چشم انداز NEO

توسعه دهندگان NEO به دنبال گسترش بلاکچین در سراسر چین هستند. شرکت آنها ، Onchain ، معماری شبکه های توزیع شده (DNA) را توسعه داده است تا امکان اجرای آسان و توسعه زنجیره های بلوکی استاندارد را فراهم کند. آنها می خواهند که هر حوزه علاقه مند بتواند به راحتی داده ها و دارایی های خود را به بلاک چین خصوصی یا عمومی منتقل کند. موسس, دکتر دا هنگفی گفت, “ما می خواهیم جایی باشیم که مردم می خواهند معاملات جدی و قابل اطمینان انجام دهند.” Onchain و NEO نه تنها در چشم انداز خود موفق هستند ، بلکه برای پیشرفت در مقررات دولت چین تنظیم شده اند.

زنجیره ای

ارزهای رمزپایه در چین

در ظاهر ، به نظر می رسد که ارزهای رمزپایه و چین همیشه باهم سازگار نیستند. “دو چیز بی نهایت است: جهان و تعداد دفعاتی که چین می تواند بیت کوین را ممنوع کند ، و من در مورد سابق مطمئن نیستم.

برای انتقال پول به خارج از چین بدون اجازه ویژه ، سالانه 50،000 دلار سقف دارد. مردم با خرید ارز رمزپایه و جابجایی آسان وجوه و دسترسی به آنها در هر جای دنیا روزنه ای در این سیستم پیدا کردند. دولت چین سعی کرد از طریق ممنوعیت صرافی های آنلاین این روزنه را برطرف کند. دولت همچنین نگران میزان گمانه زنی ها بود و به آنها فکر می کرد سقوط اخیر بازار سهام.

بعد از اینکه چین مبادلات و ICO را ممنوع کرد ، علاقه به ارز رمزنگاری شده به سادگی متورم نشده و از بین نمی رود. مردم به یک مدل p2p منتقل شدند و معاملات محلی را انجام دادند ، که اغلب به عنوان “فرابورس” شناخته می شود. در اینجا نگاهی به تغییر حجم در localbitcoins در حدود زمان تحریم ها می اندازیم.

حجم Localbitcoin

خرید سکه امروز در چین

مردم همچنین معاملات خود را در WeChat ، معروف ترین سرویس چت در چین ، سازمان می دهند. در ابتدا از آنجا که کاربران می توانستند از WeChat Pay برای ارسال ارز فیات به یکدیگر استفاده کنند ، بسیار راحت بود. نظارت دولت بر ویچت منجر به افزایش محبوبیت سرویس چت رمزگذاری شده تلگرام شد. سپس چین تلگرام را ممنوع کرد. مشخص نیست که آیا مدل های جدید p2p در چین قانونی هستند ، اما هنوز هیچ مداخله مستقیمی صورت نگرفته است. به طور واقعی ، متوقف کردن همه معاملات ارزهای رمزپایه عملی نیست.

ساکنان چین همچنین می توانند برای تهیه ارز رمزنگاری شده به قطار به هنگ کنگ بروند. روزانه بیش از 100000 گردشگر چینی به هنگ کنگ سفر می کنند. آنها می توانند از هر صرافی بزرگ سکه خریداری کنند یا از یکی از بسیاری از دستگاههای خودپرداز BTC استفاده کنند. جای تعجب نیست که چرا خودپردازهای BTC هنگ کنگ دارای خطوط بزرگی هستند.

ممکن است همه این مقررات برای NEO و ارز رمزنگاری شده اخبار ناامیدکننده به نظر برسد اما Hongfei آن را متفاوت می بیند. او گفت ، “وقت آن است كه نظارت كنندگان وارد عمل شوند.”

دا هنگ فی

Onchain و NEO در چین

دولت چین سابقه محافظت از شرکت های محلی را دارد که مایل به همکاری با مقررات هستند. اجرای قوانین چین برای چندین شرکت فناوری مثمر ثمر واقع شده است. Google ، Facebook ، Twitter ، WhatsApp ، Uber یا Amazon را در چین پیدا نخواهید کرد. در عوض ، موفقیت Baidu ، RenRen ، Weibo ، WeChat ، Didi و Alibaba را مشاهده می کنید. برای مثال WeChat بیش از 1 میلیارد حساب ثبت کرده است. NEO و Onchain خود را به عنوان نام های بزرگ بعدی در این لیست از غول های فناوری قرار داده اند.

دولت چین گرچه کاملاً با بیت کوین دوست نیست ، اما در واقع از توسعه بلاکچین پشتیبانی می کند. وزارت صنعت و فناوری اطلاعات (MIIT) جمهوری خلق چین ، با کمک Onchain و سایر شرکت ها ، مناطق مختلفی را جستجو کرد که در آن بلاکچین ها می توانند کارایی را افزایش دهند و از تقلب جلوگیری کنند. دولت معتقد است زنجیره های تأمین ، دارایی ها ، امور مالی ، رفاه و مدیریت هویت همه می توانند به طور بالقوه از استفاده از فناوری Blockchain بهره مند شوند. دولت حتی ایده آن را تجربه کرده است ارز رمزنگاری شده ملی خود. بدیهی است که Hongfei خواسته ها و نیازهای آینده دولت چین را پیش بینی کرده است ، زیرا همه اینها مناطقی است که Onchain امیدوار است بتواند با معماری شبکه های توزیع شده سفارشی و انعطاف پذیر خود ، آنها را برطرف کند.

MIIT همچنین پیشنهاد کرد که باید استاندارد سازی بین بلاکچین ها بیشتر باشد. Hongfei گفت: “چشم انداز ما این است که Onchain را به یک چارچوب Blockchain واقعاً جهانی تبدیل کنیم. با استفاده از ماژول های مختلف پلاگین ، چارچوب ما می تواند برای یک زنجیره عمومی ، یک زنجیره کنسرسیوم یا حتی یک زنجیره خصوصی اعمال شود. ماژول آداپتور زنجیره ای ما که در حال توسعه است ، قابلیت همکاری بین این زنجیره های مختلف را ایجاد می کند. ”

فناوری Onchain

این آخرین شانس شماست. بعد از این هیچ بازگشتی وجود ندارد. شما قرص آبی می خورید – داستان به پایان می رسد ، شما در رختخواب خود بیدار می شوید و به هر نوع altcoin که می خواهید باور کنید اعتقاد دارید. شما قرص قرمز می خورید – در چین می مانید و من به شما نشان می دهم که زنجیره بلوک تا چه حد عمیق است.

NEO از نقطه نظر فناوری طراحی شده است تا بتواند با مقررات مطابقت داشته و در سیستم کار کند. بیت کوین با تمرکززدایی به عنوان کانون طراحی شده است. گرچه تمرکززدایی مزایایی دارد ، اما می تواند منجر به اختلاف نظر در جهت سکه و اجرای کند ایده های جدید شود. تمرکززدایی هدف اصلی Onchain و NEO نیست. Hongfei معتقد است که در ابتدا تمرکز ارزش آن را دارد ، به آنها اجازه می دهد تغییرات را به سرعت اجرا کنند.

NEO 50٪ از نشانه های خود را برای پرداخت به توسعه دهندگان و کمک به رشد سکه پیش استخراج کرد. دکتر Hongfei NEO را با کشورهای شرق آسیا مقایسه می کند و می گوید “در ابتدا دارای اقتدار بیشتری خواهد بود اما در نهایت دموکراتیک خواهد بود”. او معتقد است NEO “در نهایت کاملاً غیرمتمرکز خواهد شد … مانند بیت کوین”.

استخراج NEO

بلاکچین NEO معاملات را به روشی نسبتاً متمرکز ، اما منحصر به فرد تأیید می کند. NEO به جای استفاده از اثبات کار یا اثبات خطر ، از تحمل گسل بیزانسی که به عنوان dBFT نیز معروف است استفاده می کند. در این سیستم دارندگان NEO برای تأیید معاملات گره هایی را انتخاب می کنند.

برای تبدیل شدن به یک گره ، باید یک رایانه به برخی از نیازهای فنی برسید ، 1000 سکه GAS را سهام کنید و سپس توسط دارندگان NEO انتخاب شوید. در حال حاضر تمام 12 گره فعال معاملات رایگان را انجام می دهند. دارندگان NEO مطمئناً به افرادی که قول معاملات رایگان را می دهند رای می دهند. هنگامی که به عنوان گره انتخاب شدید ، ممکن است برای تأیید معاملات در بلاکچین به طور تصادفی انتخاب شوید. اگر بیش از 66٪ از گره های دیگر با دفتر شما موافق باشند ، بلوک تأیید می شود. در صورت موافقت کمتر از 66٪ ، گره دیگری برای پیشنهاد معاملات انتخاب شده است. این روند تا رسیدن به اجماع ادامه دارد. دارندگان NEO به احتمال زیاد به گره هایی که در ارائه معاملات صحیح مرتکب می شوند رأی می دهند.

بدون چنگال

تحمل خطای بیزانس به روشنی نشان می دهد که معاملات در بلاکچین در هر زمان تأیید می شوند. در ماتریکس ، ما فهمیدیم که قاشق وجود ندارد ، اما آنها فراموش کردند که هیچ چنگالی هم وجود ندارد. برخلاف بیت کوین یا اتریوم که اغلب تا رسیدن به یک اجماع فورک می کنند ، بلاک چین NEO نمی تواند چنگال بزند. کمبود چنگال برای هدف Onchain از دیجیتالی کردن دارایی هایی مانند سهام ، اوراق قرضه و هویت های دیجیتالی ضروری است. اگر شرکت ها می خواهند دارایی های معاملاتی منظم را دیجیتالی کنند ، باید مشخص شود که چه کسی مالک دارایی ها است همیشه.

نئو قاشق

مشارکت چینی

Onchain سخت تلاش می کند تا فناوری بلاکچین خود را به موسسات خصوصی و دولتی گسترش دهد. این یک اسلاید از ارائه اخیر توسط Hongfei است.

مشارکت Onchain

زنجیره هویت – سیستم یکپارچگی مبتنی بر بلاکچین

این پروژه “توسط شرکت مدیریت یکپارچگی گوئیژو خاور دور آغاز شده است” و براساس معماری شبکه های توزیع شده است. Onchain برای پیگیری و مدیریت شناسایی به ساخت بلاکچین کمک می کند.

شرکت امنیت – بسترهای نرم افزاری دارایی دیجیتال در سطح سازمانی

Onchain در حال استفاده از بلاکچین در موسسات مالی است. هم اکنون در حال کار بر روی یک زنجیره برای Everbright Securities ، یک کارگزاری بزرگ اوراق بهادار در چین است.

زنجیره حقوقی – اتحاد ذخیره سازی شواهد دیجیتال

Onchain به عنوان یک شواهد به ایجاد یک بلاکچین برای ذخیره سازی دیجیتال ایمیل های سازمانی کمک کرد. هیچ کس نمی تواند مدارک را حذف کند یا دستکاری کند وقتی که در زنجیره بلوک است.

علی بابا

Onchain یک سیستم مخزن ایمیل برای Alibaba ایجاد کرد تا به کاربران امکان ذخیره داده ها یا ایمیل های مهم را بدهد. این برنامه چندین کاربرد دارد ، از جمله ذخیره ایمیل برای استفاده از مراحل قضایی.

نمودار زیر بسیاری از کاربردهای مختلف برای توزیع شده NetworkArchitecturee را بیان می کند.

DNA Onchain

آینده Onchain و NEO

Onchain دوست دارد به ایجاد مشارکت در چین ادامه دهد و درنهایت فیات و هویت ها را به بلاک چین منتقل کند. آنها در حال شروع بلاکچین جدیدی به نام هستی شناسی هستند که به طور خاص بر روی هویت تمرکز دارد. Hongfei مایل است داده ها ، مانند دانشگاه ها و سابقه کار را به شناسه ها ضمیمه کند. مجوز داشتن شناسه این توانایی است که به افراد اجازه دهید اطلاعات شما را ببینند ، از جمله مالی شما هنگام درخواست وام.

مدیریت هویت هستی شناسی

این نمودارهای بعدی نشان می دهد که چگونه Ontology می تواند به هدف گسترش واقعی زنجیره های بلوکی در سراسر چین دست یابد.

نمودارهای هستی شناسی

این هویت های دیجیتالی همچنین به میل سازگار Onchain و NEO بستگی دارد. اگر نمی داند چه کسی از آن استفاده می کند ، چین نمی تواند به طور موثر این سیستم عامل ها را رصد کند.

تمام این بلاک چین های عمومی و خصوصی ایجاد شده توسط Onchain ، از جمله Ontology ، در نهایت قادر به اتصال به NEO خواهند بود. فروش Ontology توکن های NEO را می پذیرد. “NEO ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال اولیه برای پاکسازی و تسویه حساب در هستی شناسی خواهد بود.” هستی شناسی می خواهد به ارتباط سازگار دولت با مشاغل و NEO تبدیل شود.

هستی شناسی و NEO

در حالی که برخی نگرانند که Ontology با NEO رقابت کند ، به نظر می رسد که توسعه دهندگان تمام قصد ایجاد هم افزایی بین این دو را دارند. وقتی شبکه هستی شناسی بخواهد ICO داشته باشد ، از طریق بستر NEO قادر به این کار خواهند بود. در حال حاضر ، یک ICO برای شما 50،000 دلار GAS هزینه دارد. این بدان معناست که شاهد ICO جدی تر و کمتر مکرر در بستر NEO خواهیم بود. این کاملاً در تضاد با شوخی اخیر Ethereum ICO موسوم به نشانه اتریوم بی فایده (UET), که وعده سرقت پول شما را داده و در ازای آن یک رمز بی ارزش به شما می دهد. سازنده از مردم التماس می کرد که آن را خریداری نکنند و اصرار داشت که فقط پول آنها را بگیرد و وسایل الکترونیکی گران قیمت را با آن بخرد. البته مردم هنوز بیش از 300،000 دلار برای UET هزینه کردند.

به نظر می رسد NEO چنان درخشانی دارد که حتی مورد توجه چارلی لی بنیانگذار Litecoin قرار گرفته است.

پسری وجود دارد که سعی در رسیدن به ما دارد. ما افت کرده ایم &# 128034؛ و &# 127820؛ ، اما او با استفاده از زمان گلوله از آنها طفره رفته است. این فقط ناعادلانه است! &# 128514؛ pic.twitter.com/bxVaiIytwF

– چارلی لی [LTC] (SatoshiLite @) 19 ژانویه 2018

خلاصه

Onchain به وضوح نقشه جاه طلبانه خود را برای ایجاد یک اکوسیستم کامل از بلاک چین های استاندارد و متصل در چین اجرا می کند ، همه اینها قادر به اتصال به اکوسیستم NEO موفق هستند.

می توان گفت آینده NEO یادآور گفتگویی از فیلم ماتریکس است.

نئو پرسید ، “می خواهی به من چه بگویی؟ اینکه من می توانم از مقررات چین گول بزنم؟ ”

مورفئوس پاسخ داد, “نه NEO ، من سعی می کنم به شما بگویم که وقتی آماده شدید ، دیگر مجبور نخواهید شد.”

هونگ فی نئو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me