نیل پاتل در KindAds ، تبلیغات رمزنگاری ، کارآفرینی و مقررات

نیل پاتل یک بازاریاب و کارآفرین مشهور است که به عنوان یکی از بنیانگذاران ابزارها و سیستم عامل های بازاریابی مانند جوجه خروس, تخم مرغ دیوانه, سلام بار, و KISSmetrics. وی برای کمک به رشد درآمد آنها با شرکت هایی مانند NBC ، Amazon ، GM ، HP و Viacom کار کرده است.

از جمله افتخارات وی می توان به عنوان یکی از 10 بازاریاب برتر آنلاین توسط Forbes ، یکی از 100 کارآفرین برتر زیر 35 سال توسط سازمان ملل متحد و به عنوان 100 کارآفرین برتر زیر 30 سال توسط پرزیدنت اوباما نام برد..

نیل پاتل

نیل همچنین مشاور برای KindAds, یک بستر تبلیغاتی که با هدف قطع واسطه ها برای ارائه تبلیغات کاربر پسندتر به مخاطبان و ایجاد ارزش بیشتر برای تبلیغ کنندگان انجام می شود.

در مصاحبه زیر ، ما در مورد KindAds ، اثرات ممنوعیت تبلیغات ارز رمزنگاری شده ، کارآفرینی بلاکچین ، مقررات ، ICO و تکامل فضا بحث می کنیم..

یک روز از زندگی نیل پاتل چگونه است؟ مخصوصاً اکنون که بیشتر درگیر فضای ارزهای رمزپایه هستید?

خیلی تغییر نکرده است. من هنوز صبح بیدار می شوم و ایمیل ها را چک می کنم. من بسیاری از سایت های فنی را مطالعه کردم. اکنون ، این سایت های فنی و سایت های رمزنگاری نیز هستند. CoinMarketCap را روزی پنج بار بررسی می کنم. اوضاع کاملاً نوسان دارد ، اما کم کم تعجب آورتر می شود زیرا من به نوسانات عادت می کنم. به غیر از این ، هنوز بسیاری از جلسات قدیمی ، تماس های تلفنی است. خیلی تغییر نکرده است. این فقط بیشتر از رمزنگاری یاد می گیرد زیرا من معتقدم که این آینده است. فقط درگیر شدن در اطمینان از اینکه من در بالای همه چیز هستم درگیر شدم.

نیل پاتل

نیل پاتل (با مو).

سفر شما به دنیای رمزنگاری از چه زمانی آغاز شد یا چگونه بوجود آمد?

من با برخی از افرادی که در برزیل می شناسم کار می کردم و آنها مانند آنها بودند ، ما می خواهیم در نهایت یک بستر تبلیغاتی برای افرادی که تبلیغ می کنند اما از فناوری بلاکچین استفاده می کنند ایجاد کنیم. اوه ، باحال بودم و اینگونه است که KindAds پدیدار شد و آنها دقیقاً مانند ، هی ، ما دوست داریم شما را به عنوان یک مشاور داشته باشیم. از آنجا که من در زمینه بازاریابی دیجیتال “کشش” زیادی دارم ، حداقل فکر می کنم این کار را می کنم. اکنون ، وقتی صحبت از تبلیغ کنندگان و ناشران می شود ، و من در گذشته با این افراد کار می کردم ، و آنها مانند آره ، این رویای آنها بود. آنها در اجرای سریع عمل می کنند و سپس ، من به عنوان مشاور از آنها پشتیبانی می کنم.

من مطمئن هستم که می توانید تجربه خود را با آن پروژه خاص بسیار روشن کنید. چه عاملی باعث شد KindAds را به جای سایر پروژه های موجود در فضای تبلیغات بلاکچین انتخاب کنید?

این افراد در دنیای تبلیغات نیز علاقه زیادی دارند. آنها صاحب یک آژانس تبلیغاتی هستند ، بنابراین تعداد زیادی مشتری دارند. آنها تن پول را مدیریت می کنند. آنها به خوبی با هم ارتباط دارند و این اولین آژانس تبلیغاتی نیست که متعلق به آنهاست. فکر می کنم یکی از آنها آخرین آژانس تبلیغاتی خود را سال گذشته به فروش رسانده است. بنابراین ، آنها چندین سال است که این کار را انجام می دهند. آنها برخلاف بسیاری از سایر فناوری های تبلیغاتی در فضای بلاکچین ، در اطراف آن بوده اند.

بیشتر بچه های دیگر توسعه دهنده هستند ، بنابراین آنها نمی دانند که چگونه ناشران را سوار کنند یا نمی دانند چگونه تبلیغ کنندگان را سوار کنند. این افراد نه تنها می دانند که چگونه این کارها را انجام دهند ، بلکه از قبل به تعداد زیادی از این افراد دسترسی دارند زیرا آنها قبلاً با تعداد زیادی شرکت کار کرده اند.

صفحه اصلی KindAds

صفحه اصلی KindAds

قسمت زیبا اکثر افرادی است که وارد رمزنگاری می شوند ، بله ، چقدر می توانم درآمد کسب کنم؟ میتونه بالا بره؟ این بچه ها واقعاً می خواهند مشکلی را حل کنند. آنها هنوز هم انجام می دهند. و اگر نگاه کنید ، آنها کالایی را ارسال می کنند که م worksثر است. همانطور که می دانید مردم در حال ارسال محصول هستند ، در دنیای رمزنگاری بسیار نادر است. فکر می کنم هفته گذشته یا هفته قبل بود ، آنها یک ادغام MailChimp را منتشر کردند و این کل مدل را دارند که در آن نیز واقع بین هستند.

آنها مانند این هستند که می دانیم قصد نداریم Google و Facebook را خرد کنیم. هرکسی که این حرف را به شما بزند غیرواقعی است. اگر شرکت ها در گوگل و فیس بوک تبلیغ می کنند و سودآوری دارد ، آنها نمی خواهند متوقف شوند و به زنجیره بلوک بروند. این یک مشت مزخرف است. اما آنچه شما پیدا خواهید کرد این است که اگر شما می توانید یک زاویه واقعا خوب و منحصر به فرد ایجاد کنید و این وجود دارد ، سلام ، گوگل و فیس بوک از قبل تبلیغات بومی دارند. چرا نمی توانیم از طریق ایمیل و اطلاع رسانی فشرده ، که یک بازار بزرگ است ، روی تبلیغات تمرکز کنیم؟ آنها بهتر از تبلیغات بومی تبدیل می شوند ، اما شبکه محبوب واقعی برای آنها وجود ندارد.

بنابراین ، آنها در حال برداشتن یک تکه هستند و سپس در نهایت آنها به مناطق بیشتری گسترش خواهند یافت. برخی از آنها با Google و Facebook همپوشانی دارند ، اما این یک رویکرد واقعا هوشمندانه است. آنها به عنوان یک کارآفرین به جای شخصی که به آن شبیه است نگاه می کنند ، من قصد دارم چیزی را توسعه دهم و سعی کنم سریع ثروتمند شوم در مقابل این نوع بچه ها ، هی ، این باید یک مدل تجاری واقعی پایدار باشد که م worksثر باشد. ما باید جذب شویم و افرادی که از این چیز استفاده می کنند. آنها دقیقاً مثل این هستند که بازار خوب یا بد نیست. ما در حال گذراندن آن هستیم. ما در حال ساخت محصول هستیم ، آن را حمل می کنیم. ما اهمیتی نمی دهیم فقط منتظر اعتیاد به مواد مخدره و FOMO یا هر آنچه مردم آن را صدا می کنند ، باشیم. آنها سعی می کنند یک تجارت واقعی انجام دهند زیرا آنها آن را به عنوان یک درد می دانند و به آن علاقه زیادی نشان می دهند.

درست. بله ، خیلی جالب است من واقعاً منطق پروژه هایی را که می خواهند با گوگل و فیس بوک سر و کله بزنند درک نمی کنم. برای بحث و گفتگو ، بیایید ایده این پروژه هایی را که می خواهند کاربران را از تبلیغات فیس بوک و Google دور کنند ، سرگرم کنیم. فکر می کنید این پروژه های بازاریابی دیجیتال مبتنی بر بلاکچین برای انجام موفقیت آمیز ، حتی اگر امکان پذیر باشد ، باید به دنبال Google و Facebook بروید?

اینطور نیست.

مردم فکر می کنند که فیس بوک سهم بازار خود را از گوگل می گیرد ، اما اینطور نیست. اگر شما یک شرکت باشید و 100 دلار خرج کنید و در ازای آن 200 دلار درآمد کسب کنید ، آیا فقط به دلیل این که فیس بوک به بازار عرضه می شود دیگر تبلیغات Google را متوقف می کنید؟ اگر فیس بوک ، 100 دلار هزینه کردید و اکنون 300 دلار درآمد دارید ، بازهم Google را متوقف نمی کنید زیرا Google هنوز هم برای شما سودآور است.

در عوض ، شما فقط هر دو را انجام خواهید داد و این چیزی است که مردم متوجه آن نیستند. شما نمی خواهید سهم بازار آنها را کاهش دهید مانند اینکه BAT سعی دارد یک مرورگر ایجاد کند. هر کسی که از Google استفاده می کند به استفاده از Chrome ارتقا می یابد. آیا فکر می کنید واقعاً به این اندازه از نفوذ در بازار برخوردار خواهید شد?

صفحه اصلی BAT

صفحه اصلی BAT

فکر می کنم این افراد بنیانگذار موزیلا یا فایرفاکس یا موارد مشابه دیگری بودند و اگر به آن نگاه کنید ، فایرفاکس توسط گوگل خرد شد فقط به این دلیل که همه از کروم استفاده می کردند. آنها یکی از محبوب ترین سایتها در وب هستند. این فقط غیرواقعی است و من فکر می کنم بازی واقع بینانه تر است ، سلام ، ما می خواهیم دنبال قسمت دیگری برویم که شما سودآور هم نباشید ، به طوری که مردم Google ، Facebook و KindAds را انجام می دهند.

زیرا اگر همین حالا به بازار نگاه کنید ، Taboola ، Outbrain ، شبکه های بسیار دیگری وجود دارد که از آن استفاده می کنند و به دلیل سودآوری خود همچنان به استفاده خود ادامه می دهند. شرکت ها بر اساس اینکه گوگل یا فیس بوک را دوست دارند یا نگران حریم خصوصی داده های فیس بوک هستند ، تبلیغ می کنند. این کاملا اقتصادی است و بر اساس سود است.

همه اینها به بازدهی تبلیغات و هر کانال دیگری که در دسترس آنها است برمی گردد. بنابراین ، واقعاً جالب خواهد بود. من کنجکاو هستم که ببینم KindAds چگونه پیشرفت می کند ، به ویژه هنگامی که مشارکت بیشتر و بیشتری را در زیر کمربند خود قرار می دهند. چیزی که دوست دارم در مورد این فضا ببینم این است که همانطور که گفتید بیشتر این پروژه ها در واقع حمل کالا و نشان دادن درآمد هستند. در پایان روز ، بلاکچین فقط یک فناوری است. بنابراین ، این مسئله است که آیا این شرکت ها واقعاً می توانند از فناوری برای درآمدزایی استفاده کنند ، که در فضای تبلیغات دیجیتال ، عامل اصلی موفقیت یا عدم موفقیت یک پروژه است.

کاملا موافق. من فکر می کنم بازار در نهایت تغییر خواهد کرد و همه اینها را متوجه خواهد شد زیرا شما زودتر هم درست شدید وقتی گفتید گوگل و فیس بوک و همه این بازیکنان بزرگ به فضا می آیند و آنها همه بچه های کوچک را خرد می کنند.

شما باید چیزی داشته باشید که قابل دفاع باشد و باید چیزی داشته باشید که زاویه ای منحصر به فرد داشته باشد و ایده آل چیزی باشد که آنها بدنبال آن نخواهند رفت ، بنابراین به این ترتیب ، شما را از نظر فنی له نمی کنند.

بنابراین ، چگونه می بینید که فضای تبلیغات رمزنگاری شده از نظر ممنوعیت تبلیغات در فیس بوک ، گوگل ، توییتر و هر یک از سیستم عامل هایی که به نظر می رسد برای خفه کردن در حال تکامل است ، در حال تکامل است و به همین دلیل چون زباله های زیادی وجود دارد اصولاً چطور انتظار دارید که پروژه ها بتوانند بدون این کانال ها حرف و حدیث خود را به گوش دیگران برسانند?

آنها مجبور به انجام بازاریابی ارگانیک ورودی مانند مطبوعات ، بازاریابی شبکه های اجتماعی هستند. تلگرام خیلی موثر نیست ، گرچه مردم می گویند این کار را می کند ، اما شما نگاه می کنید بعضی از افراد هستند که حدود 50،000 عضو تلگرام دارند و سپس ، هنوز قیمت آنها همچنان کم است زیرا افراد وفاداری که از محصول یا سیستم عامل هک ، برخی از اینها هنوز توسعه نیافته اند. اما شما باید یک جامعه پیرامون آن ایجاد کنید.

و من در مورد جامعه ای که آنها در آنجا هستند صحبت نمی کنم زیرا آنها Airdrops رایگان دریافت می کنند. من در مورد شما صحبت می کنم شما باید یک جامعه از افرادی که به این پروژه اعتقاد دارند ، مشتاق هستند و می خواهند به طور ایده آل از آن استفاده کنند ، ایجاد کنید.

بله ، من کاملا موافقم بسیاری از پروژه ها از این قبیل نمایان هستند ، آه ، ما می دانیم ، 15000 کاربر تلگرام ، اما همه آنها منفعلانه منتظرند ببینند آیا Airdrop اتفاق می افتد یا حتی برای این کار در تلگرام درگیر یا وارد نمی شوند موضوع. آنچه شما می گویید معیار برای یک جامعه موفق است?

من معیارهای یک جامعه موفق را به عنوان استفاده ، مانند استفاده از برنامه ، استفاده از محصول ، افرادی که در را می زنند و ثبت نام می کنند ، جستجو می کنند زیرا آنها می خواهند از هر آنچه شما ایجاد می کنید استفاده کنند. اگر می خواهید “Uber” غیرمتمرکز ایجاد کنید ، بهتر است تعداد زیادی نفر از برنامه شما استفاده کنند. اگر نمی توانید افرادی را که از برنامه شما استفاده می کنند جلب کنید ، مهم نیست.

همه موارد دیگر فقط مانند انجمن های Reddit جانبی هستند. فقط عالی است که کلمه را بگویید ، اما در پایان روز ، استفاده مهم است. بر اساس اکثر کاغذهای سفید برای پروژه های بلاکچین کاربر محور از سال گذشته ، فرض این بود که مردم از نشانه ها و افرادی که در واقع از سیستم عامل خود استفاده می کنند استفاده خواهند کرد. این نیاز به تعداد عظیمی از کاربران را ایجاد کرد و سپس هنگامی که کل ممنوعیت تبلیغات اتفاق افتاد ، تبلیغات انبوه برای بسیاری از این پروژه ها از پنجره خارج شد. بنابراین اکنون ، بسیاری از افراد درگیر چگونگی دستیابی به این کاربران هستند؟ چگونه این جوامع را بسازیم؟ جالب است که ببینید بسیاری از افراد چگونه در سال 2018 اوضاع پیشرفت می کنند. چگونه می بینید که فضای بازاریابی دیجیتال از طریق بلاکچین در حال تکامل است؟ چگونه بلاک چین می تواند فضای بازاریابی دیجیتال را تغییر دهد?

خوب ، این قصد دارد فضای بازاریابی دیجیتال را تغییر دهد زیرا شما بیش از هر چیز می توانید واسطه را قطع کنید. من می دانم که بسیاری از افراد در مورد حقوق داده ، حریم خصوصی و همه اینها صحبت می کنند ، اما آنچه شما می خواهید ببینید مانند فیس بوک دارای بسیاری از مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی است ، با این وجود نمی بینید که از فیس بوک کمتر استفاده می شود ، بگذارید با آن روبرو شویم. مردم ممکن است از آنها متنفر باشند ، اما آنها هنوز هم از آن استفاده می کنند.

من شرط می بندم اگر به درآمد سه ماهه آنها نگاه کنید ، باز هم از درآمد سه ماهه سال گذشته بهتر خواهد بود. آنچه واقعاً می خواهید ببینید این است که افرادی واسطه را قطع می کنند ، ناشران بیشتر پول را نگه می دارند ، تبلیغات نرخ های بهتری می گیرند زیرا آنچه اتفاق می افتد به طور مداوم در حال افزایش است و اقتصاد فقط برای مردم کارایی ندارد.

تغییرات ICO را چگونه می بینید؟ من مقاله ای را به نقل از شما خواندم كه در آن گفته شده است كه آنها نباید سرمایه گذاران غیرمجاز را هدف قرار دهند و صریحاً نباید برای جمع آوری پول به بازاریابی بپردازند و همه چیز در حال پاك شدن است. این فقط یک شروع در رابطه با ممنوعیت تبلیغات رمزنگاری است. چگونه می بینید که جهان ICO در سال 2018 تغییر می کند?

نیل پاتلمن می بینم که مقرراتی که قرار است حتی بسیار سختگیرانه تر شود ، که فکر می کنم باید اینگونه باشد. دلیل این که من می گویم بله است ، شما چیزی را می خواهید که جریان آزاد داشته باشد تا بتواند رشد کند ، اما باید جلوی فساد افرادی را که یک تن پول جمع می کنند ، خانه های عظیم و لامبورگینی ها را بخرید و تمام پول را به جیب بزنید یا آن را بدزدید ، متوقف کنید. من اهمیتی نمی دهم که چگونه آن را ساختار دهید یا حتی اگر مردم با آن خوب هستند ، من فکر نمی کنم که درست باشد. من فکر می کنم که باید مقرره ای وجود داشته باشد.

اگر به بسیاری از این مبادلات نگاه کنید ، من متنفرم که این را بگویم ، دستکاری قیمت زیادی در این مبادلات در حال انجام است. نوسانات بسیاری از این ارزها به دلیل شرایط طبیعی بازار نیست. همچنین به این دلیل که مردم قیمت را دستکاری می کنند. و من این را می دانم زیرا به برخی از این کنفرانس ها می روم و می شنوم که مردم مانند آنها هستند ، بله ، ما ICO خود را منتشر کردیم. من سفارشات زیادی برای وسایل شخصی خود در نظر گرفته ام و ما در حال افزایش قیمت هستیم و سپس سهام خود را تصفیه خواهیم کرد. و من مانند ، خوب ، این چیزهای سایه دار است. اگر ما می خواهیم رمزنگاری در آینده موفق باشد ، که فکر می کنم این کار نیز خواهد شد ، ما باید بسیاری از بازیگران بد را نیز پاکسازی کنیم.

Crypto بسیاری از صنایع مختلف را لمس کرده است ، مانند اوه وای. به عنوان مثال ، از همه این کانالهای قدرتمند می توان برای شیطان استفاده کرد. برخی از بازیکنان برای توییت کردن در مورد یک سکه پول دریافت می کنند. سکه 30٪ افزایش می یابد ، 40٪ به طور مستقیم به توجه تولید شده توسط توییت مربوط می شود. این دیوانه است.

شما می دانید که آنها در همان زمان نیز فروش می کنند ، درست است؟ مانند بسیاری از این بچه ها مانند ، بله ، من قیمت را افزایش دادم ، بگذارید سهام خود را بریزم. من در یک کنفرانس با برخی از افراد صحبت کردم و آنها مانند ساخت بازار در بورس اوراق بهادار هستند. و من مثل آن هستم ، بله ، اما نسخه آنها از ساخت بازار متفاوت از کاری است که شما انجام می دهید. علاوه بر این ، آنها به بازار می گویند چه زمانی قرار است سهام خود را پیش فروش کنند. شما فقط می خواهید قیمت خود را بالا ببرید ، سهام خود را دور بریزید و گریه نکنید. من کاملاً متفاوت هستم آنها این کار را با شفافیت انجام می دهند.

دیدن این دیوانه است زیرا خطوط خیلی تار شده اند.

من درست مثل این هستم ، عزیزم ، من نمی توانم صبر کنم تا این دولت ها سرکوب شوند. من مثل همه مقررات دولتی طرفدار نیستم و فکر می کنم بسیاری از کارهایی که انجام می دهند در بسیاری از موارد خراب است ، اما من فقط از دیدن مردم که گول می خورند و افرادی که گن را دستکاری می کنند ، متنفرم. فقط جالب نیست.

روند ثبت نام در بورس به خودی خود بسیار خراب شده است زیرا شما می توانید بازارها را با بورس دستکاری کنید. ما در لیست قرار گرفتیم ، قیمت ما یک تن افزایش می یابد. بگذارید بگوییم ما در یک صرافی بزرگ لیست می شویم. نقدینگی حاصل از بازار باعث می شود تعداد افرادی که سکه را معامله می کنند افزایش یابد و این به انعطاف پذیری بیشتری در پروژه برای خلاص شدن از شر نشانه های آنها در هر زمان که بخواهند می دهد. خواهیم دید که اوضاع چگونه پیش می رود.

من کاملا موافقم. مورد دیگر نیز این است که بسیاری از این مبادلات کارهایی را انجام می دهند مانند شما می توانید تا آنجا که می خواهید تجارت کنید. بدون هزینه تجارت ، خیالتان راحت باشد که بازار را انجام دهید تا بتوانید قیمت را دستکاری کنید. من مثل یک داستان جالب هستم این وحشتناک است.

خارج از فضای تبلیغات دیجیتال ، پروژه های مورد علاقه شما در دنیای رمزنگاری کدامند?

تعداد زیادی پروژه مانند Polymath که من در حال حاضر عاشق آنها هستم وجود دارد. Polymath مبتنی بر امنیت است. تزرو همان چیز است. من در زمینه مسائل امنیتی واقعاً بزرگ هستم ، زیرا معتقدم اگر قصد سرمایه گذاری را دارید ، ممکن است با داشتن ارزش ویژه ، برخی از مزایا را داشته باشد. من این مفهوم را ندارم که فقط یک رمز داشته باشم و اگر بالا برود ، ارزش کسب می کنید. شما باید صاحب سهام خود نیز باشید. بسیار خطرناک است چرا نمی توانید در هر دو طرف برنده شوید?

این دو انتخاب کاملاً خوب در آنجا نیز وجود دارد.

بعضی از آنها فقط امکان پذیر نیست. می بینم که بعضی از این بچه ها مثل این خواهند بود ، ما قصد داریم نسخه بهتری از Docker ایجاد کنیم و حمل و نقل کالا و همه این موارد را واقعا بهتر کنیم. من مثل شما هستم ، شما هیچ ارتباطی در این فضا ندارید. شما هرگز در این فضا جک گیت نکرده اید. من مثل آن هستم ، برو دنبال آن آنها می خواهند برق را بهتر انجام دهند و می خواهند شبکه های برق و همه اینها را تغییر دهند. من مثل شما هستم ، شما فقط 40،000،000 $ جمع آوری کردید. واقع بین باشیم.

نیل پاتل

این چیزی است که من از آن متنفرم. من فضا را دوست دارم ، اما از اینکه مردم فقط شرکت های مزخرف ایجاد می کنند متنفرم. مشکلات واقعی که مردم با آن روبرو هستند را حل کنید. شما در حال ساختن Uber ای هستید که غیرمتمرکز است اما هنوز زمان بیشتری لازم است که یک ماشین برای استفاده شما از فناوری بلاکچین سوار شود زیرا سرعت آن به این سرعت نیست. مانند آنچه که؟ آیا شخصی قرار است یک دقیقه قبل از اجرای سفارش صبر کند؟ نه ، آنها می خواهند از Uber استفاده کنند زیرا دو ثانیه طول می کشد. بله ، ممکن است نسخه شما غیرمتمرکز باشد ، اما برای افراد به همین راحتی نیست. شما باید واقع بین باشید.

درست ، دقیقاً تعجب آور است زیرا بسیاری از پروژه ها سرمایه زیادی جمع می کنند و آنها به عنوان کارآفرینان نقش آفرینی می کنند زیرا آنها تجربه زیادی در آن فضای خاص ندارند.

من با شما موافقم. نمی توانم صبر کنم ببینم چه اتفاقی می افتد من منتظر هستم که بسیاری از چیزها تمیز شود. شاید من واقعا دیوانه باشم ، اما فکر می کنم این اتفاق بیفتد.

چه کلمات خردی می توانید با سایر بازاریابان دیجیتال و کارآفرینانی که قصد ورود به دنیای بلاکچین را دارند به اشتراک بگذارید?

فقط پرش نکنید زیرا می دانید می توانید وارد شوید و مقداری پول بدست آورید یا فکر می کنید این یک آینده است. وارد شوید زیرا می خواهید یاد بگیرید ، شما مایلید یاد بگیرید که وقت و انرژی خود را صرف نگاه کردن به آنچه که قبلا اتفاق افتاده است ، آنچه مردم انجام می دهند ، و وقت خود را صرف کنید. شما قایق را از دست نخواهید داد. این چیز برای مدت طولانی اینجا خواهد بود. این آینده است اگر در شش ماه آینده ICO منتشر نکنم ، نگران آن نباشید … مشکلی نیست. صرف یک سال صرف یادگیری و موقعیت یابی و شبکه سازی و ساخت Rolodex و ایجاد زمینه های خود در جامعه قبل از هر کاری مشکلی ندارد. مشکلی نیست.

به نظر شما بهترین منابع آموزش یا یادگیری برای افرادی که با فضا آشنایی ندارند اکنون چیست?

کنفرانس ها بهترین هستند. فکر می کنم شما بیشترین چیز را از آن یاد می گیرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me