کراکن در مقابل جوزا

کراکن و جوزا اغلب به عنوان بسترهای خوبی برای شروع معاملات ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذار میانی توصیه می شود. هر پلت فرم دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به طور خاص برای انواع مختلف سرمایه گذاران هدف قرار گرفته است.

در این مقایسه “Kraken vs Gemini” ، من نکات مثبت و منفی هر مبادله را مرور می کنم ، بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما بهتر است.

ما بیش از:

Kraken vs Gemini: اطلاعات اصلی

روش های تأمین بودجه

جوزا به شما امکان می دهد حساب خود را از طریق نقل و انتقالات بانکی (ACH) ، حواله های بانکی و یا سپرده های ارز رمزنگاری شده تأمین کنید.. هنگامی که درخواست خود را برای تأمین اعتبار حساب وارد کردید, شما می توانید بلافاصله تجارت را شروع کنید – حتی قبل از تایید انتقال شما. تا زمان تصویب انتقال نمی توانید وجهی را برداشت کنید ، اما می توانید با نوسان قیمت از سکه خرید کنید. این مزیت در بازار گاو نر است که انتظار می رود قیمت ها در طی مراحل تصویب افزایش یابد.

اینکه شما چگونه می توانید اعتبار خود را در Kraken تأمین مالی کنید ، توسط شما تعیین می شود ردیف راستی آزمایی.

در ردیف 1 ، شما فقط می توانید ارز دیجیتال را واریز و برداشت کنید اما می تواند ارزهای دیجیتال و همچنین فیات را معامله کند. ردیف 1 شما را ملزم به ارائه نام کامل ، تاریخ تولد ، کشور و شماره تلفن خود می کند.

واریز وجه و برداشت بانکی (از طریق انتقال وجه) در ردیف 2 یا ردیف 3 موجود است بستگی به کشور محل اقامت شما دارد. Tier 2 علاوه بر این به آدرس شما احتیاج دارد در حالی که برای رسیدن به Tier 3 باید شناسه معتبر دولتی و مدرک اخذ اقامت را بارگذاری کنید.

اگر برای شروع سرمایه گذاری خارش دارید ، مثل من ، جوزا باید از بین این دو مورد انتخاب شما باشد. با یک پروسه تأیید دقیق تر و طولانی تر ، من فقط Kraken را به سرمایه گذارانی که به دنبال گزینه های پیشرفته تر تجارت هستند توصیه می کنم.

رابط

Kraken تجربه تجارت بسیار پیشرفته تری نسبت به Gemini ارائه می دهد. می توانید با استفاده از گزینه های ساده ، متوسط ​​و / یا پیشرفته سفارش دهید. سفارشات بازار پایه (بهترین قیمت بازار) و محدود (قیمت ثابت) را می توان با استفاده از برگه Simple انجام داد. در برگه های متوسط ​​و پیشرفته ، می توانید محدودیت توقف ، انقضا ، گزینه های اهرم و بسته شدن مشروط را تنظیم کنید.

داشبورد بیت کوین Kraken با برگه ساده انتخاب شده است

داشبورد بیت کوین Kraken با برگه پیشرفته انتخاب شده است

پلت فرم Gemini دارای طراحی تمیز است که منجر به تجربه ساده تری برای یک کاربر معمولی می شود. نمودارها در کنار فرم سفارش قرار دارند و شما را قادر می سازد هنگام خرید و فروش سکه ، تجزیه و تحلیل کنید – چیزی که من به عنوان یک سرمایه گذار ارزش آن را دارم. یکی از ویژگی های منحصر به فرد در جوزا توانایی سفارش سکه در قالب حراج است ، اگرچه من خودم هرگز این کار را نکرده ام و آن را برای یک تاجر جدید توصیه نمی کنم.

Gemini خرید داشبورد بیت کوین

برای سرمایه گذاران باتجربه, کراکن بستر بهتری برای انجام گزینه های پیشرفته معاملاتی است. اگر شما در سرمایه گذاری تازه کار هستید و هدف شما این است به سادگی خرید کنید و آن را برای مدتی نگه دارید ، جوزا باید انتخاب شما باشد.

هزینه های تجارت

جوزا و کراکن هر دو هزینه های معاملاتی متغیری دارند که با توجه به حجم معاملات 30 روزه شما تعیین می شود و اینکه آیا شما یک سازنده هستید (سفارش روی کتاب می دهید) یا گیرنده (پر کردن سفارش از کتاب).

حق الزحمه یک سازنده در Gemini از میزان بالای 0.25٪ به تخفیف 0.10٪ کاهش می یابد با افزایش حجم معاملات شما. با تخفیف ، هزینه شما به تخفیفی تبدیل می شود که در تجارت دریافت می کنید. برای متصدیان ، هزینه 0.25٪ است مگر اینکه در بالاترین سطح حجم معامله کنید.

در Kraken ، هزینه سازنده معمولاً از 0.00٪ تا 0.16٪ است با یک هزینه دریافت کننده بین 0.10 and و 0.26.

من توصیه می کنم محاسبه کنید که هزینه های تجارت جوزا و هزینه های معاملات Kraken در برخی از معاملات شما در فکر انجام است. سپس ، می توانید انتخاب کنید که آیا تفاوت در هزینه ها برای غلبه بر سایر عوامل هنگام انتخاب سیستم عامل شما کافی است یا نه.

ارزهای رمزپایه موجود

Kraken از تعداد زیادی سکه و جفت مانند:

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • خط تیره
 • EOS
 • اتریوم کلاسیک
 • اتریوم
 • گنوز
 • ایکونومی
 • Litecoin
 • خربزه
 • آگوور
 • اتصال به اینترنت
 • Dogecoin
 • لومنز ستاره ای
 • مونرو
 • موج دار شدن
 • زکاش

جوزا فقط از بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند تجارت کرده است و هیچ برنامه ای برای افزودن سکه های بیشتر اعلام نکرده است.

واضح است که ، اگر می خواهید بیشتر در سکه های جایگزین (هر سکه ای که بیت کوین نیست) غوطه ور شوید ، Kraken باید انتخاب شما باشد. سکه های جایگزین به دلیل محدودیت بازار کمتر ، ذاتاً دارای ریسک بیشتری هستند اما به همین دلیل می توانند بازده بیشتری داشته باشند. جمله “ریسک بالا ، پاداش بالا” در مورد این سرمایه گذاری ها صدق می کند.

محدودیت های انتقال

در جوزا ، حداکثر مبلغی که می توانید از طریق ACH انتقال دهید 500 دلار در روز است. با این وجود محدودیتی برای واریز با استفاده از حواله های بانکی و سپرده های رمزنگاری وجود ندارد. سقف برداشت جوزا 10،000 دلار در روز است.

سپرده های ACH جوزا معمولاً 4-5 روز کاری طول می کشد تصویب شود اما ، همانطور که قبلاً اشاره کردم ، می توانید از این وجوه بلافاصله برای تجارت استفاده کنید.

محدودیت سپرده Kraken بسیار بیشتر از Gemini با a است حداکثر روزانه 25000 دلار هنگامی که شما ارائه اثبات منبع وجوه. محدودیت برداشت به 25000 دلار در روز محدود شده است. سپرده های کراکن 1-5 روز کاری برای تأیید طول می کشد.

برای سرمایه گذاران با حجم بالا ، محدودیت بالای روزانه Kraken ایده آل است در حالی که Gemini مناسب تر برای معامله گران با حجم کم است که به دنبال شروع سریع هستند.

اعتماد شرکت

کراکن ، اداره شده توسط Payward ، Inc. در سانفرانسیسکو واقع شده است و بیش از آن دریافت کرده است 6 میلیون دلار بودجه از چندین سرمایه گذار برجسته از جمله Blockchain Capital. حجم معاملات در این سیستم عامل از زمان راه اندازی آن در سال 2013 تقریباً هر 5 ماه دو برابر شده است. اعداد رشد مانند این اعتمادی را نشان می دهند که اعضای جامعه برای مبادله به اشتراک می گذارند.

تایلر و کامرون وینکلوس Gemini را در سال 2015 به عنوان اولین صرافی ایالات متحده با مجوز تجارت بیت کوین و اتر راه اندازی کردند. هرچند که آنها با سابقه خود با فیس بوک شناخته شده اند ، اما این دو از اوایل سال 2013 در انجمن بیت کوین فعال بوده اند. 1 درصد از کل بیت کوین های در گردش و چندین پروژه مربوط به بیت کوین را از طریق این پروژه تأمین کرده اند سرمایه وینکلوس.

امنیت صندوق

هر دو Kraken و Gemini هنگام تأمین وجوه دیجیتالی شما از بهترین روشهای صنعت پیروی می کنند. با این حال, جوزا در محافظت از سپرده های دلار آمریکا (USD) با بیمه FDIC اقدامات احتیاطی بهتری انجام می دهد.

Kraken تمام واریزهای جدید سکه را در کیف پولهای رمزگذاری شده بصورت سرد (آفلاین) ذخیره می کند که هکرها قادر به دسترسی به آنها نیستند. تنها سکه های دیجیتالی که به صورت آنلاین نگهداری می شوند ، سکه های مورد نیاز برای حفظ نقدینگی عملیاتی در بورس هستند. در وب سایت Kraken هیچ اشاره ای به بیمه FDIC نشده است ، اما آنها اظهار داشتند که برای جلوگیری از هرگونه احتمال اجراییه بانک. Kraken بدون هیچ گونه محافظت از FDIC مشخص ، صرافی کمی خطرناک تری برای نگهداری وجوه USD شما است.

جوزا درصد دارایی های آنلاین را مشخص نمی کند اما اطمینان می دهد که بیشتر دارایی های دیجیتال در اختیار خودشان است سیستم سردخانه. سیستم آنها تضمین می کند که از طریق استفاده از ماژول های امنیتی سخت افزار ایمن (HSM) با فناوری چند امضایی ، هیچ نقطه ای از کار نمی افتد. جوزا کلیه وجوه دلار آمریکا را در بانکهایی که FDIC بیمه دارند ، تا سقف 250 هزار دلار به ازای هر سپرده گذار نگهداری می کند.

پشتیبانی مشتری

در حالی که پشتیبانی مشتری در سایر صرافی ها وجود ندارد ، Kraken و Gemini معمولاً پشتیبانی خوبی را ارائه می دهند.

هر دو مبادله شامل کتابخانه ای از سوالات متداول است که موضوعات پشتیبانی مشترک و همچنین سوالات مربوط به سرمایه گذاران مبتدی را پوشش می دهد. کراکن حتی با ارائه یک جامع این کار را یک قدم جلوتر می برد راهنمای تجارت برای کمک به شما در شروع کار.

هر دو شرکت بلیط پشتیبانی را از طریق ایمیل مدیریت می کنند ، و زمان پاسخگویی جوزا به طور معمول 2-3 روز کاری است. اگرچه من شخصاً چنین چیزی را تجربه نکرده ام ، اما کراکن اخیراً در بسیاری از انجمن ها به دلیل داشتن زمان پاسخ کند و بی توجهی به بلیط های پشتیبانی مشتری مورد انتقاد قرار گرفته است..

بنابراین ، اگر شما یک سرمایه گذار جدید هستید که ممکن است برای شروع به کمک نیاز داشته باشد ، پیشنهاد می کنم از جوزا استفاده کنید.

نتیجه

جوزا و کراکن دو مبادله قابل توجه متفاوت برای سرمایه گذاران کاملاً متفاوت هستند.

جوزا, با رابط کاربری ساده آن ، بهترین کار برای سرمایه گذاران جدیدی است که قصد انجام آن را دارند معاملات اولیه بعد از یک راه اندازی سریع حساب.

کراکن باید توسط سرمایه گذاران با تجربه تر برای استفاده شود تجارت با حجم بالا و یا سرمایه گذاری سکه جایگزین.

(به لیست کامل بررسی های ارز Crypto Exchange CoinCentral مراجعه کنید)

مقایسه های بیشتر Kraken

 • Kraken در مقابل GDAX
 • Kraken vs Coinbase

مقایسه بیشتر جوزا

 • Gemini vs Coinbase
 • جوزا در مقابل GDAX