راهنمای Insider به بهترین گالری های هنری غیرمتمرکز

از بین بردن دیوارهای هنر

گالری های هنری – ساختمانهای بزرگ و بزرگ سنتی که آثار هنری بی نظیری از این دیوار به دیوار دیگر را در خود جای داده اند. خوب ، دیگر اینطور نیست. ممکن است این هنر به همان شکل باقی بماند ، اما گالری های هنری غیرمتمرکز نحوه مالکیت ما و همچنین تجربه کارهای داخل (یا بصورت آنلاین) را تغییر می دهند. این گالری های مبتنی بر زنجیره بلوک هنر را برای یک فرد معمولی قابل دسترسی تر می کند و به هنرمندان تازه کار کمک می کند تا به راحتی در فضا شناخته شوند.

از آنجا که ترکیب زنجیره بلوک با هنر هنوز ایده نسبتاً جدیدی است ، ممکن است در مورد هیچ گالری هنری غیرمتمرکز چیزی نشنیده باشید. خوب ، نگران نباشید ما اینجا هستیم تا راهنمای خود را در مورد بهترین گالری های هنری غیرمتمرکز که در حال حاضر در سراسر جهان ظاهر می شوند ، ارائه دهیم..

گالری هنری غیرمتمرکز Maecenas

ماسینا یک گالری هنری غیرمتمرکز است که “دسترسی به هنرهای زیبا را دموکراتیک می کند”. با استفاده از پلت فرم Maecenas ، می توانید کسری از آثار هنری را با استفاده از خرید کنید نشانه های ART. اگرچه صاحبان آثار هنری فیزیکی را در اختیار دارند ، شما از هرگونه ارزش گذاری بهره مند می شوید.

در طرف دیگر معامله ، گالری های هنری در اکوسیستم Maecenas قادر به فروش بخشی از آثار هنری خود برای تأمین اعتبار تأسیسات جدید هستند. صاحبان گالری ها به جای اینکه مجبور به گرفتن وام با بهره بالا شوند ، با فروش ، مثلاً 20٪ از ارزشمندترین کار خود ، سرمایه جمع می کنند.

نمودار maecenas چگونه کار می کند

Maecenas نه تنها اشتغال متوسط ​​ما را در داشتن آثار هنری خوب امکان پذیر می کند ، بلکه بازار کارآمدتری را ایجاد می کند که هزینه های واسطه را کاهش می دهد. این ، به نوبه خود ، باید به سرمایه بیشتری برای تأمین بودجه هنرمندان جدید و آثار آنها منجر شود.

تیم Maecenas موفق به کسب توزیع گسترده ای از توکن شد که در آن بیش از 50 هزار ETH جمع آوری کردند. تعداد زیادی سرمایه گذار برجسته از جمله Pantera Capital ، اولین شرکت سرمایه گذاری بیت کوین مستقر در ایالات متحده را به ارمغان آورد. این تیم توکن ها را به روش زیر توزیع کرد:

  • 30٪: شرکت کنندگان در Crowdsale
  • 30٪: صندوق نقدینگی ذخیره
  • 20٪: کسب شریک و مشتری
  • 20٪: تیم مکناس

100 میلیون نشانه ART وجود دارد و فقط وجود دارد.

DADA.nyc

متخصص در هنر ژانر دادا, DADA.nyc یک گالری هنری غیرمتمرکز در شبکه Ethereum است. هر قطعه هنری در این پلتفرم نسخه محدودی با اثبات مالکیت مستقیماً به بلاکچین است.

شما به عنوان یک هنرمند ، آثار هنری خود را مستقیماً در وب سایت DADA تبلیغ و فروش می کنید. شما 70٪ از هر فروش (DADA 30٪ دریافت می کند) و همچنین 30٪ از کل سود حاصل از بازار ثانویه برای کارهای خود دریافت می کنید..

گالری در سال 2014 به عنوان “سکوی مکالمه تصویری” برای هنرمندان آغاز شد تا از طریق نقاشی های خود با یکدیگر صحبت کنند. در مارس 2016 ، این گالری به بیش از 150 هزار کاربر ثبت شده رسیده است. و در اکتبر 2017 ، تیم توسعه گالری هنری غیر متمرکز را به پایان رساند.


کارت های Curio

کارت های Curio تصاویر دیجیتالی و GIF های متحرک در قالب کارت خاص هستند. گالری مربوطه ، معروف به دستگاه فروش ، کاملاً آنلاین است و از بلاکچین Ethereum برای فروش آثار استفاده می کند. برای خرید کارت فقط باید:

  1. ایجاد یک کیف پول کارت Curio. این کیف پول هم با Trezor و هم با Ledger Nano S سازگار است.
  2. مقدار صحیح Ethereum را از کیف پول خود به آدرس کیف پول دستگاه فروش اتوماتیک مناسب ارسال کنید.
  3. سپس ، می توانید کارت های خود را در گالری یا مستقیماً از کیف پول کارت Curio خود مشاهده کنید.

از هر کارت مقدار محدودی وجود دارد ، بنابراین آنها معمولاً به فروش می رسند. هنرمندان صد درصد فروش را از دستگاه فروش کارت Curio دریافت می کنند. هیچ کس در وسط نیست که برش دهد.

این وب سایت در حال حاضر دارای شش هنرمند در طیف گسترده ای از سبک ها است.

زنجیره های هنری غیرمتمرکز

نژاد کاملاً جدیدی از هنرهای غیرمتمرکز مستقیماً در بلاکچین ظهور کرده و آنچه را که در واقع به عنوان گالری طبقه بندی می شود ، دوباره تعریف می کند. کلکسیون ها ، به عنوان مثال CryptoKitties ، در شبکه Ethereum وجود دارد و می تواند با یکدیگر تعامل داشته باشد. شما می توانید برای تولید یک اثر هنری کاملاً جدید (گربه) آنها را بخرید ، بفروشید یا حتی با یکدیگر نژاد کنید – نیازی به گالری نیست. این گربه های دیجیتال در یک نقطه چنان محبوب بودند که باعث ازدحام قابل توجهی در شبکه Ethereum شدند ، حتی منجر به تأخیر برخی از پیشنهادات اولیه سکه (ICO).

مثال دیگر ، فهرست نادر Pepe یک وب سایت ساده است که کارتهای معاملاتی Rare Pepe را میزبانی می کند. هنرمندان این کارت ها را با استفاده از شبکه Counterparty ایجاد می کنند. و یک بار دیگر ، می توانید مستقیماً مالکیت را در بلاکچین آن انتقال دهید. این کارت ها پیرو تولید جوامع خاص ، منتقدان نادر په په ، و حتی یک مذهب شبه ، یک فرقه مانند به دست آورده اند. گرانترین کارت نادر پپه ، هومر په په ، اخیراً با قیمت کمی کمتر از 40000 دلار فروخته شده است.

هومر پپه

سرانجام ، پروژه هایی مانند Anime Coin بیشتر نیاز به یک گالری هنری متمرکز را برطرف می کنند. با استفاده از Anime Coin ، تصویر انیمیشن خود را در کنار تعداد نسخه هایی که می خواهید توزیع کنید ، در شبکه بارگذاری می کنید. با این کار ، سایر کاربران می توانند آثار هنری شما را با استفاده از مبادله غیرمتمرکز ANIM پروژه خریداری کنند. این تبادل است که به طور موثر به یک گالری هنری غیرمتمرکز تبدیل می شود.

افکار نهایی

اگرچه گالری های هنری غیرمتمرکز در حال حاضر بسیار کم هستند ، اما روند مشخصی وجود دارد که محبوبیت آنها را نشان می دهد. آنها هرگز جایگزین فضاهای فیزیکی نمی شوند. با این حال ، راه حل های ترکیبی ادغام متمرکز و غیرمتمرکز دور از ذهن نیستند.

ترکیب فناوری بلاکچین با گالری ها ، قابلیت دسترسی به هنر را بهبود می بخشد و از هنرمندانی که شاید برای گذران زندگی سخت تلاش می کردند ، پشتیبانی می کند. با ارزشی که تمرکززدایی هنر به ارمغان می آورد ، جای تعجب نیست که صنعت به این سمت می رود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map