OmiseGO چیست؟ یک راهنمای جامع

در سال 2013 تاسیس شد, Omise یک شرکت خدمات پرداخت با سرمایه گذاری است فعالیت در تایلند ، ژاپن ، سنگاپور و اندونزی. OmiseGo, ایجاد شده توسط این شرکت ، یک سیستم عامل توسعه جداگانه است. این مالکیت متعلق به کاربران و دارندگان توکن آن است ، نه Omise.

OmiseGO (OMG) یک eWallet ، پلت فرم قرارداد هوشمند و دارای برچسب سفید است ERC-20 توکن (استاندارد کد Ethereum). OMG از الگوریتم اثبات سهام (PoS) استفاده می کند و مجموعاً 140،245،398 منبع تغذیه با جریان 102،042،552 توکن دارد..

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

OMG یک درگاه بلاکچین غیرمتمرکز بانک ، صرافی و دارایی است. هدف نهایی OMG این است به عنوان “برجسته ترین سیستم تبادل و تسویه حساب با ارزش بالا”. به یک پل حواله غیرمتمرکز Ripple + جهانی برای اتصال پردازنده های پرداخت پراکنده ، ریل های قدیمی و بلاک چین های غیرمتمرکز فکر کنید..

این به معنای کمک به افراد غیر بانکی برای دریافت خدمات بانکی (از طریق زیرساخت کیف پول باز آنها) و تسهیل قابلیت تعویض بی سابقه بین بسیاری از ریل های قدیمی میراث دار (ACH ، VISA ، Paypal) و بلاک چین های غیرمتمرکز (مانند Ethereum) است. این حتی می تواند دارایی های مبهم تری مانند مایل های هواپیمایی یا امتیاز وفاداری را شامل شود.

OMG مبتنی بر ERC-20 است که توابع شناخته شده کد قرارداد هوشمند را در سراسر سیستم زیست محیطی Ethereum تعریف می کند

این می تواند شامل انتقال رمز یا دستیابی به داده های توکن عمومی (نماد ، عرضه ، مانده) باشد. این با اجازه دادن به توسعه دهندگان برای استفاده از اجزای موجود و پایگاه کد ، سرعت رشد را تسریع می کند. یک تیم اختصاصی در صدها نفر وجود دارد به طور بالقوه هزاران توسعه دهنده کمکی کمک به بروزرسانی و گسترش بستر Ethereum (که ERC-20 بر اساس آن بنا شده است).

این یک تجربه کاربری قابل پیش بینی و یکنواختی عملیات را ایجاد می کند بدون اینکه توسعه دهندگان مجبور به ایجاد مجدد ، آزمایش مجدد و راه اندازی مجدد بلاکچین ها شوند. به عنوان مثال کیف پول هایی مانند MyEtherWallet از تعادل نگه داشتن توکن های مبتنی بر ERC-20 پشتیبانی می کنند.

مشکل شبکه مالی قدیمی و OMG چه مشکلاتی را حل می کند

شبکه های پرداخت سنتی مانند FedWire ، CHIPS ، SWIFT و ACH در حال حاضر برای پردازش پرداخت های محلی ، ملی و حتی بین المللی در دسترس هستند. این خدمات می توانند به مواردی مانند مبادله دارایی و مشتقات نیز تسری پیدا کنند.

این شبکه های متمرکز به یک نهاد اقتصادی امکان کنترل یک جانبه ریل های میراث و خدمات مالی فوق الذکر را می دهد. این نه تنها خطرات امنیتی داده ها را ایجاد می کند بلکه هزینه های بیشتری را برای کاربران نهایی ایجاد می کند و انحصاری مانند محیط بازار است.

وارد زنجیره بلوک و OmiseGo شوید

اگرچه ریل های جدید مانند Paypal و Venmo فشار را برای یک شبکه رقابتی تر ایجاد می کنند ، اما همان خطرات متمرکز طرف مقابل اعمال می شود. همچنین ، بیشتر شبکه های قدیمی معمولاً نمی خواهند امکان تعویض بین ارائه دهندگان را فراهم کنند ، در عوض از شبکه خود با ذهنیت “برنده همه” محافظت می کنند.

OMG خواهان توسعه غیرمتمرکز کیف پول و توانایی ارسال وجوه از طریق شبکه ها است

هدف این است که ایجاد یک سیستم peer-to-peer کاملا غیرمتمرکز برای امکان تبدیل ارز “دارایی دارایی” در زمان واقعی در بلاکچین مبتنی بر Ethereum. (این به معنای هر جفت ارز غیرمتمرکز یا فیات یا علامت ERC-20 است)

کیت توسعه دهندگان نرم افزار (SDK) مجموعه ای از توابع برنامه نویسی از پیش تعریف شده است که به توسعه دهندگان امکان کدگذاری سریعتر و کارآمدتر را می دهد.

به همان روشی که ما برای باز کردن برنامه “کلیک” می کنیم ، صدها و هزاران کد کد پشت آن عملکرد وجود دارد. (مشابه هر رابط کاربری در سیستم عامل)

این مدل منبع آزاد و برچسب سفید “eWallet” به توسعه دهندگان اجازه می دهد سبک ها ، طرح ها و حتی یکپارچه سازی برنامه های سفارشی خود را ایجاد کنند. این می تواند معاملات بین کیف پول ، پرداخت ها ، نقل و انتقالات و حتی امتیازات پاداش را مدیریت کند.

Omise پایگاه تاسیس شده فعلی خدمات مالی خود را به کاربران و توسعه دهندگان OMG باز خواهد کرد

شرکت Omise دارای یک محصول و خدمات واقعی است پردازنده پرداخت برای بازرگانان از جمله غول هایی مانند Alipay که آنها را به بیش از 450 میلیون مشتری چینی باز می کند.

این شامل پتانسیل کاربران “غیر بانکی” که بسیاری از کاربران هستند نیست 6 میلیارد کاربر تلفن همراه در سراسر جهان که اکنون از طریق دستگاه تلفن همراه خود به خدمات بانکی و تجاری دسترسی خواهند داشت.

با توجه به قابلیت های مشترک شرکت اصلی آنها Omise ، توسعه دهندگان OMG به موارد زیر دسترسی خواهند داشت:

  • Omise دروازه های پرداخت را حفظ کرد
  • کارت های اعتباری و مجازی
  • فرابورس و بدهی مستقیم
  • تسویه معاملات در زمان واقعی

این بدان معنی است که تمام خدمات مالی فعلی ارائه شده توسط Omise همراه با برنامه منبع باز غیرمتمرکز و پایگاه کد امکان ترکیبی از بهترین هر دو جهان را فراهم می کند (خدمات مالی متمرکز پشتیبانی از فناوری غیرمتمرکز).

بنابراین ، یک کیف پول موجودی وجوه (دفتر) را نگه می دارد اما مبادله (تجارت) وجوه چگونه کار می کند?

اینجاست که یک مبادله غیرمتمرکز (مانند Bitshares DEX) انجام می شود. کیف پول تعادل بودجه ای را که توسط دفتر OMG نگهداری می شود نشان می دهد اما برای انتقال آن به سطح بعدی ، مکانیزم مبادله لازم است.

سفارشات با هر بلوک در یک کتاب سفارش غیرمتمرکز هماهنگ و معتبر هستند.

از طریق قراردادهای هوشمند Ethereum ، اتر (نام واحدهای Ethereum) می تواند با فعالیت بلاکچین OMG قفل شود و اجازه دهد جفت eWallet بیش از Ethereum و سایر ارزهای رمزپایه ایجاد شود ، در واقع باعث ایجاد نقدینگی می شود.

نکته جالبتر در مورد این پتانسیل این است که همه پرداخت ها نباید در مبادلات غیرمتمرکز باشد. اخیر اولین معامله شبکه رعد و برق بیت کوین به Litecoin اثبات مفهومی است که eWallets می تواند از “مبادله” های زنجیره ای استفاده کند.

سرانجام ، بلاکچین OmiseGO تبادل eWallet را با مبادله غیرمتمرکز ، تطبیق جفت ارز رمزنگاری شده ، اعتبار کتاب سفارش و خانه های مطابق سازگار بدون گرفتن حضانت کامل وجوه تسهیل می کند..

تیم OmiseGO

تیم OmiseGo قبلاً شناخته شده و در حال آمدن است “Fintech Rockstars” توسط Forbes برای مشارکتهایشان تا به امروز.

Omise 100000 دلار کمک مالی کرد به بنیاد Ethereum توسعه دهندگان که برنامه ای برای کمک به پروژه های جدید متمرکز بر Ethereum ، توسعه پایگاه های کد و اجرای بشارت جامعه است. این نشان دهنده تعهد آنها به اکوسیستم اتریوم به طور کلی است.

این به آنها کمک کرده تا یک هیئت مشاوره کاملاً انباشته داشته باشند.

هیئت مدیره OmiseGO از بنیانگذاران Ethereum ، Golem ، Tendermint ، Cosmos و حتی شبکه Lightning به عنوان مشاور لیست می کند. این کاملا یک لیگ عدالت سوپراستارهای رمزپایه است.

آنچه در مورد OMG بسیار خاص است?

دارندگان OMG برای اعتبار سنجی معاملات از طریق مدل Proof of Stake (PoS) نشان می گیرند

برنامه کیف پول OMG همچنین نشانه های OMG را که مهمترین قسمت تأیید بلوک ها به عنوان معتبر و افزودن آنها به بلاکچین است ، در خود نگه می دارد. نگه داشتن مقدار X از نشانه های OMG “حق” تأیید بلوک ها را “برای شما” خریداری می کند.

هر معامله در بلاکچین OMG به هزینه معامله نیاز دارد ، این هزینه معامله به عنوان “سهام” بین دارندگان OMG توزیع می شود. هرچه سکه بیشتری در کیف پول نگه داشته شود به طور متناسب کارمزد بیشتری دریافت خواهید کرد.

OmiseGo اولین اجرای پلاسما ، یک راه حل مقیاس Ethereum است که توسط جوزف پون (بنیانگذار شبکه رعد و برق) و ویتالیک بوترین ساخته شده است.

یک چالش بزرگ که نه تنها OMG بلکه تمام ارزهای دیجیتال با آن روبرو است تعداد معاملات شبکه است که می تواند از پس آن برآید. همانطور که با ازدحام بیت کوین مشاهده شد ، این یک مسئله مهم امروز است. OmiseGo امیدوار است که این مسئله را با پلاسما حل کند.

همکاری با مک دونالد و دولت تایلند

همکاری با مک دونالد می تواند به طور بالقوه رشد هر چه موجودی (صرف نظر از بازار آنها) را افزایش دهد. در این حالت ، آنها به مک دونالد کمک می کنند تا با کارایی و هزینه کمتری پول را بپردازد.

تایلند و ژاپن به دنبال ایجاد یک جامعه بدون پول هستند

وزارت دارایی تایلند یک طرح جامع پرداخت الکترونیکی ملی را آغاز کرد برای ترویج پرداخت های الکترونیکی. علاوه بر این ، آنها FacePay Omise را راه اندازی کرد فناوری که امکان پرداخت با استفاده از تشخیص چهره را فراهم می کند. اومیز و ویتالیک بوترین جلسه ای با بانک مرکزی تایلند داشتند که نشان دهنده علاقه به کار آنها است.

اتحادهای استراتژیک شامل سرمایه گذاری از بانک Krungsri در Ayudhya و SMBC است

بانک آیودیا اخیراً 30 میلیون دلار سرمایه گذاری استراتژیک در OmiseGO انجام داده است. آنها بخشی از بزرگترین گروه مالی ژاپن ، Mitsubishi UFJ (MUFG) هستند و 2.4 تریلیون دلار دارایی دارند. Sumitomo Mitsui Banking Corporation (SMBC) ، سرمایه گذار دیگر ، دومین بانک بزرگ ژاپن است. سرانجام ، Credit Saison ، سومین شرکت کارت اعتباری بزرگ در ژاپن ، نیز با OmiseGO همکاری می کند.

افکار نهایی: OMG یک کلمه اختصاری کامل است زیرا بسیار واو است

صنعت پردازش پرداخت از نظر سیل ، پراکنده و بسیار متمرکز است و خطرات امنیتی و جانبی را برای همه ایجاد می کند. Omise ، خالق OmiseGo یک پردازنده پرداخت کاملاً جاسازی شده در بازارهای آسیا است که بازار گسترده ای از کاربران را در بر می گیرد..

Omise نوشته های روی دیوار را دیده و تصمیم گرفته است با کمک های DEVGRANT و ارتباط نزدیک با توسعه دهندگان از شبکه Ethereum و تمرکززدایی پشتیبانی کند. بسته توسعه نرم افزار OMG (SDK) همراه با مجموعه خدمات مالی Omise ترکیبی قدرتمند و قدرتمند از ابزارها است. توسعه دهندگان بلاکچین فعلی و آینده OMG می توانند با اصطکاک کمتری بدون نیاز به اختراع مجدد بلاکچین و چرخ حواله سریعتر حرکت کنند.

سرانجام ، OmiseGo از موسسات مالی برجسته و مشاورانی مانند Vitalik Buterin در میان بسیاری از افراد با استعداد دیگر حمایت می کند. این نمایشنامه ها OmiseGo را در رده توکن های ERC-20 و همچنین در کل تمرکززدایی و ارزهای رمزنگاری شده در یک مکان رقابتی قرار می دهد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me