راهی بیشتر از تجارت روز وجود دارد

از زمان معرفی بیت کوین به دنیا 9 سال قبل ، بازار رمزنگاری رشد شگفت انگیزی را تجربه کرده است. در کنار این گسترش سریع ، تعداد فرصت های تجاری بیت کوین نیز رشد کرده است.

اگرچه تا حدودی محبوب است ، اما تجارت روزانه می تواند استرس زا باشد و نوسان از بازار می تواند حتی باتجربه ترین سرمایه گذاران رمزنگاری را گیج کند. خوشبختانه ، حتی اگر معامله رمزنگاری یک فنجان چای شما نباشد ، هنوز فرصتهای تجاری زیادی برای Bitcoin وجود دارد که می توانید با آنها درگیر شوید تا سهم خود را برای تصویب رمزنگاری بیشتر انجام دهید و Satoshis اضافی را در جیب خود قرار دهید.

بیت کوین-فرصتهای تجاری-1

نوسانات بیت کوین از طریق موسسه تحقیقات اقتصادی آمریکا

بسته به بودجه شما ، ممکن است دریابید که برخی از این فرصت های شغلی کاملا مناسب شماست. BTC جریان اصلی را در پیش گرفته است و فرصت های کارآفرینی در این زمینه کم نیست. در زیر فقط چند اقدام سودآور برای بررسی وجود دارد.

فرصت های تجاری بیت کوین – شروع به استخراج کنید

بله ، استخراج BTC در سال 2018 هنوز سودآور است اما برای شروع کار خود باید سرمایه گذاری قابل توجهی انجام دهید.

اگرچه به دلیل ماهیت رقابتی بخش استخراج ، قبل از شروع کار می خواهید در برخی از سخت افزارهای استخراج با کیفیت مانند GPU یا تراشه های استخراج ASIC سرمایه گذاری کنید. هر دوی این گزینه ها به مراتب بهتر از تلاش برای پردازش مستقیم از پردازنده مرکزی شما هستند و با عضویت در استخر استخراج ، می توانید از تلاش خود برای تقسیم سود با سایر اعضای استخر استفاده کنید..

شما باید هزینه های برق منطقه خود را در نظر بگیرید زیرا اکثر سکوهای استخراج معدن می توانند در هنگام کار حدود 1000 وات یا بیشتر برق مصرف کنند. این می تواند سود شما را بخورد و کل سرمایه گذاری را تبدیل به سود کند. با انتخاب مکانی با برق تجدیدپذیر یا بسیار کم هزینه از این سناریو خودداری کنید.

کالای BTC

تقاضای جدی مربوط به BTC وجود دارد کالا. هر آنچه با آرم معروف BTC شناخته می شود کالای داغی در بازار است و کاربران BTC هرگز نمی توانند کالای کافی بدست آورند تا عشق خود را به چشم انداز Satoshis به جهانیان نشان دهند. هنرمند می تواند پیراهن ، پوستر ، وصله ، محافظ صفحه و غیره مربوط به BTC را ایجاد کند و علاوه بر اینکه می تواند از آرم BTC به صورت آزاد استفاده کند ، همچنین می تواند از یکی از بسیاری از سیستم عامل های محتوای بلاکچین برای ارائه محصولات خود به طور ایمن استفاده کند.

پرداخت های حواله

خدمات حواله BTC در سطح جهانی موفقیت چشمگیری را تجربه می کنند. کشورهایی مانند هند بستگی زیادی به پرداخت حواله ها دارد و بسته به محل زندگی شما ، می توانید نیاز جدی به این سرویس در منطقه خود داشته باشید. صنعت حواله میلیاردها دلار تجارت را انجام می دهد و BTC برای کمک به مردم در دستیابی به سطح بالاتری از خدمات در مقایسه با مدل تجارت فعلی کاملاً مناسب است..

خودپرداز BTC

بسیاری از خودپردازهای BTC به عنوان حلقه گمشده در فضای رمزنگاری در نظر گرفته می شوند. این واحدها بیش از حد گران نیستند و شما می توانید با خرید توانایی خرید مستقیم BTC خود از کیوسک ، سود جدی کسب کنید. بهترین قسمت این است: اکثر ایالت ها به این خودپردازها اجازه نمی دهند برداشت ارز فیات را انجام دهند ، بنابراین هرگز نگران پر کردن پول نقد دستگاه نخواهید بود.

بیت کوین-تجارت-فرصت ها-اتمسفر

خودپرداز BTC

پردازنده های پرداخت

هر صاحب مشاغل می تواند با افزودن پردازنده پرداخت رمزنگاری ، مستقیماً در فضای رمزنگاری درگیر شود. پردازش رمزنگاری در طی سال گذشته بسیار محبوب شده است و بیشتر پردازنده ها به شما امکان می دهند چندین نوع رمزنگاری را بپذیرید. بهترین پردازنده های پرداخت حتی به شما امکان تصمیم گیری در مورد برداشت وجوه خود را با BTC یا ارز فیات می دهند. با این کار هرگونه از دست دادن وجوه ناشی از نوسانات بازار BTC از بین می رود.

هودل

To HODL or Hold on for Dear Life ، عبارتی است که توصیف سرمایه گذار BTC است که به سادگی BTC را خریداری می کند و آن را نگه می دارد. یک حس جدی در پشت این استراتژی وجود دارد. فقط 21 میلیون BTC استخراج می شود و در حال حاضر بیش از 17 میلیون مورد در گردش است. این بدان معنی است که با افزایش این کمبود در بخش معدن ، احتمال ادامه قیمت BTC بسیار خوب است.

گروه های BTC

سرمایه گذاری مبتنی بر بلاکچین گروه ها در حال ظهور در سراسر جهان هستند. در اینجا ، سرمایه گذاران مشابه رمزنگاری می توانند با یکدیگر ملاقات کرده و درباره پروژه ها و تحولات آینده در بازار بحث کنند. تشکیل گروه ملاقات با بلاکچین می تواند بسیار ارزان باشد و در صورت موفقیت هر یک از مشاغل مشترک ، افرادی که ملاقات می کنید می توانند شریک تجاری مادام العمر شوند. بیشتر گروه های بلاکچین هزینه عضویت کمی را دریافت می کنند که این نیز می تواند به سودآوری کلی این سرمایه افزوده باشد.

یک تاجر حرفه ای شوید

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تجارت بزرگی را در بازار رمزنگاری مشاهده کرده اید ، ممکن است بخواهید مدیر صندوق شوید. تعدادی از سیستم عامل های رمزنگاری در حال ظهور در بازار هستند که با استفاده از فناوری بلاکچین به هر کسی امکان می دهد مدیر صندوق شود. کاربران می توانند سطح مهارت مدیر خود را از طریق بلاکچین تأیید کنند. به این ترتیب ، سرمایه گذاران می توانند وجوه خود را با اطمینان در پرتفوی مدیر قرار دهند.

فرصت های تجاری بیت کوین همه جا است

تنها یک ذهن خلاق و درک ساده از نحوه کار ارزهای رمزپایه برای یافتن فرصت های سودآور کسب و کار بیت کوین در منطقه شما ، کافی است. بازار غیرمتمرکز اینجاست که بماند و همه کسانی که سرمایه گذاری های خود را عاقلانه انجام می دهند مطمئن هستند که با ادامه روند اصلی BTC از مزایای خود بهره مند می شوند.