بیت کوین اولین تلاش موفق جهان در ایجاد یک ساختار اقتصادی غیرمتمرکز است. در هسته اصلی آن ، این باور وجود دارد که افراد مستحق یک ارز مستقل هستند. بسیاری از علاقه مندان به بیت کوین احساس می کنند که این باورها فراتر از محدوده شناخت قوانین و نهادهای فدرال مشتری شما (KYC) است. متأسفانه ، مبادلات رمزنگاری همیشه این عقاید را ندارند.

مبادلات رمزنگاری در طی دو سال گذشته رشد شگفت انگیزی داشته اند که مورد توجه مقامات دولتی قرار گرفته است. مدت هاست که مبادلات به عنوان نقطه تمرکز در فضای رمزنگاری شده است. این تمرکز مبادلات را به گزینه ای آشکار برای تنظیم کننده هایی تبدیل می کند که قصد دارند اراده خود را به بازار تحمیل کنند.

IRS مبادلات را هدف قرار می دهد

Coinbase نزدیک به دو سال گذشته صرف مبارزه با اداره امور مالیات بر سر افشای اطلاعات شخصی مشتریان خود کرد. در ابتدا ، Coinbase بلند ایستاد و از ارائه اطلاعات مشتری خصوصی به IRS خودداری كرد. اما طولی نکشید که Coinbase مجبور شد مطابقت. اکنون به نظر می رسد که این خواسته ها شامل نهاد پروتکل های KYC است.

KYC چیست?

KYC یا مشتری خود را بشناسید قوانین مقررات ضد پولشویی هستند که در پی حملات 11 سپتامبر تدوین شده اند. مقررات مربوط به این آیین نامه ها کاملاً در حد فشرده بود قانون پاتریوت ایالات متحده آمریکا. این مقررات برای جلوگیری از استفاده پولشویی برای تأمین بودجه سازمانهای تروریستی طراحی شده است.

امروزه KYC توسط اکثر موسسات مالی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. در بخش بانکی ، درخواست کسی برای ارائه تمام اطلاعات شخصی خود معمول است ، اما ، تا همین اواخر ، خدمات رمزنگاری نیازی به این اطلاعات نداشت.

می بینید ، زمانی که BTC فقط 100 دلار ارزش داشت ، مشکلی با پسری که 5000 BTC بدون پرداخت مالیات داشته باشد وجود ندارد. امروز ، یک BTC واحد بیش از 6000 دلار و همین شخص ارزش دارد ، او اکنون 500،000.00 دلار رمز ارز دارد. شما بهتر باور کنید که مرد مالیات علاقه مند به کاهش این کار است.

اگر Crypto از نظر قانونی پول نیست ، پس چرا KYC?

این س forالی برای سنین مختلف است. در اکثر کشورها ، از جمله ایالات متحده آمریکا ، ارزهای رمزپایه ارز قانونی محسوب نمی شوند اما در عوض ارز مجازی. علی رغم تفاوت بین فیات و ارز دیجیتال ، قوانین KYC با سرعتی سرسام آور در کل بازار اجرا می شود. صرافی ها هدف آشکار تنظیم کننده ها هستند زیرا آنها نقاط خفه کننده بازار هستند.

Coinbase نشان می دهد که سرعت مبادله از مبارزه برای محافظت از حریم خصوصی شما و ایجاد رویه های KYC به چه سرعتی انجام می شود. Coinbase نیز در تلاشهایشان تنها نیست و بیشتر مبادلات عمده به سمت ادغام حداقل نوعی از KYC در آینده پیش می روند.

KYC: رمزنگاری خود را حفظ کنید

اگرچه دیدن بسیار دلسردکننده است ، اما شما واقعاً نمی توانید این مبادلات را مقصر جلوی فشار دولت بدانید. در گذشته دولت ها استفاده می کردند تروریسم به عنوان دلیل اصلی رویکرد آنها. بنابراین ، هر مبادله ای که از اجرای پروتکل های KYC امتناع کند ، می تواند تحت نظارت جدی قرار گیرد.

مسئله واقعی با افزایش تعداد معامله گران رمزنگاری بوجود می آید که به دلیل اجرای اعلام نشده KYC از دسترسی به وجوه خود باز مانده اند. بیایید به Coinbase برگردیم تا این نکته را با وضوح بیشتری توضیح دهیم.

در ابتدا ، Coinbase برای افتتاح حساب به سادگی به اطلاعات شخصی شما مانند نام ، تاریخ تولد و شماره تأمین اجتماعی شما نیاز داشت. این یک روش بسیار آسان بود و میلیون ها سرمایه گذار رمزنگاری برای سیستم عامل ثبت نام کردند. این پلتفرم جفت های معاملاتی فیات را مجاز می دانست و آنرا به یکی از کاربرترین گزینه ها در آن زمان تبدیل می کرد. اکثر کاربران مایل بودند در ازای سهولت دسترسی پلتفرم ، اطلاعات کمی را به اشتراک بگذارند.

Coinbase خیلی زود تبدیل به بزرگترین صرافی آمریکای شمالی شد. سریع به ابتدای سال جاری میلادی بروید و اکنون می بینید که Coinbase قبل از اجازه برداشت وجوه شما ، به انطباق کامل با KYC احتیاج دارد. این پروتکل بدون هشدار تأسیس شد و به Coinbase اجازه داد مقدار قابل توجهی رمزنگاری را ضبط کند. مقدار دقیق آن مشخص نیست.

فعالیت Reddit در موضوع

نگاهی گذرا به آخرین پست های Reddit ، بسیاری از سرمایه گذاران را در همان شرایط آشکار می کند. در یک پست ، یک شخص به طور عمیق توضیح می دهد که چگونه Bitstamp صرافی فقط مجوز رانندگی خود را برای ثبت نام و بارگیری حساب خود با بودجه می خواهد. اما هنگامی که او به عقب نشینی رفت ، با س questionsالات سرزده در مورد ماهیت سرمایه گذاری هایش متوقف شد.

فعالیت Reddit در مورد رمزنگاری ربوده شده

فعالیت Reddit در مورد رمزنگاری ربوده شده

در اینجا مشکل اصلی نهفته است. صرافی ها باید در هنگام آغاز اقدامات جدید برداشت به مشتریان خود اطلاع دهند. این امر به ویژه هنگامی صادق است که پروتکل ها به اندازه اینها سرزده باشند. در زیر فقط چند سوال وجود دارد که ممکن است در دفعه بعدی که می خواهید رمزنگاری خود را پس بگیرید ، باید به آنها پاسخ دهید.

  • برنامه ها / اهداف تجاری آینده شما چیست؟?
  • آدرس و کد SWIFT بانک شما چیست؟?
  • آیا برنامه برداشت بیشتری دارید؟?
  • مبدأ BTC های واریز شده شما چیست?
  • لطفاً رسید تأیید شده تجهیزات استخراج و مشخصات فنی خود را ارائه دهید.
  • از BTC خود در چه مواردی استفاده خواهید کرد?

حالا که چی?

اگر به دنبال ادامه آرزوهای تجارت رمزنگاری در خلوت خود هستید ، همیشه می توانید به مبادلات غیرمتمرکز مراجعه کنید. صرافی های غیرمتمرکز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و برخلاف همتایان متمرکز خود ، به سختی هدف خوبی برای هکرها هستند. اکثر سیستم عامل های تبادل غیرمتمرکز حتی به طور مستقیم رمزنگاری شما را اداره نمی کنند. در عوض ، کل روند به طور مستقیم Peer-to-Peer انجام می شود.

آیین نامه های مربوط به Horizon

در حالی که سلطنت با BTC به این آسانی نیست ، بقیه سکه ها در بازار رمزنگاری ها نمایندگان و مدیران واقعی شرکت هستند که قادر به ایستادگی در برابر قدرت های حفاظت از اطلاعات شما نیستند.

بحث درباره مقررات همچنان در حال رشد است و بسیاری از کارشناسان رمزنگاری معتقدند که این گام ضروری در جهت تصویب کامل است. جالب است بدانید که در حالی که قوانین KYC همچنان بسیاری از سرمایه گذاران را در فضا آزار می دهد ، چگونه بازار توسعه می یابد. در حال حاضر ، این را فقط به عنوان یک دلیل دیگر در نظر بگیرید که هرگز سکه های خود را در بورس نگذارید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me