NEO’s New Vision: The Moonshot

NEO’s New Vision: The Moonshot

NEO DevCon علاقه مندان ، توسعه دهندگان ، سرمایه گذاران و کارآفرینان بلاکچین را از سراسر جهان گرد هم آورده است تا در یک محیط صمیمی با اطلاعات و اشتیاق همکاری کنند..

یکی از اصلی ترین جاذبه های کنفرانس؟ دا هونگی ، بنیانگذار NEO. شرکت کنندگان در کنفرانس منتظر بودند تا Hongfei در مورد اینکه NEO در این مدت کوتاه به کجا رسیده است و جایی که او و تیم NEO پیش بینی می کنند اظهارنظر کنند..

The New Vision: Da Hongfei’s Presentation درباره آینده NEO

دا Hongfei در اولین کنفرانس توسعه دهنده ذهنیت خود در یک یادداشت موجز با جاه طلبی آغاز کرد. سخنرانی او با مونتاژی از مبارزات و موفقیت های بشریت ، نوآوری ها و شکست ها آغاز شد و با سخنرانی “ما تصمیم می گیریم که به ماه برویم” JFK که اصطلاحات واضحی از آرزوهای مهتاب NEO را به نمایش می گذارد ، پوشانده شده است.

هونگی

در طول صحبت ، Hongfei با حکایت های روزهای اولیه NEO به بازی درمورد تخیل جمعیت ادامه داد و حتی وقف این پروژه را با یک ورزشکار نوپای المپیک مقایسه کرد. Hongfei که سرشار از انرژی ، شوخ طبعی و اعتماد به نفس خوبی است ، برای اولین DevCon NEO لحن تعیین کرد و با خوش بینی مطمئنی تصویری از آینده پروژه خود ترسیم کرد.

NEO’s Origin: Antshares و فراخوان اقتصادی دقیق تر

پس از نشان دادن فیلم به عنوان آغازگر ارائه ، DA Hongfei با شکستن چند شوخی ، وارد یک برنامه متداول استندآپ شد که به یک ویژگی برجسته سخنرانی عمومی وی تبدیل شده است.

هنگامی که او مخاطبان را در صحبت های خود راحت کرد ، و لحنی دلچسب را ایجاد کرد ، شروع به کاوش در تاریخ NEO کرد ، و پیدایش پروژه ممکن است شما را متعجب کند. این از یک لحظه یورکا از درون ، از یک ایده ناب و کامل متولد نشده است که به طور قطعی در ذهن Hongfei شکل گرفت. این از یک انجمن گفتگوی بیت کوین بود ، و یکی از انجمن های Da Hongfei نیست.

در تاریخ 9 آگوست 2012 ، کاربر فروم friedcat پیشنهاد استفاده از پردازنده های ASIC را برای آینده استخراج بیت کوین ارائه داد. وی با تقاضای انجمن برای دریافت بودجه ، از سایر کاربران برای سرمایه گذاری در ASICMINER و Bitfountain دعوت کرد تا به توسعه آینده این فناوری کمک کنند. پس از جمع آوری 16000 BTC – 150،000 دلار در آن زمان ، تقریبا 192 میلیون دلار! در حال حاضر friedcat ناپدید شد و با بودجه کاملاً تمام شد و وعده های تقسیم درآمد و بازده سرمایه گذاری را محقق نکرد.

هونگفی از خود پرسید: “چرا ما نتوانستیم یک بلاکچین برای سرمایه گذاری جمعی بسازیم تا چنین چیزی دوباره تکرار نشود” ، و بنابراین ، آنتشارس متولد شد.

Hongfei می خواست Antshares را ایجاد کند تا یک مدل اقتصادی را پرورش دهد که براساس آن جهان بتواند امور مالی خود را با اطمینان و کارایی بیشتری مدیریت کند. این اقتصاد هوشمند نه تنها مانع از نوع کلاهبرداری توسط بازیگران مخرب مانند friedcat می شود ، بلکه همچنین سیستمی را تقویت می کند که کاربران خود را توانمند می کند و همه جنبه های معاملات مالی را ساده می کند..

بنابراین اقتصاد هوشمند چیست؟ به گفته DA Hongfei ، “این یک اقتصاد دیجیتالی است ، بنابراین همه چیز باید دیجیتالی شود و می شود: ارز ، پول ، دارایی ها – می تواند دارایی های فیزیکی باشد ، می تواند دارایی های نامشهود باشد. حتی هویت شما و هویت وسایل ، ماشین آلات. و اقتصاد هوشمند نیز اقتصادی قابل برنامه ریزی است. ما به اقتصاد قابل برنامه ریزی ، شفافیت ، قراردادهای هوشمند برای مدیریت این ارزها ، این دارایی ها ، این هویت ها نیاز داریم. بنابراین اقتصاد هوشمند اقتصادی بی اعتماد است. “

این تعریف از نظر دامنه جامع است و اقتصادی را پیش بینی می کند که جنبه های مالی شخصی ، پیشرفت فن آوری و هویت های چند وجهی را در یک تقاطع واحد جمع می کند. به عبارت ساده ، “یک اقتصاد هوشمند دیجیتالی می شود ، قابل برنامه ریزی است ، قابل اعتماد نیست.”

بنیانگذاران جدید

بدیهی است که هونگفی NEO را به عنوان میخ اصلی در پره ها می داند که چرخ این اقتصاد جدید را چرخانده ، بنابراین هنگامی که او به رتبه بندی ارز رمزنگاری ویس که اخیراً منتشر شده است دست زد ، تعجب آور نیست که از درجه NEO راضی باشد.

“خوشحال است که ما یکی از پنج [پروژه دریافت B] هستیم. نمی دانم چرا ما از بیت کوین بهتر هستیم ، اما خوشحالیم که یکی از دانشجویان خوب هستیم. ” او که خوشحال بود اما راضی نبود ، با بیان اینکه NEO با تلاش رو به جلو “تلاش خواهد کرد تا یکی از اولین دانشجویان A باشد” ، نتیجه گیری کرد.

ابتکار عمل NEO

به امید دستیابی به این پتانسیل ، تیم NEO در حال کار بر روی ایجاد یک جامعه گره خورده از توسعه دهندگان ، سرمایه گذاران ، شرکای رسانه ای و کارآفرینان برای ایجاد یک مجموعه گسترده از حامیان NEO است. هونگفی در مورد چند مورد از این پروژه ها که به ساخت این اکوسیستم جامع با ابتکار عمل کمک می کنند صحبت کرد.

یکی از این بازیکنان است شهر صهیون, “یک گروه مستقل از توسعه دهندگان ، طراحان و مترجمان منبع باز برای پشتیبانی از هسته و اکوسیستم NEO BlockChain تشکیل شده است.” توسعه دهندگان CoZ پروژه های مبتنی بر NEO مانند NEON Wallet ، NEO Scan ، NEO Portal ایجاد کرده اند و طبق ترجمه DA Hongfei مسئول ترجمه مقاله سفید NEO به “10 زبان مختلف” هستند..

شهر صهیون

او همچنین به طور خلاصه در مورد آزمایشگاه اقتصاد نوین (NEL) و Red 4 Sec ، دو ابتکار عمل جامعه که برای فضا جدید هستند و در حال رشد هستند.

بعداً در هنگام صحبت ، Hongfei به نقش شورای NEO در تفویض استفاده از سرمایه NEO پرداخت. رفتن به جلو ، سرمایه جهانی NEO, دا هونگفی خاطرنشان كرد: “یك صندوق مجاز ثبت شده در سنگاپور كه ​​توسط سرمایه گذاران خطرپذیر باسابقه اداره می شود ، بازیگر اصلی تخصیص صندوق خواهد بود..

علاوه بر این ، NEO تلاش هایی در جهت ایجاد بنیاد Open Blockchain خود انجام داده است. دا هونگفی برای مخاطبان خود توضیح داد: “هدف بنیاد تأمین بودجه تحقیقات است.” با توسعه بیشتر نقش خود ، NEO’s قادر به ارائه 5-10 میلیون دلار تحقیقات مرتبط با بلاکچین طی چند سال آینده خواهد بود. این امر همچنین باعث تقویت آموزش بلاکچین / رمزنگاری و آموزش دانشجویان می شود و NEO در حال حاضر با UC Berkeley همکاری می کند – و با دیگر دانشگاه های برجسته گفتگو می کند – تا پیشگام این طرح باشد.

آینده NEO در چشم خالق آن

Hongfei با تأکید بر پروژه هایی که برای ساخت برنامه های کاربردی خود به این سیستم عامل منتقل شده اند ، با تأکید بر پیشرفت NEO در طی یک سال گذشته

وی گفت: “همیشه از من می پرسند که چند قرارداد هوشمند ، چند dApp بر روی بلاک چین NEO ساخته شده است.” اشاره به نمایش اسلاید نمایش این پروژه ها, او به شنوندگان خود گفت ، “اکنون می توانید ببینید – ده ها نفر وجود دارد.”

چون از این پیشرفت خوشحال است ، هونگفی به حاضران گفت که تا زمانی که سیستم عامل به هدف بلند مدت خود نرسد ، راضی نخواهد بود: “ساختن NEO بلاک چین شماره 1 تا سال 2020”

“اما چگونه؟ او ادامه داد: “سخت است – واقعاً دشوار است.” با قرار دادن نقشه بازی خود (امیدوارم) NEO را به پایه مدال طلای بیت کوین برساند ، او در سه “برنامه قاتل” که معتقد است بلاکچین تاکنون ایجاد کرده است ، کاوش کرد.

“اولین برنامه کشنده بلاکچین طلای غیرمتمرکز است ، بنابراین بیت کوین اولین برنامه کشنده بلاکچین است.”

Hongfei معتقد است که دومین مورد ICOs است: “باید اعتراف کنیم که ICO افراد زیادی را به این صنعت آورده است – آنها به Ethereum کمک کردند تا به دومین ارز رمزنگاری شده تبدیل شود.”

هونگ فی نئو

با این وجود مبادلات و به طور کلی معاملات ارز ، “بیشترین موارد استفاده” برای رمزنگاری در بازار فعلی است و او معتقد است که مبادلات غیرمتمرکز برای سلامت آینده تجارت ارزهای رمزپایه بسیار مهم است..

او استدلال می کند: “مبادلات متمرکز می میرند ،” اما برای اینکه DEX ها مرتبط شوند ، Hongfei ادعا می کند که آنها به ویژگی های زیر احتیاج دارند:

  • زمان معاملات سریع
  • نهایی بودن
  • قابلیت همکاری
  • هویت دیجیتالی
  • سکه پایدار برای جفت های جهانی

“ما برای ایجاد یک تبادل کامل به این پنج نکته مهم احتیاج داریم” ، و به گفته وی ، “NEO تمام مواد را دارد” به لطف ویژگی های زیر:

  • TPS 1000 / ثانیه بالا
  • نهایی بودن: NEO برای تأیید تراکنش و توافق توزیع شده فقط به 1 تأیید احتیاج دارد
  • قابلیت همکاری از طریق NeoX
  • شناسه دیجیتال از طریق NeoID / هستی شناسی
  • سکه پایدار: کیمیاگر (Hongfei جزئیات زیادی در این مورد نداد ، اما از نظر تئوری ، کیمیاگر پروتکل ثبات قیمت است)

آیا این دا Hongfei اذیت می کند که NEO DEX در حال کار است؟ خوب ، تقریباً یکی وجود دارد. گرچه این یک پروژه مستقیماً تحت نظارت تیم NEO نیست ، اما بدون تردید دا Hongfei به آن مراجعه می کرد NEX, مبادله غیرمتمرکز ساخته شده بر روی NEO و به رهبری فابیو کنسین ، بنیانگذار شهر صهیون.

تلاش NEO برای تعالی در زمینه تبادل رمزنگاری خیلی تعجب آور نیست ، زیرا در راستای تعهد پروژه به کیفیت بی نظیر است. به عنوان مثال ، علاوه بر رسیدن به نقطه شماره 1 بازار در عرض دو سال, Hongfei می خواهد NEO بتواند 100،000 تن بر ثانیه را بدون خرد کردن کنترل کند, با اطمینان اعلام می کنیم ، “ما قبل از سال 2020 به آن دست خواهیم یافت.”

فرآیند تمرکززدایی

دا Hongfei در اواخر داستان بخش خود ، تلاش های NEO را برای تمرکززدایی ، اقدامی حیاتی از نظر جامعه ، مورد توجه قرار داد.

خالق آن اذعان کرد: “NEO اغلب به دلیل بسیار متمرکز بودن مورد سرزنش قرار می گیرد ، اما افزود که” گره های اجماع از سال 2018 غیر متمرکز می شوند. “

برای تسهیل این روند ، یک وب سایت تبلیغاتی برای داوطلبان به صورت آنلاین قرار داده می شود تا درخواست گره اجماع کنند. در حال حاضر ، شهرهای صهیون ، KPN (یک شرکت مخابراتی هلندی) و فنبوشی (یک شرکت سرمایه گذاری خطرناک چینی) ، همه متعهد شده اند که تعدادی از این گره ها را اداره کنند.

Hongfei با تمرکز بر تمرکز زدایی زیرساخت ها ، به تمرکز زدایی مالی پرداخت. این به صورت خلاصه ای از استفاده آینده از نشانه های ذخیره NEO ، یعنی 50٪ از توکن ذخیره شده است – و همچنان ادامه خواهد داشت – به آرامی در طی یک دوره 6 ساله آزاد می شود. از 35 میلیون NEO که هنوز منتشر نشده است ، 10٪ برای مشوق های تیمی ، 10٪ برای مشوق های جامعه ، 15٪ برای سرمایه گذاری در پروژه های اکوسیستم NEO و 15٪ به عنوان بخشی از استراتژی احتمالی NEO اختصاص داده خواهد شد..

اقتصاد هوشمند NEO

دا هونگفی در طول سخنرانی خود ، طنزهایی را با یکدیگر درگیر می کرد و سخنرانی خود را با گوهر کمدی گاه به گاه می پاشید. این قطعات استندآپ از کم استیضاح سبک است – “آن مرد چاق آن بالا چیه؟” Hongfei با گفتن یک نمایش اسلایدی از دوران قدیم Antshares – تا جزئیات دست نخورده حقوق خود ، با اشاره به قفل شدن سهام خود در NEO ، بلاغی پرسید. وی در جمع تماشاگران که از خنده خسته شده اند اذعان کرد: “سالها است که به من حقوق نمی دهند.”.

اقتصاد هوشمند NEO

اما در تمام این مدت ، دا Hongfei به دیدگاه NEO پایبند بود و سخنرانی خود را با همان رانندگی خستگی ناپذیر که آینده را به آینده ای امیدوار کننده برای پروژه خود تبدیل می کند ، تزریق کرد. دا Hongfei تکرار کرد ، این چشم انداز یکی از اقتصاد جدید مبتنی بر فناوری است: اقتصاد هوشمند NEO. این اقتصادی است که نوید کارآیی ، امنیت و راحتی را می دهد, موردی که جامعه NEO – با تمام بخشهای کاری خود از توسعه فناوری ، رسانه ، سرمایه گذاری – هر روز به دنبال آن است.

به همین ترتیب ، سخنرانی وی با توجه به خوش بینی توانایی NEO در تمرکز این دیدگاه تا زمان تحقق کامل آن به پایان رسید ، و وی اطمینان حاصل کرد که بر اهمیت جامعه گسترده و متنوع استعداد NEO در دستیابی به این هدف تأکید دارد..

در پایان ، او از کسانی که برای کمک به حرکت NEO به جایی که امروز است کمک کرد ، تشکر کرد و از حاشیه نشینان خواست تا به جنبش بپیوندند: “من بسیار افتخار می کنم که NEO می تواند به یک پروژه کلاس جهانی تبدیل شود – آنچه می توانم بگویم این است متشکرم ، از جامعه NEO متشکرم ، و لطفا با ما همراه باشید. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map