استخراج ابر در سال 2018 برای افراد ضعیف نیست. استخراج ابر بیت کوین مملو از کلاهبرداری است ، یا به طور کلی بی فایده تلقی می شود. آیا استخراج ابری Litecoin در سال 2018 جایگزین ارزشمندی است؟ ما تمام تحقیقات را انجام داده ایم تا بهترین و صادقانه ترین پاسخ خود را به این سوال پاسخ دهیم.

به طور کلی ، استخراج ابری در حال حاضر شهرت بسیار بدی دارد ، شاید کاملا قابل توجیه باشد. دنیای رمزنگاری هنوز با کلاهبرداری شایع است و استخراج ابری تفاوتی ندارد. متأسفانه تعداد زیادی از اپراتورهای کلاهبرداری که بسیار تمایل دارند پول شما را به عنوان درآمد مکرر ماهانه برای انجام کاملا جک دریافت کنند.

نحوه تشخیص کلاهبرداری Cloud Mining

خوشبختانه سیگنالهایی وجود دارد که کلاهبرداری را به شما هدیه می کنند. قبل از شروع به استخراج ابری ، مطمئن شوید که ارائه دهنده را کاملاً بررسی کرده اید تا اصل بودن آنها را بررسی کند. نکات زیر باید کمک کند:

  • مطمئن شوید که نام دامنه وب سایت ثبت شده باشد. بله ، ما Crypto folk برای حریم خصوصی خود ارزش قائل هستیم ، اما شما نباید جزئیات کارت خود را به یک دامنه ثبت نشده ارسال کنید
  • بررسی کنید اثبات تجهیزات مورد استفاده آنها وجود دارد یا خیر. برخی از شرکت های معدنی فیلم های دکل های خود را در محل کار نشان می دهند. دیگران قادر به ارائه مدرک خرید کیت مورد استفاده برای استخراج سکه ها خواهند بود.
  • همچنین بررسی کنید که تجهیزات از نوع ASIC مناسب برای استخراج رمز رمز انتخاب شده شما هستند. استخراج Bitcoin ASICs براساس SHA-256 در حالی که عملیات استخراج ابری Litecoin نیاز به استفاده از ASIC های Scrypt دارد
  • ببینید چه مدت فعالیت می کنند. هرچه مدت زمان فعالیت یک شرکت بیشتر باشد ، احتمال اینکه آنها با درآمد سخت شما از بین بروند کمتر است

کلاهبرداری ابر استخراج

دستی که به استخراج ابری سودآور Litecoin می بخشد ، می تواند دستی باشد که فیات شما را از بین ببرد. منبع تصویر: Pixabay

  • همیشه سایت های مقایسه را باور نکنید. نظرات و توصیه های آنها اغلب بر اساس مبلغی است که شرکت معدن برای بررسی خوب به آنها پرداخت کرده است
  • ثبت شرکت و مشخصات مدیران ثبت شده را بررسی کنید. اگر صاحبان شرکت در همان کشور شرکت باشند ، این بدان معناست که احتمالاً آنها تحت مراحل دقیق بررسی قرار گرفته اند
  • با قول های سودآوری می توانید با اطمینان تبلیغات بلند را نادیده بگیرید. اعتیاد به مواد مخدره را باور نکنید ، تکالیف خود را باور کنید
  • به دنبال بررسی های شرکت ارسال شده توسط کاربران خارج از سایت های مقایسه باشید. Reddit ، BitcoinTalk و YouTube می توانند منابع مفیدی برای اطلاعات هنگام جستجوی تجربیات کاربر واقعی باشند.

سودآوری Litecoin Cloud Mining

بیایید لباس آن را نپوشیم – ما چند ماه است که در کشور خرس هستیم. با این حال ، شاید شما متقاعد شده باشید که می توانید صدای افعی گاو نر را از افق به سمت ما لمس کنید. پس شاید با وجود گسترش کلاهبرداران ، استخراج ابری Litecoin چیزی باشد که شما هنوز در حال بررسی آن هستید.

بازار خرس

او به صدای سم گاو نر گوش می دهد. منبع تصویر: Pixabay

از قراردادهای قانونی استخراج ابری Litecoin که امروز در بازار موجود است ، ما تعدادی را بررسی کردیم تا دریابیم که آیا در حال حاضر زمزمه سودآوری ارائه می شود. تمام اظهارات بر اساس ارزش Litecoin در زمان نوشتن مقاله ارائه می شود.

قراردادهای استخراج ابر Litecoin

روایت آفرینش در انجیل و هاش فلر دو مورد از محبوب ترین و توصیه شده ترین ارائه دهندگان قرارداد استخراج ابر هستند. جنسیس یک تیم قابل مشاهده دارد که در داخل جامعه فعال هستند. Hashflare حدود چند سال است که در اوایل سال جاری به دلیل خاموش کردن عملیات استخراج SHA-256 خود به دلیل عدم سودآوری در بیت کوین مورد انتقاد قرار گرفت..

ما نمی گوییم که هر یک از این شرکت ها را توصیه می کنیم ، اما معتقدیم که هیچ یک از آنها لباس کلاهبرداری نیست.

مدل قرارداد آنها این است که آنها به شما اجازه می دهند نرخ هش را از دکل های استخراج خود ، بر اساس پرداخت ثابت برای مدت زمان مشخص ، خریداری کنید. در حال حاضر هیچ یک از آنها دسترسی به قرارداد استخراج ابری Litecoin خود را ارائه نداده اند. این به احتمال زیاد به دلیل سطح سودآوری فعلی است ، اگرچه وب سایت ها آنها را به عنوان موجودی خارج از انبار معرفی می کنند.

Hashflare Litecoin Cloud Mining

تصویر صفحه فعلی از صفحه قیمت قرارداد Hashflare

شایان ذکر است که در قراردادهای استخراج ابری معمولاً بندهایی وجود دارد که به آنها امکان می دهد عملیات استخراج را متوقف کنند در صورتی که هزینه های نگهداری از ارزش قرارداد استخراج شما پرداخت می کند.

اگر این اتفاق بیفتد ، حتی اگر معدن کاری برای مدت طولانی متوقف شود ، نمی توانید هزینه های از دست رفته خود را پس بگیرید. این مورد حتی برای آن قراردادهای استخراج ابری Litecoin است که ما در اینجا لیست کرده ایم. Hashflare این کار را در گذشته انجام داده بود تا خشم کاربران خود را به زوزه بیندازد.

میزبانی Litecoin Mining

هاشنست (متعلق به Bitmain) این امکان را برای شما فراهم می کند تا Scrypt ASIC خود را خریداری کنید ، که پس از آن حضانت آن را بر عهده می گیرد و در یکی از مراکز داده خود اجرا می شود.

در حال حاضر ، آن سرویس را نیز ارائه نمی دهد. باز هم ، این احتمالاً توسط ارزش فعلی Litecoin هدایت می شود. هزینه های تعمیر و نگهداری / نیروگاه اجرای Scrypt ASIC شما در حال حاضر بیش از هزینه های اجرای آن برای آنها هزینه دارد.

حرف آخر

بر اساس تکثیر کلاهبرداری ها و سطح سودآوری ، در این زمان با وجدان نمی توانیم استخراج ابری Litecoin را توصیه کنیم. اگر بازار تغییر کند و ارزش Litecoin مانند پایان سال 2017 افزایش یابد ، ممکن است تغییر کند.

در شرایط فعلی ، با وارد کردن وجوه خود به یک حساب پس انداز بانکی روزانه ، بازده بهتری خواهید داشت. به احتمال زیاد بهره تورمی به رشد آن کمک می کند تا این که در سال 2018 از ابر استخراج Litecoin درآمد کسب کنید.

تصویر ویژه با مجوز از Pixabay

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me