Indacoin در صدد تبدیل شدن به برترین صرافی ارز رمزنگاری شده در انگلیس است. در بررسی Indacoin ، ماموریت صرافی ، ساختار کارمزد و همچنین ویژگی هایی مانند کیف پول Indacoin را بررسی می کنیم. از همه مهمتر ، ما برخی از محدودیت ها و موانع بالقوه در برابر استفاده کاربر را توضیح می دهیم. بدون آزار بیشتر ، در اینجا بررسی Indacoin ما است.

با استفاده از Indacoin

بر اساس بخش سQالات متداول ذکر شده در وب سایت Indacoin, این شرکت از سال 2013 در زمینه ارزهای رمزنگاری شده کار می کند. در حال حاضر ، دفتر مرکزی شرکت در لندن واقع شده است. به نظر می رسد یکی از اهداف اصلی این مبادله افزایش دسترسی کاربر به گزینه های معاملات فیات به رمزنگاری باشد. در حالی که برخی از مبادلات به کاربران نیاز دارد تا بررسی های پس زمینه و مراحل طولانی ثبت نام را انجام دهند ، این تبادل بسیاری از این موانع را کاهش می دهد یا حتی از بین می برد.

کاربران می توانند انواع ارزهای رمزپایه را از طریق ویزا یا مسترکارت خریداری کنند. USD ، EUR ، RUB ، AUD و GBP همه ارزهای فیات پذیرفته شده هستند. BTC تنها ارز رمزپایه پذیرفته شده است. سپس ، کاربران می توانند اطلاعات اولیه (ایمیل ، شماره تلفن همراه ، جزئیات کارت بانکی و آدرس کیف پول بیت کوین) را قبل از تبدیل به ارز رمزنگاری شده مشخص وارد کنند..

وقتی صحبت از پشتیبانی ارز رمزنگاری می شود ، صرافی هم ارزهای رمزپایه محبوب و هم تعدادی آلت کوین را می پذیرد. بیش از 100 ارز رمزپایه را می توان بدون نیاز به انجام مراحل ثبت نام خریداری کرد. در کل ، بیش از 700 ارز رمزپایه برای خرید در سایت موجود است. از اوت 2018 ، این تبادل در همه کشورها به جز ایالات متحده در دسترس است.

عکس صفحه اصلی وب سایت Indacoin

اکنون کاربران می توانند بیش از 700 ارز رمزنگاری شده مختلف را در Indacoin خریداری کنند.

حفظ نقدینگی

یکی از بزرگترین مسائلی که امروزه بسیاری از مبادلات ارز رمزنگاری شده با آن روبرو هستند ، کمبود نقدینگی است. بدون نقدینگی ، مبادلات خرید و فروش فیات به رمزنگاری و رمزنگاری به رمزنگاری را برای کاربران دشوارتر می کند. مطابق با Indacoin’s صفحه Crunchbase, بورس به منظور حفظ نقدینگی از ربات های بازار ساز استفاده می کند. با استفاده از این نوع فناوری ، Indacoin بهتر قادر به ایجاد نرخ ارز است که به نرخ بازار نزدیکتر باشد. علاوه بر این ، صرافی قادر به پردازش سفارشات بزرگ در مدت زمان کوتاه و بدون تأثیر قابل توجه بر قیمت ها است.

Indacoin Wallet: نظرات و پشتیبانی مشتری

کیف پول Indacoin در تمام سیستم عامل های اصلی در دسترس است. این شامل تلفن همراه (iOS و اندروید) و کیف پول های رومیزی. کیف پول Indacoin نه تنها به کاربران امکان ذخیره ارزهای رمزنگاری شده مختلف را می دهد بلکه به راحتی انتقال P2P را نیز ارسال می کند. طبق وب سایت تبادل ، استفاده از کیف پول Indacoin به سادگی ارسال پیام برای یک دوست است.

بررسی های این برنامه بسیار مثبت است. از 17 سپتامبر 2018 ، برنامه کیف پول Indacoin برای آندروید دارای 10 هزار نصب و میانگین امتیاز 4.8 ستاره با 2980 بررسی است. برنامه iOS همچنین با 27 بررسی دارای امتیاز متوسط ​​4.8 ستاره است. برای کسانی که به دنبال یک برنامه به طور منظم به روز می شوند ، تیم توسعه این مورد را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، با نگاهی به تاریخچه نسخه برنامه iOS ، این پروژه متعهد به انتشار به روزرسانی های مکرر است. این موارد شامل رفع اشکال ، بهبود عملکرد و موارد دیگر است.

علی رغم این بررسی های عالی ، توجه به این نکته مهم است که برخی از بازرسان ادعا کرده اند که معاملات انجام نشده است. برخی از افراد دریافتند كه پشتیبانی مشتری در پاسخگویی به آنها یا بی پاسخ است یا به آنها كمك نمی كند. همانطور که در سایر بررسی های ارز ارز رمزنگاری دیده ایم ، متأسفانه پشتیبانی مشتری اغلب در مبادلات مبحث اصلی است.

هزینه های سپرده و برداشت Indacoin

به منظور خرید ارزهای رمزپایه ، کاربران دو گزینه اصلی دارند. روش اول استفاده از کارت بدهی / اعتباری (به عنوان مثال Visa یا Mastercard) است که شامل هزینه 4٪ است. روش دوم استفاده از Payza است که شامل هزینه 2.9٪ + 0.30 دلار است. در هر معامله انجام شده در Indacoin 3٪ هزینه معامله برای خریداران و فروشندگان در نظر گرفته شده است. حتی اگر هزینه Bitcoin برای سپرده گذاری وجود ندارد ، هزینه برداشت 0.0001 BTC وجود دارد.

عکس نسخه iOS ، Android و دسک تاپ کیف پول Indacoin

کیف پول Indacoin از طریق برنامه های موبایل و دسک تاپ در دسترس است.

هزینه های عظیم انصراف از فیات

با نگاهی به تقریباً هر بررسی Indacoin که به صورت آنلاین در دسترس است ، یک شکایت مشترک مشاهده می کنیم: کاربران نمی توانند مستقیماً فیات را به روشی راحت برداشت کنند. هزینه های برداشت برای تبدیل ارز رمزنگاری شده به فیات با استفاده مستقیم از صرافی 12٪ است. این امر به ویژه هنگامی که سایر گزینه های موجود در بازار مانند GDAX یا Changelly هزینه های بسیار کمتری ارائه می دهند بسیار زیاد است.

خوشبختانه ، صرافی جایگزینی ارائه می دهد. کاربران می توانند از یک بستر پرداخت آنلاین به نام Payza برای کاهش قابل توجه هزینه های برداشت استفاده کنند. به عنوان مثال ، برداشت وجوه از طریق انتقال بانکی با Payza فقط 0.50 دلار هزینه دارد. برداشت وجه به یک کارت اعتباری هزینه استاندارد 8 دلار برای هر مبلغ کمتر از 5000 دلار را دارد. اعتماد به پردازنده شخص ثالث جداگانه مطلوب نیست. با این حال ، در برخی شرایط ، راه حل راحت تری را ارائه می دهد.

خبر بد این است که Payza حدود 20 روز کاری برای ارسال برداشت های فیات طول می کشد. با توجه به وجود چندین سیستم عامل Fintech که قادر به انتقال سریعتر هستند ، این می تواند برخی از کاربران را منصرف کند. در واقع ، کاربران باید بین زمان اتمام برداشت سریعتر با هزینه های بسیار بالاتر (Indacoin) یا زمان اتمام برداشت کندتر با هزینه کمتر (Payza) یکی را انتخاب کنند..

محدودیت های خرید / فروش

برای کاربران Indacoin محدودیت خرید و فروش محدود است. به عنوان مثال ، برای خرید / فروش برای اولین بار حداقل مبلغ 15 دلار است. حداکثر مبلغ 50 دلار است. معامله دوم می تواند تا 200 دلار باشد اما حداقل چهار روز پس از اولین خرید انجام نمی شود. معامله سوم با 500 دلار محدود است و تنها هفت روز پس از اولین خرید انجام می شود. همچنین محدودیت خرید ماه اول 5000 دلار وجود دارد. پس از این ، هیچ محدودیتی وجود ندارد. در حالی که توانایی خرید آسان ارزهای رمزنگاری شده مستقیم با فیات فریبنده است ، اما به نظر می رسد این محدودیت های خرید / فروش غیر قابل توجیه مانع بزرگی برای پذیرش کاربر جدید باشد.

نقاط عطف و مشارکت مهم

در مارس 2018 ، این تیم اعلام کرد که کاربران می توانند به طور مستقیم ارزهای رمزنگاری شده را برای فیات درون برنامه موبایل آندروید بفروشند. هزینه این معاملات 7 درصد تعیین شده است. در آگوست 2018 ، Indacoin برنامه جدیدی را برای Android و همچنین قابلیت افزودن سکه به بازار عرضه کرد. علاوه بر این ، Indacoin با پروژه هایی مانند ZenCash مشارکت داشته است, Alt.Estate, و ثبت سکه.

Indacoin همچنین از طریق ادغام API فرصت های شراکت را به شرکت ها ارائه می دهد. از یکپارچه سازی سبک و استاندارد می توان برای فعال کردن خدمات هر شرکت در اجرای قابلیت های مبادله ارز رمزپایه (به عنوان مثال پردازش پرداخت از طریق کارت های اعتباری / بدهی) استفاده کرد..

عکس برنامه اندروید به روز شده Indacoin که در آگوست 2018 منتشر شد

تیم توسعه برنامه آندروید به روز شده را در آگوست 2018 راه اندازی کرد.

نتیجه

در بررسی Indacoin ، چندین مانع قابل توجه در برابر پذیرش کاربر یافتیم. حتی اگر این صرافی ویژگی های ابتکاری مانند کیف پول Indacoin را ارائه دهد ، کاربران بالقوه نیز باید هزینه های بالای Indacoin و محدودیت خرید و فروش را در نظر بگیرند.

بهبود ساختارهای کارمزدی ، فرآیندهای برداشت و محدودیت خرید و فروش می تواند Indacoin را به صرافی برتر تبدیل کند. جالب خواهد بود که ببینیم Indacoin چگونه به نوآوری در این زمینه ها ادامه می دهد و این شرکت در بازار ارزهای رمزنگاری که به طور فزاینده ای رقابتی ارائه می کند ، چه نقشی را ایفا می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me