ارائه دهنده الکترونیک جهانی ال جی از انتشار رسمی پلت فرم بلاکچین سازمانی مورد انتظار خود موسوم به Monachain خبر داد. نام این سکو از شاهکار کلاسیک لئوناردو داوینچی ، مونالیزا گرفته شده است. این نام از مونا به معنای ملکه و زنجیره تشکیل شده است که نشان دهنده زنجیره بلوک است.

اعضای Monachain برای ساده سازی سیستم های تجاری خود به مجموعه گسترده ای از خدمات بلاکچین دسترسی پیدا می کنند. پروژه Monachain اولین در اواسط سال 2017 از طریق داستانی منتشر شده در کره تجاری. Monachain به کسب و کارها امکان دسترسی به انبوهی از قابلیت های منحصر به فرد مبتنی بر بلاکچین را می دهد. در حالی که تعداد بیشتری سیستم عامل دفاتر توزیع شده وارد بخش می شوند ، LG به عنوان یکی از بزرگترین مدعیان در فضا قابل توجه است.

LG CNS

شرکت تابعه فناوری اطلاعات LG, LG CNS, تیم توسعه دهنده پشت این پروژه است LG CNS در سال 1987 وارد بازار شد. از زمان تأسیس ، این گروه در زمینه ادغام شبکه ، برون سپاری فرایندهای تجاری ، برون سپاری فناوری اطلاعات و ادغام سیستم ها فعالیت کرده است..

هنگامی که تیم به عضویت انجمن باز بلاکچین باز درآمد ، LG CNS خبرساز شد (OBCIA) ماه گذشته. OBCIA متشکل از بزرگترین شرکتهای بزرگ دنیا از جمله غول های رایانه ای مایکروسافت ، آی بی ام و تولید کننده اتومبیل هیوندای است..

توسعه Monachain

سیستم عامل Monachain بسیاری از جنبه های پلت فرم دفتر توزیع شده را در خود جای داده است کوردا. Corda خدمات دفتر توزیع شده مانند مدیریت تولید را به مشاغل محلی ارائه می دهد. مفهوم Corda از طریق مشارکت راهبردی با R3, بزرگترین کنسرسیوم بلاکچین بخش مالی در جهان.

دفتر مرکزی LG از طریق Architizer

دفتر مرکزی LG از طریق Architizer

LG CNS با استفاده از سرنخ ها و توصیه های ارزشمندی که از آموزه های آموخته شده هنگام توسعه دفتر توزیع Corda به دست آورد ، توانست یک بستر داخلی ایجاد کند که می تواند بسیاری از دردهای لجستیکی را که امروز مشاغل متحمل شده اند کاهش دهد. پلتفرم Monachain شامل سیستم های احراز هویت دیجیتال ، سیستم های صدور ارز دیجیتال و پروتکل های مدیریت زنجیره تامین است.

شناسایی دیجیتال (DID)

یکی از ویژگی های منحصر به فرد Monachain ادغام پروتکل شناسایی غیرمتمرکز (DID) است. DID هویت دیجیتالی را در اختیار کاربران قرار می دهد که به شما امکان می دهد مستقیماً از دستگاه هوشمند خود وجه ارسال کرده و قبض پرداخت کنید.

هویت دیجیتال هنگام برخورد با سیستم عامل های مالی سنتی مورد نیاز است. این سیستم عامل ها از رهنمودهای دقیق مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) پیروی می کنند. قبل از اینکه اجازه دسترسی به این سیستم عامل ها را داشته باشند ، کاربران باید هویت خود را ثابت کنند.

این سیستم عامل های امن شامل تعداد فزاینده توکن امنیتی است که در بازار یافت می شود. نشانه های امنیتی قوانین KYC و AML را مستقیماً در پروتکل خود ادغام می کنند. قبل از اینکه توکن ها مالکیت را انتقال دهند ، قراردادهای هوشمند نیاز به تأیید شناسه دارند. LG CNS به کاربران Monachain خود امکان استفاده از این خدمات را بدون نیاز به سیستم های اضافی می دهد.

بیومتریک

پروتکل DID از بیومتریک پیشرفته برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به داده های کاربران استفاده می کند. سیستم های بیومتریک با استفاده از سنسورهای ویژه هویت فرد را از طریق ویژگی های شخصی که منحصر به فرد است تأیید می کنند. اثر انگشت یا عنبیه چشم شما دو نمونه عالی از مناطقی است که اسکنرهای بیومتریک می توانند برای تأیید شما در مورد کسانی که می گویید ، استفاده کنند.

سیستم Monachain’s DID اسکن اثر انگشت ، تشخیص چهره و تشخیص صدا را در خود جای داده است. برای شخصی دشوار است که یکی از این تأیید کنندگان را هک کند. تقریباً غیرممکن است که هر سه این سیستم ها در جای خود قرار بگیرند و به درستی کار کنند.

کیف پول

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد ارائه شده توسط Monachain ، امکان ایجاد کیف پول دیجیتال با دسترسی به خدمات مالی سنتی است. مشاغل علاقه مند به پذیرش ارزهای دیجیتال برای این کار به کیف پول نیاز دارند. اکثر سیستم عامل های دفتر توزیع شده در سطح شرکت شامل توانایی ایجاد کیف پول ارز دیجیتال است ، اما تعداد کمی از آنها دسترسی به خدمات بانکی سنتی را فراهم می کنند.

آنچه که کیف پول رمزنگاری Monachain را در مقایسه با سایر سیستم عامل ها منحصر به فرد می کند ، توانایی استفاده از سیستم های بانکی سنتی است. توسعه دهندگان این پلت فرم مشارکت های متعددی با بانک های محلی کره جنوبی برای در دسترس قرار دادن این ویژگی ایجاد کرده اند. این مشارکت اعتماد به نفس را در مشاغل محلی که علاقه مند به پذیرش پرداخت ارزهای رمزپایه هستند ، می افزاید.

مدیریت زنجیره تأمین دیجیتال

LG CNS همچنین پروتکل های مدیریت تأمین بلاکچین را مستقیماً در سیستم عامل Monachain ادغام می کند. فناوری Blockchain برای استفاده در مدیریت زنجیره تأمین مناسب است. این فناوری به مشاغل اجازه می دهد تا سیستم تولید و توزیع خود را در زمان واقعی و بدون نیاز به اشخاص ثالث کنترل کنند.

صحبت کردن با کره تایمز, توسعه دهندگان توضیح دادند که چگونه مشاغل می توانند با Monachain بهره وری را افزایش دهند. این سیستم به شرکت ها این امکان را می دهد تا کل فرآیند تولید را در زمان واقعی کنترل کنند. غول کامپیوتر IBM راه اندازی شد یک پلت فرم نظارت بر زنجیره تامین بزرگ مبتنی بر بلاکچین با موفقیت بزرگ در اوایل سال. اکنون به نظر می رسد که ال جی می خواهد در این بخش تجاری پردرآمد شرکت کند.

خدمات ارز دیجیتال

هدف Monachain ارائه خدمات ارز دیجیتال به جامعه بزرگ کره جنوبی است. برای انجام این کار ، Monachain شامل برخی از ویژگی های دوستانه دولت است. کاربران می توانند ارزهای محلی و همچنین پرداخت های کامل رفاهی را با استفاده از سیستم صادر کنند. این خدمات می توانند بسیاری از مشکلات لجستیکی دولت کره جنوبی را با کاهش هزینه های عملیاتی برنامه های خدماتی ساده کنند.

مرکز مالی LG CNS

علاوه بر این ، LG CNS در ماه جولای یک مرکز مالی دیجیتال افتتاح کرد. این مرکز به متخصصان فین تک کمک می کند تا تلاش های خود را انجام دهند. تجربه بلاکچین LG CNS ادامه دارد گسترش یابد و پیش بینی می شود مرکز اقتصادی آنها تا پایان سال جاری تقریباً 200 کارمند داشته باشد.

LG CNS تحقیق در مورد همه خدمات مالی آینده از جمله AI و یکپارچه سازی رباتیک را انجام می دهد. این شرکت چهار هدف اصلی دارد:

  • اجرای زودهنگام آخرین فن آوری ها
  • بازسازی زیرساخت های دیجیتال به مرکز ذخیره سازی ابر و سیستم های داده بزرگ
  • ادغام بیشتر بلاکچین
  • از سیستم های مالی موجود پشتیبانی کنید

ورود الکترونیک بزرگ به بلاکچین

LG در جاه طلبی های blockchain خود تنها نیست. در ماه آوریل ، تولید کننده لوازم الکترونیکی سامسونگ یک پلت فرم بلاکچین سازمانی به نام راه اندازی کرد Nexledger. این پلت فرم بر تدارکات حمل و نقل کره جنوبی در سال آینده نظارت خواهد کرد.

LG: برای فردا آماده است

کره جنوبی همچنان کانون فعال فعالیت های رمزنگاری در منطقه است. آخرین اقدام ال جی مطمئناً باعث افزایش ابرو در جامعه رمزنگاری ها می شود. با تمرکز عمده در بازار کره جنوبی ، LG CNS به نظر می رسد چمن خانه خود را کنترل کند. توسعه دهندگان امیدوارند با مشاهده نتایج تلاش هایشان در بازارهای کره جنوبی ، این پروژه را گسترش دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me