به عنوان یک سرمایه گذار رمزنگاری شده ، بدون شک در تبلیغات بستر وام بیت کوین تصادف کرده اید. این سیستم عامل ها در اندازه های مختلف و هر یک از روش های مختلف ارائه می شوند. وام های بیت کوین برای اولین بار در سال 2017 محبوبیت یافتند زیرا بازار رمزنگاری ها به اوج جدیدی رسید. هیاهوی تبلیغات جنون رمزنگاری سال گذشته نیز یک فضای عالی برای وام بیت کوین ایجاد کرد.

امروزه بسیاری از سیستم عامل های وام بیت کوین انواع خدمات مالی را ارائه می دهند ، زیرا خدمات مالی همه نوع واقعاً محبوب هستند و حتی می توانید سایت هایی را برای ادغام بدهی که برای این عالی هستند گزینه های مالی شامل گرفتن وام برای خرید بیت کوین ، استفاده از بیت کوین برای گرفتن وام فیات و وام رمزنگاری خود به دیگران که به دنبال تأمین مالی هستند ، می باشد. در حالی که همه این سیستم عامل ها خدمات مختلفی ارائه می دهند ، همه آنها یک چیز مشترک دارند: آنها شرط می بندند که قیمت رمزنگاری همچنان افزایش می یابد.

قدرت نفوذ

هدف اصلی سیستم عامل های وام بیت کوین این است که کاربران در فعالیت های تجاری خود اهرم بیشتری داشته باشند. اهرم یک استراتژی سرمایه گذاری است که در آن شما از طریق پول قرض شده ، اثربخشی معاملات خود را چند برابر می کنید. این یک استراتژی مشترک در بازار سهام است.

از نظر تئوری ، این مفهوم خارق العاده به نظر می رسد. با 10 هزار دلار وام دریافت می کنید ، بیت کوین خریداری می کنید ، قیمت افزایش می یابد و تا پایان بانک می خندید. در واقع ، روند کار بسیار دشوارتر از این است و در بیشتر موارد ، سرمایه گذاران خود را با انبوهی از بدهی ها پیدا می کنند.

برای خرید بیت کوین وام دریافت کنید

خرید بیت کوین می تواند گران تمام شود. بیایید این واقعیت را بپذیریم که بسیاری از سرمایه گذاران جدید که بهتر است با بیت کوین در عوض در آلت کوین های ارزان تر سرمایه گذاری کنند ، زیرا آنها با کسری از هزینه می توانند سکه های کامل داشته باشند. سرمایه گذاران باتجربه رمزنگاری درک می کنند که درصدی از بیت کوین می تواند بسیار ارزشمندتر از داشتن یک آلت کوین کامل باشد.

شرکت های وام دهنده به سرعت هم تمایل سرمایه گذاران به داشتن سکه های کامل و هم فاصله بسترهای سنتی وام از فضای رمزنگاری را تشخیص دادند. این تمایل منجر به طغیان سیستم عامل های وام بیت کوین در سال گذشته شد. این سیستم عامل ها نقدینگی بیشتری برای خرید رمزنگاری خود در اختیار کاربران قرار می دهند. SoFi یکی از چنین سکوهایی است که نسبت به سال گذشته محبوبیت پیدا کرده است. SoFi به شما امکان می دهد برای خرید مستقیم رمزنگاری به صندوق های فیات دسترسی پیدا کنید. این پلتفرم همچنین سرمایه گذاری مجدد وام دانشجویی و وام های شخصی را ارائه می دهد.

Sofi از طریق Hompage

SoFi از طریق Hompage

در بیت کوین وام دریافت کنید

یکی دیگر از استراتژی های نوظهور در بخش اعطای وام به بیت کوین ، وام های رمزنگاری شده مستقیم است. این سیستم عامل ها به طور کلی از ارز فیات عبور می کنند. در عوض ، اعتبار خود را مستقیماً در بیت کوین دریافت می کنید. به طور سنتی دو نوع وام مستقیم بیت کوین وجود دارد. اولین نوع وام از طریق یک شرکت وام دهنده است. برخی از شرکت های جدید وام به مردم اجازه می دهند که این وام را دریافت کنند وام ماشین بگیر در بیت کوین ، تنها نکته قابل توجه این است که نمایندگی خودرو نیز باید Bitcoin را بپذیرد.

نوع دوم استراتژی وام مستقیم بیت کوین شامل ارتباط شما با سایر سرمایه گذاران است که در ازای دریافت سود وام ، بیت کوین خود را وام می دهند. سیستم عامل هایی مانند BTCPOP, باند باند, و نبوی در این نوع معاملات تخصص دارند.

با استفاده از وثیقه بیت کوین خود ، وام فیات بگیرید

از طرف معادله ، شما حدود هزار دارنده بیت کوین دارید که اکثریت قریب به اتفاق بیت کوین موجود را کنترل می کنند. بیشتر این افراد بیت کوین HODLer طولانی مدت هستند و بنابراین تمایلی به فروش سکه های گرانبهای خود ندارند. خوشبختانه برای این افراد ، آنها اکنون می توانند با استفاده از وثیقه بیت کوین خود ، وام های ارزی فیات دریافت کنند.

Inlock یکی از چنین بسترهایی برای ارائه این خدمات به سرمایه گذاران است. در اخیر مصاحبه, مدیر عامل Inlock ، Csaba Csabai ، توضیح داد که دارندگان عمده بیت کوین در موقعیت منحصر به فردی قرار دارند. Csabai توضیح داد که چگونه شرکت وی کشف کرده است که 40 درصد Bitcoins در جهان بیش از یک سال است که از کیف پول خود خارج نشده اند. وی همچنین از مزایای مالیاتی این استراتژی به رخ کشید. معاملات رمزنگاری در بیشتر کشورها مشمول مالیات هستند ، اما استفاده از بیت کوین برای وثیقه اینگونه نیست.

SALT یکی دیگر از سیستم عامل های محبوب وام وثیقه بیت کوین است. این شرکت تأیید همان روز را ارائه می دهد و نیازی به بررسی اعتبار ندارد. SALT امروزه یکی از قانونی ترین سیستم های وام بیت کوین در بازار به حساب می آید. این پلت فرم تحت پوشش رسانه ای قابل توجهی از جمله مقالات در فوربس, بلومبرگ, و NASDAQ.

کلاهبرداری وام بیت کوین

متأسفانه ، بخش اعطای وام به بیت کوین شاهد یک سری رسوایی های اخیر بود که میلیاردها دلار برای سرمایه گذاران هزینه شده است. یکی از معروف ترین این رسوایی ها BitConnect است. این بستر وام از طریق همتا به سرمایه گذاران پس از تعطیلی ناگهانی فعالیت خود در ژانویه سال جاری ، سرمایه های هنگفتی را جلب کرد.

BitConnect پس از یک ICO موفق در سال 2016 به سرعت به یک موقعیت غالب در بازار افزایش یافت. این پلت فرم به عنوان یک مثال عالی برای عدم شرکت در وام های بیت کوین به طور گسترده نمایش داده شده است. BitConnect برای استراتژی طرح Ponzi و تبلیغات برتر تبلیغات خبرساز شد. چارلی لی ، بنیانگذار Litecoin ، اواخر سال گذشته با یک توییت ویروسی نگرانی خود را در مورد این سیستم عامل ابراز داشت. Bitconnect ظرف یک ماه پس از اخطار ، عملیات خود را متوقف کرد.

از من س whatال شده است که درباره BitConnect چه نظری دارم. از نظر سطح ، یک طرح کلاسیک ponzi به نظر می رسد. من روی آن سرمایه گذاری نمی کنم و شخص دیگری را به آن توصیه نمی کنم.

من این قانون کلی را دنبال می کنم:

“اگر به نظر می رسد مانند یک &# 129414؛ ، مانند یک راه می رود &# 129414؛ ، و کواک مانند یک &# 129414 ؛ ، پس پونزی است. ” &# 128514؛

– چارلی لی [LTC⚡] (SatoshiLite @) 30 نوامبر 2017

مشکلات مربوط به وام بیت کوین

یک ژانویه گزارش نشان داد که حدود 18.15 درصد از بیت کوین های اخیراً خریداری شده با استفاده از اعتبار خریداری شده اند. این آمار همچنین نشان داد که حدود 22 درصد از این بدهی ها پرداخت نمی شود. با توجه به نوسانات بازار رمزنگاری ، ممکن است در بازار شما باشد بهترین منافع خود را صرفه جویی کنید وجوه خود را بخرید و رمزعبور خود را کاملاً خریداری کنید. برای آن دسته از شما که حوصله ندارید ، یا توانایی تجارت در تبدیل این وجوه وام را دارید ، وام بیت کوین می تواند یک گزینه هوشمند باشد.

وام بیت کوین: این به خود شما بستگی دارد

تصمیم گیری در مورد درست بودن استراتژی وام دهی بیت کوین می تواند به جستجوی جدی روح نیاز داشته باشد. تقریباً یک سال است که بیت کوین به بیشینه خود رسیده است و فقط خجالتی 20 هزار دلار است. برای کسانی که با این قیمت وام دریافت کرده اند ، شکی نیست که فعلا از تصمیم خود پشیمان هستند. امیدوارم در آینده ، بازار رمزنگاری به این روزهای شکوه بازگردد و همه بتوانند بدهی های خود را بازپرداخت کنند. به احتمال زیاد این بدهی ها برای سال های آینده پرداخت نشده باقی خواهند ماند.

آیا علاقه مند هستید که در مورد وام های بیت کوین اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ مقایسه ما از Ethlend در مقابل SALT را بررسی کنید.