Obsidian Bot بستری را برای ایجاد یا خرید رباتهای معاملاتی ارز رمزپایه با رابط کاربری مبتدی پسند ارائه می دهد. ربات های Obsidian Bot’s بر روی cloud 24/7 اجرا می شوند و معاملات را براساس معیارهای وارد شده توسط کاربران انجام می دهند.

این سایت یک بازار ربات ارائه می دهد ، جایی که کاربران می توانند ربات های خود را برای فروش قرار دهند. کاربران می توانند با استفاده از بیش از 50 نشانگر و بیش از 400 بازار ، ربات ها را ایجاد کنند و همچنین از توابع آزمایش ربات Obsidian Bot و اسکن شاخص استفاده می کنند که امکان آزمایش سریع عملکرد ربات را بر اساس داده های بازار تاریخی فراهم می کند..

ما با تیم Obsidian Bot ارتباط برقرار کردیم تا رمزنگاری کنیم و اینکه یک شرکت تجارت ربات چگونه است.

چه کسی کاربر ایده آل شماست?

ما دو نوع کاربر ایده آل داریم.

اولین نوع کاربر ما تجربه تجارت قبلی دارد. این کاربران می توانند استراتژی های برنده شدن خود را به طور خودکار انجام دهند. این کاربران همچنین می توانند استراتژی های خود را در بازار بفروشند و برای این کار درآمد کسب کنند.

این ما را به سمت دومین کاربر ایده آل خود سوق می دهد. Obsidian Bot برای پشتیبانی از کاربران بدون تجربه قبلی تجارت و ارزهای رمزپایه ساخته شده است. ما دستورالعمل هایی را برای راهنمایی آنها در هر مرحله از مراحل ارائه می دهیم ، حتی اگر ارز رمزنگاری شده نداشته باشند. بازار به این کاربران اجازه می دهد تا از ربات ها استفاده کنند (همه ربات های بازار رایگان هستند) و بلافاصله تجارت خود را آغاز کنند.

ما همچنین فکر می کنیم که استراتژی بسیار متداول HODL (ادامه زندگی عزیز) باید از بین برود. ما به عنوان یک شرکت سعی در انتشار این پیام داریم که استراتژی HODL از نظر عینی بد است و می تواند به راحتی با یک ربات جایگزین شود.

چگونه کاربران از خطر محافظت می شوند؟ چگونه آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که Obsidian Bot همیشه به نفع آنهاست?

قبل از خرید ، کاربران ما می توانند نظرات و امتیازات خریداران قبلی هر ربات بازار را مشاهده کنند. همچنین ، عملکرد تاریخی و عملکرد زنده ربات به صورت گرافیکی نمایش داده می شود تا رفتار عمومی یک ربات را به کاربران نشان دهد.

هنگام خرید ، به روزرسانی های ایمیل را برای هر معامله ای که ربات کاربر انجام می دهد ، ارائه می دهیم. همچنین کاربران می توانند ربات ها را به صورت زنده و با سیگنال آزمایش کنند تا عملکرد ربات آنها را قبل از معامله با آن ببینند. علاوه بر این ، کاربران این امکان را دارند که ربات های خود را در هر زمان خاموش کنند.

خالق ربات فقط از طریق سود درآمد کسب می کند و ایجاد بهترین ربات های ممکن را به نفع آنها است.

ما درک می کنیم که هنگام سرمایه گذاری در یک ربات معاملاتی ، کاربر باید درک کند که ربات چگونه کار می کند. ما این اطلاعات را ارائه می دهیم تا کاربران ما بتوانند تصمیمات هوشمندانه و مطمئن تری در مورد سرمایه گذاری بگیرند.

آیا می توانید روند ایجاد یک ربات معاملاتی را در اختیار ما قرار دهید؟ چگونه سوسیس ساخته می شود?

پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، روی داشبورد کاربر قرار خواهید گرفت. بر روی زبانه “ایجاد” کلیک کنید و این کار شما را به صفحه ای که در آن رباتهای معاملاتی ایجاد می کنید می فرستد. شما می توانید هر تعداد ربات معاملاتی که می خواهید بسازید اما فقط می توانید تا 15 ربات در یک زمان برای تجارت مستقیم اجرا کنید.

7 مرحله سطح بالا برای ایجاد ربات وجود دارد.

(1) بازار ربات های معاملاتی خود را انتخاب کنید. اولین کاری که شما انجام می دهید انتخاب بازاری است که می خواهید ربات تجارت شما در آن تجارت کند به عنوان مثال “BNB / BTC.”

(2) برای شروع تاریخ و پایان داده های بازار تاریخی که می خواهید عملکرد ربات خود را در برابر آن آزمایش کنید ، تعیین کنید.

(3) برای ساختن مغزی که ربات معاملات شما را تأمین می کند ، شاخص های معاملات فنی را انتخاب و کالیبره کنید. در صفحه ایجاد یک برگه “خرید” وجود دارد ، جایی که شما تمام شاخص های خود را تعیین می کنید که تعیین می کند چه زمانی ربات را خریداری می کنید. هر تعداد شاخص نشانگر اضافه کنید ، تعداد نشانگرها به اختیار کاربر بستگی دارد. ما همچنین برای همه اندیکاتورها دکمه “اسکن” را ارائه می دهیم که نشان می دهد اگر شما از مقادیر مختلفی برای نشانگرهای خود استفاده می کنید ، ربات عملکرد شما را به خوبی نشان می دهد ، اگر شما نمی دانید یک شاخص چگونه کار می کند یا اینکه ربات شما نیاز دارد ، این بسیار مفید است. مقداری تنظیم دقیق.

(4) شاخص های مربوط به استراتژی فروش ربات های خود را انتخاب و کالیبره کنید. این مرحله همان مرحله (3) است با این تفاوت که اکنون استراتژی فروش خود را ایجاد می کنید.

(5) بات های خود را با متوقف کردن ضرر متوقف کنید و شاخص های از دست دادن سود را متوقف کنید. “توقف ضرر” شاخصی است که آستانه محل کاهش ضرر را تعیین می کند. “Stop Profit Loss” شاخصی است که آستانه زمان فروش ربات را هنگام سودآوری تعیین می کند.

(6) عملکرد ربات خود را بر روی نمودار داده های بازار تاریخی تجزیه و تحلیل کنید. وقتی ربات های خود را با برگه های “خرید” ، “فروش” و “توقف / از دست دادن” جمع آوری کردید ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که ربات خود را در برابر داده های تاریخی بازار آزمایش کنید. اگر نحوه عملکرد آن را دوست ندارید ، همیشه می توانید شاخص ها را حذف / اضافه یا کالیبره کنید.

(7) سرانجام ، ربات خود را ذخیره کرده و آن را به طور مستقیم در صفحه تجارت “زنده” ما راه اندازی کنید!

ابزار اسکنر به کاربران این امکان را می دهد تا بر روی یک دکمه کلیک کنند و ببینند که ربات معاملاتی آنها با فرضی در بازه تاریخی که قبلاً انتخاب کرده اند چه درآمد کسب خواهد کرد کاربر می تواند مقادیر را تغییر داده و به همان اندازه که می خواهد اسکن کند تا زمانی که راضی شود.

هنگامی که شاخص هایی در هر دو نشانگر داشته باشند ، از آنها خواسته می شود مقادیر ورودی مانند دامنه شمعدان و کنترل از دست دادن را متوقف کنند ، همراه با متغیرهایی که برای هر شاخص منحصر به فرد هستند.

چگونه از کاربران در برابر رباتهایی محافظت می کنید که به نفع آنها در بازار باشد یا نباشد?

در مرحله اول ، اگر کاربران از انجام این کار راحت نباشند ، ملزم به خرید ربات معاملاتی از بازار نیستند. قبل از خرید ، کاربر می تواند درجه بندی ستاره ای را که خریدهای قبلی به ربات داده اند ، همراه با نظر مشاهده کند. ما همچنین عملکرد تاریخی و عملکرد زنده ربات ها را ارائه می دهیم.

ما همچنین نمودار نقاط خرید تاریخی ربات را نمایش می دهیم. هنگام خرید ، به روزرسانی های ایمیل را برای هر معامله ای که ربات کاربر انجام می دهد ، ارائه می دهیم. کاربر می تواند به روز باشد و از هر کجا پیشرفت ربات خود را کنترل کند. کاربر همچنین می تواند ربات خود را در هر زمان خاموش کند. در حالی که ربات برای کاربر تجارت می کند ، به نفع کاربران است که حداقل برای مدت کوتاهی پیشرفت آن را کنترل کنند تا زمانی که کاربر به اقدامات ربات خریداری شده اعتماد کند.

به نظر شما بهترین استراتژی های تجارت ربات چیست?

ما معتقدیم که 3 نکته اصلی برای ایجاد بهترین ربات معاملات وجود دارد.

(1) ربات از تجارت با فرکانس بالا که انسان قادر به اجرای آن نیست بهره می برد.

(2) ربات فقط باید در بازار گاو نر تجارت کند و در بازار خرس خاموش بماند.

(3) سرانجام ، ربات در بازاری معامله می شود که دارای یک سکه غیر فرار است به عنوان مثال BTC / USDT. خرید ربات BTC اجازه می دهد تا سرمایه گذاری رشد کند و به USDT معامله شود و منتظر فرصت بعدی باشد.

آیا می توانید امنیت Obsidian Bot را لمس کنید؟ بسیاری از کاربران ممکن است برای دسترسی شخص ثالث به سرمایه گذاری های خود کمی ترس داشته باشند – چگونه می توانید این مشکل را حل کنید?

اطمینان از امنیت اطلاعات کاربر یکی از بالاترین اولویت های ما است. کاربران می توانند به صورت ایمن کلیدهای API خود را در وب سایت ما وارد کنند. سپس آنها به طور ایمن در پشت چندین لایه امنیتی و رمزگذاری ذخیره می شوند. یکی از مشاوران شرکت ما مدیر امنیت در Zillow است تا اطمینان حاصل کند پروتکل امنیتی ما به روز است.

علاوه بر این ، ما اصرار داریم که کاربران برداشت API را غیرفعال کنند ، بنابراین در صورت احتمال هک ، وجوه کاربران نمی تواند به خارج از کیف پول های مبادله آنها منتقل شود. ما همچنین کاربران را به انجام اقدامات امنیتی با Binance و سایر مبادلات رمزنگاری تشویق می کنیم.

آیا می توانید از طریق چگونگی درآمدزایی Obsidian Bot راهنمایی کنید?

منبع اصلی درآمد ما از هزینه های ماهیانه سود حاصل می شود که با جزئیات بیشتری در مورد ما شرح داده می شود صفحه هزینه ها. اگر کاربران ما درآمد کسب نمی کنند ، ما درآمد کسب نمی کنیم. ما معتقدیم این اعتماد کاربر را به شرکت جلب می کند. با ساختار هزینه ما ، به نفع ماست که هرچه بیشتر پول خود را به کاربران برسانیم.

می توانید کمی بیشتر در مورد تیم خود بگویید؟ چه کسی پشت Obsidian Bot است؟ چرا این بهترین تیم برای اداره این نوع شرکت ها است؟?

Kelvan Brandt ، مدیر عامل شرکت ، از سال 2013 برنامه نویسی می کند و علاقه زیادی به خودکار کردن تجربه های کاربر دارد. وی سابقه قوی در ریاضیات دارد که در نهایت او را به سمت بازار معاملات الگوریتمی سوق داد. پس از یک سال تجارت موفق الگوریتمی به تنهایی ، او تیم Obsidian Bot را راه اندازی کرد.

مایکل کربس ، مدیر COO ، دارای زمینه ای قوی در زمینه کارآفرینی ، ایجاد استراتژی تجاری و توسعه تجارت است. او دو شرکت موفق تاسیس کرده است ، از جمله یکی که فروخته است. او همچنین در زمینه مدیریت و مشاوره استراتژی تجربه دارد ، جایی که استراتژیهای تجاری پیچیده ای را برای برخی از بهترین و نوآورترین شرکتها در جهان ایجاد کرد.

Danylo Kurgan ، مدیر مالی ، سابقه مدیریت محصول ، اقتصاد بازی های ویدیویی رایگان ، توسعه تجارت و امور مالی را دارد. او وقت خود را در چندین شرکت تازه تاسیس گذرانده است ، از رایانش ابری گرفته تا توسعه بازی های ویدیویی ، و کسب تجربه عملی. همچنین ، او سال 2018 را به عنوان یک مشاور استراتژیک به برخی از شرکت های پیشرو در سراسر جهان در ایجاد استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت کمک کرد.

الكساندر ارل ، CTO ، متخصص در ساخت مقیاس بزرگ معماری وب و ابر است كه ساخته شده است تا با دوام و مقیاس پذیر باشد. این سیستم ها برای رشد و کنترل حجم بالای ترافیک طراحی شده اند در حالی که هنوز هم به صورت روان کار می کنند.

تیم Obsidian Bot’s مملو از کارآفرینان جوان اما باتجربه ای است که سالها درگیر رمزنگاری بوده اند. ما همچنین یک تیم از کارآفرینان فصلی داریم که تیم ما را مشاوره و راهنمایی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که اشتباهات اساسی را مرتکب نمی شویم.

بیایید به جوانگرایی تیم بپردازیم. برخی از اعضای قدیمی تیم شما را به دلیل جوانی انتقاد کرده اند ، که ممکن است در واقع یک نقطه قوت باشد. چگونه می توانید این نگرانی ها را برطرف کنید?

ما جوانان خود را یک مزیت می دانیم. ما جوان هستیم که به ما امکان می دهد بازار در حال تکامل را از منظری تازه ببینیم. ما با تعصب کسی که دهه ها صرف تجارت سهام ، اوراق قرضه یا اوراق بهادار کرده است ، به آن نگاه نمی کنیم. دیدگاه تازه ما با این بازار در حال ظهور مطابقت دارد.

چه چیزی باعث ایجاد Obsidian Bot شد?

مدیر عامل شرکت ما ، Kelvan Brandt ، روزانه به صورت دستی معامله ارز رمزنگاری می کرد و در این امر موفق بود. او فهمید که استراتژی خود به راحتی می تواند خودکار شود وی با برنامه نویسی که دارد ، سیستمی را کدگذاری کرد تا ساعت های طولانی خیره شدن به کامپیوتر را در خود نجات دهد.

او آن را برای استفاده شخصی خود نگه داشت تا اینکه دوستانش شروع به پیشنهاد دادن پول برای مدیریت اوراق بهادار خود کردند ، سپس دوستانشان خواستند و غیره. کلوان تیم فعلی را به خدمت گرفت و تصمیم گرفت ایده خود را علنی کند. ایده اصلی به Obsidian Bot تبدیل شده است.

Obsidian Bot را در 5 سال کجا می بینید?

طی 5 سال ، Obsidian Bot را به عنوان یک برند مترادف با موفقیت می بینیم. ما می بینیم که Obsidian Bot با استفاده از هوش مصنوعی و سایر تکنیک های پیشرفته محاسبات برای بهبود تجربه کاربر ما ، در لبه پیشرفته فناوری باقی مانده است.

برای کسانی که می خواهند درگیر شوند ، مرحله بعدی چیست?

ثبت نام در https://obsidianbot.com/Identity/Account/Register و آن را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. پس از ثبت نام ، یک ربات ایجاد کنید یا از ربات های premade استفاده کنید (همه آنها رایگان هستند). ربات های خود را برای تجارت مستقیم در صفحه “Live” ما راه اندازی کنید ، سپس آرام بنشینید و از طریق صفحه “Portfolio” ما پیشرفت خود را کنترل کنید.

مقاله فوق یک پست اسپانسری است. مطالب تغییر نکرده اند تا کمتر از استانداردهای ویراستاری ما باشند.