اگر این مطلب را می خوانید ، به احتمال زیاد شما تجربه دارید یا به تجارت یا سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده علاقه دارید.

احتمال اینکه اکثر خوانندگان ما مبلغی در حدود 100 تا 10000 دلار در مخلوط دارایی هایی مانند Bitcoin ، Ethereum ، Ripple و NEO سرمایه گذاری کرده اند ، بسیار زیاد است. همچنین اقلیت باریکی وجود دارد که در سمت وحشی قدم زده و در ICO سرمایه گذاری کرده است – برخی خوش شانس می شوند ، عمده سوزانده می شوند.

تصمیمات شما احتمالاً توسط اخبار و انگیزه ها تقویت می شد ، و از آنجا که ریسک شما نسبتاً کم بود ، انجام سفارشات شما خیلی قانع کننده نبود

اما چه اتفاقی می افتد که این رقم 100 تا 10000 دلاری در 100 برابر به 1000 برابر ، در بعضی موارد 10 هزار برابر ضرب شود. و این شغل تمام وقت شما است. و این پول شما نیست چشم انداز کمی تغییر می کند.

صندوق های ارز رمزنگاری شده یک کار منحصر به فرد پیش رو دارند که شامل پیمایش در یک محیط پر سر و صدا و پر سر و صدا برای دسترسی به جریان معاملات با کیفیت بالا و اهداف سرمایه گذاری است. مخاطرات بسیار بیشتر است و اعتبار شروع به کار می کند.

CoinCentral در جلسه افتتاحیه خود در بوستون با تیم پشتیبان یکی از برجسته ترین شرکت های سرمایه گذاری بلاک چین ، NEO Global Capital ارتباط برقرار کرد. در این رویداد چهره های جدی سازمان هایی مانند Arrington XRP Capital ، Pantera Capital ، Block72 و البته NGC حضور داشتند..

NGC Fund I دارای مجموعه متنوعی از اکتان بالا از پروژه های بلاکچین مانند Ontology ، Bluzelle ، Zilliqa ، Trinity ، Mainframe و Top است..

مصاحبه زیر برخی از دیدگاه های جدی در مورد مکانیک اداره یک صندوق بین المللی بلاکچین ، به ویژه در بازار خرس که در سال 2018 است ، از شریک بنیانگذار NGC راجر لیم ارائه می دهد.

لذت بردن!

آیا می توانید کمی بیشتر در مورد آنچه که به شما احساس خوب سرمایه گذاری می دهد ، بگویید؟ در تیم ، در ایده ، در فن آوری به دنبال چه ویژگی های خاصی هستید?

تیم بنیانگذار NGC از روزهای ابتدایی خود در صنعت بلاکچین درگیر شده است ، بنابراین خوشبختانه در کنار برخی از ابتدای پذیرش این فناوری کار کرده ایم. با گذشت زمان ، درک بهتری از نیاز بیشتر صنایع به تعمیرات اساسی دیجیتال و همچنین فناوری های غیرمتمرکز بیشترین تأثیر را می یابد ، بنابراین تجربه ما مطمئناً به نفع ما بوده است.

به همین ترتیب ، ما حس شدیدی در مورد اینکه کدام بخش ها بیشتر از بلاکچین سود می برند ، ایجاد کرده ایم. آنچه از نظر تیم بنیانگذار پروژه برجسته است. و اینکه آیا ایده ای نوآورانه و مخل است در مقابل ایده ای که شبیه به چیزی است که از قبل وجود دارد و در واقع فقط می تواند پیشرفت تدریجی داشته باشد.

همانطور که گفته شد ، NGC دارای مجموعه ای گسترده از سرمایه گذاری است و ما امیدواریم که بتوانیم به حمایت از انواع صنایع ، از جمله راه حل های هویت ادامه دهیم. بازی پخش آنلاین محتوای؛ صنعت خدمات مالی (به عنوان مثال بانكداری ، تأمین مالی ، پرداخت ها و مبادلات). و غیره.

ما همچنین به سرمایه گذاری در زنجیره های عمومی و همچنین پروژه های حفظ حریم خصوصی و امنیتی ادامه خواهیم داد زیرا آنها را به عنوان نمونه های قوی برای پرداختن به یک مشکل خاص می بینیم. به طور کلی ، مهم است که بررسی کنیم چقدر بازار برای هر چیزی که این پروژه می خواهد حل کند ، رقابتی است.

شاید مهمتر از همه ، ما در قلب یک پروژه تأکید زیادی بر قدرت تیم داریم: آیا این پروژه از رهبری قدرتمندی برخوردار است؟ تجربه آنها چیست؟ آیا آنها موفقیت بالایی از پروژه های قبلی دارند؟ یک تیم قوی اغلب بهترین شاخص برای موفقیت یا عدم موفقیت یک پروژه است.

ممکن است کمی در مورد رابطه صندوق با NEO بگویید?

ارتباط ما با NEO یک رابطه استراتژیک است که به NGC اجازه می دهد موقعیت خود را به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری پیشرو انجام دهد. در حالی که NGC یک نهاد کاملاً مستقل است ، ما بلند مدت معتقد به NEO هستیم و صندوق اختصاصی با هدف رشد رشد اکوسیستم اقتصاد هوشمند NEO ایجاد کرده ایم. از طریق استقرار استراتژیک سرمایه ، جوجه کشی پروژه و استفاده از تمام منابع موجود ، ما معتقدیم که می توانیم به تسریع رشد کل بازار رمزنگاری کمک کنیم ، بنابراین جالب است اگر به سرمایه گذاری علاقه دارید می توانید با استفاده از منابع سایت ها تجارت را نیز بیاموزید مانند https://day-traders.net/.

به نظر می رسد صندوق NGC I صندوق جدیدتری در مقایسه با NEO Eco Fund است. آیا می توانید توضیح دهید که تفاوت این دو صندوق از نظر اهداف و اهداف بالقوه سرمایه گذاری چیست?

NGC Fund I صندوق سودآوری ما است ، جایی که ما در پروژه های امیدوار کننده و ابتکاری مرتبط با بلاکچین سرمایه گذاری می کنیم. علاقه ما بیشتر به پیشرفت صنعت است ، بنابراین ما در پروژه هایی سرمایه گذاری می کنیم که موارد استفاده قوی دارند و می توانند به جریان اصلی پذیرفتن بلاکچین کمک کنند.

صندوق دوم ما NEO Eco Fund است و هدف ما در اینجا ارتقا the رشد اکوسیستم اقتصاد هوشمند NEO است. مطابق با اعتقاد خود به NEO ، ما گهگاه در پروژه هایی سرمایه گذاری می کنیم که به طور خاص از زیرساخت های NEO بهره مند می شوند.

به طور کلی ، هدف هر دو صندوق کمک به شرکت های نوپا برای ایجاد مزایای رقابتی پایدار در صنعتی است که بسیار شلوغ شده است ، خیلی سریع.

وقتی تصمیم به سرمایه گذاری گرفتید ، معمولاً با چه نوع اهداف و اهدافی کوتاه مدت موافقت می کنید؟ چطور می توانید در مورد این اهداف به توافق برسید?

اهداف ، اهداف و اهداف بسته به نوع پروژه هایی که از آنها پشتیبانی می کنیم متفاوت است. به عنوان مثال اگر این یک زنجیره عمومی باشد ، ما قبل از راه اندازی شبکه اصلی با پروژه کار خواهیم کرد تا خلا gapهای موجود در تیم فنی ، نقشه راه و نقاط عطف را شناسایی کنیم. ما در مورد وقت خود برای هر یک از سرمایه گذاران خود سخاوتمند هستیم. ما می خواهیم آنها موفق شوند و اگر آنها می خواهند از تجربه هر یک از شرکای ما استفاده کنند یا با شبکه ما تماس بگیرند ، از پشتیبانی و پشتیبانی کامل شرکت برخوردار هستند.

معمولاً این است که صندوق های سرمایه گذاری به یک تیم موسس نیاز دارند تا هدف بلند مدت تری داشته باشد که شرکت باید در یک بازه زمانی مشخص به فروش برسد. آیا با NGC فرقی دارد؟ برای اهداف بلند مدت به چه نوع بازه زمانی کار می کنید و اهداف بلند مدت را چگونه تعریف می کنید?

به طور کلی ، سرمایه گذاری های توکن در مبادلات بسیار سریع تر از سرمایه های سهام (ماه ها به جای سال ها) به نقدینگی می رسند. با این وجود ، در NGC می خواهیم همه سرمایه گذاران ما چه در یک رمز یا سرمایه گذاری در سهام خود موفق شوند. ما هنوز بسیاری از سرمایه های خود را در اختیار داریم و به کار با آنها ادامه می دهیم و انتظار داریم که آنها رشد ، توسعه و دستیابی به اهداف اصلی تجارت را طی سالهای آینده ادامه دهند..

آیا مزایای استفاده از صندوق ارز رمزنگاری شده در بازار خرس وجود دارد?

به نوعی ، افزایش چشمگیر بیت کوین در سال گذشته صنعت بلاکچین را تقویت کرده است: اکنون علاقه ای به بلاکچین و ارز رمزپایه وجود دارد که قبلاً وجود نداشته است. همانطور که ما از شیدایی رمزنگاری ناشی از آن دور می شویم ، سود فعالیت صندوق رمزنگاری ما در بازار خرس این است که اکثر پروژه ها اکنون با نیت خوب ارائه می شوند.

این بدان معنا نیست که ما بازیگران بد را کاملاً از بین برده ایم ، اما مطمئناً پروژه ها و بازیگران بیشتری در اوج ظهور خود در بازار وجود داشتند که فرصت بیشتری برای برنده شدن سریع وجود داشت. به همین ترتیب ، بازار فعلی به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا وقت خود را صرف تحقیق ، درک یک فن آوری جدید یا مشکلی که یک پروژه می تواند حل کند – در بازار گاو نر ، سرمایه گذاران ممکن است از ترس از دست دادن.

علاوه بر ارزیابی های خوب ، بازار فعلی پروژه های قوی تری را با تیم های باتجربه رهبری ، موارد استفاده جذاب و فناوری پیشرفته تولید کرده است. ما معتقدیم که رقابت بازار به هیچ وجه کاهش نیافته است.

آنچه یک صندوق سرمایه گذاری با کیفیت بالا و یک صندوق بی کیفیت را جدا می کند?

صندوق سرمایه گذاری با کیفیت بالا صندوق سرمایه گذاری با کیفیت و عالی است که تصمیمات سرمایه گذاری تحصیل کرده و متفکرانه ای می گیرد. چیزی که ما در NGC بسیار به آن افتخار می کنیم این است که تیم بنیانگذار ما از زمینه متنوعی از سرمایه گذاری رمزنگاری ، بازارهای مالی سنتی ، فناوری های نوظهور و ادغام و ادغام ناشی می شود..

ما می گوییم که بهترین صندوق های سرمایه گذاری آنهایی هستند که می توانند دانش خاص رمزنگاری خود را با تجربه از عمودی های سنتی ازدواج کنند ، در نتیجه رویکرد کاملاً مدور و در نظر گرفته شده ای برای سرمایه گذاری دارند..

یک جز component اصلی برای هر سرمایه گذار در فضای ICO ، دسترسی به جریان معاملات است. چه چیزی به NGC در اینجا امتیاز می دهد؟ آیا توصیه ای برای سرمایه گذاران خردتر خرده فروشی دارید?

شهرت قوی برای کمک به پروژه های پس از سرمایه گذاری مهم است و همچنین بنیان گذاران و کارآفرینان بیشتری را ترغیب می کند که می خواهند با ما کار کنند. ما نه تنها از نزدیک همکاری می کنیم ، بلکه از بودجه های دیگر استقبال می کنیم تا برای به اشتراک گذاشتن معاملات ، بینش و تخصص با ما همکاری کنند. ما کاملاً به همکاری اعتقاد داریم و اینکه تنوع در بین سرمایه گذاران بلاکچین (تخصص جغرافیایی ، زمینه و شبکه ها) تجربه متنوع و مزایای بی نظیری را برای یک پروژه به ارمغان می آورد..

در مورد سرمایه گذاران خرده فروشی ، همانطور که وارن بافت گفت ، “هرگز در چیزی که نمی فهمید سرمایه گذاری نکنید” ، بنابراین قطعاً تحقیق خود را انجام دهید ، بفهمید در چه چیزی سرمایه گذاری می کنید. و تنوع مهم است. Cryptos بسیار فرار و در نتیجه خطرناک است ، قبل از غواصی خطرات را وزن کنید.

نگاه کردن به بازار گسترده تر که بسیار شلوغ شده است. از ICO هایی که تاکنون در سال 2018 تکمیل شده اند ، کدام یک از آنها به عنوان موقعیت های منحصر به فرد یا جالب توجه به نظر می رسند?

ما فکر می کنیم تمام پروژه هایی که ما در آنها سرمایه گذاری کرده ایم دارای تیم های نوآورانه و راه حل های منحصر به فرد برای مشکلات امروز صنعت هستند. به عنوان مثال هستی شناسی راه حلی برای هویت دیجیتالی ارائه می دهد. Certik با تأیید رسمی مشکلات امنیتی در بلاکچین را حل می کند. هادرون به شرکت هایی مانند ناسا کمک می کند تا وظایف محاسباتی خود را با تعداد زیادی کاربر و دستگاه به خارج سپرده باشند تا این کارها به طور موثر و به موقع انجام شود. همه پروژه های بسیار جاه طلبانه که پیشرفت های چشمگیری دارند و ما امیدواریم که در آینده از آنها پشتیبانی کنیم.

چگونه تیم NGC توافق می کند که در کدام پروژه ها سرمایه گذاری کند یا خیر?

در حالی که هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد ، یک محصول قوی ، یک برنامه تجاری موثر و یک تیم م amسس بلند پروازانه و هدف گرا قطعاً سنگ بنای آنچه ما یک سرمایه گذاری امیدوار کننده می دانیم خواهد بود. هر یک از شرکای NGC می دانند که سرمایه گذاران علاقه مند به دیدن و سرمایه گذاری در پروژه های منحصر به فرد و تأثیرگذار هستند ، بنابراین ما در مورد سرمایه گذاری یا عدم توافق معمولاً.

به نظر شما چشم انداز قیمت کلی بیت کوین و ارزهای رمزپایه طی 12 ماه آینده چیست؟ چه نقاط بحرانی است که ممکن است منجر به چرخش بازارها به یک جهت یا جهت دیگر شود?

اگر مجبور باشم حدس بزنم – می گویم بیت کوین در 12 تا 18 ماه آینده می تواند اوج های جدیدی را ببیند. با بلوغ بیشتر مقررات ، استانداردها و زیرساخت ها ، انتظار دارم بازار واکنش مثبتی نشان دهد.

بهترین توصیه شما برای بنیانگذاران یک ICO یا بلاک چین چیست؟?

با پر سر و صدا شدن فضای بلاکچین ، توصیه ای که ما همیشه به بنیانگذاران و کارآفرینان می کنیم این است که آیا آنها واقعاً به بلاکچین احتیاج دارند یا نه. روی مسئله ای که می خواهید حل کنید تمرکز کنید و تصمیم بگیرید که آیا بلاکچین واقعاً راه حل است یا خیر.

با انتقال به پایان سال 2018 و بعد از آن ، چشم انداز NGC چیست?

علاقه اصلی ما در پیشبرد صنعت بلاکچین به سمت پذیرش جریان اصلی جریان دارد ، بنابراین با حرکت به سمت پایان سال 2018 ، با سرمایه گذاری در ابتکاری ترین پروژه ها به تلاش خود ادامه خواهیم داد حمایت از ابتکارات آموزش عالی ؛ و تسهیل گفتگو بین رهبران صنعت و متخصصان بازرگانی که به آنچه صنعت نیاز دارد ، بازار دقیقاً در کجا برقرار است و چه قدمهایی می تواند در سال جدید برای پیشرفت صنعت به عنوان یک کل برداشته شود ، پرداخته خواهد شد..

در همین راستا ، ما اخیراً در چندین طرح اصلی متمرکز بر بلاکچین در آموزش عالی سرمایه گذاری کرده ایم: اخیراً در برکلی و دانشگاه ملی سنگاپور. ما همچنین جلسه افتتاحیه خود را در بوستون برگزار کردیم تا در مورد بودجه و توسعه پروژه ، بهترین روشهای سرمایه گذاری و روندهای نوظهور صنعت بحث کنیم. ما قصد داریم با پایان دادن به سال ، و امیدوارم در سال 2019 ، این کارها را بیشتر انجام دهیم.