتاق کشف کامل ارز رمزنگاری شده به عنوان یک کلاس دارایی نبود ، به غیر از بهره برداری بالقوه از افت و افول های احتمالی رادیکال آن.

در دسامبر 2017 ، کلینگ Point72 را ترک کرد تا استعدادهای سرمایه گذاری خود را به ونیز بیچ ، لس آنجلس برساند و با تیموتی لوئیس و آنتونی امتمن برای ایجاد Ikigai ، یک شرکت مدیریت مجموعه رمزنگاری ، نیروهای خود را پیوست..

CoinCentral این فرصت را پیدا کرد که با کلینگ در مورد افکارش در مورد پیشرفت آینده دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، تکامل ارز رمزنگاری شده به عنوان یک کلاس دارایی و فلسفه سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده گفتگو کند..

آیا می توانید از مدیریت دارایی در Point72 به موسس ایکیگای بروید?

من و شرکایم Ikigai را از ابتدا ساخته ایم. گرچه مطمئناً کارهای زیادی انجام شده است ، اما به ما این امکان را داده است که فرهنگی کاملاً منحصر به Ikigai را معماری و پیاده سازی کنیم ، که به اعتقاد ما یک مزیت رقابتی قابل توجه است که برای سالهای آینده پایدار خواهد ماند. با گفتن متفاوت ، ما محیطی را ایجاد کرده ایم که به تعالی دامن می زند و برای تولید بازدههای جذاب و متناسب با خطر قابل تکرار بسیار مناسب است.

صنعت Cryptoasset سریعتر از هر چیزی که من دیده ام حرکت می کند. همه چیز در مورد این زمینه با سرعت فوق العاده خطی حرکت می کند ، که توسط یک پایگاه فناوری منبع آزاد تأمین می شود. پیشرفت فناوری به روشی تکاملی ، داروینی اتفاق می افتد. فضا به صورت انفجار کامبرین تکامل می یابد.

این یک کلاس دارایی جدید است که در اطراف یک پروتکل اطلاعات تحول آفرین ساخته شده است ، که به کارگیری مجدد لایه بنیادی اینترنت و ایجاد تریلیون دلار ارزش در این فرآیند انجام می شود..

روش خاصی که از طریق آن ایجاد ارزش انجام می شود ، در حال حاضر غیرقابل اطلاع است و نحوه خاص افزایش ارزش نامشخص است. به همین ترتیب ، برای سرمایه گذاری Cryptoasset ، “شمال واقعی” از نظر ارزش کاملاً کمتر از کلاسهای دارایی سنتی مانند دارایی قابل درک است. معیارهایی براساس درآمد / جریان های نقدی / درآمد / دارایی برای Cryptoassets وجود ندارد. هیچ چیزی در مورد ارزیابی Cryptoasset نوشته نشده است قدیمی تر از 18-24 ماه است ، در حالی که ارزیابی سهام بیش از 100 سال وجود داشته است.

داده های کمی محدود و جمع آوری آنها دشوار است. داده هایی که ما داریم در بسیاری موارد ناقص ، نادرست یا غیرقابل مقایسه با دوره بیش از دوره است. زیرساخت ها نیز به همین ترتیب محدود است.

چیزهای زیادی برای دانستن و چیزهای زیادی وجود دارد که غیرقابل اطلاع است که واقعاً یک “متخصص” Cryptoasset در سراسر هیئت مدیره باشید. سرمایه گذاری رمزنگاری با مطالعه رمزنگاری ، علوم کامپیوتر ، اقتصاد ، مهندسی ، بازرگانی ، تئوری بازی ها ، حاکمیت ، مقررات ، فلسفه ، فن آوری های نوظهور و بسیاری از زمینه ها اطلاع رسانی می شود. این تنوع ورودی در فرآیند سرمایه گذاری و چشم انداز پویا باعث می شود که مزیت تصدی نسبت به کلاس های دارایی سنتی نسبتاً ناچیز باشد.

چه چیزی باعث شد شما بچه ها نام ایکیگای را انتخاب کنید?

من سال گذشته با نمودار Ikigai Venn مواجه شدم. این مفهوم واقعاً به من چسبید. اوایل امسال به یاد آن افتادم و این مورد شخصی برای من قرار گرفت. Ikigai ترکیبی از 1- کاری است که دوست دارید انجام دهید 2- کاری که در آن مهارت دارید 3- آنچه لیاقت پرداخت آن را دارید و 4- آنچه که جهان نیاز دارد.

ایکیگای

من در سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری شغلی کار کردم. خوشم اومد من در آن مهارت داشتم من از این راه درآمد خوبی کسب کردم. اما جهان به مدیر صندوق های تامینی دیگر احتیاج ندارد. اگر جهان مدیر صندوق هدیج دیگری پیدا نكرد ، دنیا خوب خواهد شد. اما دنیا به این فناوری نیاز دارد. این فناوری به عنوان بستری عمل می کند که بر روی آن می توان تغییرات اجتماعی را به روشی مثبت تحت تأثیر قرار داد. Cryptoassets چهارمین حلقه Ikigai را به من داد.

بزرگترین تقابل بین استراتژیهای سرمایه گذاری سنتی و ارز رمزنگاری شده چیست?

به طور کلی داده های سیگنال تولید کمتر برای سرمایه گذاری Cryptoasset.

مفهوم “شمال واقعی” بسیار کمتر – پاسخ های بالقوه زیادی وجود دارد و در حال حاضر راهی وجود ندارد که مطمئن شوید کدام پاسخ در دراز مدت پاسخ صحیح خواهد بود.

Cryptoasset سهام عدالت نیست (در بیشتر موارد). این ادعای حقوقی در مورد درآمد / درآمد / دارایی / جریان نقدی نیست. حقوق صاحبان سهام ابزاری برای تسهیل ارزش تعهدی ارزش از طریق سرمایه گذاری از سال 1600 بوده است و ما در حال حاضر سعی در ایجاد مکانیزم تعهدی ارزش جدید داریم ، به موجب آن یک توکن یک ادعای ضمنی درباره اثر شبکه دارد ، با ساختار نشانه به عنوان پل ارتباطی بین ارزش ایجاد شده توسط این فناوری و مقدار جمع شده توسط رمز.

رابطه بین تحلیل کمی و ارز رمزپایه نسبتاً جدید را چگونه می بینید?

از آنجا که ما نمی توانیم از بسیاری از روش های ارزیابی که در سرمایه گذاری سنتی در کلاس دارایی پابرجا مانده استفاده کنیم ، بنابراین باید به دنبال شناسایی داده هایی باشیم که ممکن است به تصمیم گیری بهتر سرمایه گذاری کمک کند. در بسیاری از موارد ، این داده ها “بومی رمزنگاری شده” است و برای کلاسهای دارایی سنتی وجود ندارد. این ممکن است شامل اطلاعات کتاب سفارش ، آدرسهای کیف پول فعال ، معاملات در روز ، Mempool ، Hashrate ، معیارهای نشاط جامعه ، پزشکی قانونی Wallet و بسیاری منابع دیگر باشد.

همچنین ، تجزیه و تحلیل فنی نقش برجسته تری در Crypto نسبت به کلاس های دارایی سنتی دارد. این اکثریت قریب به اتفاق اقدامات Crypto تابعی از حدس و گمان است ، زیرا در حال حاضر استفاده از این فناوری برای موارد استفاده مورد نظر بسیار کم است. حدس و گمان تابعی از ترس و حرص است. TA کمی کردن ترس و طمع است. بنابراین ، ردیابی TA برای Cryptoassets منبع مهمی از داده های کمی برای تولید آلفا است.

بزرگترین اشتباهی که امروز پروژه ها می بینند چیست و چگونه می توانند از آن جلوگیری کنند?

فضا به طور کلی تمایل دارد قبل از خزیدن سعی کند و راه برود ، یا در بعضی موارد قبل از خزیدن دو سرعت باد را اجرا کند.. بنیادی ترین قطعه این اکوسیستم هنوز سنگ اندازی نشده است. بسیاری از پروژه ها سعی در جمع آوری پول برای موارد استفاده دارند که برای اجرای آنها نیاز به زیرساخت ها و لایه های پایه وجود دارد که سالها با آنها فاصله دارد. این مانند این است که ابتدا بتونی را برای ساخت جاده ها کشف کرده و بلافاصله ایده ای برای یک ماشین پرنده ارائه دهید. ما می توانیم قبل از اینکه به فکر اتومبیل های پرنده باشیم ، از افراد بیشتری که برای ریختن بتن برای ساخت جاده استفاده می کنند ، استفاده کنیم.

بیایید ایده حداکثر گرایی بیت کوین را سرگرم کنیم که در طولانی مدت بیت کوین و راه حل های لایه دوم آن ، اکثر آلت کوین ها را از بین می برد. صندوق تامینی ارز رمزنگاری شده چگونه به این ریسک نزدیک می شود?

من نمی توانم برای صندوق های دیگر صحبت کنم اما معتقدم بسیاری از صندوق ها برای تحقق این واقعه در نظر گرفته نشده اند و اگر اتفاق بیفتد ، طبق آن عمل می کنند. رویکرد مدیریت پورتفولیو فعال Ikigai در چهار پایه 1 تحقیق کیفی بنا شده است. 2- ارزیابی بنیادی؛ 3- ابزار کمی؛ و 4- کاتالیست های مبتنی بر رویداد.

این چهار بنیاد بلیط های مجلل در بازی بسکتبال را به ما می دهند. اگرچه ما نمی دانیم کدام تیم قصد پیروزی را دارد و تیمی که ممکن است در پایان به قهرمانی برسد ممکن است حتی هنوز متولد نشده باشد ، اما ما معتقدیم که اگر دیدگاه های روشنی نسبت به این چهار بنیاد داشته باشیم ، می دانیم که آن را وقتی می بینیم ، زود می بینیم و می توانیم بر این اساس سرمایه مستقر کنیم.

ما در دستورالعمل سرمایه گذاری خود انعطاف کامل داریم. اگر این چهار بنیاد از ما بخواهند انجام دهیم ، می توانیم کل صندوق را یک موقعیت طولانی BTC قرار دهیم. ما آماده و مایل هستیم که به هر روشی که جذاب ترین بازده تعدیل شده برای ریسک را ایجاد کند ، سرمایه خود را اعزام کنیم ، و اگر این به معنای یک موقعیت طولانی BTC است زیرا شاهد “hyperbitcoinization” هستیم ، پس همینطور خواهد بود.

آیا می توانید از 3 هدف اصلی خود و چگونگی آشکار کردن برخی از این فرصت های چند میلیارد دلاری عبور کنید?

تز مرکزی Ikigai: Cryptoassets و DLT فناوری های نسلی هستند که ارزش بسیار زیادی را باز می کنند. این فناوری در حال تعریف مجدد دارایی ها و تعریف مجدد نقدینگی است. ساخت این فناوری در اوایل دوره ابتدایی است و سرمایه گذاری در فناوری در حال ظهور نیاز به رویکرد انعطاف پذیر دارد.

با استفاده از این زمینه ، ما یک فرصت چند تریلیونی دلاری برای ضبط 1- ارزش بتا را می بینیم. 2- ایجاد ارزش آلفا ؛ و 3- تخریب مقدار آلفای منفی. شماره 1 افزایش موجی است که همه قایق ها را بلند می کند. طی چند سال آینده این جزر و مد به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت. ما اطمینان بالایی داریم که Cryptossets طی 5-10 سال آینده بهترین کلاس دارایی خواهد بود. شماره 2 نشان می دهد که برخی از قایق ها سفارشاتی به بزرگی بالاتر از جزر و مد عمومی را افزایش می دهند.

با بلوغ این کلاس دارایی و تحقق بخشیدن به قطعات بنیادی ، برندگان بسیار زیادی وجود خواهد داشت. شماره 3 آدرس می دهد که بسیاری از این پروژه ها ، احتمالاً 90٪ + به طور موثر ارزش صفر دارند و اگر تصمیم به سرمایه گذاری در این پروژه ها داشته باشید ، تمام پول خود را از دست خواهید داد.

ایکیگای در حالی که از شماره 3 خودداری می کند به دنبال این است که در معرض شماره های 1 و 2 قرار بگیرد. چهار بنیاد ما ، همراه با یک دستورالعمل انعطاف پذیر برای سرمایه گذاری و یک رویکرد چند مرحله ای ، به ما توانایی تولید بازده برتر تنظیم شده توسط ریسک را بر اساس تکرار در متن یک چشم انداز گسترده ، جهت دار ، به شدت صعودی با درجه بالایی از عدم اطمینان در اطراف ما می دهد. ویژگی چگونه این صعود بازی خواهد کرد.

آیا می توانید فضای سرمایه گذاری قبل از ICO را توصیف کنید؟ آیا امکان دارد سرمایه گذاران متوسط ​​به همان جریان معاملات وجوه مشابه دسترسی داشته باشند?

یک سرمایه گذار متوسط ​​در همان مرحله وجوه معتبر Crypto با کیفیت بالا به ICO های مشابه دسترسی نخواهد داشت.

در سرمایه گذاری Cryptoasset در مرحله بذر ، اغلب “نوشتن چک” اغلب ارزش میز را به ارمغان نمی آورد تا یک شرکت جذاب Cryptoasset در مرحله بذر را مجبور کند تا به دنبال مشارکت شما باشد. سرمایه گذاری Cryptoasset در مرحله Venture یک تجارت مبتنی بر دسترسی مبتنی بر دسترسی است.

شما از خود این س askال را می پرسید – “آیا اوایل کیفیت ICO با کیفیت بالا بررسی می شود؟”. اگر پاسخ مثبت است ، شما خودتان یک تجارت ICO دارید. اگر پاسخ منفی است ، شما تجارت ICO ندارید. روند تلاش واقعی در سرمایه گذاری Cryptoasset در مرحله کار دشوار نیست و منبع تولید آلفای اصلی نیست.

اگر 20 پروژه ICO را با دقت انجام دهید ، 17 مورد را در ساعت اول تلاش منفی می گویید. هجدهم و نوزدهم را دوست دارید اما آنها به برخی از کارها نیاز دارند. بیستمین قراردادی که شما واقعاً دوست دارید ، اما افراد دیگر نیز همین کار را می کنند ، بنابراین در این قرارداد ظرفیت بیشتری ندارید زیرا این قرارداد بیش از حد مشترک است.

ایکیگای با ارائه ارزش ملموس فراتر از دلار ، خود را از بقیه متمایز می کند که سعی در نوشتن چک در آن معامله بیستم دارند. ایکیگای می تواند در مورد بهترین روش های فنی مشاوره داده و مشارکت را تسریع کند. ما می توانیم در مورد ساختار رمز در زمینه جذب ارزش توصیه کنیم. Ikigai می تواند به تدوین استراتژی خرید به بازار کمک کند. Ikigai می تواند به دیگران در جامعه سرمایه گذاران Cryptoasset بگوید که چرا ما پروژه ای را برای سرمایه گذاری در آن دوست داریم.

این پیشنهاد ارزش Ikigai نه تنها به شرکت های Cryptoasset در مرحله بذر ارائه می شود ، بلکه به سایر صندوق های سرمایه گذاری برجسته “فانوس دریایی” سرمایه گذاری در Cryptoassets نیز ارائه می شود. ما با بسیاری از این فانوس های دریایی روابط دیرینه داریم و به سرعت در حال ایجاد روابط جدید با دیگران هستیم.

با تأمین ارزش برای روابط با این فانوس دریاها ، Ikigai تسهیل کننده معاملات در جذابترین فرصتهای سرمایه گذاری Cryptoasset در مرحله بذر است ، ایجاد ارزش.

آیا می توانید بررسی کنید که چگونه اثرات توکن شبکه از جلوه های سنتی شبکه متفاوت است?

گفته می شود Network Effect وقتی وجود داشته باشد که ارزش یک فناوری هرچه بیشتر مردم از آن استفاده کنند ، افزایش یابد. تلفن یا شبکه اجتماعی دو نمونه قابل درک هستند.

هر فناوری که بخش قابل توجهی از ارزش خود را از Effect Network بدست می آورد ، در معرض مشکل Bootstrapping است ، جایی که شما باید دریابید که چگونه می توان از 0 کاربر را به 1 میلی متر یا 5 میلی متر یا 20 میلی متر یا هر تعداد دیگر برای رسیدن به نقطه اوج جایی که مطلوبیت متوسطی که کاربر از آن لذت می برد به اندازه کافی جذاب است تا این فن آوری نسبت به وضعیت موجود بر اساس شایستگی خود بایستد.

ظهور Cryptoassets رابطه بین یک فناوری و اثر شبکه آن را اساساً تغییر می دهد. رمز مرتبط با این فناوری به یک سوداگر اجازه می دهد تا در T = 0 بایستد و به آینده نگاه کند و در مورد ارزش یک فناوری اگر روزی اگر افراد کافی به این فن آوری بیایند ، شرط بندی کند..

از طریق حدس و گمان ، دلال سودمند مالی (پتانسیل سود آینده) را دریافت می کند ، که جای برنامه کم کاربردی است که توسط کاربر دریافت می شود. به این ترتیب ، دلال قادر است و انگیزه می دهد تا یک فن آوری را به مرحله بوت استرپینگ بکشاند. این در تاریخ هیچ چیز در دسترس نبوده است. این انقلابی است.

چه چیزی باید یک سرمایه گذار واجد شرایط در صندوق پرچین فراتر از جنجال های بازاریابی جستجو کند?

به سادگی, تیم و روند.

تیمی با تجربه مربوطه ، خصوصاً در مدیریت نمونه کارها در بازارهای عمومی. تیمی متشکل از تکنسین ها و توسعه دهندگان نرم افزار. تیمی با تجربه سرمایه گذاری بذر و سرمایه گذاری خصوصی.

یک فرآیند سرمایه گذاری کاملاً مشخص. یک دستورالعمل سرمایه گذاری ، یک چارچوب برای رسیدگی به این دستور و فرایندهایی برای اجرای آن چارچوب.

متشکرم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me