LUXCoin (LUX) چیست؟ | راهنمای مبتدیان

LUXCoin (LUX) سکه ای است که در حال اجرای Parallel Masternodes ، الگوریتم ترکیبی PoW-PoS PHI1612 و یک مدل “Static” برای ذخیره سازی است. انواع ویژگی های نوآورانه LUXCoin و Luxcore که ارائه می دهند LUXCoin را برای بسیاری از افراد در دنیای ارزهای رمزپایه در رادار قرار داده است..

Luxcore ، اکوسیستم راه حل های بلاکچین و خدمات پشت LUXCoin (LUX) ، ایجاد پل ارتباطی بین محصولات بلاکچین امنیتی و حریم خصوصی درجه یک ، بازار عظیم سطح شرکت و مصرف کنندگان متوسط ​​است. Luxcore متشکل از LUXCoin است که به معنای رمز ارز منبع مبتنی بر بلاکچین است و محصولات منبع بسته متمرکز بر مصرف کننده بیشتر مانند Parallel Masternodes و LuxGate.

اساساً ، Luxcore یک پلتفرم ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد محصولات مختلفی را در موارد مختلف استفاده از روش های مختلف پویا ایجاد کنند ، تعداد کمی از نشانه های دیگر (در صورت وجود) قادر به ایجاد هستند..

Luxcore همچنین قصد دارد به روزرسانی های آینده مانند Segwit ، قراردادهای هوشمند و LuxGate را از طریق سیستم Parallel Masternode (PMN) منتشر کند..

اطلاعات لوکس

از طریق یکی از اولین پست های انجمن معرفی توسعه LUXCoin. (https://bitcointalk.org/index.php؟topic=2254046.0)

یادداشت سردبیر: از آنجا که تیم LUXCoin و Luxcore به سرعت تحولات و به روزرسانی های جدیدی را منتشر می کنند ، این مقاله در هفته های بعدی چندین بار به روز می شود تا تغییرات جدید را منعکس کند. وضعیت فعلی مقاله نشان دهنده عملکرد و برنامه های فعلی پلتفرم Luxcore است.

الگوریتم PHI1612 Hybrid PoW / PoS چیست?

پلت فرم Luxcore از الگوریتم PHI1612 خود به عنوان “کارآمدترین الگوریتم استخراج GPU” استقبال می کند. این GPU دوستانه و برای افزایش هش بالاتر بدون افزایش مصرف انرژی عکس می گیرد. این الگوریتم در نهایت به دنبال کارآمدتر کردن فرآیند استخراج است که با کاهش قبض های برق به سودآوری معدن کمک می کند.

این الگوریتم از تسلط شرکت های بزرگ معدن در کنترل توکن جلوگیری می کند. از آنجا که LUXCoin GPU دوستانه است ، بسیار دموکراتیک تر و غیرمتمرکز است. لوکس همچنین در برابر ASIC مقاوم است.

Luxcore همچنین ویژگی های الگوریتم های اثبات کار و اثبات سهام را با هم مخلوط می کند. این پروتکل که “Proof-of-Stake 2” نامیده می شود ، توزیع جوایز سهام بدون در نظر گرفتن مقدار کاربر را مجاز می کند..

Masternodes موازی چیست (PMN)?

Masternodes موازی (PMN) می تواند بسیار پیچیده باشد ، اما این فناوری در رفع نیازهای اطمینان و امنیت شرکت ها و م enterprisesسسات متمرکز است..

ویژگی Parallel Masternodes بر اساس فناوری i2pd و پروتکل SAM ساخته شده است که به امنیت Lux کمک قابل توجهی می بخشد.

این شبکه خصوصی اساساً به کاربران امکان می دهد برنامه های شخص ثالثی را در بالای بلاکچین ایجاد کنند ، به روشی که تعداد کمی از نشانه های دیگر توانایی آن را دارند. ابزارهای موازی فقط در اختیار موسسات و مشاغل دولتی تأیید شده و تأیید شده قرار می گیرند تا از این طریق پتانسیل هر بازیکن مخربی را کاهش دهند. تمام کیف پول ها و معاملات موجود در Parallel Masternodes رمزگذاری شده اند.

LuxGate چیست?

LuxCore LuxGate را “شگفتی فناوری در فضای بلاکچین” می داند.

این فناوری به شما امکان می دهد بلاکچین های معتبر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، و یک پل سازنده برای ایجاد ارتباط مختلف بلاکچین ها (مانند بیت کوین و اتریوم) با یکدیگر به روش های مختلف ایجاد کند..

LuxGate تعامل با سازمانهای متمرکز مانند موسسات بانکی را با شبکه خصوصی Parallel Masternodes امکان پذیر می کند. از آنجا که LuxGate و PMN می توانند از طریق الگوریتم های مختلف کار کنند و از نظر سیستم شناختی هستند ، Luxcore شانس زیادی برای لرزش سیستم های معاملات بانکی سنتی دارد.

نمونه مورد استفاده برای این پروژه به شرح زیر است (از صفحه اطلاعات محصول Luxcore):

“اگر یک موسسه دارای دو لایه امنیت دیوار آتش است & B ، با هر لایه از مقاومت امنیتی متفاوت ، با A در 300 نقطه و B در 200 نقطه (در مجموع 500) ، با LuxGate فعال ، هر سطح دارای مقاومت 500 است ، و دشواری كلی را به 1000 امتیاز می رساند. “

Luxcore قصد دارد با موسسات خصوصی همکاری کند تا به آنها کمک کند Parallel Masternodes را راه اندازی کنند و ضمن حفظ استانداردهای امنیتی بالا ، شبکه را رشد دهند..

نقشه راه لوکس

با نگاهی به LUXCoin Github و Discord ، پیشرفت سریعی در توسعه و به روزرسانی خواهید دید. این تیم قصد دارد Parallel Masternodes (PMN) خود را در Q1 امسال راه اندازی کند و ادغام مشاغل سطح شرکت را در Q2 آغاز خواهد کرد.

نقشه راه LUX

اطلاعات تجارت LUXCoin

به جای ICO ، LUXCoin “قبل از استخراج” را انجام داد که 5٪ از کل عرضه را استخراج کرد.

لوکس کوین

در حال حاضر ، LUXCoin فقط در Cryptopia قابل معامله است.

افکار نهایی

به نظر می رسد LUXCoin یک پروژه بسیار بلند پروازانه است که می تواند به طور قابل توجهی دنیای خدمات بانکی سنتی را متزلزل کند. الگوریتم Masternodes موازی آن (PMN) ، PHI1612,

برای کسب اطلاعات بیشتر ، اطلاعات آنها را بررسی کنید کاغذ سفید, یا آنها را در بسیاری از کانال ها مانند تلگرام, Reddit, و اختلاف.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me