در تضاد کامل با روند ناپایدار بازار ارزهای رمزنگاری شده در سال 2017 ، سال 2018 به طرز عجیبی ورود انواع سکه های ثابت را مشاهده کرده است.

در حالی که به نظر می رسد تقاضای اساسی برای این سکه های متصل به دلار (یا دارایی ثابت دیگر) ، سیستم عامل هایی مانند Gemini و Circle دارایی های جدید را راه اندازی کرده اند تا دسترسی به پایه های تا حدودی ثابت را برای کاربران فراهم کنند..

با این حال ، یک شرکت Oneiro با پشتیبانی COSIMO Ventures مستقر در بوستون چیزی کمی متفاوت از آستین خود دارد نداو. ndau (تلفظ می شود en-dow و به اختصار “اوقاف”) به عنوان “اولین ارز دیجیتال پرطرفدار جهان” به بازار عرضه می شود و طبق سایت آن ، “برای یک فروشگاه با ارزش طولانی مدت طراحی و بهینه سازی شده است.” ndau آزادی دارد که همزمان با کاهش نوسانات نزولی ، صعود کند. “

این دارایی به دنبال ترکیب ثبات با رشد است ، مفهومی که به طرز عجیبی در واژه نامه معامله گران ارزهای رمزپایه دور است.

کن لنگ

ما فرصتی پیدا کردیم تا با آنها صحبت کنیم کن لنگ, CTO در COSIMO Ventures و عضو اولیه ndau. قبل از COSIMO ، لانگ به عنوان CTO و در هیئت مدیره Vringo (تغییر نام داده شد ، NASDAQ: FH) ، به عنوان استاد راهنما در دانشگاه نیویورک خدمت می کرد ، COO در مشاوران Keane بود و در آنجا روی فن آوری جدید و الگوریتم های خصوصی کار می کرد سهام ، معاملات و تخصیص دارایی ، Lightspace را تاسیس کرد و آن را عمومی کرد ، WiseWire را تأسیس کرد و به موتور جستجوی اولیه فروخت لیکوها در سال 1998 و به عنوان CTO خدمت کرد.

لانگ نیز در مرکز a بود مبارزه با حق ثبت اختراع با گوگل و به گفته LinkedIn ، دو مورد از چهل حق اختراع چاپ شده و صادر شده وی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده ثابت شد که بیش از 20٪ درآمد Google را به عهده دارد.

لذت بردن!

آیا می توانید درباره سابقه و سفر خود به فضای ارزهای رمزپایه بگویید?

من دانشمند رایانه ای بودم که در سال 1990 در دکترای کارنگی ملون در مقطع دکترا کار می کردم و از آنجا شروع به کار فن آوری یادگیری ماشینی کردم که در سال 1998 به Lycos فروختیم ، جایی که من به عنوان CTO خدمت می کردم. بعداً تعدادی از استارتاپ های فنی و مالی ، شبکه همکاران من و من مجموعه تخصص لازم را برای جمع آوری عمیق چالش های ناشی از اختراع بیت کوین جمع آوری کرده بودیم..

ما در آن زمان بیت کوین جمع کردیم اما همچنین با رویکردهای جدید نسبت به موضوعاتی که مانع آن شده است ، می توانیم ببینیم که بازار ارزهای رمزپایه چقدر می تواند بزرگتر باشد. سپس این ایده ها در مورد رویکردهای جدید منجر به ایجاد ndau شد.

به نظر شما ، چه عناصر اصلی برای ورود رمزگذاری به جریان اصلی وجود ندارد؟ و در چه نوع جدول زمانی معتقدید که رمزنگاری به جریان اصلی وارد می شود?

استفاده از رمزنگاری باید راحت تر ، دارا بودن ایمن تر ، دارای ارزش فرار کمتر باشد و مارک تجاری آن باید از گذشته آلوده به آینده ای مسئولیت پذیرتر و پاسخگو تر برسد. برای این اتفاق ، بسیاری از دگم های رمزنگاری شده در گذشته نیاز به رشد و بلوغ دارند. رهبری مسئولیت پذیر باید مناسب باشد و بفهمد که همه یک متخصص امنیت رمزنگاری نیستند و دنیای مالی سنتی برای دنیای رمزنگاری درسهایی دارد که باید از آنها آموخت ، نه همه آنها.

این تصور که از دست دادن کلیدهای شخصی فرد باید منجر به از دست دادن غیرقابل جبران اموال شخص شود ، مثلاً جریان اصلی با آن راحت نخواهد بود. من فکر می کنم این مسائل تا حد زیادی حل خواهد شد و ما به راحتی می توانیم از بالاترین سطح بازار رمزنگاری در طی 3-5 سال که در ماه دسامبر به دست آمد ، خلاص شویم.

در صحبت شما [در Token Fest 2018 در بوستون] ، بحث در مورد سایر پول های ثابت وجود داشت که “نقص بزرگی” از جمله دلار جوزا دارند ، آیا می توانید این را با جزئیات بیشتری توضیح دهید?

من معتقدم که این یک عمومیت گسترده ای بود که از همکار من ، سیاران هاینز نقل شد ، اما من می خواهم این س questionال را به عنوان یک فرصت استفاده کنم تا کمی دقیق تر باشم. موارد استفاده بسیار خوبی وجود دارد که ما به دلارهای ثابت با ارزش ثابت اعتقاد داریم که به طور شفاف 100٪ توسط دارایی واقعی که نمایندگی دارند پشتیبانی می شود. مثالهای مورد استفاده عالی ، کاهش هزینه حواله های بین المللی است ، یا وقتی مالک هزینه کوتاه مدت به دلار دارد ، آنها می خواهند مطمئن شوند که آماده پرداخت هستند و مایلند از یک نوع رمزنگاری برای آن پرداخت استفاده کنند..

با این حال ، هر Bitcoin پایدار که از این طریق کاملاً پشتیبانی نشود ، در معرض خطر این است که انتظارات تقاضای آینده دیگر نمی تواند از روش های قرارداد عرضه امروز پشتیبانی کند ، که باعث می شود افراد وابسته به آن متوقف شوند. ثانیاً ، با گره زدن ارزش به پول فیات ، اگرچه این ممکن است کوتاه مدت مفید باشد ، اما وقتی افق زمانی شما به ذخیره ارزش طولانی مدت تبدیل می شود ، از دست دادن تضمین شده ارزش از طریق تورم است. مردم به طور کلی با داشتن دارایی های بازنشستگی به دلار ، پس انداز نمی کنند و همچنین با استفاده از رمزنگاری دلاری ، این کار را نمی کنند.

چرا ارز فیات برای پشتیبانی از ارز رمزپایه نامناسب است?

این مناسب برای پشتوانه ارز رمزنگاری شده است که هدف آن مطابقت با ارزش آن ارز فیات است. به دلیل تورم ، یا برای محافظت در برابر خطر تجزیه ارز فیات ، که به لحاظ تاریخی اغلب اتفاق افتاده است ، برای ذخیره ارزش طولانی مدت نامناسب است و ما اکنون در ونزوئلا شاهد آن هستیم.

می توانید درباره نحوه کار ndau بگویید؟ از چه فناوری ای استفاده می کند و چگونه با مشکلاتی روبرو می شود که پول های پایدار فعلی روبرو هستند?

ذخیره ارزش طولانی مدت باید با سایر طبقات دارایی قابل رقابت باشد ، باید پتانسیل محافظت در برابر تورم را داشته باشد و باید نوسان نزولی و سایر ریسک های طولانی مدت را کاهش دهد. مجموعه ویژگی هایی که ndau را برای انجام این کار امکان پذیر می کند ، ما را به عنوان یک سکه “شناور” دسته بندی می کنیم.

ویژگی های اصلی عبارتند از:

  1. ذخیره ndau 30،000،000 فقط به عنوان ضمانت تقاضا آزاد می شود و در امتداد منحنی افزایش قیمت هدف پرداخت می شود ، با درآمد کل خالص به یک موقوفه از دارایی های دنیای واقعی که برای آن ndau نامگذاری شده است. نقدینگی اوقاف برای حمایت از سیاست های پولی از طریق یک قیمت کف پویا استفاده می شود که در آن ndau در مبادلات پشتیبانی می شود.
  2. نگهداری طولانی مدت از طریق انگیزه ترازبندی اکوسیستم تشویق می شود ، که به دارندگان ndau با ndau اضافی با نرخ حداکثر 15٪ در سال برای قفل کردن ndau آنها پاداش می دهد.
  3. در طی افت قیمت بازار ndau ، برای تشویق نگهداری به جای فروش ، و قرارداد بیش از حد عرضه ndau ، یک عقد معامله انقباضی پویا اعمال می شود ، که به افزایش قیمت بازار تا قیمت فعلی فعلی کمک می کند.
  4. م institutionsسسات مبتنی بر بلاکچین برای محافظت از دارندگان و ایجاد شرایط بازی برابر از جمله حکمرانی دیجیتال و حل اختلاف داخلی ساخته شده اند..

آیا می توانید از طریق چگونگی خرید امروز ndau از ما استفاده کنید?

امروز شخصی می تواند با مراجعه به سایت ndau را خریداری کند سایت. خریداران آمریکایی باید در این مرحله معتبر باشند ، با این حال ، ndau از طریق مبادلات توسط همه افراد فهرست خواهد شد.

چگونه ndau از یک شورا و حاکمیت انتخاب شده دموکراتیک اطمینان حاصل خواهد کرد?

ndau توسط شورای سیاست Blockchain اداره می شود ، گروهی متشکل از 9 نماینده ، که همه توسط دارندگان ndau با استفاده از چندین روش برای افزایش مقاومت در برابر تحکیم کنترل انتخاب می شوند. انتخابات از طریق روش های بلاکچین برای اطمینان از یکپارچگی فرآیند انجام می شود.

سازندگان بازار چه هستند و نقش آنها در ndau چیست؟ چگونه اطمینان حاصل کنید که ارز “پر رونق” می ماند?

سازندگان بازار برای توزیع ذخیره جدید ndau ، خرید مجدد عرضه اضافی و کاهش نوسانات ، با شورای سیاست Blockchain قرارداد بسته اند. در حالی که پول های ثابت سعی می کنند برای چیز خارجی ارزش قائل شوند ، این روش ndau نیست.

ما برای ذخیره ارزش طولانی مدت اعتقاد داریم ، در واقع داشتن درجه محدودی از نوسانات مطلوب است ، زیرا این امر به شما کمک می کند تا فرورفتگی ها و جریان های سرمایه صاف شود ، در صورت نیاز از طریق سیگنال های قیمت ، منابع کمکی را ترسیم کنید. با این حال ، نوسانات زیاد باعث ایجاد عدم اطمینان می شود که برخی از ارزهای رمزپایه قدیمی را برای مسئولیت امانتداری نامناسب می کند.

ndau به گونه ای طراحی شده است که تعادل درستی بین این دو وجود داشته باشد ، دارای پتانسیل افزایش ارزش و رقابت مطلوب با سایر طبقات دارایی ، اما نه چندان بی ثبات که باعث نگه داشتن دارندگان در شب شود. شناوری به معنای بازگشت تضمین شده نیست – در عوض ، به مجموعه ای از مشوق های طراحی شده اشاره دارد که نیروهای ترمیمی را برای افزایش قیمت بازار به طرز مطلوبی فراهم می کند..

این مشوق ها توسط نرم افزار بلاکچین تضمین می شوند و توسط شورای سیاست گذاری بلاکچین نظارت می شوند. قیمت بازار به این انگیزه ها پاسخ خواهد داد اما البته توسط نیروهای مختلف دیگری نیز هدایت می شود و دارندگان ndau باید انتظارات خود را بر این اساس تنظیم کنند.

چگونه از کاهش ارزش پول جلوگیری می کنید?

برای اطمینان از اینکه سیاست پولی متفکرانه هدایت می شود و منافع دارندگان ndau با مسئولیت پذیری دنبال می شود ، طراحی طولانی مدت و به همراه دولت دیجیتال پاسخگو در دست اجرا است. تعدادی از سازوکارها برای ایجاد شناوری در برابر استهلاک وجود دارد ، اما شورای سیاستگذاری بلاکچین همچنین اختیار اختیار دارد که در صورت درخواست از ابزارهای دیگر برای تأمین منافع کل اکوسیستم استفاده کند ، از جمله علاقه به مقاومت در برابر استهلاک.

ndau توسط گروهی از متخصصان موسسات کلاس جهانی از جمله MIT ، دانشگاه کلمبیا و گلدمن ساکس ایجاد شد. تیم Oneiro در پشت پروژه تقریباً فقط مردان قفقاز هستند. فکر می کنید ممکن است ارتباط با این موضوع برای عموم مردم سخت باشد؟ اینکه خود را در چنین شرکتی منعکس کنند و ارز رمزنگاری شده را به عنوان یک گزینه جذاب برای آنها ببینند?

ما امیدواریم که ndau به عنوان نوع جدیدی از منابع مورد استفاده همه افراد در شرایط بازی قرار گیرد. هدف ما ایجاد یک سیستم پولی است که برای هر کسی که بخواهد ارزش ذخیره کند – صرف نظر از هویت خود – به خوبی کار کند و ما یک سیستم حاکمیتی طراحی کرده ایم که نشان دهنده منافع متنوع کل اکوسیستم ndau است. ما اعتقاد داریم که هویت سازندگان ارز کمتر از توانایی کارکرد خوب برای کاربران آن است – به ویژه با توجه به ناشناس بودن بسیاری از اعضای گروه ndau.

از نظر پرسنل ، ما همیشه از رزومه های افرادی که می خواهند مهارت های منحصر به فرد و تنوع فکری خود را به اکوسیستم ndau اضافه کنند ، استقبال می کنیم – اگر به هر حال توصیه هایی دارید ، لطفا آنها را ارسال کنید!

انتظار شما از راه اندازی Mainnet چیست?

راه اندازی ndau Mainnet بسیاری از ویژگی های جدید را به مالکیت ndau اضافه می کند و به شما کمک می کند اطلاعات مهمی در مورد چگونگی استفاده دارندگان ndau مانند استفاده در عمل ارائه دهید..

آیا فکر می کنید یک ارز دیجیتال با پشتیبانی VC با اخلاق ارزهای رمزنگاری شده در تضاد است?

امروزه ساخت و راه اندازی ارز رمزپایه نوآور به این معناست که کار و منابع زیادی باید در توسعه آن به کار گرفته شود ، نه اینکه فقط چند تغییر ایجاد کنید در یک چنگال نرم افزار موجود. ما فکر می کنیم استفاده از یک سرمایه سنتی سنتی از سرمایه گذاران حرفه ای به منظور تحمیل این منابع بسیار بهتر است. ما ترجیح می دهیم از عواید حاصل از فروش ارز برای حمایت از سیاست پولی پایدار استفاده کنیم.

تا آنجا که اخلاق ارزهای رمزنگاری شده باشد ، ما نمی بینیم که فقط یک اخلاق وجود داشته باشد ، و همچنین توافق نمی کنیم که اگر یک اخلاق وجود داشته باشد. اخلاق ndau این است که وضع موجود موجود برای ذخیره ارزش طولانی مدت را مختل کند ، اما کودک را با آب حمام نیز بیرون نریزد. یک راه میانه وجود دارد که موارد خوب در مورد روش های فعلی انجام کارها را با رویکردهای جدید متعادل می کند و به بازیکنان فعلی و جدید اجازه می دهد تا از مرحله انتقال به پیروزی برسند.

آنچه در لیست کارهای بعدی شما قرار دارد?

ما دوست داریم ndau به راحتی و از طریق سیستم عامل های مختلف خریداری شود و در کنار فروش آن برای همه قابل دسترسی باشد. اتصال ndau به مبادلات ، دروازه ها و سایر سیستم ها گام بزرگی برای ما خواهد بود که به زودی منتظر آن هستیم.

هر چیز دیگری که دوست دارید خوانندگان ما بدانند?

صنعت رمزنگاری هنوز در اوایل دوره ابتدایی است. اگر فرصت های ابتدایی را از دست داده اید ، مراقب پیشرفت ها هستید. تقریباً همه انتقادهای مشروع این صنعت توسط ما و دیگران سخت گیرانه مورد بررسی قرار می گیرد و با حل شدن همه آنها ، درک اینکه ارز رمزپایه و بلاکچین در ساختار جامعه به چه معناست ، بزرگتر از تلفنهای هوشمند یا حتی خواهد بود. خود اینترنت.