ساکت شو و پولم رو بگیر

هر روز افراد بیشتری به ارزشی که فناوری بلاک چین به ارمغان می آورد پی می برند. با این حال ، هنوز یک استدلال آزمایشی وجود دارد ، البته معتبر ، در مورد جریان اصلی ارز رمزنگاری شده – بیشتر فروشگاه ها آن را قبول ندارند. رمزنگاری به عنوان یک ارز همتا به همتا ، بهترین است. اما چه فایده ای دارد اگر ارز نتوانید آن را در هر جایی خرج کنید?

در اینجا کارت های رمزنگاری بازی می شوند. با استفاده از این کارت ها ، سکه های مورد علاقه خود را در دست دارید و می توانید آنها را نزد هر تاجری خرج کنید ، حتی اگر ارز رمزپایه را قبول نکنند. فناوری پشت کارتها باعث می شود که در زمان فروش به فیات تبدیل شوید. اگرچه هر کارت برای ارائه این روش از روش دیگری استفاده می کند ، اما نتیجه یکسان است:

شما رمزگذاری می کنید فروشگاه فیات دریافت می کند. همه خوشحال هستند.

در این مقاله ، ما می خواهیم بهترین پروژه هایی را که برای گرفتن کارت در دست شما و رمزگذاری قابل خرج در جیب شما کار می کنند ، بشکنیم..

TenX

کارت tenx

فن آوری

TenX به عنوان کارت رمزنگاری با بزرگترین درپوش بازار و همچنین اولین کسی که کالایی را به بازار عرضه می کند ، بسته را هدایت می کند. کارت بر روی ساخته شده است شبکه COMIT, یک پروتکل مسیریابی داخلی است که زنجیره های مختلف را به هم متصل می کند.

هزینه ها

هزینه کارت فیزیکی 15 دلار است در حالی که کارت مجازی (هنوز در دسترس نیست) برای فعال سازی 1.50 دلار هزینه دارد. پس از آن ، برای هر نوع کارت سالانه 10 دلار هزینه پرداخت می شود ، اما اگر بیش از 1000 دلار در طول سال هزینه کنید ، از این مبلغ صرف نظر می شود. علاوه بر این ، برای هر معامله خودپرداز که انجام می دهید ، هزینه ای معادل 2.50 دلار وجود دارد.

هنگام استفاده از کارت ، TenX نرخ تبدیل نمی کند.

جوایز

مطابق با whitepaper TenX ، شما در ازای هر خرید به صورت توکن PAY 1٪ پاداش دریافت می کنید. علاوه بر این ، به عنوان دارنده رمز PAY ، بخشی از 0.5٪ از کل معاملات شبکه را دریافت خواهید کرد. اگرچه این ارز بر اساس همه ارزهای موجود در شبکه است ، شما پاداش خود را در Ethereum دریافت خواهید کرد.

موارد فوق طرح پاداش فعلی است. با این حال ، تیم TenX اعلام کرده است که این به زودی تغییر خواهد کرد. هر چند آنها هیچ جزئیاتی ارائه نداده اند.

دسترسی

شما می توانید از کارت TenX خود در هر مکانی که VISA در خارج از ایالات متحده پذیرفته شود استفاده کنید. به دلیل از دست دادن اخیراً شریک راه حل های پرداخت خود ، WaveCrest ، این تیم صدور کارت های جدید را به طور موقت متوقف کرده است. آنها اظهار می کنند که تا پایان Q1 2018 دوباره شروع می شوند.

در حال حاضر ، TenX فقط از پرداخت Bitcoin و Ethereum پشتیبانی می کند ، اما تیم در حال کار بر روی ادغام Dash و برخی از نشانه های ERC20 نیز است. آنها شکاف دارند تا در Q2 امسال در دسترس باشند.

موناکو

کارتهای موناکو

فن آوری

موناکو از نظر سقف بازار دقیقاً از TenX عقب است اما به سرعت در حال جابجایی است. بیشتر فناوری موناکو اختصاصی است ، اما این پروژه از پردازنده پرداخت معتبر Mastercard و Visa استفاده می کند و بر روی Ethereum ساخته شده است. موناکو با ارائه چیزی فراتر از یک کارت نقدی ، خدمات اعتباری و ویژگی های سرمایه گذاری خودکار را نیز ارائه می دهد.

موناکو چهار نوع کارت با ویژگی ها ، جوایز و هزینه های مختلف ارائه می دهد. برای دریافت هر کارت ، باید 6 ماه رمز زیر را در اختیار داشته باشید:

  • آبی نیمه شب: 0 MCO
  • یاقوت استیل: 50 MCO
  • فلز گرانبها: 500 MCO
  • آبسیدین سیاه: 50،000 MCO

موناکو فقط 999 کارت سیاه Obsidian تولید خواهد کرد.

هزینه ها

همانطور که در ابتدا ذکر شد ، هزینه ها برای هر نوع کارت متفاوت است ، اما همه آنها متفاوت است بدون هزینه ماهانه و / یا سالانه. هر کارت پس از عبور از سقف ماهانه ، 2٪ هزینه ATM دارد که از 200 دلار برای آبی نیمه شب تا 1000 دلار برای Obsidian Black متغیر است..

موناکو با خرید هر ارز رمزنگاری شده که انجام می دهید ، 1٪ هزینه می گیرد.

جوایز

یک بار دیگر ، پاداش ها بسته به کارتی که استفاده می کنید متفاوت است. Midnight Blue هیچ جایزه ای ندارد در حالی که کارت های Ruby Steel و Precious Metal به ترتیب 1٪ و 1.5٪ پاداش نقدی دارند. Obsidian Black 2٪ پول نقد دارد. همه جوایز در رمزهای MCO است.

علاوه بر این ، کارت های فلزی گرانبها و Obsidian Black شامل LoungeKey Airport Lounge Access هستند.

دسترسی

کارت های موناکو در حال حاضر موجود نیستند. این تیم کارت را به صورت مرحله ای شروع می کند ، از آسیا ، سپس اروپا و در نهایت ، آمریکای شمالی.

این کارت ها در ابتدا از رمزهای بیت کوین ، اتریوم و موناکو پشتیبانی خواهند کرد.

سانترا

فن آوری

پس از افت شدید شیب دار در بازار ، متوجه می شویم سانترا. این کارت برای تسهیل مبادلات بین ارزها از ماژول ثبت اختراع در انتظار موتور تبدیل ارز (CCE) استفاده می کند. با استفاده از Centrachain پروژه می توانید قراردادهای هوشمند ، برنامه های غیرمتمرکز (dapps) و توکن هایی ایجاد کنید که به طور خودکار در کارت Centra پشتیبانی می شوند.

کارتهای centra

مشابه موناکو ، Centra سه کارت با هزینه ها ، محدودیت ها و پاداش های مختلف ارائه می دهد. برای دریافت هر کارت ، باید مقادیر زیر نشانه CTR را خریداری کنید:

  • Centra Blue: 50 CTR
  • Centra Gold: 10،000 CTR
  • Centra Black: 100000 CTR

هزینه ها

هزینه فعال سازی کارت شما 20 دلار است. هزینه های سالیانه برای هر کارت از 50 دلار CTR برای آبی تا 500 دلار CTR برای سیاه و سفید است.

همچنین بابت دلار 2.50 دلار خودپرداز و 1.8٪ + 3.00 دلار هزینه خودپرداز برای برداشت غیر USD وجود دارد.

هر سه کارت 0٪ هزینه خرج و مبادله دارند.

جوایز

با هر بار ارتقا کارت ، پاداش های اضافی دریافت می کنید. Centra Blue 0.2٪ وجه نقدی ، Centra Gold ، 0.5٪ و Centra Black 2.0٪ جوایز نقدی به شما می دهد. Black همچنین “جوایز انحصاری عضو” را ارائه می دهد ، اما Centra مشخص نمی کند که اینها چیست.

دسترسی

در حال حاضر ، فقط همکاران ICO به کارت های Centra دسترسی دارند. با این حال ، پشتیبانی مشتری اظهار می دارد که آنها طی چند ماه آینده کمپین های کارت اضافی را اجرا خواهند کرد.

اولین کارت منتشر شده از Bitcoin ، Ethereum ، Centra ، Dash ، Litecoin ، Zcash و Monero پشتیبانی می کند.

TokenCard

توکن کارت

فن آوری

آخرین در لیست ما است TokenCard. با استفاده از شبکه Ethereum ، TokenCard به شما امکان کنترل کامل وجوه شما را می دهد. با ترکیب برنامه کیف پول و کارت ، می توانید نحوه تقسیم هر خرید در میان سکه های خود را انتخاب کنید.

هزینه ها

تیم تصمیم نگرفته است که ساختار هزینه سالانه برای نگه داشتن کارت چگونه است یا اینکه آیا آنها برای دریافت کارت از شما هزینه ای دریافت می کنند یا خیر. وجود دارد 1٪ هزینه مجوز برای هر معامله که تیم به دارندگان TKN پرداخت می کند.

جوایز

نه وب سایت و نه نامه سفید هیچ پاداش برگشت نقدی را ذکر نکرده اند.

دسترسی

TokenCard هنوز در دسترس نیست. پروژه نقشه راه عمومی نشان می دهد که در مدت 3-6 ماه ، با جدول زمانی کوتاه تری برای همکاران اصلی در دسترس عموم قرار می گیرد. TokenCard از نشانه های Ethereum و ERC20 پشتیبانی می کند.

فقط یکی می تواند باشد

خوب ، واقعاً نه درست مثل کارتهای بدهی و اعتباری سنتی ، احتمالاً بیشتر آنها ، اگر نه همه این کارتها ، زنده مانده باشند. همانطور که آنها پاداشهای خود را بیشتر متمایز می کنند ، ممکن است متوجه شوید که مثلاً TenX برای مسافرت استفاده می کنید و از موناکو برای صرف غذا.

اینها تنها پروژه هایی نیستند که مشکل هزینه را حل می کنند. شرکت هایی مانند تغییر مکان و Bitpay مدتی است کارت های بدهی بیت کوین را ارائه داده اند. از سوی دیگر ، Omisego در حال مقابله با سمت بازرگان معاملات به عنوان یک درگاه پردازش پرداخت است.

مهم نیست که کدام یک از پروژه ها برنده شوند ، پیام روشن است – رمزنگاری به زودی به ارز معاملاتی تبدیل خواهد شد که همیشه قرار بوده است.