سرمایه گذاران بیت کوین به پتانسیل بلند مدت آن به عنوان ارز غیرمتمرکز و سرمایه گذاری رشد اعتقاد دارند. با ظهور IRA بیت کوین ، می توانید بیت کوین را نیز به عنوان بخشی از برنامه بازنشستگی بلند مدت خود بگنجانید. در اینجا نگاهی داریم به مفاهیم کلیدی IRA ، و به دنبال آن تفاوت های ظریف خرید Bitcoin در IRA شما. سرانجام ، شما سه استراتژی بالقوه سرمایه گذاری برای Bitcoin IRA خود را مرور خواهید کرد. پاسخ سوال شما: “آیا می توانم با IRA خود بیت کوین بخرم” بسیار جالب است آره.

IRA / Roth IRA چیست?

حساب بازنشستگی فردی (IRA) که در سال 1974 معرفی شد ، به میلیون ها کارگر اجازه داده است تا وسیله نقلیه شخصی بازنشستگی را تأمین کنند. حتی در اواسط دهه 1970 ، برنامه های بازنشستگی با بودجه شرکت شروع به تدریج می کردند و IRA جایگزینی عالی بود. امروزه کارگران بیشتری تحت پوشش حساب های بازنشستگی IRA و 401k قرار دارند تا برنامه های بازنشستگی شرکت.

با استفاده از IRA می توانید درصدی از درآمد ناخالص تعدیل شده (AGI) خود را به حساب خود وارد کنید. سپس سهم IRA را از زمان مشمول مالیات بر درآمد خود ، کسر می کنید. نکته منفی این است که هنگام برداشت وجوه در زمان بازنشستگی ، کلیه سودهای سرمایه و سودهای حاصل در IRA مشمول مالیات می شوند.

در سال 1998 ، سناتور ویلیام روث قانونی را ایجاد کرد که قانون ایجاد شده است Roth IRA. Roth IRA هیچ کسری مالیات برای کمک سالانه شما در نظر نمی گیرد. با این حال ، تمام سود و سود سهام هنگام بازنشستگی ، از مالیات 100٪ عاری است. مشاور مالیاتی شما می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید IRA سنتی یا IRA Roth برای شما مناسب تر است.

آیا می توانم با IRA خود بیت کوین بخرم?

بله کاملا. با این حال ، شما نیاز به ایجاد یک IRA خودگردان تا بتوانید با آن بیت کوین بخرید. شما همچنین باید یک IRA ایجاد کنید شرکت با مسئولیت محدود (LLC) شما LLC واحد خرید و فروش بیت کوین برای حساب IRA شما خواهد بود. شما نمی تواند هر بیت کوین را که اکنون صاحب آن هستید مستقیماً به IRA LLC منتقل کنید. شما باید آن را بفروشید ، وجوه خود را به IRA LLC منتقل کنید و سپس بتواند از طرف شما بیت کوین را خریداری و بفروشد. اگر IRA Roth را ترجیح می دهید ، همان دستورالعمل های کلی اعمال می شوند.

برای حساب های IRA محدودیت های سهم سالانه وجود دارد. هرگز از حد مجاز عبور نکنید در غیر این صورت IRS شما را جریمه می کند. اگر قبل از رسیدن به سن 59.5 سال بودجه را از IRA خود برداشت کنید ، ممکن است با مجازات سنگین برداشت سریع (معمولاً 10٪) مورد ضرب و شتم قرار بگیرید..

جوانب مثبت و منفی Bitcoin IRA

مزایای سرمایه گذاری در بیت کوین با IRA / Roth IRA شما می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • پس انداز مالیات بر درآمد. اگر بیت کوین اعطا شود بخش 1256 با پرداخت مالیات ، 60٪ با نرخ سود بلند مدت مالیات و 40٪ با نرخ کوتاه مدت مالیات دریافت می شود. این یک مزیت مالیاتی بزرگ خواهد بود و دلیل خوبی برای درج Bitcoin در تمام IRA های استاندارد (غیر روت) است.
 • متنوع سازی نمونه کارها (بیت کوین ، سهام ، اوراق قرضه ، فلزات گرانبها و پول نقد)
 • پتانسیل رشد بلند مدت بیت کوین
 • تعدیل مبالغ سهم با تغییر درآمد شما
 • به نظر می رسد استراتژی های میانگین هزینه دلار (DCA) برای IRA مطابق با خواسته های شما باشد

نکات منفی سرمایه گذاری در بیت کوین با IRA / Roth IRA شما می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • نوسانات بیت کوین ، به ویژه اگر بیت کوین درصد زیادی از IRA شما را تشکیل دهد
 • پتانسیل هک شدن IRA LLC شما. شما باید در بهترین کیف پول سرد موجود سرمایه گذاری کنید و همچنین برای ذخیره همه کدهای حساب هزینه یک صندوق امانات را پرداخت کنید.
 • هزینه ایجاد و نگهداری IRA LLC شما. اگر موجودی حساب کمی داشته باشید ممکن است مقرون به صرفه نباشد
 • عدم اطمینان در مورد مقررات آینده بیت کوین توسط دولت

استراتژی های بالقوه سرمایه گذاری برای Bitcoin IRA شما

به طور کلی ، تجارت / سرمایه گذاری در IRA تنها طولانی است اما راهی برای رفع این محدودیت وجود دارد. در اینجا چند استراتژی تجارت / سرمایه گذاری برای بررسی شما وجود دارد:

 • میانگین هزینه دلار (DCA). هر ماه (هفته) مقدار مشخصی بیت کوین (یا در صورت وجود Bitcoin ETF) بخرید و به راحتی در بلند مدت نگه دارید. بهتر است هنگام شروع کار ، یک استراتژی DCA را شروع کنید و اجازه دهید 35 تا 45 سال ارزش سکه های شما افزایش یابد. در صورت امکان ، استراتژی DCA خود را پس از اصلاح بزرگ 50-60٪ در بیت کوین آغاز کنید ، به خصوص اگر از پتانسیل رشد طولانی مدت آن اطمینان داشته باشید.
 • تجارت انواع بیت کوین دنباله رو استراتژی ها. این استراتژی ها به دنبال سودهای کلان هستند ، اما بر خلاف DCA ، استفاده از آنها در از دست دادن ضرر و حفاظت از توقف عقب ، به کاهش ضرر و قفل سود کمک می کند. نوسان معاملات (نگه داشتن 14 روز یا کمتر) در هر حساب Bitcoin IRA ایده خوبی نیست. این استراتژی ممکن است باعث شود شما بیش از رشد آهسته و مداومی که به عنوان یک سرمایه گذار IRA دنبال می کنید ، روی سود سریع متمرکز شوید..
 • اگر / چه وقت معکوس ETF های Bitcoin در دسترس قرار می گیرند ، شما به طور موثر قادر خواهید بود کوتاه بیت کوین در یک IRA. اگر چنین ETF در دسامبر 2017 موجود بود ، می توانستید معکوس ETF بیت کوین را خریداری کرده و از بازار خرس های در حال انجام بیت کوین سود کسب کنید. فقط بازرگانان بسیار ماهر باید این استراتژی را در نظر بگیرند.

تصمیمات: IRA Bitcoin یا IRA Bitcoin Roth?

در اینجا چند سناریوی مختلف آورده شده است که ممکن است به شما کمک کند تا تعیین کنید IRA معمولی یا IRA Roth برای برنامه های سرمایه گذاری بیت کوین شما مناسب تر است:

 1. شما در حال افزایش مداوم درآمد برای 20-30 سال آینده هستید.
 2. حداکثر مشارکت سالیانه IRA خود را در همان بازه زمانی افزایش خواهید داد.
 3. شما حداقل به مدت 20-30 سال به سود قیمت بیت کوین اطمینان داده اید (متوسط ​​سود سالانه 12-15٪).

در سناریوی فوق ، ممکن است در زمان بازنشستگی با RRA IRA پاداش بیشتری کسب کنید. دلیل این امر سود عظیم سرمایه در بیت کوین شما خواهد بود که همه اینها بدون مالیات برداشت می شوند. این دستاوردهای سرمایه به احتمال زیاد از دست دادن کسر مالیات سالانه را که یک IRA منظم ارائه می دهد کوتاهی خواهد کرد.

یک IRA معمولی ممکن است در این سناریو معنی بیشتری داشته باشد:

 1. درآمد شما متوسط ​​است و پیش بینی نمی شود به طور مداوم افزایش یابد ، یا ممکن است در واقع کاهش یابد.
 2. پیش بینی می شود سهم سالانه IRA شما ثابت بماند ، یا ممکن است کاهش یابد.
 3. شما امیدوارید که بیت کوین قدردانی کند اما انتظار می رود متوسط ​​متوسط ​​سالانه سود 7-9٪.

در این سناریو ، کسر مالیات سالانه برای سهم IRA شما می تواند به بهبود کیفیت زندگی شما در حال حاضر کمک کند. شما در هنگام خروج مالیات از تمام درآمد IRA پرداخت خواهید کرد ، اما چون یک کارگر با دستمزد پایین تر است ، گروه مالیات پایین شما به معنی یک صورتحساب مالیاتی کوچک در زمان بازنشستگی خواهد بود. مقداری از کیک خود را هم اکنون تهیه کنید و بعداً مقداری را نیز بخواهید تا لذت ببرید.

خلاصه

اگر تحت پوشش مستمری بازنشستگی شرکت یا اتحادیه یا 401 هزار بازنشستگی نباشید ، حساب های IRA و Roth IRA بهترین گزینه شما هستند. ایجاد ، تأمین اعتبار و نگهداری آنها برای شما آسان است. اگر مایلید Bitcoin را در سبد حساب بازنشستگی خود بگنجانید ، باید یک IRA و LLC خودگردان ایجاد کنید که ساختار قانونی IRA شما باشد. با فرض اینکه فکر می کنید بیت کوین چندین دهه رشد دارد ، از جمله سکه موجود در کارنامه بازنشستگی شما کاملاً منطقی است.

وظیفه شما این است که یک برنامه بازنشستگی متنوع و غیر همبسته را برنامه ریزی کنید ، که شامل Bitcoin ، فلزات گرانبها ، سهام ، اوراق قرضه و پول نقد است. مشاور سرمایه گذاری ثبت شده شما می تواند در تعیین درصد بیت کوین از نمونه کارهای IRA شما کمک کند.

سوداگری در بازارهای مالی ریسک قابل توجهی را شامل می شود. شما فقط باید هنگام سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری از ریسک سرمایه استفاده کنید. همیشه قبل از استفاده از ریسک سرمایه در بازارهای مالی ، با مشاور مالی مجاز خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me