کامپیوتر از اینکه یک قطعه عظیم فلزی و پلاستیکی باشد که توسط کلیپ بورد و زن و مرد کنجکاو احاطه شده است ، مسیری طولانی را طی کرده است. با سرعت چند دهه به جلو ، رایانه های شخصی تبدیل به همه چیز شده اند ، از راهی برای اتصال به بقیه جهان تا حتی درآمد کل سال.

ظهور استخراج ارزهای رمزپایه مفهوم کسب درآمد با رایانه را به سطح جدیدی رسانده است. به جای مسیرهای کلاسیک کارآفرینی دیجیتال مانند تجارت الکترونیکی ، استخراج ارزهای رمزپایه اساساً به شما امکان می دهد دستگاه خود را در حال کار بگذارید و پرداخت های خود را پرداخت کنید.

آیا این خیلی خوب است که درست باشد؟ یک قطره کوچک عقل سلیم می گوید بله ، اما همه چیز در دنیای ارزهای رمزنگاری متفاوت است. شبکه های چند میلیارد دلاری مبتنی بر بلاکچین مانند شبکه بیت کوین برای ادامه کار خود به ماینرها احتیاج دارند ، از این رو غرامت ظاهرا منفعل است. MinerGate با داشتن 12 ارز مختلف که می تواند استخراج شود ، به کاربران کمک می کند تا سودآوری خود را در مقابل استخراج هر سکه به حداکثر برسانند..

عکس صفحه از وب سایت MinerGate.

CoinCentral فرصت مصاحبه اختصاصی با Claude Lecomte ، مدیر عامل شرکت MinerGate ، یکی از استخرهای استخراج بزرگتر چند ارز در جهان را پیدا کرد.

MinerGate در سال 2014 تأسیس شد و از ژانویه 2018 به بیش از سه میلیون استخراج کننده رسیده است. طبق سایت MinerGate ، این شرکت از زمان تاسیس تاکنون بیش از 20 میلیون دلار (معادل دلار ارزهای رمزنگاری شده در دسامبر 2017) به کارگران معدن پرداخت کرده است..

با این حال ، با ورود ASIC ها و سایر تجهیزات استخراج قوی تر به صحنه ، استخراج با استفاده از رایانه های متوسط ​​به طور برجسته ای دشوارتر می شود. امروز ، MacBook Pro متوسط ​​شما ممکن است بتواند در هر مکانی بین چند سنت تا یک برابر باشد <استخراج 100 دلار در هفته. هر صنعتی چالش های خود را دارد و بسیار جالب است که نگاهی بیندازید که چگونه یکی از بزرگترین استخرهای استخراج ابر در جهان را دنبال می کنید.

اخیراً MinerGate استخر BTC را منتشر کرد. فکر می کنید چرا اکنون زمان مناسب انتشار است?

می دانید که یافتن زمان مناسب برای چنین تصمیمی کاملاً دشوار است. در حال حاضر MinerGate از تغییرات ساختاری و رشد برخوردار است. طی دو ماه گذشته ، ما معاملات خارج از زنجیره ای خود را با شرکای خود از Freewallet منتشر کردیم ، BTC pool را راه اندازی کردیم ، ماینرهای CLI و GUI خود را به روز کردیم ، هش ریت را افزایش دادیم و پشتیبانی نرم افزار را گسترش دادیم و برخی از نسخه های جدید را برای سازگاری کامل با نرم افزار NiceHash ایجاد کردیم . بستر فناوری ما 100٪ برای راه اندازی استخر BTC آماده بوده است و هیچ دلیلی برای جلوگیری از آن وجود ندارد.

در بالای صفحه ، در حال حاضر ما در وسط چیزی قرار داریم – ما یک flashmob بزرگ را شروع کرده ایم # آمینر در توییتر اجازه دهید جامعه معدن صدا را بلند کند و همچنین برنده شود 1000 دلار برای یک توییت.

بازگشت به بالا راه اندازی استخر بیت کوین یک گام مهم در زمینه روند کلی MinerGate برای ادغام استخراج معاملات خرده فروشی و حرفه ای است.

انتظار دارید که استخر جدید BTC در جامعه معدن محبوب شود?

این بخش از استخراج بسیار رقابتی است. بازار با استخرهای بیت کوین که مخاطبان زیادی را در اطراف خود جمع می کند ، بسیار اشباع شده است. استخر MinerGate BTC دارای چندین ویژگی ساده است که من را در آینده عالی پروژه ما متقاعد کرده است. سطح برجسته خدمات ، پشتیبانی چند زبانه 24/7 ، کیفیت و قابلیت اطمینان از استخر و تعداد زیادی از مخاطبان MinerGate به ما اجازه می دهد تا از استفاده از این بازار اطمینان داشته باشیم.

هدف اصلی ما ورود به 10 است. ممکن است فردا این اتفاق نیفتد ، اما اهداف قرار است محقق شوند ، اینها نیستند?

چرا استخر MinerGate BTC بهتر از گزینه های جایگزین است?

مزایای ما کاملاً واضح است – بالاترین سطح خدمات ، پشتیبانی تمام وقت ، کیفیت خود استخر بیت کوین ، قابلیت اطمینان و شفافیت شرکت ، و ایده های تازه در مورد پیشرفت های عالی ، مانند افزودن استخراج معدن. بسیار مهم است که با راه اندازی یک استخر استخراج ، مخاطبان اولیه زیادی داشته باشید. ما داریمش.

خوشحالم که به استخراج معدن اشاره کردید کدام سکه ها با BTC ادغام می شوند?

اگرچه استخراج معادن یکی از ویژگی های متمایز استخر پس از راه اندازی نخواهد بود ، اما پس از اطمینان از عملکرد صحیح همه چیز ، آن را اضافه خواهیم کرد. ما چندین گزینه برای ادغام سکه ها با BTC داریم ، اما متأسفانه ، اکنون نمی توانم جزئیات را فاش کنم ، زیرا قول داده ام خبر سرقت از بخش روابط عمومی خود را بدزدم.

مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ معدنچیان حرفه ای یا رزمندگان صندلی راحتی?

MinerGate همیشه یک استخر استخراج معدن دوستانه و تازه وارد بوده است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا همه کارها را در حدی ساده کنیم که حتی همستر شما که هیچ دانش عملی در زمینه استخراج ندارد می تواند درآمد کسب کند.

بیشتر تازه کارها مشتاق و پر ایده هستند و کار با آنها بسیار خوشحال کننده است. ما به طور مستمر در تلاش هستیم تا قابلیت استفاده از نرم افزار خود را بهبود ببخشیم. اخیراً یک به روزرسانی قابل توجه برای پایگاه نرم افزار استخراج MinerGate – MinerGate xFast Miner منتشر کرده ایم. با این حال ، کمی بعد شایسته ذکر خاص است.

مخاطبان اصلی استخر بیت کوین ما افراد حرفه ای با ASIC شدید هستند. این مخاطب برای ما تازه است. به نظر من ، مخاطبان چینی در حال حاضر بسیار آینده نگر به نظر می رسند ، و ما در حال کار بر روی توسعه نام تجاری خود در چندین جهت هستیم. دنیای رمزنگاری بین المللی است ، به همین دلیل است که ما آن را بسیار دوست داریم.

آیا می توانید درباره خواننده Coincentral اطلاعات بیشتری در مورد Miner open Beta جدید ارائه دهید?

در ماه اوت ما قول دادیم که از جریانات ثانویه کار خلاص شویم تا تمرکز خود را به سمت توسعه استخر بکشیم. تیم توسعه دهندگان MinerGate ماینر کاملاً جدیدی ایجاد کردند. ما به چندین هدف مهم مانند بهبود عملیات پایدار و عملکرد قابل توجه دست یافته ایم که به طور متوسط ​​در مقایسه با رقبای اصلی خود به 20٪ افزایش یافته است. بیشتر از این ، برای برخی از پیکربندی ها ما به رشد 100 درصدی رسیده ایم و این باعث افتخار است.

اعتبارات به بروس ، جین ، لسلی – ما بدون تو هیچ وقت اینقدر کار نمی کردیم!

بیایید به استخراج معدن برگردیم. آیا می خواهید لیست سکه های ادغام شده پشتیبانی شده را گسترش دهید?

ما در حال بررسی دقیق امکانات برای به کارگیری بهترین آنها هستیم. در آینده بسیار نزدیک ، ما می توانیم استخراج جفت جدید سکه هایی را که مبتنی بر الگوریتم CryptoNight هستند ، ادغام کنیم. همانطور که قبلاً گفتم ، ما BTC را ادغام خواهیم کرد ، اما در اینجا احساس می کنم چشمان اما (او رئیس بخش روابط عمومی ما است) در پشت من سوزانده است.

فقط می توانم بگویم که ما در حال بررسی توسعه PoW XMR و سکه هایی هستیم که می توانند با آن ادغام شوند.

چه زمانی سکه های جدید را در MinerGate خواهیم دید?

ما به تازگی استخر BTC خود را آزاد کردیم و در مورد پشتیبانی استخراج معدن ادغام کردیم. اخیراً ما اولین استخر CryptoNight را برای استخراج مایکروسافت برای CryptoNight ASICs راه اندازی کرده ایم. اکنون کاربران می توانند استخراج Monero Original را شروع کرده و بدون از دست دادن هش ریت سکه اصلی ، Bytecoin را دریافت کنند. ما 24/7 با شرکای خود از چین و آمریکای جنوبی در تماس هستیم و آلت کوین های احتمالی را رصد می کنیم. فقط اخبار را بررسی کنید و با ما باشید!

اینجا و آنجا ، ممکن است افرادی را ببینید که نظر می دهند ماینر گیت کلاهبرداری است. میتوانی آن را توضیح بدهی?

اه ، حسادت است خوب ، شوخی به کنار – اتهامات کلاهبرداری همیشه با هر تجارت بزرگ همسو است. خصوصاً مشاغل تأثیرگذار بر منافع تجاری مردم عادی. مخصوصاً در اینترنت. به خصوص در جهان رمزنگاری.

ما یکی از بزرگترین استخرهای استخراج معدن در سراسر جهان هستیم. 3،5 میلیون کاربر ما فقط نمی توانند اشتباه کنند. ظاهراً ، کیفیت استخراج و زیرساخت های اطراف آن رقبای ما را مجبور می کند تا برای رسیدن به این مرحله دو برابر تلاش کنند. آیا تابحال کلاهبرداری چهار ساله ای دیده اید که دائماً در حال کارکرد بهتر خدمات خود و سال به سال در حال رشد باشد؟ فکر نکنید که مردم آنقدر احمقانه هستند!

تیم ما این کار را آسان و با اعتماد به نفس انجام می دهد ، می دانید ، انگار یک شوخی طولانی مدت است که دیگر خیلی خنده دار نیست. برای ثبت: نه ، ما کلاهبرداری نیستیم.

برنامه های MinerGate برای نزدیکترین آینده چیست?

خوب ، ما همچنان استخر خود را به روز خواهیم کرد ، سکه های جدید اضافه خواهیم کرد و بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه خواهیم داد. ما ایده هایی در مورد استخراج معادن داریم. ما برای بازگرداندن برنامه خود به Google Play مدام با Google درگیر هستیم. در حال حاضر ، می توانید آن را در سایت ما بارگیری کنید. ما تازه flashmob #iamaminer را شروع کردیم تا نشان دهیم استخراج هنوز مهم است و صدا دارد. ما ایده های زیادی داریم و آنها را یکی یکی معرفی خواهیم کرد.

از آنجایی که به نظر می رسد MinerGate یک شرکت بسته است ، ما همیشه به پیشنهادات جدید علاقه مند هستیم. به نظر من ، کلید کار ما تماس با کاربران و محافظت از آنها است. ما همیشه در کنار شما هستیم – این شعار شرکت ما است. بیایید با هم دنیای رمزنگاری بهتری بسازیم!

متشکرم ، کلود لکومت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me