هستی شناسی چیست?

Ontology توسط شرکت چینی Onchain در سال 2017 راه اندازی شد ، یک پلت فرم عمومی برای پروژه ها در هر شکل و اندازه است ، و گامی عظیم در جهت رفع موانع بین بلاکچین و بخش تجاری است..

هستی شناسی از این نظر انقلابی است که به مشاغل بدون دانش قبلی در مورد شبکه های توزیع شده امکان استفاده از فناوری بلاکچین را می دهد. در حال حاضر ، هیچ راهی برای کسب و کارها وجود ندارد که بتوانند بلاکچین را در زیرساخت های خود ادغام کنند بدون داشتن دانش گسترده در مورد بلاکچین.

همچنین ، شبکه های اعتماد فعلی با موضوعات مختلفی روبرو هستند. محافظت از حریم خصوصی ضعیف ، ارزش داده های استفاده نشده ، انحصار در مدیریت داده ها و احراز هویت بی اثر همه این فرصت ها برای بلاکچین است. به نظر می رسد هستی شناسی با اکوسیستم اعتماد محکم خود این مسائل را حل کرده است.

[youtube https://www.youtube.com/watch؟v=6X4JXHXyCJ4]

از طریق ابزاری که هستی شناسی ایجاد کرده است ، شرکت ها می توانند مکانیزم های اعتماد را پیاده سازی و آنها را متناسب با نیازهای تجاری خود تنظیم کنند. اساساً ، پروتکل بلاکچین آن در را برای پذیرش جهانی فناوری بلاکچین در شرکت ها باز می کند. منحنی یادگیری را از بین می برد و سفارشی سازی انبوه را ارائه می دهد.

به گفته هستی شناسی:

هستی شناسی یک شبکه دفاتر توزیع شده زنجیره ای / توزیع شده است که ترکیبی از یک سیستم هویت توزیع شده ، تبادل داده توزیع شده ، همکاری داده توزیع شده ، پروتکل های روش توزیع شده ، جوامع توزیع شده ، گواهی توزیع شده و ماژول های مختلف صنعت خاص است. با همدیگر این زیرساخت ها را برای شبکه اعتماد همتا به همتا ایجاد می کند که از نوع زنجیره ای ، متقابل سیستم ، بین صنعت ، برنامه های متقابل و دستگاه های متقابل است..

هستی شناسی و NEO شرکای کاملی در یک رقابت گرسنه برای دیجیتالی کردن دنیای ما هستند. برای یک نمای خوب از پروژه ، به فیلم بالا نگاه کنید.

درباره رابطه NEO / هستی شناسی

نوامبر گذشته ، جمعیتی از علاقه مندان و سرمایه گذاران بلاکچین در شهر نیویورک گرد هم آمدند. آنها برای شنیدن خبر معرفی Onchain ، یک شرکت اختصاص داده شده برای توسعه سیستم های بلاکچین ، از راه اندازی پلت فرم پیشگامانه ، Ontology.

مدیرعامل Onchain و بنیانگذار NEO دا هنگفی در این مراسم گفت: “ما نه تنها بهترین ذهنیت های صنعت را گرد هم آوردیم ، بلكه راه اندازی هستی شناسی پروژه ما را به صحنه جهانی آورد.” “هستی شناسی و NEO یک اکوسیستم گسترده با استفاده از بلاکچین و سایر فن آوری های جدید برای خدمت به اقتصاد واقعی ایجاد می کنند. “

وب سایت رسمی هستی شناسی ، جون لی را به عنوان بنیانگذار هستی شناسی و وی معرفی کرده است LinkedIn او را به عنوان بنیانگذار / ارشد معمار Onchain لیست می کند.

با این حال ، جامعه رمزنگاری اغلب نقش پروژه ها را در میان یکدیگر اشتباه گرفته است. باید روشن شود که NEO نه دارای Onchain است و نه Onchain دارای NEO است. در یک یوتیوب مصاحبه ، دا Hongfei پاک کردن سردرگمی با نقش های شرکت.

“اول ، من باید توضیح دهم که NEO و Onchain موجودات جداگانه ای هستند ، بنابراین Onchain مالک NEO یا NEO ، Onchain نیست. بودجه آنها به طور جداگانه تأمین می شود – NEO توسط جامعه تأمین می شود و Onchain توسط یک گروه مالی بسیار معروف در چین ، Fosun تأمین می شود. آنها بسیاری از شرکتهای بیمه و بانکها را در اروپا خریداری کردند. بنابراین جدا هستند. دوم ، Onchain از اکوسیستم NEO سود می برد. محصولی که DNA نامیده می شود شباهت زیادی به NEO دارد اما به زبان Go نوشته شده است. OnChain به سایر بلاکچین ها و موسسات مالی کمک می کند تا بلاک چین های خود را با DNA بسازند. این در واقع بسیار شبیه NEO است و در آینده با NEOx (پروتکل میان زنجیره ای) همه چیز را می توان با هم پیوند داد. ” – Hongfei

شبکه اعتماد هستی شناسی

هستی شناسی

  • زنجیره 1: تأیید صحت افراد ، دارایی ، اشیا و سازمانها.
  • زنجیره 2: برنامه ها را تأیید کنید و آنها را به هم پیوند دهید
  • زنجیره 3: ماژول ها ، پروتکل ها ، SDK و API ها را تأیید و پیوند دهید
  • زنجیره 4: همه شبکه های مختلف زنجیره ای. این لایه برای اتصال همه زنجیره ها به یکدیگر عمل می کند.

همانطور که در مقاله سفید آمده است ، “به منظور تأمین نیازهای صنایع مختلف ، ساختار طراحی انعطاف پذیر مدولار ، قابل اتصال و به راحتی قابل توسعه است.”

معنی این امر این است که هستی شناسی در تلاش است تا برای طیف وسیعی از عملکردها قابل انعطاف جهانی باشد. آنها امیدوارند که منبع اصلی تأیید صحت و صحت چیزهایی مانند هویت یا مالکیت باشند. شرکت هایی مانند فیس بوک می توانند برای اعتماد به راحتی به Ontology متصل شوند.

ساختار نشانه ONT

ONT در ماه مارس 2018 به دارندگان NEO منتقل شد. از این airdrop ، 20 میلیون ONT توسط انجمن NEO به جامعه توزیع شد.

حداکثر یک میلیارد توکن ONT وجود دارد که به صورت غیر قابل تقسیم هستند و با نگه داشتن ONT (مانند عملکرد NEO GAS) Ontology GAS (ONG) دریافت خواهید کرد. Ontology قبلاً 1000 علامت ONT به همه کسانی که در خبرنامه خود ثبت نام کرده بودند اعطا کرده است (که اکنون بسته شده است).

تفکیک بیشتر توزیع رمز:

  • 12٪ به جامعه هستی شناسی تعلق می گیرد
  • 28٪ برای شرکای سازمانی
  • 10٪ به شورای NEO
  • 25٪ به توسعه اکوسیستم هستی شناسی
  • 10٪ جوایز انجمن فنی Ontology
  • 15٪ به تیم اصلی هستی شناسی.

شما می توانید هستی شناسی را از کجا بخرید و ذخیره کنید?

آنچه در مورد ONT جالب است این است که هرگز فروش عمومی ICO نداشته است. تنها راه برای به دست آوردن NEO در این مرحله این است که از طریق نگه داشتن NEO در صرافی ها یا کیف پول های خصوصی هوادهی شوید (باید NEO را تا اول مارس نگه دارید). برای هر سکه NEO که متعلق به شماست ، در دو مرحله 0.2 ONT دریافت خواهید کرد (50٪ بلافاصله قابل معامله هستند ، 50٪ دیگر قفل هستند).

می توانید ONT آن را به محض دریافت تقریباً روی همه کیف پول ها ذخیره کنید ، از جمله کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger Nano S و Trezor. احتمالاً بهتر است کیف پول مانند آن را بارگیری کنید کیف پول نئون که ONT را نمایش می دهد زیرا برخی ممکن است ONT را بعد از افت نشان ندهند. با این حال ، با ادغام کیف پول خود با کیف پول هایی که از نمایش ONT پشتیبانی می کنند ، همچنان می توانید ONT را از airdrop بازیابی کنید..

نتیجه

طبق مقاله سفید آن ، “جامعه شناسان تعداد افرادی را که به آنها اعتماد داریم کمتر از صد نفر اعلام می کنند” ، نشان می دهد که برای اکثر مردم ، اعتماد به شخص و شناختن آنها به زمان و تلاش نیاز دارد. هستی شناسی به دنبال جایگزینی روشهای طولانی مدت جلب اعتماد و ما را با اعتماد به نفس بلاکچین پیش می برد.

هستی شناسی همچنین با NEO همکاری خواهد کرد تا شکاف بین فناوری بلاکچین و دنیای واقعی را برطرف کند. در حالی که NEO و Ontology اهداف مشابهی دارند ، NEO بر دارایی های دیجیتال و اقتصاد هوشمند جهانی متمرکز است در حالی که Ontology بر اعتماد ، هویت و تبادل داده و مجوز تمرکز دارد. به NEO و Ontology مانند کره بادام زمینی و ژله فکر کنید. این دو محصول سودمند هستند و در کنار هم قرار می گیرند ، یک ساندویچ خوشمزه درست می کنند.

سرانجام ، تیم منتخب هستی شناسی متشکل از رهبران معتبر صنعت ارزهای رمزنگاری شده با موفقیت موفقیت آمیز است. و برخلاف بسیاری از پروژه های دیگر بلاکچین ، تیم Ontology فقط صنعت مالی را هدف قرار نداده است. آنها در طول رشد خود بر بیمه ، دولت ، دارو ، اینترنت اشیا و سایر صنایع متمرکز شده اند ، و این پروژه را به یک پروژه در مقیاس وسیع با پتانسیل فراوان تبدیل کرده است. با حضور نسبتاً طولانی مدت در صنعت بلاکچین و با چشم انداز روشن برای این پروژه ، تعجب آور نخواهد بود اگر ببینیم که Ontology دست به کار با NEO است تا انقلابی در تجارت ما ایجاد کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me