تصور کنید هنگام خرید آنلاین حقوق دریافت می کنید. حتی بهتر از این ، تصور کنید هنگام خرید آنلاین به ارز رمزپایه پرداخت می شوید. به نظر خوب میاد؟ یک پلتفرم جدید پاداش مشتری به نام Lolli اینطور فکر می کند و دارد راه را برای یک مدل جدید بازپرداخت ارز رمزنگاری شده هموار می کند. یا شاید باید از نو ساخته شود # بیت کوین بک مدل؟ در هر صورت ، کاربران این سرویس هنگام خرید از یکی از خرده فروشان آنلاین شرکت کننده در Lolli ، پاداش بیت کوین دریافت می کنند. خرده فروش همچنین دارای یک بستر خدمات مشتری است که از آن قرارداد بسته است LGNetworksinc.com, بنابراین می توانید برای رفع شک و تردید با آنها تماس بگیرید.

بنیانگذاران با دنیای خرده فروشی آنلاین غریبه نیستند و Cosmic Cart را قبلاً تاسیس کردند ، اصطلاحاً “سبد خرید جهانی”. Cosmic به شرکت ها اجازه داد کالاهای خود را به صورت آنلاین در هر جایی بفروشند و موفقیت بزرگی بود. به حدی که سرانجام توسط رقیب دیگری خریداری شد.

Alex Adelman و Matt Senter ، سازندگان تصمیم گرفتند که این پایان راه برای آنها نخواهد بود. فقط این بار ، آنها نیاز به ایجاد مشاغل با آخرین فن آوری دارند. و این ، همانطور که ممکن است شک کنید ، محکم در دام زنجیره بلوک می افتد.

این نام از کجا آمده است? آبنبات چوبی

الکس توضیح می دهد که پدرش به عنوان یک پسر جوان اغلب او و خواهرش را به بانک می برد. او همیشه از بانکداری متنفر بود اما در انتهای هر سفر منتظر آن پاداش ناچیز بود – یک آب نبات چوبی. الکس قاطعانه معتقد است که بیت کوین آینده بانکداری است و تنها آنچه در معادله از دست رفته است ، لولی است.

چگونه کار می کند

برنامه های پاداش وفاداری سالهاست که وجود دارد. چه کسی هدیه ای را برای انجام کمی خرید آنلاین دوست ندارد؟ و در حالی که مدل تغییر چندانی نکرده است ، بنیانگذاران امیدوارند که محبوبیت روز افزون ارزهای رمزپایه برای جذب مشتریان جدید ادامه یابد.

بازار > فروش > پورسانت کسب کنید. فرمول یکسان است ، با این تفاوت که هر بار که در یکی از سایت های شریک Lolli خرید می کنید ، آنها از خرده فروش برشی می گیرند و کارمزدی را با شما به اشتراک می گذارند. مستقیماً به کیف پول Lolli در بیت کوین پرداخت شده است.

برنامه افزودنی مرورگر Lolli & کیف پول

ساده ترین راه برای برقراری ارتباط با برنامه جوایز آنها احتمالاً از طریق افزونه مرورگر است که هم برای Chrome و هم برای Safari در دسترس است. برنامه افزودنی به طور خودکار هنگام بازدید از یک سایت شریک به شما هشدار می دهد و بیت کوین بک بالقوه ای را که واجد شرایط هستید ، مشخص می کند:

Lolli در یکی از شاخص ترین فروشگاه های ایالات متحده پاداش می گیرد

Lolli در یکی از شاخص ترین فروشگاه های ایالات متحده پاداش می گیرد

پس از نصب افزونه ، به سادگی به صورت عادی خرید کنید. سپس پاداش (همانطور که در بالا مشخص است) را در فروشگاه مورد علاقه خود فعال کنید. سرانجام ، پس از خرید ، بیت کوین به کیف پول شما ارسال می شود. به همین راحتی.

کیف پول مرورگر به شما امکان می دهد پس از اینکه موجودی شما به حداقل 15 دلار رسید ، پس انداز خود را در حساب بانکی خود برداشت کنید. توسعه دهندگان در حال راه اندازی 2 ویژگی جدید هستند که به شما امکان می دهد بیت کوین خود را که به سختی بدست آورده اید (سخت خرید کنید؟) را به کیف پول ارز رمزنگاری شده دیگری که انتخاب کرده اید منتقل کنید. این یک پیشرفت مهم از کیف پول آنلاین یا کیف پول گرم (همانطور که معمولاً شناخته می شوند) بیشتر در معرض هک شدن هستند.

خرده فروشان

مصرف کنندگان حداقل چند سال است که بصورت آنلاین با بیت کوین خرید می کنند. با این حال ، مشکل این است که ذخیره سازی و معامله با ارز مجازی بیشتر در حوزه قومی فنی بوده است. به این مسئله دائمی سرقت ارزهای رمزپایه اضافه کنید و می توانید ببینید که چرا فرزندخواندگی روندی آهسته اما ثابت داشته است.

صرف نظر از این ، تعداد وب سایت هایی که می توانید از بیت کوین استفاده کنید همچنان در حال رشد است. و مارک های اصلی مانند Bloomingdales ، Office Depot ، Barnes & Noble ، Hotels.com و Macy’s به نام چند مورد از قبل به سیستم عامل متصل شده اند. Lolli از شمال 500 خرده فروش پشتیبانی می کند و درخواست های اضافی را می توان مستقیماً با تیم انجام داد.

مزایای پاداش رمزنگاری

در حال حاضر مزایای برنامه های خرید و پاداش آنلاین ارز رمزنگاری شده باید آشکار باشد. اما برای روشن کردن ، بیایید چند دلیل قابل توجه را بررسی کنیم.

1. Lolli تمام پرداخت های ارزهای رمزپایه را از آخر پرداخت می کند. به این ترتیب خرده فروشان می توانند جوایز رمزنگاری شده را بدون نیاز به پرداختن به جزئیات فنی خود ارائه دهند. کاربران همچنین از طریق کیف پول آنلاین با مارک های مورد علاقه خود به راحتی درگیر می شوند. الکس امیدوار است که این امر باعث ایجاد برد-برد-برد وضعیتی که او در حال ساخت شرکت است.

2. روند وجود داشته است قطع خدمات از تأمین کنندگان کارت اعتباری مانند ویزا در چند وقت اخیر. این با توجه به اینکه برخی از کشورها مانند سوئد و ایالات متحده اعتماد زیادی به خدمات مبتنی بر کارت دارند ، کمی نگران کننده است. بسیاری از مصرف کنندگان فقط پول نقد ندارند و مدتی است که این کار را انجام نمی دهند.

اگر این مشکلات تشدید شود ، تقریباً مطمئناً شاهد جهش در خرید ارزهای رمزپایه خواهیم بود زیرا خریداران به دنبال راهی مطمئن تر برای رفع مشکلات خرید خود هستند. زمان بیت کوین است گزارش شده بسیار پایدار است حدود 99.99٪ از زمان ایجاد آن در سال 2009.

3. سرانجام ، باید دسترسی مشتری به خرید آنلاین را نیز در نظر بگیریم. موج عظیمی از جمعیت جهان حتی در وهله اول حتی به حساب بانکی دسترسی ندارند ، هرگز از کارت های پرداخت مهم نیستند.

هر کسی که تلفن و اتصال اینترنتی داشته باشد اکنون می تواند به صورت آنلاین خرید کند و از طریق خرده فروشان جوایز دریافت کند در سراسر جهان بدون اینکه نگران ریپ کردن نرخ ارز باشید. و قبل از دسترسی به این امتیاز برای تأیید شما به نمره اعتبار یا مرجعی احتیاج ندارید. تا زمانی که بودجه کافی دارید ، خوب می توانید هزینه کنید!

Lolli – یک ابتکار هوشمندانه

چنین ابتکاری ممکن است نشانه ای از رشد روزافزون ارزهای رمزپایه باشد. اگر برنامه های وفاداری به ثمر برسند ، مطمئناً به نفع شبکه های مستقر مانند Bitcoin و Ethereum خواهد بود. با پرش بیشتر کاربران ، سیستم عامل های پاداش و خرده فروشان به طور منظم نیاز به خرید بیت کوین دارند. با توجه به ماهیت ناپایدار نرخ ارز رمزنگاری به فیات ، این ممکن است یک کار دشوار باشد.

همانطور که گفته شد ، به راحتی دستیابی به رمزنگاری (هرچند اندک) آسانتر شود ، بسیاری از کاربران به این سیستم عامل ها سر می زنند. ثبت نام ، تأیید و پیمایش در مبادلات برای بسیاری از مشتریانی که از این فناوری استفاده می کنند تجربه دلهره آور است اما فقط نمی خواهند در جزئیات گیر بیفتند. به نظر می رسد الکس و مت در مورد برطرف کردن این شکاف بسیار مصمم هستند. به طور واضح یک تجربه کاربری ساده یکی از مهمترین نکات مهم رمز ارز در حال حاضر است.

به راحتی می توان گفت که لولی آخرین بازیکن در این زمینه نخواهد بود. انتظار داشته باشید که در آینده نزدیک استارت آپ های دیگر از پدیده پاداش ارز رمزپایه استفاده کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me