برای هرکسی که تا به حال در Coinbase ، Gemini یا هر ارز بزرگ رمزنگاری شده دیگری حساب ایجاد کرده است ، اقدامات اساسی KYC / AML را انجام داده اید. در واقع ، هرکسی که حساب بانکی دارد (مگر اینکه حساب خارج از کشور باشد) تا حدودی با پروتکل های مشتری خود را بشناسید و ضد پولشویی آشنا شوید.

فقط به این دلیل که بانک شما از شما درخواست نکرده است که با کارت شناسایی خود سلفی بارگذاری کنید ، به این معنی نیست که آنها سابقه شما را بررسی نکرده اند. اما چه چیزی واقعاً وارد KYC / AML می شود؟ چه فایده ای دارد و مهمتر از همه اینکه چند صرافی ارز رمزنگاری شده براساس قوانین انجام می شوند?

KYC / AML برای چیست?

با ادامه رشد بخش های FinTech و ارزهای رمزنگاری شده ، نیاز به مبارزه با جرایم مالی نیز افزایش می یابد. این به معنای جلوگیری از پولشویی و سایر فعالیت های غیرقانونی مانند تأمین مالی تروریسم است. صرافی های رمزنگاری شده و شرکت های بلاکچین که پیشنهادهای توافقنامه قانونی را دارند ، باید مشتریان خود را برای آزمایش نگه دارند.

ارتباط ارز رمزنگاری شده با فعالیت مجرمانه هنوز بسیار واقعی است. و در واقع ، این خیلی بیشتر از یک انجمن است. ارزهای رمزنگاری شده مانند Dash و Monero هنوز ناشناس بودن مشتری را امکان پذیر می کنند ، که منشأ وجوه را پنهان می کند. این بدان معناست که اگر این وجوه از طریق دزدی مالی ، معامله مواد مخدر یا سایر اقدامات جنایتکارانه حاصل شود ، هیچ کس نمی داند.

علاوه بر این ، پولشویی ها می توانند مقدار نامحدودی وجوه را با استفاده از ارز رمزنگاری شده انتقال دهند. انتقال بیش از 10،000 دلار از طریق بانک های ایالات متحده گزارش می شود. این به طور طبیعی ارز رمزنگاری شده را مجذوب جنایتکارانی می کند که می خواهند از ریل های سنتی مالی عبور کنند و خود را در برابر مقررات محافظت می کنند.

مشتری خود را بدانید و مبارزه با پولشویی دقیقاً برای جلوگیری از این نوع اقدامات مجرمانه استفاده می شود. شرکت ها مسئولیت اخلاقی و به طور فزاینده قانونی دارند تا اطمینان حاصل کنند که مشتریان آنها درگیر فعالیت های جنایی نیستند. در حقیقت ، وقتی اتحادیه اروپا رأی داد در مورد اقدامات سختگیرانه KYC / AML برای مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در آوریل سال جاری ، پایان ناشناس بودن مرتبط با آنها بود.

طبق قوانین جدید ، مبادلات ارزهای رمزنگاری شده و ارائه دهندگان کیف پول باید کنترل دقیق مشتریان خود را انجام دهند. این شامل موارد دیگری غیر از بررسی تأیید هویت سطحی است. در آینده ، همه مشاغل رمزنگاری باید ثبت نام کنند تا بتوانند خدمات صرافی و پرداخت منظمی را در اتحادیه اروپا ارائه دهند..

صرافی های رمزنگاری در انطباق ناموفق هستند

مطابق با پژوهش توسط راهبردهای P.A.ID به سفارش میتک ، 68 درصد از ارائه دهندگان کیف پول و مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده و اتحادیه اروپا موفق به شناسایی شناسایی رسمی مشتریان خود نمی شوند. این بدان معنی است که بیش از دو سوم کل این مشاغل الزامات مقررات جدید تحت دستورالعمل به روز شده ضد پولشویی اتحادیه اروپا را ندارند..

تحقیقات استراتژیک پرداخت شده - گرافیکی مبنی بر اینکه 68٪ از مبادلات رمزنگاری شده و کیف پولها قادر به انجام بررسی هویت مناسب نیستند به این معنی که مجرمان & amp؛ افراد در معرض دید سیاسی می توانند آزادانه تجارت کنند.

تحقیقات استراتژی P.A.ID

هدف اصلی این مطالعه ارزیابی روشهای موجود KYC / AML برای استفاده از کاربران جدید بود. از بین 25 شرکتی که توسط ارائه دهنده راه حل های تأیید هویت دیجیتال مورد بررسی قرار گرفت ، اکثریت نتوانستند شرایط قانونی را برآورده کنند. در بسیاری از موارد ، آنها بررسی های لازم برای تأیید هویت را در برابر اسناد رسمی یا افرادی که در معرض دید سیاسی قرار دارند انجام نمی دهند.

برای ردیابی فعالیت مجرمانه ، هیچ دنباله حسابرسی یا غربالگری مجازات انجام نمی شود. در بسیاری از موارد ، آدرس ایمیل تأیید شده و شماره تلفن همراه برای ثبت نام در صرافی ها و کیف پول کافی بود.

آنچه واقعاً وارد KYC / AML می شود سپس?

کافی نیست بدانید افرادی که از خدمات شما استفاده می کنند انسان هستند و ربات نیستند. یا اینکه تلفن همراه و ایمیل آنها در واقع به آنها تعلق دارد. صرافی های رمزنگاری باید بدانند مشتریانی که از آنها استفاده می کنند سابقه کیفری دارند یا خیر. آیا مجازات شده است؟ آیا آنها به نوعی در لیست تماشا قرار دارند؟ آیا آنها هیچ سطح از مواجهه سیاسی دارند?

مقدار داده هایی که همه این س questionsالات تولید می کنند تقریباً قابل درک نیست. و در روزهای تاریک ، KYC / AML سنتی شامل فرآیندهای دستی بسیار طولانی است.

این موارد کاملاً در معرض خطاهای انسانی و محدودیت های سرعت قرار داشتند و باعث می شد کاملاً ناکارآمد باشند. آنها همچنین شامل تأخیرهای طولانی مدت بودند. هیچ مشتری نمی خواهد دو هفته یا بیشتر صبر کند تا تأیید شود و معامله را شروع کند در حالی که برخی از کارمندان میز کار روزنامه های روزنامه را غربال می کنند.

از آنجا که دستورالعمل های جدید در اتحادیه اروپا و با توجه به تحقیقات نشان می دهد که شرکت ها عقب مانده اند (و به زودی خلاف قانون خواهند بود) ، آنها باید راهی بهتر برای رعایت این قوانین پیدا کنند. روشی کارآمد و سازگار برای تجزیه و تحلیل انبوه داده ها در میلیون ها نفر سریع.

KYC / AML با استفاده از اتوماسیون

Big Data مدتی است که وجود دارد. نه فقط برای بازاریابانی که پیشنهادات هوشمندانه تری را برای مشتریان خود در نظر می گیرند ، بلکه برای کارآمدتر کردن KYC / AML هستند. اما حتی م institutionsسسات مالی بزرگ KYC / AML خود را اداره نمی کنند. به هر حال ، آنها در خدمات مالی تخصص دارند و نه در کار کارآگاهی. همین مورد در مبادلات ارزهای رمزنگاری شده نیز وجود دارد.

تصویری از صفحه اصلی Comply Advantage ، یک فناوری غربالگری و نظارت بر AML که با استفاده از هوش مصنوعی کاربر را در معرض خطر جرم مالی قرار می دهد.

صفحه اصلی ComplyAdvantage

شرکت هایی مانند استراتژی های P.A.ID, ComplyAdvantage, و آتیویو از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی استفاده کنید تا به مشتریان خود (صرافی ها ، شرکت های کیف پول نگهبان ، بانک ها) اطلاعات مورد نیاز در زمان واقعی را ارائه دهید. با استفاده از یادگیری ماشینی ، آنها می توانند به سرعت روندها و الگوها را شناسایی کنند ، موضوعاتی را که می توانند پرچم قرمز باشند کشف کنند و مشخصات مشتری معتبری را ارائه می دهند تا امکان حمل سریع را داشته باشد.

شناسایی سطوح مختلف خطر

چیزی به عنوان اطلاعات بیش از حد وجود دارد ، به ویژه هنگامی که صحبت از صرافی ارز رمزنگاری شده یا بانک می شود. به عنوان مثال ، دانستن اینکه مشتریان شما باند باز ، تروریست یا فرار از پرداخت مالیات نیستند ، احتمالاً کافی است. نیازی نیست بدانید که آنها از زمان دانشگاه خود یک DUI بر خلاف نام خود دارند.

اگرچه ممکن است در یک کارزار سیاسی اینگونه نباشد. از این گذشته ، اگر داوطلب متقاضی تصدی سمت باشد ، به گسترده ترین غربالگری موجود نیاز دارد. اینجاست که با طبقه بندی سطوح خطر ، KYC / AML با استفاده از هوش مصنوعی واقعاً هوشمند می شود. اگر مست شوید و روی یک میز رقصید ، صفحه 12 مطبوعات محلی را نمی توانید مانع سرمایه گذاری در ICO کنید. اما این ممکن است رأی دهندگان جمهوری خواه را در ایالات جنوبی منصرف کند.

KYC / AML با استفاده از هوش مصنوعی همچنین می تواند با شناسایی صحیح سطح خطر ، میزان پرچم های قرمز کاذب را در غربالگری مشتری کاهش دهد که به طور غیر ضروری روی آن متوقف می شوند..

افکار پایانی

همزمان با افزایش مقررات در سراسر جهان ، به ویژه در ایالات متحده و اتحادیه اروپا ، مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، ارائه دهندگان کیف پول و سایر شرکت های بلاکچین مجبور به بازی توپ خواهند شد. به زودی این امر عدم رعایت استاندارد نخواهد بود ، به این معنی است که آنها به طور غیرقانونی کار می کنند.