NEO یک پلتفرم اقتصاد هوشمند نسل بعدی (Antshares سابق) است و در یونانی به معنای جدید و جوان است. NEO به شهرت زیادی رسیده است و بیشتر NEO را به دلیل رشد انفجاری آن می شناسند. با این حال ، وقتی به زیر کاپوت نگاه می کنید بحث های زیادی وجود دارد.

NEO که “Ethereum چینی” نامیده می شود ، هیاهوی زیادی دارد اما آیا مطابق آن عمل می کند?

قانون به عنوان کد

ابتدا بیایید درباره قراردادهای هوشمند بحث کنیم. مطابق فرهنگ لغت قانون Black, قرارداد عبارت است از: “توافق نامه ای ، با توجه کافی ، برای انجام یا عدم انجام یک کار خاص.” ساده به نظر می رسد درست است؟ قانون قرارداد یک سوراخ خرگوش عمیق است که شامل شاخه های بی شماری است که بسیاری زندگی خود را وقف آن می کنند اما یک تغییر اساسی در این عصر دیجیتال وجود دارد ، این قانون اکنون کد برنامه ریزی شده است.

در امریکا, قانون ESIGN در سال 2000 به طور فدرال تصویب شد که استفاده از امضاهای دیجیتال را به عنوان یک ساختار الزام آور قانونی قانونی کرد. در چین ، قانون قرارداد مشابه و استفاده قانونی از امضاهای دیجیتالی در سال 2007 روی این کتابها گذاشته شد. این بدان معنی است که سیستم حقوقی اکنون با حوزه دیجیتال پل ارتباطی دارد و فرصت های جدیدی را برای قراردادهای دیجیتال باز می کند.

با قراردادهای هوشمند روبرو شوید – روشی دیجیتالی ، بدون حاشیه و بدون اعتماد به نفس برای ارتباط دو یا چند طرف.

قراردادها بر توافق نامه ای بین دو (یا بیشتر) شخص و یا طرفین حاکم است. اگر X رخ دهد ، Y ارائه می شود. اگر X اتفاق نیفتد ، در اینجا Z استفاده می شود. این کاملاً خوب با ساختار برنامه نویسی مشروط در علوم کامپیوتر که در آن عبارات “اگر-پس-جای دیگر” به راحتی می توانند حول قانون قراردادهای سنتی ساخته شوند ، در واقع قانون را به کد تبدیل می کنند.

نمودار If-then-Else

کلیدها و امضاهای دیجیتالی قلم های جدیدی هستند که حضور آنها را در قراردادهای دیجیتال (قبلاً کاغذی) ثبت می کردند. قراردادهایی که اکنون از طریق سیستم عامل هایی مانند NEO کدگذاری و به روشی جدید برای عصر دیجیتال تصور شده اند.

سیستم NEO شامل موارد زیر است:

  • تحمل گسل بیزانس (DBFT) الگوریتم – این یک مکانیسم اجماع (به جای اثبات سنتی کار / سهام) است که به سیستم اجازه می دهد در برابر آن مقاومت کند مشکل ژنرال های بیزانس و حتی اگر برخی از گره ها اهداف سوicious را از بین ببرند ، اتفاق نظر را حفظ می کنند
  • NeoX – این سیستم توانایی اجرا و فعالیت در بلاکچین های مختلف را ایجاد می کند
  • قرارداد NEO – آیا سازوکاری برای ایجاد قراردادهای هوشمند بصورت یکپارچه در محیط های مقیاس پذیر و با کارایی بالا که پایگاه های کد قبلی موجود را ادغام می کند (به عنوان مثال C # ، VB.Net ، F # ، Java ، Kotlin)
  • NeoFS – این سرویسی است که امکان ذخیره سازی غیرمتمرکز را فراهم می کند (مانند نظیر همتا Dropbox)
  • NeoQ – مکانیزم رمزنگاری مبتنی بر شبکه که مشکلاتی را ایجاد می کند که با رایانه های کوانتومی و اطمینان از ضد کوانتومی قابل حل نیست

NEO اغلب Ethereum چین نامیده می شود ، اما چرا؟?

NEO به عنوان یک “ابر عمومی” قرار گرفته و بخشی از استراتژی بزرگتر دولت چین در ایجاد برتری به عنوان رهبر صنعت پلت فرم Blockchain است. آنها به طور كلی از توسعه دهندگان می خواهند كه از ابزار و بستر خود استفاده كرده و اكوسیستم را توسعه دهند. ما در حال حاضر این را با شهر صهیون تیم.

بودجه اختصاصی OnChain به دنبال هدایت بسته است

KPMG به عنوان 50 شرکت برتر چینی Fintech رأی داده است, OnChain یک غول خواب است. اگر NEO یک ابر عمومی است ، OnChain یک ابر خصوصی است که توسط شرکت ها و دیگر موسسات بزرگ استفاده می شود. هدف این است که OnChain مایکروسافت یا اپل بلاکچین باشد. آنها اولین تیم چینی هستند که DNA (معماری شبکه های توزیع شده) را ایجاد کردند. DNA از برنامه ها ، قابلیت همکاری بین زنجیره ای پشتیبانی می کند و می تواند با سیستم ها و شبکه های تجاری سنتی ادغام شود.

“چشم انداز ما این است که Onchain را به یک چارچوب Blockchain واقعاً جهانی تبدیل کنیم. با استفاده از ماژول های مختلف پلاگین ، چارچوب ما می تواند برای یک زنجیره عمومی ، یک زنجیره کنسرسیوم یا حتی یک زنجیره خصوصی اعمال شود. ماژول آداپتور زنجیره ای ما که در حال توسعه است ، قابلیت همکاری بین این زنجیره های مختلف را ایجاد می کند. “ ~ دا HongFei ، بنیانگذار NEO و OnChain

مذاکرات با وزارت اقتصاد ، تجارت و صنعت ژاپن و همچنین مشارکت های قابل توجه دیگر ارائه ایمیل مجهز به بلاکچین برای شرکت Alibaba’s Ali Cloud.

چرا این موضوع برای NEO مهم است?

در نهایت ، قابلیت همکاری بین NEO و شبکه OnChain وجود خواهد داشت که امکان دسترسی و استفاده بی سابقه را برای هر دو شبکه به طور همزمان فراهم می کند..

NEO چه تفاوتی با Ethereum دارد?

NEO از بسیاری از پایگاه های کد اضافی (به عنوان مثال C # ، VB.Net ، F # ، Java ، Kotlin) پشتیبانی می کند در حالی که Ethereum زبان اختصاصی خود را دارد جامدادی, که توسعه دهندگان را ملزم می کند یاد بگیرند که قبل از هر توسعه ای می تواند اتفاق بیفتد. این به معنای منحنی یادگیری طولانی تر و مانعی برای ورود است که می تواند مانع تعداد توسعه دهندگانی شود که می توانند وارد اکوسیستم شوند.

نگرانی ها و ضعف ها را نقد می کند

NEO اساساً دارای 100٪ پیش ساخت مین است و همچنین مدل اثبات سهام که به کاربران امکان می دهد با نگه داشتن آنها در کیف پول سکه های اضافی (به صورت GAS) استخراج کنند. NEO “از طریق یک رویداد سرمایه گذاری جمعی” سکه “توزیع کرد که به مردم امکان سرمایه گذاری می داد ، اما NEO هنوز از این فروش درآمد کسب کرد. از آنجا که هیچ استخراج وجود نداشت و فقط صدور توکن توزیع را بسیار متمرکز می کرد.

همانطور که در مقاله قبلی ما ذکر شد ، NEO به دو دسته تقسیم شد: 50 میلیون مورد از طریق سرمایه گذاری جمعی فروخته شد (و به مشارکت کنندگان اولیه داده شد) در حالی که 50 مورد برای “مدیریت” شورای NEO محفوظ بود.

دوره “قفل کردن” در 16 اکتبر 2017 به پایان رسید و بودجه را برای استفاده برای اهداف دیگر و اهداف دیگر آزاد کرد:

  • 10 میلیون NEO به توسعه دهندگان NEO و اعضای شورای NEO می رسد
  • 10 میلیون NEO به عنوان مشوق توسعه دهندگان در اکوسیستم NEO
  • 15 میلیون NEO در پروژه های کمکی Blockchain دیگری که توسط NEO استفاده می شود سرمایه گذاری کرده است
  • 15 میلیون NEO برای “حوادث غیرمترقبه” در نظر گرفته شده است

برخی ممکن است احساس کنند که این چندین میلیون NEO در دست توسعه دهندگان است که می تواند باعث دامپینگ در بازار و اقدامات دیگری شود که ممکن است بر قیمت یا روحیه اقتصاد تأثیر بگذارد.

همچنین ، برخی از زمینه های ذکر شده در بالا کمی مبهم هستند و تشخیص اینکه آیا بودجه با آن پارامترهای دقیق استفاده می شود دشوار است. (که ممکن است در پایان پروژه تغییر کند.)

علاوه بر این ، مانند تمام ابتکارات ارزهای رمزنگاری شده ، باید یک اثر شبکه برای تصویب داشته باشد تا هر چیز اساسی در دراز مدت اتفاق بیفتد. با وجود همه هیاهوها و پتانسیل های ارائه شده توسط این طرح ، این هنوز به طور کامل در سطح استفاده توسعه دهندگان با NEO اتفاق نیفتاده است.

نقاط قوت و فرصت های NEO

NEO یک شرکت خواهر OnChain دارد که از قبل در صنعت خدمات مالی “یک مرد ساخته شده” است. این شرکت همچنین در حال حاضر با دولت های چین و ژاپن به همراه شرکت های بزرگ از جمله علی بابا همکاری می کند.

NEO بیشتر به عنوان یک مدل ابر عمومی منبع باز در نظر گرفته می شود که از OnChain جدا خواهد بود اما از نظر عملکرد زنجیره متقابل نیز می تواند بهم پیوسته باشد زیرا در مورد NeoX موارد بیشتری را خواهیم دید.

GAS به خاطر برگزاری NEO به شما پاداش می دهد

مشابه “اتر” با استفاده از Ethereum به عنوان سوخت برای استفاده از اکوسیستم ، GAS نیز عملکرد مشابهی دارد. تفاوت با NEO این است که به GAS وضعیت ویژه خود را به عنوان یک رمز اختصاص داده اند. (شبیه به نشانه های Steemit ، STEEM و Steem Dollars ، SBD).

GAS اثری از سهام است مانند انگیزه ای که با هر بلوک NEO جدید تولید می شود. این نسخه شامل 8 GAS در هر بلوک است که هر سال 1 کاهش می یابد (بنابراین سال 2 7 GAS ، سال 3 ، 6 و غیره خواهد بود). این کار تا تولید 100 میلیون GAS ادامه خواهد داشت و پس از آن دیگر GAS تولید نخواهد شد.

NEO برای دارندگان GAS تولید می کند که برای استفاده از شبکه NEO و مجموعه خدمات مورد نیاز است. این امر احتمالاً فشار خرید (تقاضا) را به عنوان کاربرد آن برای اکوسیستم ایجاد می کند که برای دارندگان مناسب است. هرچه تعداد بیشتری از پروژه ها از شبکه NEO استفاده کنند ، تقاضای بیشتری برای نشانه های GAS وجود دارد.

بنابراین ، آیا NEO یک “اقتصاد هوشمند نسل بعدی” است؟?

این هنوز مشخص نشده است. ما می دانیم که امضاهای دیجیتالی و در نتیجه ، قراردادها قانونی ، قانونی و توافقی است. ساختن این مبانی قانونی یک شروع عالی است. نکته اصلی این خواهد بود که آیا مردم واقعاً از سیستم استفاده می کنند و آیا تقاضا وجود دارد?

با این وجود ، NEO و تیمش در حال انجام اقدامات بزرگی برای ریشه دواندن عمیق در قاره آسیا و فراتر از آن هستند (همانطور که در مناطق غربی دیده می شود). معماری متمرکز بر توسعه دهنده مطمئناً به دلیل توسعه سریعتر پردازنده های جدید نسبت به سایر پروژه هایی که دارای منحنی یادگیری تندتر هستند ، پردازش خواهد کرد.

پذیرش سریع فن آوری فعلی در کل آسیا به علاوه نقش حیاتی آنها به عنوان تولیدکننده (از جمله ASIC برای استخراج) این منطقه (محل استقرار NEO) را به کانون توسعه تبدیل می کند. بازارهای آسیایی مانند چین ، ژاپن و بسیاری از کشورهای دیگر بی سر و صدا تبدیل به نیروگاه های صنعت Blockchain و FinTech می شوند.

همسو شدن NEO با این امر نوید رشد و مسیر آینده آنها را می دهد.

آیا NEO one یکی است؟ خواهیم دید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me