MediBloc چیست؟ یک راهنمای مبتدی

آیا شما از نوشتن تاریخچه پزشکی خود بارها و بارها ، یا انجام آزمایش های پزشکی یکسان هر بار که به پزشک جدید مراجعه می کنید ، خسته شده اید؟ تجربیات ترسناکی از این دست برخی از مشکلات صنعت بهداشت و درمان را برجسته می کند. متأسفانه ، راه حل های واقعی بسیار اندک است.

یک مسئله اساسی قوانینی مانند قانون حمل و نقل و پاسخگویی بیمه درمانی (HIPAA) است که امکان متمرکز کردن سوابق بهداشتی را فراهم می کند و اشتراک داده های گفته شده را ممنوع می کند. کسانی که به بیماران کمک می کنند (به عنوان مثال پزشکان ، کارمندان خدمات فوریت های پزشکی ، محققان) بدون داشتن دانش صحیح از وضعیت سلامت بیمار ، نمی توانند مراقبت های درجه یک را ارائه دهند. این جایی است که MediBloc وارد می شود. تیم پشتیبان این پروژه تضمین می کند که پلتفرم کاملاً با HIPAA سازگار است.

MediBloc از یک پیروی می کند پروتکل منبع باز و خود را به عنوان “اکوسیستم اطلاعات مراقبت های بهداشتی غیرمتمرکز ساخته شده بر اساس فناوری بلاکچین برای بیماران ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و محققان” تعریف می کند. بستر زنجیره بلوکی آن به شما امکان می دهد همه چیزهایی را که در اطراف دنیای مراقبت های بهداشتی شما وجود دارد مانند مراجعه به پزشکان و ثبت به روزرسانی ها ثبت و ضبط کند. با جمع آوری تمام سوابق پزشکی بیمار در یک قالب مختصر ، مراقبت از بیمار قابل اعتماد و سریع می تواند انجام شود و افراد می توانند مسئول پراکندگی سوابق خود باشند.

علاوه بر این ، پول بومی آن MediBloc (MED) اشتراک محتوای سوابق را از طریق یک سیستم پاداش تسهیل می کند. هم بیماران و هم ارائه دهندگان برای مشارکت خود در اکوسیستم جبران می شوند و بیماران می توانند از توکن ها برای شروع معاملات پزشکی معمول (به عنوان مثال دارویی) استفاده کنند. & پرداخت های بیمه) با کسانی که با Medibloc همکاری می کنند.

ویژگی های اصلی MediBloc

هدف اصلی MediBloc این است که در هنگام تحریک محتوای اطلاعات پزشکی برای پیشرفت علمی ، داده های مراقبت های بهداشتی در دسترس باشد. برخی از ویژگی های اصلی عبارتند از:

  • توزیع مجدد مالکیت داده ها: MediBloc داده های پرونده سلامت را دوباره به دست بیماران می دهد و به دارندگان داده اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند چه کسی مجاز به مشاهده اسناد است.
  • از دست رفتن داده ها/جلوگیری از کلاه برداری: از داده ها نسخه پشتیبان تهیه می شود و فقط وابستگان معتبر مراقبت های بهداشتی به ویرایش داده ها دسترسی دارند. از آنجا که تغییرات داده ها برای همه کاربران بلاکچین شفاف است ، تنظیمات غیراخلاقی بسیار بعید است.
  • سیستم پاداش توکن ERC20 MED: این دارندگان داده را تشویق می کند تا از طریق توانمند سازی سود در اکوسیستم داده ها سهیم شوند.
  • قابلیت همکاری داده در سراسر جهان: تبادل جهانی اطلاعات به موقع در بین جامعه پزشکی ، پیشرفت پزشکی را تحریک کرده و از تکرار داده های غیرضروری می کاهد. پرسنل پزشکی مجبور نیستند منتظر اطلاعات به روز شده باشند ، که در نهایت مراقبت های ساده را با احتمال بیشتری برای تشخیص صحیح به شما می دهد.
  • امنیت: پروتکل بلاکچین مورد استفاده ، اقدامات ایمنی بیشتری را برای جلوگیری از هک داده ها ارائه می دهد.

با توجه به موضوع امنیت ، مردم معمولاً نمی دانند که سیستم کنونی در برابر هک های خارجی (که در حال حاضر در حال افزایش است) چقدر آسیب پذیر است. همانطور که در Chicagobusiness.com, “اگر سرقت آنلاین با سرعت فعلی سرعت بگیرد ، تا سال 2024 ، همه در ایالات متحده داده های بهداشتی خود را به خطر می اندازند”. تخلفاتی از این دست برای صنعت پزشکی بسیار مخرب است. فقط در ایالات متحده, نقض خدمات بهداشتی تقریباً 6 میلیارد دلار در سال جمع می شود در ضرر.

MediBloc چگونه کار می کند?

این پلت فرم یک برنامه غیرمتمرکز (DApp) است که در ماشین مجازی Ethereum (EVM) فرموله شده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود ، سه لایه ساختار کلی سیستم عامل را ایجاد می کنند: هسته ، سرویس و برنامه. در سه لایه ، اطلاعاتی که نگهداری می شود مربوط به اطلاعات شخصی ، داده های پزشکی و مانده حساب MED (کاربران ، ارائه دهندگان ، محققان) است.

لایه های مدیبلوک

  1. هسته MediBloc: از آنجا که ذخیره سازی بلاکچین محدود است ، لایه Core فضای ذخیره سازی بیشتری را برای مقابله با از دست دادن داده های مراقبت های بهداشتی فراهم می کند.
  2. خدمات MediBloc: با استفاده از فناوری Smart Contract ، این لایه لایه Apps را با لایه Core متصل می کند و امکان “ورودی / خروجی داده ها از طریق اتصال با لایه Core” را فراهم می کند..
  3. برنامه MediBloc: این لایه افراد را قادر می سازد تا از برنامه های مختلف (به عنوان مثال برنامه های تلفن همراه) برای دسترسی و مدیریت اطلاعات استفاده کنند.

نشانه های مدیبلوک

سیستم عامل از سیستم Medi Point (MP), یک سیستم مبتنی بر امتیاز که مشارکت کاربر را اندازه گیری می کند. برای دستیابی به MP بالاتر ، می توان آن را با MED خریداری کرد یا به شبکه داده کمک کرد. پس از جمع آوری MP و انتظار سه ماهه ، می توانید MP خود را به MED تبدیل کنید. همانطور که قبلاً گفته شد ، رمز MED می تواند در معاملات پزشکی مانند پرداخت بیمه استفاده شود. برخلاف نشانه های MED ، MP در فرایند تأیید استفاده می شود و از سیستم عامل خارج نمی شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فناوری پشت MediBloc ، به پروژه مراجعه کنید کاغذ سفید.

درباره MediBloc

در بیانیه ماموریت MediBloc آمده است که “با توزیع مجدد ارزش داده های مراقبت های بهداشتی شخصی ، سرعت بخشیدن به تغییر جهان به سمت عدم تمرکز اطلاعات خصوصی را فراهم می کند ، دسترسی و تجربه بهداشت و درمان را بهبود می بخشد.” این یک شرکت خصوصی است که در حال حاضر 10 عضو تیم و 10 مشاور را در لیست خود قرار داده است و در سال 2017 در سئول ، کره جنوبی تاسیس شده است. صفحه رسمی.

بنیانگذاران همکار دکتر آلن ووکیون خو (مهندس ارشد سابق نرم افزار در سامسونگ) و دکتر اونسول لی با داشتن گواهینامه های پزشکی مجاز و مهندسین نرم افزار سالها تخصص پزشکی و فنی را به این شرکت ارائه می دهند. برای اینکه خود را در جریان به روزرسانی های پروژه قرار دهید ، می توانید مقام تیم را دنبال کنید GitHub.

تیم medibloc

عرضه سکه MediBloc

MediBloc 20٪ از توکن های خود را به تیم موسس ، 10٪ به مشاوران / سرمایه گذاران اولیه ، 12٪ به توسعه تجارت ، 8٪ به تحقیق و 50٪ به شرکت کنندگان در “رویداد تولید رمز” (فروش توکن) توزیع کرد.

آمار توزیع مدیبلوک

در طی فروش گسترده ، MediBloc از صدور 10 میلیارد MED با هر نشانه ای که پس از فروش باقی مانده بود ، سوزانده شد. در حال حاضر ، MediBloc با كل 2،966،384،100 MED (مقدار كل MED فروخته شده) در گردش ، كل تقريباً 4 ميليارد MED عرضه دارد. توضیح داده شده در پست وبلاگ MediBloc, دلیل سوزاندن سکه های باقی مانده به دو دلیل بود:

“1 تیم MediBloc فقط می خواهد مقدار لازم توکن را در اختیار داشته باشد که تیم را قادر می سازد تا به مرحله بعدی برود و نسبت به جامعه و اکوسیستم MediBloc مسئولیت و مسئولیت پذیری را داشته باشد..

2. تیم MediBloc می خواهد از ارزش رمز محافظت کند و به نفع شرکت کنندگان در فروش توکن عمل کند. “

تاریخچه معاملات MediBloc

طبق CoinMarketCap ، معاملات MED در 22 دسامبر 2017 با حدود 0/0 دلار شروع به معامله کرد و در 10 ژانویه 2018 به ATH نزدیک به 35/0 دلار رسید. در زمان نوشتن مقاله ، قیمت MED در حدود 0.08 دلار معلق است ، یک افت شدید که همراه با روند نزولی فعلی بازار ارزهای رمزنگاری شده است.

همزمان با رشد پایگاه کاربری MediBloc ، ارزش MED باید افزایش یابد و منجر به افزایش قیمت شود. همانند همه ارزهای رمزپایه ، عوامل دیگری مانند روند کلی بازار می توانند مانع این رشد شوند.

تجارت medibloc

می توانید MediBloc را از کجا بخرید?

در حال حاضر فقط دو صرافی از تجارت MediBloc پشتیبانی می کنند – ریل سکه و Gate.io. کاربران جدید می توانند سکه های BTC یا ETH را در سایتهایی که امکان خرید کارت اعتباری مانند Bitstamp یا Coinbase را دارند ، خریداری کنند و سپس آن را به کیف پولهای مربوطه خود در Coinrail یا Gate.io واریز کنند.

می توانید MediBloc را در کجا ذخیره کنید?

اگر ترجیح می دهید نشانه های MED خود را روی کیف پول های مبادله ای ذخیره نکنید ، تیم MediBloc یک پیشنهاد را ارائه می دهد راهنمای گام به گام در مورد نحوه ذخیره نشانه های خود در کیف پول هسته Qtum. از هم اکنون ، این تنها روش موجود برای ذخیره سازی سکه های MediBloc تا زمان پشتیبانی کیف پول های جدید است.

نتیجه

به گفته مشاور MediBloc سانگ مین پارک (که همچنین استاد دانشگاه گروه پزشکی خانواده در دانشگاه ملی سئول است), وی افزود: “ما در برهه ای از زمان هستیم كه حریم خصوصی باید تضمین شود و بیماران از حق و منابع لازم برای تصمیم گیری مستقل برخوردار باشند. راه حل ابتکاری MediBloc تغییرات جدیدی را در اکوسیستم پزشکی در این زمینه ایجاد می کند. “

به نظر می رسد MediBloc تیمی مستحکم در پشت خود دارد و علاقه مند به محافظت از ذینفعان خود از طریق توضیحات قابل قبول درباره سوزاندن سکه است. با تجربه بنیانگذاران هم در زمینه پزشکی و هم در زمینه فنی ، تصور اینکه آنها از نزدیک مشکلات صنعت بهداشت و درمان را می دانند و راه های خلاقانه ای برای حل آنها از طریق پیشرفت فنی دارند ، کار سختی نیست..

اگر این پروژه آنچه را که قصد دارد انجام دهد ، می تواند انقلابی در حوزه بهداشت باشد. این نه تنها می تواند باعث صرفه جویی در وقت و دردسر زیادی برای بیماران و متخصصان پزشکی شود ، بلکه می تواند از طریق عدم تمرکز دسترسی به داده های مهم در سراسر جهان به پیشرفت دارو کمک کند. بنابراین ، در حالی که این پروژه هنوز در ابتدای راه است و جاده طولانی در پیش دارد ، موارد قابل قبول استفاده برای سیستم عامل / ارز MediBloc دشوار است نادیده گرفته شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me